Мікроструми для особи: що це таке, плюси і протипоказання до процедури, як часто робити, чи можна в домашніх умовах, відгуки косметологів, фото до і після

  1. Як діє мікрострумова терапія
  2. Показання до процедури
  3. У чому переваги мікрострумової терапії
  4. Протокол проведення салонної процедури
  5. Частота виконання процедури і її вартість
  6. Фото до і після
  7. Як робити процедуру в домашніх умовах
  8. Масажер "Мікроструми для особи" Bio Wave Gezatone m920
  9. Протипоказання і можливі ускладнення

Вітаю вас, дорогі мої читачі

Вітаю вас, дорогі мої читачі. Нещодавно дізналася, що для підвищення тонусу м'язів можна обійтися і без уколів ботоксу . За допомогою простої процедури помітно зменшуватися зморшки і покращиться тургор шкіри обличчя. Мікроструми для особи - що це таке я детально розповім сьогодні. Опишу переваги, як проводять процедуру в салоні і чи є аналог професійним апаратам для домашнього використання.

Як діє мікрострумова терапія

Починаючи з певного віку м'язи обличчя знаходяться в дисбалансі. Справа в тому, що з віком м'язи нижньої і верхньої третини особи спазмируются. В результаті спостерігаємо явище гравітаційного птозу і поява горизонтальних зморшок на лобі. А м'язи середньої третини обличчя, навпаки, перебувають в гіпотонус. В результаті, особа втрачає свою форму. Для стимуляції і розслаблення м'язів обличчя з успіхом використовується мікрострумова терапія.

Ця процедура надає наступну дію:

  1. Нормалізуються обмінні процеси. Клітини насичуються поживними речовинами і киснем. Посилюється вироблення еластину і колагену, тому шкіра стає пружною, і зморшки розгладжуються.
  2. Завдяки відтоку лімфи, зменшуються темні кола і мішки під очима .
  3. Мікроструми надають болезаспокійливу і регенеруючу дію, нормалізують роботу сальних залоз.
  4. Відновлюється м'язовий тонус, а це в свою чергу забезпечує прекрасний ліфтинг-ефект.

Відновлюється м'язовий тонус, а це в свою чергу забезпечує прекрасний ліфтинг-ефект

Деякі замислюються, мікрострумова терапія або міостимуляція - що краще. При миостимуляции теж використовується електричний струм. Але там інша сила струму і немає впливу на клітинному рівні. Це досконале різні процедури. Як, власне кажучи, дезінкрустація, лімфодренаж або мезотерапія.

Мікрострумова терапія - це вплив на м'які тканини людини струму з малою частотою і амплітудою. Цей метод поєднує переваги електростимуляції і впливу на тканини гальванічного струму. Під час процедури відбувається дуже м'яке, дбайливе скорочення м'язової тканини.

Електричні струми сверхмалой амплітуди і частоти впливають безпосередньо на мембрану клітини. Відбувається нормалізація іонних каналів клітинної мембрани. Завдяки цій дії поліпшуються всі біохімічні процеси.

Показання до процедури

У мікрострумової терапії широка область застосування. Вона показана при пігментації шкіри, темних колах під очима , Набряклості особи. До того ж її рекомендують робити при вікових змінах (зморшки або обвисання шкіри). А ще вона показана при занадто сухій і чутливій шкірі.

Найголовніше, що дають мікроструми - це поліпшення синтезу АТФ (аденозинтрифосфату) в клітинах і нормалізація тонусу м'язів обличчя

Також ця процедура може використовуватися в якості відновлювальної терапії після лазерної шліфовки і пілінгів. А ще вона допомагає зменшити естетичні дефекти - рубці, постакне і т.д.

До речі, мікрострумова терапія робиться не тільки на обличчі. Її виконують і на інших ділянках тіла. Так, на стегнах і животі прибирають жирові відкладення. А ще і зменшують випадання волосся при алопеції. В цьому випадку впливають на шкіру голови.

