Як правильно одягнути чохол на кутовий диван

  1. » Як правильно одягнути Чохол на диван своїми руками: одягаємо кутовий варіант
  2. Чохол на диван своїми руками: чорновий варіант
  3. Чохол на диван своїми руками: ручна робота
  4. Чохол на диван своїми руками: яку тканину вибрати
  5. Чохол на диван своїми руками: механічна обробка деталей
  6. Шиємо чохол на диван самостійно. Відео
  7. розрахунок тканини
  8. проектування викрійки
  9. Поради для шиття
  10. Шиємо простий і практичний чохол на диван своїми руками
  11. крок 2
  12. крок 3
  13. крок 4
  14. крок 5
  15. крок 6
  16. крок 7
  17. Поради

» Як правильно одягнути

Чохол на диван своїми руками: одягаємо кутовий варіант

Поради по експлуатації м'яких меблів

Якщо у вас виникло бажання, щоб меблевий гарнітур прослужив ще. як мінімум, років 15, то необхідно її захистити. Секьбріті наймати не варто, але чохол на диван своїми руками його цілком замінить. Кутовий варіант швейного вироби не так вже важкий для сольного виконання, тому приступимо до справи.

Зовнішній вигляд найбільшого вироби на підлозі надає кімнаті закінченість, тому винаходити колесо не будемо, а старіший все максимально просто вдосконалити. Якщо в будинок куплена швеная машинка з оверлоком, бавовняні і шовкові нитки, ножиці, лекало, папір міліметрова і тканину, то продукт скоро виявиться в стані надягання. Головне, з метражем тканини не прорахуватися.

Головне, з метражем тканини не прорахуватися

Чохол на диван своїми руками: чорновий варіант

Для тих, хто такий виріб вирішив зшити перший раз, для початку необхідний чернетку. Такий варіант роблять зі старої, що годиться тільки для дрантя тканини. Зніміть мркі з кожної площині дивана. додайте по 5 см з кожного боку на підгин і несподівані нюанси в розкрої. Якщо все вийшло відмінно, то можете робити основну викрійку, а старий матеріал нехай залишиться лекалом.

Так, тепер прикладайте нову тканину до півшеляга, спинці і боковин. Як виглядає?

Чохол на диван своїми руками: ручна робота

Викроєні деталі спробуйте змітати вручну, при цьому звертайте увагу на краю зрізів. якщо вони не зовсім рівні, то нічого страшного: оверлок прибере непотрібні шматочки. Складні місця кілька разів перевірте на вже сметанних кусках: при необхідності розпорювали невдалі місця і підшивається на ліву сторону прямо на дивані. Бажано надставкою не займатися: і час втратите, і виглядати буде некрасиво (крім хутряних чохлів).

Коли чорнові чохли з'єднані (або вже ті, які йдуть на обличчя), то починайте з диваном першу примірку. Як тільки все лежить рівно, то розпорювали чтарий крій і переносите на нову тканину або відправляйте під лапку машинки.

Чохол на диван своїми руками: яку тканину вибрати

тягнуться по косій тканини - невдалий вибір для чохла. Нехай вона буде більш щільна, але тягнеться тільки по поздовжній нитки і не сильною. До того ж краще використовувати такі сорти матеріалу, щоб в них не прилипали ні відставний ворсинки, ні шерсть тварин, якщо такі в будинку є, звичайно. Текстура матеріалу не обов'язково з натуральних волокон: штучні замінники цілком доречні для покривав.

Чохол на диван своїми руками: механічна обробка деталей

Розкроєні вироби зшиваються прямий рядком при кроці голки не більш 1,2. Якщо ви вирішили зробити варіант, який можна буде знімати постійно, то спробуйте вставити гумки, зробити гудзики і петлі або застосувати кілька блискавок (зав'язок декоративних).

