- Особливості цитрусових ароматів духів для жінок і їх класифікації
- Букети з нотками прянощів
- деревні акорди
- квіткові акомпанемент
- вкраплення фруктів
- фужерні композиції
- На які композиції варто звернути увагу
- Особливості вибору цитрусового парфуму для жінок
У число головних фаворитів парфумерії на сьогоднішній день входять свіжі цитрусові жіночі аромати духів. Такі композиції мають бадьорять властивостями і сприяють виробленню гормонів щастя, оскільки являють собою яскраву палітру нот і акордів. Вони допоможуть зарядитися позитивною енергією навіть в самий похмурий день, освіжать і піднімуть настрій.
Жіночий парфум з цитрусовим ароматом створюється за допомогою використання ефірних масел, палітра яких включає до складу легкі нотки апельсина, лимона, мандарина, грейпфрута, лайма, а також бергамоту. Ці інгредієнти є основними акордами в однойменному сімействі. З одним з головних компонентів можуть поєднуватися деревні, фруктові, квіткові, фужерні, або пряні акорди. Масла отримують за допомогою методу холодного віджиму або пресування цедри плодів.
Особливості цитрусових ароматів духів для жінок і їх класифікації
Ряд таких продуктів відрізняється гіркими, яскравими і бадьорять запахами. Для їх виробництва використовують свіжі природні екстракти. Їх отримують з цедри плодів: лимона, апельсина, грейпфрута, помело, бергамоту і лайма.
Такий варіант є універсальним, оскільки популярний серед великої кількості чоловіків і жінок. Його можна віднести до категорії унісекс. Витонченість суспільства в його розмаїтті, чи не так? Неповторна комбінація - ніяк не окремий випадок. Тільки лише лимонний або апельсиновим складом його структура не обмежується. Запахи поєднуються з численними природними компонентами: квітами, прянощами, фруктами і деревними екстрактами.
Підібрати оптимальний варіант абсолютно нескладне завдання. Особливо якщо приділити трохи уваги парфумерної класифікації, яка представляє собою наступні ароматичні групи.
Букети з нотками прянощів
Головними складовими цього поєднання є ваніль, мускатний горіх, кориця, гвоздика і хвойні трави. Найчастіше ці букети використовуються в зимову пору року. Вони позитивно впливають на нервову систему: заспокоюють, розслабляють. Пряні ноти мають терпкий чарівний флер. Кращими пряними ароматами є: Gentleman від Givenchy з екстрактом полину і пачулі, а також жасміновий Coco від Chanel.
деревні акорди
Особливо популярні запахи з деревним акцентом. Мають переважно гіркі ноти. До складу поєднання входять такі інгредієнти, як: м'ята, кмин, майоран, бамбук, білий кедр, ірис, розмарин. Використовуються як жінками, так і чоловіками в будь-який час року. До дерев'яного сімейства ставляться такі топові продукти: кедровий Palissandre d'Or, брутальний Tobacco Vanille з екстрактом вишні або зимовий Estée Lauder з жасмином і магнолією.
квіткові акомпанемент
Оскільки всі представниці прекрасної статі обожнюють квіти, цитрусові аромати з квітковими нотками є найпопулярнішими духами для жінок. Вони створюються в поєднанні з ліліями, трояндами, м'ятою, жасмином, магнолією і навіть ромашкою. Використовуються переважно в літній або весняний сезон. Такі композиції бадьорять і заряджають енергією на тривалий період. Що стосується саме цієї парфумерії, то до використання рекомендовані наступні варіанти: свіжий Aura Loewe Floral з нотками фіалки і La Belle et l Ocelot Eau de Toilette від бренду Salvador Dali з екстрактом ірису і турецької троянди.
вкраплення фруктів
Включають в свій склад нотки винограду, манго, персика, граната або ягід вишні. Слід надавати перевагу в літню пору року. Піднімають настрій і освіжають. До популярних трендів відносять: солодкі Bright Crystal від Versace з лотосом і малиновий Escada Agua Del Sol з нотками груші і абрикоса.
фужерні композиції
По-французьки fougere, що має на увазі собою папороть. Також відноситься до класу деревних таких, як, наприклад, Calvin Klein. Ця композиція включає до свого складу лаванду, дубову кору, ромашку, екстракт бергамоту і липи. Має стійкий, але ненав'язливий флер. Рекомендована до використання в зимовий період. Є унісекс-продуктом.
Асортимент парфуму для жінок досить великий, але варто розглянути лише список і фото найкращих жіночих парфумів з цитрусовим ароматом.
На які композиції варто звернути увагу
- Escale à Portofino від Dior
Містить в своєму складі такі дорогоцінні компоненти, як: сицилійський мандарин, цитрон і нотки бергамоту. Має легкий жіночний флер. Відноситься до категорії квітково-цитрусових і фужерних жіночих ароматів в парфумерії.
Переважно квітковий цитрусовий аромат парфумів для жінок. Ніжні, приємні ноти цього парфуму, подарують відчуття легкості й жіночності будь дамі.
In Red - це композиція з бергамота і мандарина з легкими нотками жасмину і манго. Ця жіноча туалетна вода відноситься до числа фруктово-цитрусового класу ароматів для жінок.
- Fleurs D'oranger від Serge Lutens
Парфум створений з квіток апельсинового дерева, мускусу, білої троянди і барбарису. Це жіночий стійкий аромат парфумів з яскраво вираженим цитрусовим запахом і нотами жасмину.
