- Унікальна «хімія» шкіри
- Ознаки гарячої шкіри
- Ознаки холодної шкіри
- Мікс холодного і гарячого
- 4 правила вибору ароматів
Відчувати себе впевненою і привабливою так приємно! Для цього кожна дама обзаводиться цілим арсеналом жіночих секретів. Серед них і макіяж, відтіняє природну красу, і ідеально сидить одяг, і шкатулки стильних аксесуарів. І, звичайно ж, свій ідеальний аромат, який протягом дня час від часу грайливо і ненав'язливо нашіптує на вушко, як ви прекрасні або що вам все по плечу. Якщо у вашому житті ще не відбулася зустріч з таким ароматом, ця стаття її наблизить.
Періодично буваючи на «побачення» з різними представниками парфумерного світу, знайомлячись з новинками і розширюючи кругозір, ви зможете сформувати власний унікальний смак і зрозуміти, які аромати краще за інших допомагають вам бути собою і відчувати себе красивою. Однак не поспішайте робити вибір, поки не вивчите одну вашу індивідуальну важливу особливість.
Унікальна «хімія» шкіри
Як і у кожної людини, ваша шкіра унікальна. При зіткненні з нею аромат розігрівається, і композиція, створена парфумером, змішується з природним запахом тіла. Результат залежить не тільки від старань творця, але і від унікальних характеристик шкіри.
П ерша з них - рівень зволоженості. Волога прискорює всі хімічні процеси, а тому на вологій шкірі аромат швидше зігрівається і розкривається, ніж на сухій. Також вологій шкірі частіше властивий виражений природний запах. Тому власницям шкіри з високою вологістю переважно обраний аромат перед покупкою «приміряти» і побути в ньому рештки дня, щоб уникнути розчарувань від невдалої покупки. У торая важлива «хімічна» характеристика шкіри - температура. Розрізняють шкіру гарячого типу, холодного і комбінованого (змішаного). Давайте визначимо, до якого типу належить ваша.
Ознаки гарячої шкіри
- Ви не дуже мерзнете навіть взимку, можете в мороз обійтися без рукавичок.
- Ви енергійні і ведете рухливий спосіб життя.
- Кров'яний тиск в нормі або підвищений.
- Шкіра тепла на дотик, в тому числі на ступнях і кистях рук.
- Добре і швидко загоряє, легко червоніє; під час фізичних навантажень.
- Швидко проявляється природний запах шкіри.
- При проведенні нігтем по зап'ястку на шкірі залишається смужка червоного кольору.
Парфумерні «аксесуари» для теплокожіх жінок
Потрапляючи на гарячу шкіру, під впливом високої температури парфум швидко розігрівається і випаровується. Свіжі «летючі» ноти (морський бриз, цитруси, квіткові і фруктові) можуть випаруватися дуже швидко, так що теплокожім жінкам при виборі варто орієнтуватися в основному на базові ноти, що залишаються в шлейфі.
На гарячій шкірі красиво засяють аромати з нотами пачулі, прянощів, дерева, сандалу, пудри, «смачних» кави, карамелі, шоколаду . А ось мускусні і альдегідні композиції варто купувати тільки після попередньої примірки.
Ознаки холодної шкіри
- Ви можете замерзнути навіть влітку або в жарку погоду.
- Ви не надто активні фізично, швидко втомлюєтеся.
- Кров'яний тиск в нормі або знижений.
- Шкіра холодна на дотик, особливо на ступнях і кистях рук.
- При засмагу легко обгорає, може лущитися, навіть в засмаглі вигляді відрізняється блідістю.
- Природний запах слабо виражений.
- Якщо провести по шкірі на зап'ясті нігтем, залишиться смужка білого кольору.
Парфумерні «аксесуари» для холоднокожіх жінок
При контакті з холодною шкірою аромати розкриваються поступово, іноді затримуючись на цілий день. На особливо холодної шкірі парфум звучить так само, як з паперового блоттер, що значно полегшує процес вибору.
Парфуми з вираженим пряним характером, пудрою, смолами і пачулі може повести себе непередбачувано, її варто обов'язково тестувати на шкірі перед покупкою. Зате можна сміливо вибирати найделікатніші ніжні аромати - водні, трав'янисті, ягідні і фруктові, в тому числі з нотками цитрусів.
Мікс холодного і гарячого
Найчастіше зустрічається шкіра комбінованого типу. Наприклад, кисті рук і ступні значно холодніше, ніж груди і живіт. Щасливі власниці комбінованої шкіри можуть адаптувати «звучання» парфуму, змінюючи спосіб і місце нанесення. Наприклад, розпорошити аромати модних новинок у вигляді хмарки, щоб створити легкий «смачний» шлейф; а якщо потрібно, щоб аромат розкрився глибше і більш насиченим, залишити для нього улоговинку і декольте.
Цікаво!
Для зручності фахівці радять одразу рознести вміст рясніють полиць парфумерних бутиків в трьох напрямках:
- Ділові і свіжі. Ці легкі динамічні аромати освіжають і бадьорять, заряджають оптимізмом і піднімають настрій. А завдяки ненав'язливості і політкоректності ще й прекрасно вписуються в business і dress code образи.
- Яскраві і «блискучі». Вони звертають на вас увагу і підходять для сміливих і навіть екстравагантних образів. Найчастіше в ролі яскравих аксесуарів виступають аромати в концентрації парфумерної води.
- Втілення жіночності. Це ніжні фруктово-квіткові аромати, що втілюють в свідомості більшості людей поняття про жіночність. Незамінні для романтичних побачень, вечірніх променадів, шопінгу.
4 правила вибору ароматів
Іноді трапляється так, що, купивши сьогодні якийсь аромат, вже завтра ви розумієте: він абсолютно не подобається або не підходить. Щоб наступного разу не помилитися при виборі парфуму , Спробуйте слідувати цим простим правилам.
- Відправляйтеся в магазин вранці - нюх ще не виявиться перевантажено достатком запахів, і мозок буде легше розрізняти аромати.
- За раз можна «спробувати» 5-10 ароматів, з них тільки 2-3 варто нанести на смужку паперу і всього один - найбільш вподобаний - на зап'ясті.
- Аромату потрібно дати час розкритися - не менше 20 хвилин. Ще краще походити з вподобаним ароматом весь день, це дозволить визначити, наскільки він стійкий і як він змінюється протягом дня. Якщо духи радують - варто повернутися за ними в магазин!
- Часто виробники на додаток до духів або туалетної води випускають засіб по догляду за шкірою (молочко, масло) з тим же ароматом. Спробуйте використовувати їх разом: відомо, що аромати краще зберігаються на зволоженою шкірі, і додатковий засіб зробить шлейф більш стійким.
Багато жінок вважають: якщо вони відчувають аромат тільки в момент, коли його наносять, а потім - ні, то це їх ідеальний варіант. Насправді все навпаки: якщо ви не відчуваєте на собі запах парфумів, значить, організм сприймає їх як стомлююче і блокує сприйняття.
Залишається тільки побажати вам захоплюючої подорожі в світі парфумерії, безліч хвилюючих зустрічей і, звичайно, вдалого вибору «того самого» аромату, який стане вашим ідеальним другом і супутником на кожен день.