Точно за таким принципом можна одягнути не тільки кутові варіанти меблів. але і стільці, табуретки та інші вироби, які в натуральній формі виглядають не дуже красиво. Дворянський стиль давно вже не в моді через непрактичність того, що пропонувала в роки перебудови радянська промисловість. Якщо ж самостійно взятися за справу, то може вийти ексклюзивний виріб, на яке і поглянути не гріх, і на суд користувачів інтернету винести не сором.

Шиємо чохол на диван самостійно. Відео

Процес викрійки чохла на кутовий диван своїми руками

  • розрахунок тканини
  • проектування викрійки
  • Поради для шиття

Сьогодні, коли люди все більше женуться за естетикою, знову стало модно застосовувати для поліпшення інтер'єру чохли для крісел, стільців і диванів. Вони не тільки надають естетику старим предметів меблів, але і зберігають їх оббивку довгий час, крім того, при бажанні можна в будь-який момент, без особливих труднощів, змінити дизайн меблів і кімнати, в якій вона розташовується.

Забарвлення чохла на диван найкраще вибрати однотонну. Також можна вибрати два кольори, які підходять один одному.

Будь-які меблі, використовуючи чохли, можна перетворити на справжній витвір мистецтва, до того ж, якщо якийсь предмет меблів не вписується в загальний інтер'єр, йому можна швидко і без особливих витрат надати необхідний вид. Форма чохла дозволяє перетворити ваш старий диван в новий, з новим кольором і загальним видом.

Найбільша перевага чохлів на диван # 8211; це те, що вони коштують набагато менше, ніж повна перетяжка обшивки і вже тим більше ніж покупка нових меблів. Щоб створити викрійку чохла на кутовий диван своїми руками, досить просто придбати тканину необхідних розмірів і кольору, дістати швейну машинку з шафи # 8211; і можна приступати до роботи.

Перед тим як братися за пошиття чохла, необхідно визначитися з розмірами і якістю тканини, яка піде на нього.

Звичайно, тканини буде потрібно чимало, тому потрібно вибирати недорогу тканину, але при цьому вона повинна бути досить міцною, щоб витримувати постійні впливу на неї.

Крім того, тканина має добре стиратися і прасувати. Не обов'язково вибирати гобеленову тканину, можна використовувати тонку, але щільну, а якщо у вас є домашні тварини і вони люблять поточити свої кігті об ваші меблі, то краще останнього варіанту просто не знайти.

розрахунок тканини

розрахунок тканини

Схема крою чохла на крісло.

Для того щоб якісно заміряти кутовий диван, вам потрібно розділити його на прямокутні частини. Це дозволить не помилитися і зробити всі виміри якісно. Вимірюємо спинки, підлокітники і сидіння, все це підсумовуємо і отримуємо приблизні розміри, необхідні для пошиття.

Коли ви будете купувати тканину, краще замовляти трохи більше, ніж ви підрахуєте, адже не хочеться щоб під час роботи з'ясувалося, що тканини мало. Якщо ви вже знаєте необхідні розміри тканини, можна порахувати і витрати, які ви понесете при її покупці.

Якщо ви новачок, то підрахунки зробити досить складно. Крім розмірів 3 елементів, зазначених вище, потрібно враховувати і розміри дрібних деталей. Для того щоб не помилитися при обчисленні, можна намалювати на папері модель вашого кутового дивана або роздрукувати його фотографію, а потім наносити на неї всі виміри.

Для пошиття чохла на диван найкраще використовувати однотонні тканини, адже якщо на ній будуть якісь зображення або смужки, потрібно буде дотримуватися візерунок, тому кількість необхідної тканини збільшиться. У будь-якому випадку, потрібно накидати 1-1,5 м до розмірів. Навіть якщо вони виявляться зайвими, можна буде за допомогою них виправити зношені частини чохла.

Повернутися до списку

проектування викрійки

проектування викрійки

Схема крою чохла на кутовий диван.

