Рецепти десертів з полуниці без випічки: свіжої, замороженої, з вершками, з сиром, суфле, крем, варіанти подачі і правила зберігання

  1. Освіжаючі десерти для дітей
  2. Полуничне морозиво
  3. полуничний сорбет
  4. полуничний кешьюшейк
  5. Торт «Легкість»: рецепт (відео)
  6. фарширована полуниця
  7. З вершками і шоколадом
  8. З вершковим сиром
  9. Святкові полуничні десерти без випічки
  10. Торт з сиром
  11. полуничне суфле
  12. Пудинг зі свіжої полуниці
  13. Варіанти подачі і правила зберігання
  14. Сирний десерт з полуницею (відео)

Полуниця - дуже смачна і корисна ягода Полуниця - дуже смачна і корисна ягода. Її, звичайно, можна їсти і так. Але десерти з полуниці не менше корисні і дуже різноманітні. Їх варіантів так багато, що рецептів з надлишком вистачить на весь полуничний сезон. І при цьому вони ніколи не набриднуть. З огляду на те, що полунична пора припадає на літо, кращими варіантами десертів з ароматних ягід можуть бути ласощі без випічки. Це актуально в спеку, тим більше що в такому варіанті в ягодах повніше зберігаються їх корисні речовини.

Освіжаючі десерти для дітей

Ці десерти особливо люблять діти. Вони смачні і дуже корисні.

Полуничне морозиво

Для приготування 6 порцій потрібно 2 склянки ягід, 3 ложки цукру, який можна замінити медом, і стакан йогурту. Десерт можна робити як зі свіжої, так і з замороженої полуниці .

Послідовність приготування:

  1. Ягоди засипають цукром і подрібнюють до стану пюре.
  2. Потім додають йогурт і все перемішують.
  3. Ягідну масу розкладають в силіконові формочки , В середину встромляють палички і відправляють в морозилку на 6 годин.

Ягідну масу розкладають в   силіконові формочки   , В середину встромляють палички і відправляють в морозилку на 6 годин

полуничний сорбет

Готується він з полуничного пюре, отриманого аналогічним способом. У нього можна додати сік лимона. Заморожувати його можна в одній формі, куди масу заливають тонким шаром. У перші три години ласощі потрібно тричі перемішувати виделкою, вийнявши з морозилки. Цим добиваються його насичення киснем. А потім на ніч залишити в морозилці.

Вранці з замороженої маси ложкою зробити кульки і при викладанні на тарілки прикрасити їх шматочками свіжих ягід. Якщо цукор замінити медом, то фруктове пюре буде м'якше, і з нього легше буде формувати кульки.

полуничний кешьюшейк

На 4 порції потрібно по півсклянки мигдалю, фініків, кокосового молока, вдвічі більше полуниці і горіхів кешью, 1-2 лимона, трохи солі, 2 ложки меду.

Роблять десерт так:

  • мигдаль з фініками подрібнюють блендером, змішують з сіллю;
  • щільно укладають у форму, застеливши її дно харчовою плівкою - це перший шар десерту;
  • кешью, з соком лимона, медом і кокосовим молоком змішують до кремоподібного стану і 2/3 отриманої маси викладають як другий шар;
  • в решту додають ягоди і укладають поверх попередніх шарів;
  • заморожують торт кілька годин, причому перед подачею переставляють ласощі з морозилки в холодильник.

Торт «Легкість»: рецепт (відео)

Садова суниця з начинкою для дітей і дорослих

Є кілька десертів швидкого приготування, які не залишать байдужими навіть самих примхливих і перебірливих дітей:

фарширована полуниця

На кілограм добірних і однакового розміру ягід потрібно:

  • 250 грамів сирних дитячих сирків;
  • півсклянки цукру;
  • трохи ванілі і тертого шоколаду для прикраси.

Для дорослих замість сирних сирків можна використовувати сир Філадельфія.

Технологія приготування цього частування проста:

  • кожну ягідку надрізати буквою «Х»;
  • сир, цукор і ваніль збити в крем і наповнити їм розрізані ягоди;
  • зверху присипати тертим шоколадом.

кожну ягідку надрізати буквою «Х»;   сир, цукор і ваніль збити в крем і наповнити їм розрізані ягоди;   зверху присипати тертим шоколадом

З вершками і шоколадом

Крім полуниці потрібні вершки, шоколад і трохи апельсинового соку (дорослі можуть замінити його лікером). Шоколад і вершки окремо нагрівають до 40 градусів, перемішують з соком. У ягідок вирізують вершечки і наповнюють їх охолодженої шоколадно-вершковою сумішшю.

