Вся правда про риб'ячому жирі

Мабуть, одна згадка про нього здатне зіпсувати апетит. Але зовсім необов'язково приймати риб'ячий жир як мікстуру ложками. Він непомітно надійде в організм c рибою. Мабуть, одна згадка про нього здатне зіпсувати апетит

Вся правда про риб'ячому жирі

Споживаючи відварну або смажену рибу, ми дійсно отримуємо необхідний запас риб'ячого жиру. Риба є для людини не тільки чудовим джерелом протеїнів і справжньою коморою всіляких вітамінів - А, Д, Е, В12 і піридоксину, який містить велику кількість жирних кислот Омега-3, що захищають людей від серцево-судинних захворювань, зміцнюють мозкові і нервові тканини, сітківку очі.

Мозок людини на 60 відсотків складається з жирів, з яких, на думку вчених, не менше 30 відсотків припадає на частку жирних кислот Омега-3. Ці жирні кислоти відповідають за розвиток клітин організму.

Засвоєння жирних кислот Омега-3 в крові при споживанні риби вдвічі вище, ніж при споживанні жиру тріскової печінки, але, не знаючи про це і багатьох інших фактах, люди сьогодні вживають менше корисних жирних кислот Омега-3, ніж потрібно для підтримки здоров'я. І як наслідок - зниження рівнів вмісту кислот Омега-3, що приводить до віку до різних захворювань.

Тим часом, ці жирні кислоти містяться в таких загальновідомих і доступних видах риб, як, наприклад, скумбрія і сьомга , Оселедець. Саме сьомга і оселедець з північних вод багаті цінними кислотами «Омега-3», які перешкоджають розвитку атеросклерозу і знижують рівень холестерину в крові. Тому, наприклад, ескімоси Гренландії вкрай рідко хворіють на серцево-судинними захворюваннями і не страждають від тромбозів і тромбоемболії.

Для людини єдиним джерелом жирних кислот Омега-3 є їжа: справа в тому, що організм не в змозі самостійно виробляти ці кислоти. Ось чому так важливо стежити, щоб жирні кислоти Омега-3 організм отримував в достатній кількості.

Раніше дітям давали риб'ячий жир на шматочку хліба, а тепер можна дати дитині скумбрію або оселедець в томатному соусі на шматочку хліба, другий шматочок можна з'їсти і самому. На цьому не варто зупинятися: регулярно готуйте на обід або на вечерю сьомгу, форель і іншу жирну рибу .