Як кинути пити: надійно і назавжди

  1. Як кинути пити самостійно: зрозуміти, що ти - алкоголік
  2. Ознаки алкоголізму: 5 характеристик хворого алкоголем людини
  3. Як кинути пити назавжди, щоб не померти?
  4. Як кинути пити в домашніх умовах: народна аптечка в допомогу
  5. Чи можна кинути пити самому: резюме зі змістом

Алкоголіки - глибоко хворі в психічному плані люди, що знаходять забуття чергової дози спиртного

Алкоголіки - глибоко хворі в психічному плані люди, що знаходять забуття чергової дози спиртного. З міцними напоями вони забувають про проблеми, бачать світ в яскравих тонах. Питання, як кинути пити самостійно, хвилює більшість опускаються на дно життя людей. Однак загострити на ньому увагу мало хто встигає. Чергова можливість випити робить залежність ще міцніше, огортає хворої людини мережами безвиході і безпорадності. Особливо страждають від алкоголізму жінки, їх психіку міцні напої вражають настільки сильно, що відмовитися від вживання стає практично нереальним. Чи під силу це зробити тільки лікаря, аби достукатися до свідомості алкоголіка і переконати його в тому, що лікування неминуче.

Як кинути пити самостійно: зрозуміти, що ти - алкоголік

Найстрашніше полягає в тому, що алкоголік не визнає себе таким. Узливання найчастіше відбуваються для підкріплення почуття ейфорії. Питання, як кинути пити самостійно, на цьому етапі навіть не варто. Спочатку людина п'є по п'ятницях, потім по суботах, потім зустрічає в обіймах пляшки все вихідні безперервно. А коли і цього стає мало, він починає пити щодня, все також переконуючи себе в тому, що невелика доза спиртного не принесе шкоди.

Спиртне допомагає впоратися з будь-якими проблемами: зняти стрес, прибрати відчуття непотрібності і нікчемності, а при хорошому розкладі алкоголь дозволяє відзначити досягнення і радості. З його допомогою можна відзначити народження дитини, звільнення з роботи, розрив з дружиною, підвищення по службі і закінчення інституту. Все що завгодно! І це дійсно страшно.

Як тільки людина визнає, що не може жити без келиха вина, пива, горілки або будь-якого їх замінює напою, він стає на правильний шлях. Визнавши проблеми з алкоголем, можна з ними боротися. Можна зрозуміти, що почуття розслаблення і релаксу легко спровокувати іншими стимуляторами. Це захоплення і різного роду хобі. Для кого-то це виснажлива робота, що приносить гроші і положення в суспільстві. Для кого-то збір марок або монет. Все індивідуально. Але кожне таке заняття провокує відчуття задоволення від досягнення мети.

Ознаки алкоголізму: 5 характеристик хворого алкоголем людини

Визнати себе тих, хто п'є складно ще й тому, що виділити чіткі критерії пияцтва буває важко. Випивають після робочого дня по чарочку-другу багато, але далеко не всі стають алкоголіками. Ознайомтеся з п'ятьма ознаками патології, які свідчать про хвороби:

  1. Неконтрольоване потяг до спиртних напоїв. Людина не думає, як кинути пити назавжди, він шукає приводи для того, щоб їх відзначати святково, в компанії друзів, у руках з піднятим келихом. Якщо це день народження, ювілей або 8 Березня, нічого страшного немає. Але, коли людина починає пити за перший, другий і третій день осені, придумувати несуттєві доводи на користь посиденьок, варто насторожитися. Алкоголік захищає тих, хто п'є друзів, агресивно відповідає на зауваження, знаходить виправдання кожному прийняття спиртного. Поступово він деградує, його цінності і моральні норми змінюються не в кращу сторону.
  2. Втрата контролю за обсягом прийнятих доз. Алкоголік не обмежується декількома чарками. Він п'є сильно, страшно, неконтрольовано, затяжними періодами.
  3. Втрата захисного бар'єру, який виражається в блювоті. Виробляється організмом захисний рефлекс у вигляді блювоти з'являється на надходження отрути і інтоксикацію. Якщо його немає, можна сміливо говорити про алкоголізм.
  4. Збільшення доз міцних напоїв, на які організм не реагує.
  5. Регулярні п'янки переростають в періоди запойного пияцтва. Достукатися до людини в такому стані неможливо, а при відмові від спиртного вступає в силу абстинентний синдром, коли з'являється фізичний біль у відповідь на відсутність чергової дози.

В цьому випадку вкрай небажано шукати відповіді на запитання, як кинути пити самостійно. Першим кроком на шляху до зцілення стане запрошення професійного нарколога і установка крапельниці з розчином для детоксикації.

Як кинути пити назавжди, щоб не померти?

