Рейтинг: 4.5 з 5. Відгуків: 2. переглядів:
Безумовно, кожна дівчина прагне стати володаркою красивого, доглянутого манікюру . Комусь вдається цього досягти не докладаючи особливих зусиль - природа нагородила міцними, здоровими нігтями гарної форми. В такому випадку, щоб отримати ідеальний манікюр, дівчатам досить просто нафарбувати нігті. А кому-то, навпаки, досягнення бажаного результату обіцяє масу перешкод: ламкі нігті, які якщо і відростають, то лише на пару міліметрів. Власниці таких нігтів найчастіше вважають, що ідеальним виходом для них є штучний манікюр. Вони відразу ж знаходять сотню аргументів "за": це практично, красиво і вигідно. І зовсім забувають про аргументи "проти".
Але що ми знаємо про нарощування нігтів. І дійсно, чи варто це робити?
Нарощування виробляють на форми - різноманітні пластинки переважно з пластику, які прикладають до нігтя, заливають матеріалом, сушать, потім їх знімають, а нігтя надають бажану форму. Також практикується використання тіпсовий основи - пластмасові нігтики, які клеять на ваші нігті і вже безпосередньо на них накладають матеріал.
Використовують при цьому такі матеріали: акрил, гель, смолу, тканину або біо-гель.
Що стосується переваг, то так, нарощені нігті - це відмінний спосіб отримати гарний манікюр, який протримається довго. І немає необхідності щодня перефарбовувати нігті. Головне - вибрати хорошого майстра і визначитися з матеріалом.
⇒ Замов: Татуаж, лазерне видалення
Тут слід врахувати: для того щоб зробити гелеві нігті, їх необхідно тримати під УФ-лампою, що може негативно позначитися на ваших натуральних нігтях. Також існує думка, що на гель складно прикріпити різноманітні прикраси (паєтки, камені, бісер). Коштує це задоволення недешево, а якщо ніготь раптом зламається - відновити його не можна, доведеться заново переробляти. Крім цього, гель при знятті спилюють, а разом з ним спилюють і частина вашого нігтя.
Те ж саме стосується і біо-гелю. Але оскільки його технологія новіша, та ще й має приставку біо, то вважається, що такий манікюр дозволяє вашим нігтям «дихати».
У свою чергу акрил швидко застигає без лампи. Щоб отримати гарні нігті, досить просто нанести його на основу, головне - поквапитися, поки він не застиг в процесі. Також, на відміну від гелю, акрил легко поєднується зі всілякими декораціями (камінням Сваровскі, наприклад). Але слід врахувати, що матеріал має неприємний запах, а з часом може втратити колір.
✏ Цікаво: Як зробити матовий манікюр в домашніх умовах
Що стосується тканини, то при створенні манікюру використовують шовк, який кріплять шарами до вашого нігтя за допомогою клею або гелю. Такий манікюр вважається нешкідливим, але нігті при ньому легко ламаються.
І нарешті, смола. Так само як і тканину, цей матеріал вважається безпечним, якщо правильно нанести (!); технологія подібна гелевим. А ще вони вважаються міцними.
З матеріалами розібралися. Але перш ніж записатися до майстра, слід врахувати медичні протипоказання. Так, про штучні нігтях можуть тільки мріяти ті, хто страждає захворюваннями серцево-судинної системи, діабетом, грибком, підвищеною пітливістю рук. Відмовитися від нарощування слід і під час прийому антибіотиків або гормональних препаратів.
Так чи варто морочитися? Чи треба витрачати час, гроші (іноді чималі, враховуючи постійне коригування). Може, обійтися без того, щоб ризикувати своїми нігтями, які волею-неволею, але все ж ушкоджуються: стають тонкими, ламкими, втрачають форму. Ви напевно бачили дівчат з красивим манікюром, але один ніготь у них чомусь обмотаний лейкопластиром. Тепер ви знаєте причину. Також це загрожує дефектами самої структури нігтя. Чи варто йти на це?
⇒ Замов: Фонд надасть допомогу в лікуванні Гепатиту С
Так, пару років тому нарощені нігті були мейнстримом у дівчат. Кожна друга могла похизуватися довжелезним манікюром. Але зараз шелак і лак-гель почали потроху витісняти, а іноді і зовсім заміщати нарощені нігті. Все-таки виглядають вони більш природно. А природність нині в тренді.
І, якщо Happy Nails для вас не вихід через брак часу, то перш ніж нарощувати нігті, спробуйте все-таки альтернативним метод - зробіть манікюр лак-гелем. А раптом вам сподобається?
І дійсно, чи варто це робити?Так чи варто морочитися?
Чи варто йти на це?
А раптом вам сподобається?