Після точного виміру кожної деталі дивана потрібно перенести виміри на міліметровий папір в масштабі і з урахуванням напрямку крою. Далі потрібно перенести всі виміри на тканину. Потрібно розкласти тканину на рівній поверхні, виворітного стороною вгору, розмітка робиться крейдою або шматочком мила. Коли робиться розкрій, потрібно залишати припуски приблизно по 0,7-1,5 см для швів, підгину країв і так далі.

Конкретних рекомендацій, як робити викрійку чохла, дати неможливо. Навіть якщо говорити про кутових диванах, кожен випадок все одно особливий і пошиття чохла для них завжди унікальний.

Можна тільки визначити нюанси, які дозволять уникнути елементарних помилок. Одним з таких нюансів може бути те, що краще залишити при викрійці великі припуски. Це дозволить скорегувати їх при примірці і в разі занадто великих відхилень обрізати їх за допомогою ножиць. Чим точніше буде робитися форма чохла і чим менше залишаються припуски, тим більше складнощів може виникнути при коригуванні.

Тільки на вигляд може здатися, що диван має стандартні квадратні форми. Насправді ж конструкція дуже складна і розрахувати точні пропорції майже неможливо. Навіть на фабриках немає шаблонів, за якими робиться обтяжка меблів, кожен диван обшивається індивідуально.

Так що краще зробити вільний елемент, ніж той, який буде лежати на дивані впритул, наче це його обтягування. Адже мета створення подібного вироби # 8211; НЕ перетяжка дивана, а оновлення і створення його індивідуального виду.

Повернутися до списку

Поради для шиття

Поради для шиття

Варіант розмірів кутового дивана.

Для того щоб приховати невдалі елементи, можна використовувати різні декоративні деталі: банти, стрічки. Вони добре відволікають увагу від помарок, крім того, додадуть вашому пристрою якусь родзинку.

Прикрасити диван своїми руками також можна і за допомогою подушок, зшитих з тієї ж тканини, що і чохол. Крім того, вони теж допоможуть заховати місця, що не вийшли. Шити подушки не складно. Це те ж саме, що зробити наволочки, а набити їх можна чим завгодно, навіть залишилися обрізками тканини від викрійки чохла.

Якщо у вас є кішка, то вона, безсумнівно, любить поточити свої кігтики об обшивку дивана. Якщо ви хочете уникнути пошкодження обшивки, можна при шиття чохла зробити в ньому тонку вставку з поролону.

Нитки для пошиття потрібно використовувати міцні, інакше ваш твір швидко зіпсується і його постійно потрібно буде латати. Якщо форма чохла вийшла дуже щільною, краще прострочити шви на машинці двічі. Це збільшить їх міцність, ні в якому разі не ставте на швейній машинці невеликий стібок. Це не підсилить шов, але може зруйнувати структуру тканини.

Для того щоб чохол краще тримався на дивані, можна використовувати білизняний гумку. Її потрібно вшити по контуру всього вироби. Можна використовувати і блискавку на невидимій стороні, це спростить його зняття з дивана.

Готова схема чохла на диван.

Не варто відразу братися за пошиття полотна з дорогої тканини, краще купити тканину дешевше і спробувати обшити нею диван своїми руками, а якщо ви боїтеся витрат, то нехай це буде чохол для дивана на дачі. Якщо вам це завдання виявиться під силу, можна приступати до пошиття виробів на м'який куточок, який стоїть у вас у вітальні.

Крій чохла # 8211; це завдання не з легких, іноді навіть найкращі майстри, які шиють сукні на найскладнішу жіночу фігуру, губляться в здогадах, як створити чохол на самий звичайний диван.

Але не варто лякатися, адже, як говорить приказка, «якщо довго мучитися, що-небудь та вийде». Пробуйте, і ви неодмінно впораєтеся з цим завданням.

Шиємо простий і практичний чохол на диван своїми руками

Крок 1

Перед тим як зшити чохол для дивана, потрібно його спочатку виміряти. Розділіть диван на секції. Навіть якщо Ваша м'які меблі має нестандартну форму, розріжте всі частини в прямокутній формі.

