Як відновити, зберегти листування в Телеграм: повідомлення, фото, чати

  1. На комп'ютері
  2. На телефоні або смартфоні
  3. Видалення історії листування

Багато користувачів хочуть дізнатися, як відновити переписку в телеграмі після її видалення, і чи є взагалі така можливість в додатку. До недавнього часу це було неможливо, але нова версія (1.3.14) тепер дозволяє завантажити всю свою переписку, файли, і особисті дані всього за кілька хвилин, щоб зуміти відновити їх при необхідності, і далі ми розповімо вам, як це зробити.

14) тепер дозволяє завантажити всю свою переписку, файли, і особисті дані всього за кілька хвилин, щоб зуміти відновити їх при необхідності, і далі ми розповімо вам, як це зробити

Тепер можна буде видалити свою переписку, не боячись, що потрібні вам дані пропадуть. Для цього всього лише потрібно буде експортувати інформацію і файли, які б вам не хотілося втратити, на свій комп'ютер, відновити їх можна буде в будь-який момент.

Можливість зберегти і відновити свої листування в телеграмі дозволяє завжди мати доступ до своїх даних, навіть після видалення їх з програми.

Таким чином, відновити свою переписку в телеграмі та файли з діалогу цілком можливо, якщо ви заздалегідь зробили бекап свого аккаунта і зберегли переписку з користувачами.

Таким чином, відновити свою переписку в телеграмі та файли з діалогу цілком можливо, якщо ви заздалегідь зробили бекап свого аккаунта і зберегли переписку з користувачами

На комп'ютері

Отже, що ж потрібно зробити для того, щоб зберегти листування в телеграмі на свій комп'ютер? В першу чергу, вам необхідно встановити останню версію програми - 1.3.14, або оновити вже існуючу, далі дотримуйтесь інструкції:

  • Відкриваємо додаток на комп'ютері.
  • Натискаємо на 3 смуги зліва в верхньому кутку.

Натискаємо на 3 смуги зліва в верхньому кутку

  • Заходимо в «Настройки».

Заходимо в «Настройки»

  • Прокрутити вниз до розділу «Політика конфіденційності».
  • Знаходимо в кінці розділу пункт «Експорт даних з Telegram» і натискаємо на нього.

Знаходимо в кінці розділу пункт «Експорт даних з Telegram» і натискаємо на нього

  • Тут можна вибрати, які саме дані вам необхідно експортувати, за замовчуванням буде обрана тільки частина з них, але цей список можна буде легко доповнити, просто поставивши галочку навпроти обраного пункту.

Можна експортувати з Телеграм наступні дані:

  • Інформація про акаунт (вказане ім'я, коротку назву користувача, номер телефону та фотографії профілю).
  • Список контактів .

Список контактів

  • Параметри експорту для повідомлень (особисті чати, чати з ботами, приватні групи, приватні канали, публічні групи, публічні канали.

Параметри експорту для повідомлень (особисті чати, чати з ботами, приватні групи, приватні канали, публічні групи, публічні канали

  • Налаштування пам'яті для медіа Телеграма (фото, чати, повідомлення, відеозапису, голосові повідомлення, круглі відео повідомлення, стікери, анімація GIF, файли з обмеженням за розміром, яке ви можете встановити самі).

Налаштування пам'яті для медіа Телеграма (фото, чати, повідомлення, відеозапису, голосові повідомлення, круглі відео повідомлення, стікери, анімація GIF, файли з обмеженням за розміром, яке ви можете встановити самі)

  • Інше (активні сеанси, інші дані).

Інше (активні сеанси, інші дані)

Також вам буде потрібно вибрати шлях для збереження (місце, куди саме буде збережений документ) і формат - чіткий HTML або JSON для читання комп'ютером. Після того, як ви виставили всі необхідні настройки, потрібно натиснути кнопку «Експортувати» в правому нижньому кутку.

Після того, як ви виставили всі необхідні настройки, потрібно натиснути кнопку «Експортувати» в правому нижньому кутку

Перед вами з'явиться віконце з виконанням процесу експорту даних, його можна закрити, головне - не виходити з Телеграма до закінчення.

Перед вами з'явиться віконце з виконанням процесу експорту даних, його можна закрити, головне - не виходити з Телеграма до закінчення

  • Відкрити його можна буде в будь-який зручний момент, просто натиснувши в певне місце.

Відкрити його можна буде в будь-який зручний момент, просто натиснувши в певне місце

  • Після завершення перед вами з'явиться таке вікно з результатом, де потрібно буде натиснути на «Перегляд».

Після завершення перед вами з'явиться таке вікно з результатом, де потрібно буде натиснути на «Перегляд»

Існуючі розділи, які ви зможете знайти в файлі експорту:

Існуючі розділи, які ви зможете знайти в файлі експорту:

Якщо ж ви захочете експортувати дані в форматі JSON, то для того, щоб його відкрити, для Windows потрібно, наприклад, програма Яндекс Браузер, а для техніки Mac - Apple TextEdit.

Також ви можете подивитися відео, де описується процес експорту даних з телеграм:

На телефоні або смартфоні

Також, користувачі часто задаються питанням, пов'язаним з тим, чи можна відновити переписку в телеграмі зі своїми друзями, навіть якщо вони звикли використовувати його лише у зі свого телефону?

Так, це можна зробити! Навіть якщо до цього ви використовували програму тільки на смартфоні, відновити дані можна, для цього радимо вам зробити наступне:

  • Завантажити її на ПК і ввести свої дані для входу. Тут ми розповідаємо про те, де можна скачати телеграм десктоп на комп'ютер, і як це зробити.
  • Далі потрібно зайти в налаштування, і натиснути на «Експорт даних з Telegram». Більш докладно сам процес експорту ми описали в попередньому розділі, скористайтеся наведеної вище інструкції.

Тепер ви знаєте, як зберегти свою переписку в телеграмі, і завжди зможете відновити її після видалення! Головне, час від часу не забувати проводити експорт даних.

Видалення історії листування

Якщо ви все ж вирішили позбутися від файлів, дотримуйтеся даного алгоритму дій:

  • Зайдіть в розділ чатів, виберіть непотрібний діалог;

Зайдіть в розділ чатів, виберіть непотрібний діалог;

Відсутність можливості відновити історію віддаленого діалогу частково залежить від високого рівня безпеки даних користувача в додатку. Така дія не передбачено через наявність шифровки, яка також захищає профіль і його файли від злому зловмисниками. Перед скоєнням процедури видалення обміркуйте рішення, адже відновлення видалених повідомлень неможливо.