Сьогодні немає напевно жінки, яка не користується парфумерними засобами. Духи, туалетна або парфумерна вода стали невід'ємною частиною життя жінки. Але часто буває так, що нарешті-то вона знаходить той єдиний аромат, який їй підходить, але насолоджуватися улюбленим запахом довго не може. Нанесені вранці духи, замість обіцяних виробником 8 годин пахощів, випаровуються вже до обіду, а до вечора від них не залишається ніякого аромату. Будь-яка жінка в такій ситуації, звичайно, звинувачує продавця, мовляв, замість дорогих парфумів він підсунув підробку. Насправді стійкість парфумів залежить не тільки від аромату, але і від виду продукції і дотримання правил нанесення парфумерного засобу.
Весь парфум по стійкості підрозділяється на три види: духи, парфумерна і туалетна вода. До категорії найбільш стійких парфумерних засобів відносяться духи. Дорогі елітні парфуми містять натуральні масла, але це ще не говорить про те, що їх аромат буде стійким. Стійкість аромату духів визначається концентрацією парфумерних екстрактів, яка повинна бути не менше 15%. Духи з вмістом запашних речовин більше 30% найстійкіші. Також стійкість парфумів залежить від якості запашного речовини.
Найякісніші духи виготовлені з додаванням труднолетучих парфумерних екстрактів в оптимальному співвідношенні натуральних і синтетичних компонентів. У порядку убування стійкості аромату - парфумерна і туалетна вода. Вони дуже близькі за складом і тому тримаються на шкірі не дуже довго. Стійкість ароматів парфумерної і туалетної води також залежать від змісту запашних речовин. Найбільш стійкі екземпляри парфумерної води містять не менше 20% запашних екстрактів, аромат їх може не випаровуватися до 5 годин. А найкращі екземпляри туалетної води містять 10% запашних речовин, аромат яких тримається 3 години. Стійкість парфуму залежить і від типу аромату. Наприклад, морські та цитрусові аромати випаровуються швидше, а солодкі східні тримаються довше.
Відповідь на питання: "Чому аромат парфумів випаровується швидко?", Хвилює в основному зрілих жінок, а молоді дівчата не надають цій властивості парфуму особливого значення. Вони користуються улюбленим ароматом по кілька разів на день, не розлучаючись з ними на роботі і на вулиці. Однак розбризкувати парфумерні засоби з різкими запахами в присутності інших людей не додає дівчині привабливості. Це може тільки дратувати оточуючих. Занадто сильні запахи безцеремонно втручаються в приватне життя людини, тому люди так негативно сприймають нав'язливі аромати. Концентрація парів парфуму в повітрі повинна бути невеликою, ледь вловимий аромат парфумів притягує увагу до жінки. Головне в запаху парфумів НЕ інтенсивність, а гармонія. Щоб досягти її, треба дотримуватися таких правил нанесення парфумерних засобів:
1. Наносьте духи на внутрішню сторону зап'ястя і під лікті, з лівого і правого боку шиї за вухами, в улоговинку між грудьми, під коліном. Терти місце нанесення аромату не можна, через тертя запахи випаровуються. Добре утримують запахи і волосся. Можна попередньо надушити одяг з вовни і хутряні вироби, вони можуть зберегти запахи протягом декількох місяців. Щоб збільшити стійкість аромату, нанесіть парфуми на розігріту і зволожену шкіру відразу після прийняття ванни або душу. Так аромат збережеться довше. Нанести парфумерне засіб можна і так: розпорошите аромат в повітрі і потім пройдіться під осідаючими крапельками духів.
2. Дуже часто людина звикає до власного аромату і не відчуває його. Тому треба духи міняти через деякий час, а потім знову повернутися до улюбленого аромату. Для кожної пори року треба підбирати свій аромат. У зв'язку з тим, що сприйняття ароматів людини залежить від температури та освітлення, в холодну зимову пору потрібно нанести більш інтенсивні аромати, а влітку - ледь вловимі. Спека і яскраве освітлення підсилюють запахи парфумерних засобів. З цієї ж причини слід вранці душитися менше, ніж увечері.
3. Не можна наливати на себе багато парфумерного кошти, щоб збільшити стійкість аромату. Головне правило при нанесенні аромату - краще недодушіться, ніж передушила. Пам'ятайте, що аромат ваших духів оточуючі вас люди відчувають сильніше, ніж ви самі. При нанесенні духів з пульверизатором достатньо буде двох-трьох "пшиків", для туалетної води краще робити п'ять-шість взбризгіванія, а ароматизовані спреї наносити доведеться на все тіло безліччю кількістю натискань.
4. Щоб зберегти стійкість аромату духів, їх потрібно зберігати в темному прохолодному місці. У теплому і світлому приміщенні, наприклад, у ванній кімнаті, духи швидко змінюють запах, концентрацію і колір. Відкриті духи можуть зіпсуватися на світлі через кілька днів. Паперову коробку парфумерного засобу не слід викидати відразу після відкриття. Ставте парфум в темний шафа в упаковці, так краще збережеться стійкість його аромату.
Король ароматів Жан-Поль Герлен радить наносити духи на те місце, яке повинно бути покрито поцілунками. Однак духи сильно змінюють аромат при поєднанні з іншими запахами. Наприклад, якщо шкіра до цього була вимита запашним милом або змащена зволожуючим кремом із запахом. Змішувати різні запахи не слід, інакше можна тільки зіпсувати враження від улюбленого аромату. Щоб аромат парфумів був стійким, не потрібно користуватися одночасно гелем для душу, лосьйон для тіла, дезодорантами і лаками для волосся. Вони все пригнічують аромат парфумів.
- Рекомендуємо відвідати наш розділ з цікавими матеріалами на аналогічні тематики " Психологія відносин "
Автор: Іскандер Мілевський
Зміст теми "Проблеми сучасної людини":
1. Негативні емоції - гальмо на шляху до успіху. Вчимося контролювати емоції
2. Як правильно реагувати на критику? - це знає кожен, але виходить не у всіх
3. Скромність не в моді. Чи можна позбутися від сором'язливості?
4. Як і кому сказати ні? Чи варто завжди відмовляти?
5. Чи може жінка перевиховати чоловіка? Як змінити чоловіка?
6. Співчуття і співчуття - чи потрібно сприймати ці емоції?
7. Болить душа? - звертаємося за допомогою до психолога і до психотерапевта
8. Чоловік порівнює вас з іншими жінками? - навчимо чоловіків того, що не варто говорити жінці
9. Плітки і чутки. Як на них реагувати?
10. Чому у нас не вистачає часу для себе?
Чи можна позбутися від сором'язливості?
4. Як і кому сказати ні?
Чи варто завжди відмовляти?
5. Чи може жінка перевиховати чоловіка?
Як змінити чоловіка?
6. Співчуття і співчуття - чи потрібно сприймати ці емоції?
7. Болить душа?
8. Чоловік порівнює вас з іншими жінками?
Як на них реагувати?