Виміряйте сидіння, спинку, два підлокітника і два вкладиші для передньої сторони підлокітників. У Вас вийде шість прямокутних шаблонів.

крок 2

Пам'ятайте, що потрібно вимірювати кожну частину дивана як прямокутник, незалежно від реальної його форми.

Запишіть свої вимірювання і додайте по 7,5 см до всіх сторін кожного прямокутника, щоб забезпечити достатні припуски на шви.

крок 3

Вкладиш підлокітника, по одному на кожен

Намалюйте на папері точний креслення всіх прямокутників, додавши додаткові 7,5 см. Виріжте їх.

Можна використовувати або легкий оббивний матеріал (шириною 137-152 см) або пару великих шматків.

крок 4

Виворітного стороною назовні

Попередньо обробіть обрану тканину. Виперіть її в холодній воді і висушіть. Покладіть на рівну поверхню.

Використовуючи свої вимірювання, виріжте 6 прямокутних шматків. Почніть зі спинки. Коли всі шматки вирізані, покладіть їх виворітного стороною на відповідні секції меблів.

За допомогою шпильок приколіть шматки тканини до меблів, щоб вони не сповзали.

крок 5

Приколіть вкладиш підлокітника

З'єднайте разом шматки тканин шпильками; потім змітайте їх, не знімаючи. Для сметиванія використовуйте нитку контрастного кольору.

Щоб виріб повторювало форми меблів, потрібно враховувати всі кути і вигини, коли поєднуєте шматки матеріалу шпильками.

крок 6

Обріжте зайву тканину

Зніміть приколоти тканина з дивана. Прошийте всі шви на швейній машинці на відстані 2,5 см від сметочнимі. Виверніть на лицьову сторону і одягніть на диван.

Подивіться уважно місця, де чохол можливо погано сидить, зробіть в цих місцях додаткові намітки. Знову виверніть на виворітну сторону. Прошийте чохол ще раз, вже з огляду на внесені додаткові зміни. Обріжте зайву тканину.

крок 7

Приберіть сметочнимі шви. Виверніть виріб на лицьову сторону, надіньте на меблі. Підігніть кромочні краю, заколіть шпильками, зробіть сметочнимі шов.

Тепер зніміть і прошийте краю на машинці. Видаліть кмітливість і готово.

Тепер, навчившись шити такий чохол, Ви легко пошиєте чохли для крісел. Успіхів вам!

Поради

• При виборі матеріалу зверніть увагу на залишки, це допоможе значно заощадити. Зазвичай в магазинах на залишки роблять великі знижки. Тільки переконайтеся, що їх Вам вистачить.


• При покупці матеріалу краще купити додатково 180 см на всякий випадок. Якщо у Вас залишиться зайва тканину, можна зшити з неї подушки.


• Якщо Ви ніколи не шили раніше, майте на увазі, що можна спочатку зробити пробний варіант з мусліну, і тільки потім використовувати оббивний матеріал.


• Завжди спочатку робіть сметочнимі шви. Якщо потрібно внести якісь зміни, сметочнимі шов - вирішення проблеми.


• Якщо Вам здається, що виріб сидить занадто вільно, можна легко це виправити. Відріжте дерев'яний стрижень або вузьку смужку ПВХ довжиною, що дорівнює довжині спинки або бічній стороні. Засуньте стрижень між спинкою і сидінням або між сидінням і підлокітниками поверх чохла. Цей спосіб відмінно працює.

Автор: Юлія Вендель

Джерела: http://sladkiyson.net/interer/mebel/chekhol-na-divan-svoimi-rukami-odevaem-uglovoi-variant, http://masterpomebeli.ru/gostinaja/divan/vykroika-chexla-na-uglovoi- divan.html, http://doit-yourself.ru/people/user/2/blog/304/


Коментарів поки немає!

Як виглядає?