З вершковим сиром

Готують суміш зі збитих з цукром вершків, додають туди вершковий сир. Потім аналогічно попередньому рецепту фарширують ягоди. Краще робити це за допомогою кондитерського пакету або шприца. Такий десерт добре подавати з медом і обсмаженими волоськими горіхами.

Святкові полуничні десерти без випічки

Коли свіжою полуницею насолодився вдосталь, але хочеться приготувати з неї що-небудь смачненьке, щоб порадувати себе і гостей, то можна вибрати якийсь із наступних рецептів.

Торт з сиром

Складові:

  • сухий сніданок, вівсяні пластівці або товчене печиво, - 2 склянки;
  • 2 склянки полуниці;
  • 300 грамів нежирного сиру і стільки ж фруктового йогурту;
  • 5 ложок цукру;
  • желатин - 1 пачка.

Спочатку розводимо желатин за вказівками на упаковці. Потім в форму складаємо суху основу з невеликою кількістю розтопленого вершкового масла і цукром. Поверх цього щільно викладаємо розрізану навпіл полуницю. На ягоди виливаємо збиту суміш з сиру, йогурту і розтопленого желатину. Ставимо застигати в холодильник. Потім прикрашаємо ласощі полуницею або шоколадом.

полуничне суфле

Для нього потрібно 300 г полуниці, 2 ложки желатину і склянка вершків. Желатин розводиться водою, розпускається на водяній бані. Полуниця подрібнюється блендером. Вершки збиваються з цукром. Всі компоненти змішуються, розливаються по формах і відправляються на 4 години в холодильник.

Пудинг зі свіжої полуниці

Третину склянки води змішується з 3 ложками цукру, вариться пару хвилин, туди додається склянка полуниці. Все вариться ще 10 хвилин. Ягоди розминаються виделкою, до них додається ще стакан нарізаної свіжої полуниці. Суміш переливається в миску і охолоджується.

У склянку з чвертю молока засипаються 2 ложки желатину. Через 10 хвилин в цю суміш додається стручок ванілі. Всі ці інгредієнти підігріваються в каструльці на вогні до розчинення желатину. Потім туди вливаються 2 склянки сколотин, ваніль про зображення. Розкладена по формах маса поміщається в холодильник до застигання. У кожну з них перед подачею на стіл виливається полуничний джем.

У кожну з них перед подачею на стіл виливається полуничний джем

Ми вам також пропонуємо дізнатися, як приготувати апетитні вареники з полуницею .

Варіанти подачі і правила зберігання

Подаючи на стіл полуничні десерти без випічки, слід використовувати всі переваги поєднання таких кольорів як:

  • яскраво-червона полуниця;
  • зелені гілочки м'яти;
  • білий або коричневий шоколад.

Це основні кольори численних композицій. Можна додати ще інші контрастні фрукти: манго, ківі, персик, чорницю та інші. Разом вони виглядають чудово. Їх смакова гамма різноманітна і насичена.

Десерти можна подавати в прозорих склянках, коли видно різнокольорові шари. Можна з них зробити різні фігурки, використовуючи до застигання силіконові формочки. А потім викладати на піднос або широку тарілку ці ласощі різної форми і забарвлення.

А потім викладати на піднос або широку тарілку ці ласощі різної форми і забарвлення

Як один з варіантів цікавої подачі ласощі можна розглянути наступний:

  • десерт викладається 3-5 сантиметровим шаром на велику тарілку у вигляді полунички, зверху прикрашається слайсами ягід;
  • з гілочок м'яти робиться подобу хвостика;
  • такий десерт можна поставити на тарілку у вигляді башточки і прикрасити так само, як і в попередньому випадку.

Сирний десерт з полуницею (відео)

Зберігаються ці ласощі недовго. Краще їсти їх свіжими. Для цього варто розрахувати необхідну їх кількість. Приготувати багато з них можна швидко. Тому не варто відразу робити велику порцію, адже на наступний день частування втратять вигляд і смак.

Десерти з полуниці без випічки - прекрасне доповнення до свіжих ягід. Вони завжди актуальні: влітку - зі свіжих ягід, а взимку - з заморожених. Їх люблять всі, особливо радіють їм дітлахи. Це смачні і корисні страви на кожен день і в особливих випадках.

Відгуки та коментарі