- O De L`Orangerie від Lancôme
Свіжі жіночі парфуми від Lancôme відмінно підійдуть до літнього сезону. Складаються з квіток апельсина, ялівцю, масла неролі, лайма, а також кедрової кори.
- Chance Eau Fraiche від Chanel
Класичний пікантний запах від Chanel. Наповнений акордами лимона, лаванди, ваніллю і нотами червоної троянди.
Свіжі цитрусові аромати для жінок - це завжди Dior. Основою піраміди є такі компоненти, як: грейпфрут, мигдаль, дамаська троянда і ваніль. Доповнює запах геліотроп.
До складу цієї композиції входять: рожевий перець, ірис, жасмин, ананас і екстракт гіацинта.
- Eaudemoiselle de Givenchy Eau Fraiche від Givenchy
Це найпопулярніші парфуми з цитрусовими запахами для молодої дівчини. Піраміда: парфумерні нотки лимона і бергамота з домішкою турецької троянди.
Гармонійне поєднання апельсинових і квіткових плодів. Цей прекрасний букет містить в собі: півонія, пачулі, манго, мускатний горіх в поєднанні з фіалкою і амброю. Даний варіант можна віднести до ряду деревних або квіткових.
Особливості вибору цитрусового парфуму для жінок
Важливо, щоб парфумерне творіння характеризувало саме ваші індивідуальні риси. При виборі «своїх» духів слід керуватися деякими вимогами.
- Прислухайтеся тільки своєї думки.
Якщо запах вам не до вподоби, нехай він і є головним модним трендом певного сезону, відмовтеся від нього. Нехай вибір впаде на композицію, що ближче за настроєм. Орієнтуйтеся на власний емоційного сприйняття.
- Випробуйте аромат на собі.
На тілі кожної людини флер розкривається індивідуально. І, перш ніж придбати той чи інший продукт, слід нанести його на тілесну зону (наприклад, зап'ястя) і почекати пару хвилин. Таким чином, він повністю розкриється, що, звичайно ж, вплине на ваш вибір. Також добре вбирають запах волосся. Потрібно лише нанести на них невелика кількість парфуму і розчесати.
- Відправляйтеся за покупкою після обіду.
Це сприяє правильному вибору, оскільки в післяобідній час дихальні рецептори людини стають більш чутливими і сприйнятливими.
- Враховуйте пори року.
Ідеальний час для цитрусових ароматів - літо. Але і в будь-який інший період ці варіанти будуть доречні. Особливо в поєднанні з квітковими і деревними компонентами.
- Лише три аромату в день.
Щоб не плутати різновиди між собою при виборі, слід пробувати не більше трьох на добу. Так, ви уникаєте ризику покупки «не тих» духів.
- Нічого зайвого.
Вирушаючи на пошуки «того самого» флакончика, забудьте про використання сторонніх продуктів, тобто дезодорантів, одеколонів, туалетної води та іншої парфумерної продукції в цей день. В процесі вибору, дуже небажано відволікатися на сторонні запахи.
- Правильно зберігайте парфуми.
Від збереження туалетної води залежить її якість і тривалість використання. Бажано тримати парфумерію в темному місці (в тумбочці або в шафі), тобто, подалі від сонячних променів і високої температури. В основному, термін придатності не перевищує 3-х років, але при належному зберіганні парфум прослужить набагато більш тривалий період.
Підходити до вибору цитрусових жіночих ароматів слід з розумом і особливим терпінням, дозволивши їм розкритися як можна яскравіше або якщо такої можливості немає - вибрати духи, ознайомившись з їх характеристиками, складом і відгуками. Правильний вибір можна зробити в інтернет-магазині 1mmtt.ru.
Це «Перший Московський магазин митних товарів», що представляє багатий асортимент парфумерної продукції, косметики та біжутерії. У каталозі представлені високоякісні репліки, які виробляються в Бельгії, ОАЕ, Італії та Туреччини. Кожному новому покупцеві надається знижка в розмірі 200 рублів при першому замовленні.
Окрім дотримання вищевказаних правил вибору, слід навчитися «слухати» аромат:
- Потрібно тримати флакон як мінімум на дистанції 20 см від зап'ястя.
- Далі, розпорошити рідину (не потрібно наносити їх прямо на шкіру). Слід один раз бризнути біля зап'ястя. Після чого, на руці залишиться ненав'язливий флер. А, взагалі, хорошою зоною для розпилення є чисте волосся.
- Чекати, поки відкриється букет потрібно не менше 10 хвилин. Бажано вийти на повітря. Так, букет буде «звучати» яскравіше і ви відчуєте верхні ноти, а ще через деякий час (годину) - базу.
Для кого-то парфум є знаряддям самовираження, спокуси, або зваблювання. Сприйняття до запахів у всіх розвинене на індивідуальному рівні. Кращі цитрусові аромати для жінок ми вибираємо, покладаючись, звичайно ж, не на логіку, а керуючись інтуїцією. Тому композиції можна вважати якоюсь персональної характеристикою нашої душі, складу натури і темпераменту. Вибір туалетної води - це не що інше, як мистецтво. Адже ми користуємося духами не тільки з метою приємно пахнути, а й щоб створити навколо себе певний настрій. Це невидимий, але цілком відчутний аксесуар людини, що характеризує його як особистість.
Витонченість суспільства в його розмаїтті, чи не так?