Розставання з звичкою вживати спиртні напої неминуче. Інакше занадто великий ризик розвитку негативних наслідків. Необхідно знайти ефективний спосіб, як кинути пити назавжди, якщо ви не хочете летального результату завчасно. Наслідки тривалого прийому алкоголю виражаються в трьох основних площинах:

  • Медична - в результаті постійного надходження отрут в організм відбуваються незворотні зміни. Внутрішні органи деградують і уражаються. Страждають ЦНС, печінку, нирки, серцево-судинна система. Збільшується ризик розвитку ракових патологій, гепатитів та інших важких хвороб. Втрачається фертильна функція, з кожним днем ​​знижується ймовірність зачаття здорового і повноцінного потомства.
  • Соціальна - хворий деградує в моральному плані. Він стає непотрібним елементом суспільства. Нерідко потрапляє в групу соціальної обмеженості, стає злочинцем, інвалідом, калікою.
  • Трудова - алкоголік втрачає роботу, не вважає себе зобов'язаним заробляти на життя. Він нездатний працювати, приносячи користь собі, оточуючим його людям і суспільству.

Існуюча думка про те, що різка відмова від спиртного може викликати смерть, не так уже й необгрунтовано. Кращий рада близькій людині - зробити так, щоб залежний сам звернувся по допомогу лікарів, визнавши необхідність лікування. Інакше різка відмова від спиртних напоїв в період запойного стану загрожує розвитком складних явищ зі здоров'ям - інфаркту, інсульту, делірію, внутрішньої кровотечі. З огляду на ці фактори, слід повільно і грамотно виходити із запою.

Як кинути пити в домашніх умовах: народна аптечка в допомогу

Рецепти знахарів, народних лікарів і провидців прийшли до нас разом з мудрістю століть. Ось тільки сподіватися на їх непереборну силу все ж не варто. Якщо є бажання випробувати рецепти наших бабусь, ви можете це зробити. Приготування настоянок, розчинів і екстрактів просте. Слід тільки дотримуватися рекомендацій. Але не турбуйтеся, якщо слідом за копіткою дотриманням графіка прийде зрив.

Неможливо втримати алкоголіка від прийому спокусливою для нього дози травами. Це необхідно робити комплексно, поєднуючи детоксикацію і реабілітацію в умовах центру. Може допомогти ситуації кодування, але цей метод має тимчасовий ефект. Проте, він утримує алкоголіка від прийому спиртного на термін до 5 років. А це, погодьтеся, немало.

Отже, як кинути пити в домашніх умовах і відмовитися від прийому спиртного з використанням рецептів народної медицини:

  1. Відвар на основі трави звіробою. Для цього окропом необхідно залити 8 ложок трави. На таку кількість подрібненої сировини береться літр води. Гріється склад на водяній бані не більше півгодини, потім настоюється в темряві і приймається 2 рази на добу протягом місяця. За запевненнями знахарів, такий склад провокує відразу до спиртного.
  2. Відвар з використанням подрібненої трави мучниці. Виконується за аналогією з попереднім рецептом, тільки кип'ятити слід відвар всього 15 хвилин. Графік прийому рідини теж відрізняється: 6 раз на добу по столовій ложці.
  3. Настоянка лаврового кореневища з любисток. Корінці подрібнюються. Заливаються склянкою 40-каградусного напою, після чого 14 днів настоюють у темряві. Цей напій дається алкоголіку для того, щоб він випив його залпом. Слідом за цим слід найсильніша блювота, виникає неприйняття запаху і смаку спиртного. У чомусь ефект схожий на кодування, коли після прийому невеликої дози спиртного людина відчуває відчуття, схожі з відчуттям наближення смерті. В цьому випадку силою подолання тяги стає страх. Але, як тільки залежний зрозуміє, що переборов бар'єр, вживання спиртного продовжиться з новою силою.

Як би ви не задавалися питанням, як кинути пити в домашніх умовах, ефекту від самостійних дій буде мало. Буде потрібно звернення до фахівців наркологічного профілю. Але головне навіть не це. Важливим є те, що при апробації рецептів народної медицини ви втратите дорогоцінний час, за яке тяга до алкоголю тільки посилиться і стане більш вираженою.

Чи можна кинути пити самому: резюме зі змістом

Чи потрібно допомагати алкоголіку і підтримувати його в починаннях кинути пити. Звичайно, адже перший крок на шляху до зцілення від порабощающей тяги до спиртного є усвідомлення проблеми і згоду вдатися до оперативних дій для її викорінення. Дотримуйтеся плану виключення алкоголю з вашого життя:

  1. Зверніться до професіоналів для розробки стратегії позбавлення від залежності.
  2. Прийміть рішення утримуватися від спиртного в будь-якій ситуації. Це виключення з життя як міцних, так і слабоалкогольних напоїв.
  3. Зрозумійте, що ви не владні над собою і не можете контролювати прийом міцних доз. Пити помірно вийде.
  4. Уникайте ситуацій, в яких алкоголь може стати ближче. Не погоджуйтеся на посиденьки з колишніми друзями алкоголіками, тримайтеся від них осторонь.
  5. Формуйте тверезі звички: Захоплення, заняття спортом і пробіжки вранці, походи в басейн і т.д.

Чи можна кинути пити самому - це питання риторичне. Без допомоги професіоналів не обійтися. Тому не варто уникати спілкування з ними в той момент, коли ви прийняли рішення відмовитися від вбиває вас звички. Випробувавши всі засоби боротьби з алкоголем, ви неминуче опинитеся на прийомі у нарколога. Але за цей термін ви можете втратити багато - здоров'я, впевненість в успіху, оптимізм і здатність легко піддаватися на професійні заходи. Коштує воно того чи ні, вирішувати вам!

Як кинути пити назавжди, щоб не померти?