У чому переваги мікрострумової терапії

У цій косметичної процедури є безліч переваг:

  • здійснюється вплив безпосередньо на мембрану клітини (завдяки цій дії поліпшуються всі біохімічні процеси);
  • відсутні хворобливі відчуття;
  • не викликає звикання;
  • досягнутий позитивний результат зберігається надовго;
  • після процедури посилюється вироблення власного колагену і еластину;
  • не має вікових обмежень;

До того ж ця процедура перевірена часом і, судячи з відгуків, відрізняється високою ефективністю. Після неї шкіра не потребує спеціального восстанавливающем догляді. Вона себе і так чудово відчуває - і це відбивається на її зовнішньому вигляді.

Поки вивчала матеріал, самій захотілося спробувати цю процедуру. Як пройду курс плазмоліфтінга від постакне, поговорю зі своїм косметологом про курс мікрострумів. Мені вже 34 і спостерігаю, що щічки Не такі пружні, а на підборідді ніби затиснуті м'язи.

Мені вже 34 і спостерігаю, що щічки Не такі пружні, а на підборідді ніби затиснуті м'язи

Є ще одна вагома перевага у мікрострумів. Виконувати можна в будь-який час року - навесні, влітку, восени або взимку. Ніяких тимчасових обмежень. Це здорово, правда?

Протокол проведення салонної процедури

У салоні мікрострумова терапія триває близько 45 хвилин. Вона полягає у впливі на шкіру і глублежащие тканини двома спеціальними електродами - стаціонарний і лабільний. Один електрод повільно рухається до іншого знизу-вгору по м'язі (наприклад, в області шиї). Або вони можуть рухатися назустріч один одному, надаючи стимулюючу дію. А також електроди можуть розходиться, надаючи розслаблюючу дію.

Як відбувається процедура мікрострумової терапії:

  1. Процедуру починають з ретельного демакіяжу. Виконуйте звичайним засобом для вмивання, яке є у вас в наявності.
  2. Наступний етап - нанесення спеціального струмопровідного гелю. Його наносять локально, на ділянку з яким працюють. Інакше він підсихає і ефективність його знижується.
  3. Далі сама процедура мікрострумової терапії, яка діє на тільки на епідерміс і дерму. Але і на підшкірно-жирову клітковину і м'язовий шар. Під час процедури руху електродів повинні відповідати розташуванню м'язів.
  4. По закінченню необхідно змити гелі і нанести маску за типом шкіри. Якщо у вас вікові зміни, то наносять підтягують маску .

Інтенсивність використовуваного електрода в кожному конкретному випадку може дещо різнитися. При проведенні подібних процедур імпульс мікрострумів може коливатися від 10 до 600 мкА. Частота ж становить 0,1-300 Гц.

Подивіться відео, в якому косметолог детально показує протокол проведення мікрострумової процедури.

Частота виконання процедури і її вартість

Як часто робити процедуру і період повторень вибирає лікар-косметолог, виходячи з типу вашої шкіри. Тут наведу лише рекомендована кількість процедур першого курсу і частоту повторів для профілактики.

Кількість сеансів залежить від віку клієнта і стану шкіри. Ефекти мікрострумової терапії повільні. Тобто вони мають накопичувальний ефект. Тому рекомендують пройти курс процедур, а потім регулярно підтримувати - періодично робити по 1 процедурі для профілактики. Зазвичай більшість жінок зауважує, що помолодшали років так на п'ять.

Нижче наведені загальні і приблизні рекомендації по частоті проведення:

ВікКількість процедур першого курсуЯк часто проводити профілактику (1 процедура)

20 - 30 років 6 для профілактики старіння 30 - 35 років 6 по 1 разу в тиждень кожні 1,5-2 місяці 35 - 40 років 8-10 по 1-2 рази в тиждень кожні 1,5-2 місяці 40 - 50 років 10-12 по 1-2 рази на тиждень кожні 1 - 1,5 місяця 50 - 60 років 12-15 по 1-2 рази на тиждень кожні 1 - 1,5 місяці 60 і більше 15-18 по 2 рази в тиждень кожного місяця

Мікроструми відмінно підходять для кращого відновлення після хірургічної підтяжки обличчя, лікування застою крові, утворення рубців і оніміння. Також мікроструми застосовують для реабілітації після Нитяні ліфтингу.

Також мікроструми застосовують для реабілітації після Нитяні ліфтингу

Вартість мікрострумової терапії в Москві варіюється в межах 2000 - 2500 руб. Скільки за часом робити процедуру, звичайно ж, вирішує лікар-косметолог. Тривалість терапії може бути 30-60 хвилин в залежності від обраної програми.

