Що таке татуаж - знає практично кожна жінка. А ось чим саме роблять цей самий татуаж, мало хто має уявлення. Що ж, заповнимо цю прогалину і познайомимо вас з машинками для нанесення татуажу.
Якщо ви активно читаєте статті на цьому сайті, то вже знаєте, що татуаж - це процедура введення в поверхневі слові шкіри пігментів. Але чим саме вводяться ці пігменти? І взагалі, майстер по татуювань і майстер з татуажу працюють одними і тими ж апаратами? Якщо так, то чому тоді Юлія Хомина не займається татуюваннями?
Отже, почнемо зі знайомства. Дозвольте представити, це машинка для нанесення татуажу:
Як бачимо, складається машинка для татуажу з наступних елементів:
1) Блок живлення і блок управління. Бувають моделі, де вони виконані у вигляді одного елемента, а бувають моделі, де є окремо і блок живлення, і блок управління. Блок живлення необхідний, щоб забезпечувати машину необхідної силою струму постійно. Якщо ви побачите майстра, який працює з машинкою на акумуляторах, то краще не довіряйте таким косметолога своє обличчя, адже хорошого результату таким апаратом не добитися. Що ж стосується блоку управління, то він дозволяє робити дві речі: регулювати глибину проколу і швидкість роботи машинки, про що ми поговоримо пізніше. Також останнім часом випускаються машинки, у яких регулятори вже вбудовані в ручку - дуже грамотне і зручне рішення.
2) Привід-педаль для контролю пристрою за допомогою ноги. Багато моделей йдуть без даної педалі, тут вже все на розсуд косметолога, як йому зручніше працювати.
3) І, власне, сама ручка-маніпула, якої завдають татуаж. На кінці ручки є картридж, куди вставляється одноразова голка, зроблена зі сплаву нікельованої сталі, в яку додана платина. Голки бувають найрізноманітніші за розмірами, формами і заточування, потрібну голку завжди підбирає майстер індивідуально.
Принцип роботи машинки для татуажу
Майстер заправляє апарат пігментом обраного кольору, налаштовує швидкість роботи і глибину. Як тільки включається машинка, голка за допомогою ротора наводиться в рух, «вилітаючи» з картриджа по швидкістю понад 200 разів в секунду. Тобто ваша шкіра проколюється в секунду кілька сотень разів, і при кожному проколі маленька доза пігменту вводиться під шкіру на певну глибину. Майстер поступово наносить малюнок, а після обробки чергової ділянки шкіри зайва фарба вбирається за допомогою вологої ватки. Ще раз звертаємо вашу увагу: частота проколів складає більше 200 в секунду! Однак важливо розуміти, що це дуже мікроскопічні проколи, і робиться так спеціально для того, щоб мінімально пошкодити ніжну шкіру обличчя. Кінчик голки просто фантастично тонкий, в результаті чого він акуратно розсовує тканини і вводить невелика кількість пігменту, завдяки чому і вдається зробити татуаж таким безболісним і безпечним.
Тепер, коли ви знаєте принцип роботи машинки для перманентного макіяжу, можна дати відповідь і на питання: а чи підходить такий апарат для нанесення тату?
Виявляється, що зовсім не підходить. Різниця в татуаже і татуюваннях якраз і полягає в різній глибині введення пігменту. Машинки для татуажу більш точні, дозволяють вимальовувати найтонші лінії, причому на невеликій глибині. Що ж стосується машинок для татуювань, ці пристрої вводять фарбу набагато глибше, а робота з ними сильно відрізняється від нанесення перманентного макіяжу. Саме тому майбутні майстри відразу вибирають: будуть вони займатися татуюваннями або ж перманентним макіяжем, тому що це абсолютно різні процедури, що вимагають різного устаткування, навичок і знань.
Сучасні машинки для татуажу роблять великі кроки вперед. Хороші дорогі апарати вводять пігмент з ювелірною точністю, вібрації у таких пристроїв зведені до нуля, навіть не дивлячись на те, що всередині все-таки встановлений роторний мотор. Також сучасні машини не перегріваються навіть при тривалому використанні, завдяки чому майстер може і 40, і 50 хвилин працювати над перманентним макіяжем клієнтки, причому бути впевненим, що машинка не вийде з ладу. Є сьогодні на ринку і дуже дорогі апарати, які забезпечені спеціальними сенсорами і процесорами, завдяки чому ручка сама автоматично підлаштовуватися під пружність шкіри і виставляє потрібну глибину проколу без майстра. Такі пристрої дозволяють наносити, безумовно, кращий татуаж, і якщо ви знайшли досвідченого майстра, який працює з дорогим високотехнологічним обладнанням, то робіть все можливе, щоб записатися саме до нього. Відмінний результат просто гарантований!
Повернутися до списку статей Але чим саме вводяться ці пігменти?І взагалі, майстер по татуювань і майстер з татуажу працюють одними і тими ж апаратами?
Якщо так, то чому тоді Юлія Хомина не займається татуюваннями?
Тепер, коли ви знаєте принцип роботи машинки для перманентного макіяжу, можна дати відповідь і на питання: а чи підходить такий апарат для нанесення тату?