Процедура недешева і необхідна регулярність проведення. Рекомендую подивитися акції в косметичних салонах на сайтах Бігліон або Групон. Іноді там проскакують цікаві пропозиції від салонів краси.

Фото до і після

Думаю, що найвірогіднішим відкликанням про ефективність даної процедури будуть фото до і після неї. Порівняйте їх. Тут і неозброєним оком видно, що професійно виконана мікрострумова терапія реально працює.

Як робити процедуру в домашніх умовах

Якщо ціна процедури в салоні краси вам здається дорогувато, можна піти іншим шляхом. Просто купити апарат і вдома самостійно робити процедуру.

З усіх представлених в інтернеті, найбільше відомий портативний апарат для домашнього використання Bio Wave Gezatone m920. По суті він діє як електричний масажер двома електродами-кульками. До них підходить змінна електрична напруга.

У коробці сам прилад + інструкція по експлуатації. Апарат працює від 2 мізинчикових батарейок, їх потрібно окремо докупити. Є регулювання потужності. Вага невеликий - з упаковок всього 170 грам.

Масажер "Мікроструми для особи" Bio Wave Gezatone m920

★ ★ ★ ★ ☆

1 519 руб.

Протокол проведення домашньої процедури нітрохи не відрізняється від того, як виконується в салоні. Спочатку проводиться демакияж - очищається шкіра від залишків косметики і забруднень. Потім на обличчя наноситься спеціальний гель і приступають до виконання самої мікрострумової процедури.

В середньому тривалість маніпуляції становить півгодини. Що стосується терапевтичного курсу і періоду повторень, орієнтуйтеся на те, що рекомендувала вам трохи вище.

Найчастіше відгуки косметологів дуже відрізняються від того, що обіцяють виробники. Взяти хоча б, для прикладу, девайс Bio Wave Gezatone m920. Природно, це не професійний прилад, який використовують салони краси. У клініці обладнання багатофункціональне. Взагалі, порівнювати професійні прилади з портативними - це надзвичайно некоректно.

Знайшла відео-відгук косметолога по цьому апарату. Не можу сказати, що це все об'єктивно, тому що косметолог порівнює професійний і домашній апарат.

Протипоказання і можливі ускладнення

Хоча сама процедура нешкідлива і безпечна, є обмеження до її виконання. Тому перш ніж виконувати мікрострумову терапію, фахівець уважно вас обстежить. Це необхідно для того, щоб виключити наявність у вас протипоказань.

Відмовитися від впливу мікрострумами доведеться:

  • якщо встановлено кардіостимулятор, а також при патологіях серцевої діяльності;
  • тим, у кого діагностовано тромбофлебіт або онкозахворювання;
  • при наявності психічних розладів;
  • якщо є металеві протези в зоні впливу або золоті нитки;
  • індивідуальна непереносимість мікрострумів;
  • при інфекційному захворюванні, а також протікає в організмі запальному процесі.

Також протипоказаннями до використання мікрострумів є вагітність і період грудного вигодовування. Ще фахівці не рекомендують проводити подібну косметичну процедуру, якщо пройшло менше півроку після хірургічного втручання. Вони порадять відкласти мікрострумову терапію і порекомендують оптимальну для вас в цей період процедуру.

Якщо виключені протипоказання і фахівець виконує процедуру - майстер своєї справи, ускладнень не виникне. Та це й закономірно. Адже сама процедура не пов'язана з використанням високої температури або інших потенційно небезпечних факторів.

Хіба що при процедурі пацієнт може відчути легке печіння в області зіткнення шкіри з електродом. Найчастіше це відчувають люди з високим больовим порогом. Ця проблема вирішувана - досить скорегувати режим впливу, і неприємні відчуття зникнуть.

Дорогі читачки, розкажіть, а ви пробували мікроструми при догляді за шкірою? Якщо так, поділіться в коментарях досвідом застосування і досягнутим результатом. І ще на оновлення підписатися не забудьте: у мене для вас ще стільки цікавого припасено. А на сьогодні все: до побачення!

З повагою, Ольга Сологуб

Це здорово, правда?
Дорогі читачки, розкажіть, а ви пробували мікроструми при догляді за шкірою?