Харчування при годуванні грудьми матері: правильне і корисне

  1. продукти:
  2. Слід вживати в їжу при годуванні груддю

Доброго дня, дорогі читачки. Ви або вже стали мамами або дуже скоро станете, раз Вас зацікавив сьогоднішній пост.

Молода мама, яка хоче годувати своє маля молочком, повинна знати, що повинно бути особливе правильне харчування при годуванні груддю. Деякі продукти варто на час виключити зі свого раціону, інші варто їсти в обмеженій кількості, а щось варто додати в свій раціон. Дана стаття присвячена особливостям харчування при годуванні груддю.

Багато мам вважають, що їх раціон не вплине на новонародженого, але це невірно. Все, що їсть мама, передається маляті. А якщо Ви не будете споживати провіант, що містить необхідні вітаміни і мікроелементи, малюк буде їх отримувати з наявного у вашому організмі запасу. Можна зробити висновок, що мамі слід харчуватися повноцінно, різноманітно, а також постійно.

Яку їжу можна споживати мамі при годуванні груддю, а застосування будь варто обмежити?

Всі дітки різні, у одного може бути алергія на один вид їстівного, у другого газики на інший, а третій малюк не буде проявляти жодних ознак занепокоєння.

Розглянемо меню для мами.

продукти:

  • можуть викликати алергію у дітей:

Мед, червоні фрукти, помідори, свіжа морква, цитрусові, риба, горіхи.

  • можуть викликати коліки у дітей:

Кукурудза, баклажани, капуста, виноград, сливи, бобові

  • слід виключити з раціону годуючої мами:

Молоко, річкова риба, скумбрія, шоколад, консервовані продукти, магазинні соки, газовані напої, цибуля, часник, копченості, майонез, алкоголь, каву

Слід вживати в їжу при годуванні груддю

  • супи - краще курячі;
  • м'ясо - в вареному, тушкованому вигляді - курка, яловичина (якщо немає алергії на коров'яче молоко), нежирна свинина, кролик, індичка;
  • риба - в запеченому і вареному вигляді - морська риба;
  • сир і м'який сир;
  • компот з кураги і чорносливу;
  • картопля, макарони, варена ковбаса;
  • білий хліб, сухе печиво, зефір, крекери, мармелад;
  • фрукти і ягоди - яблука зелені, груші, черешня, якщо зараз не ягідний сезон, можна робити компоти із заморожених ягід;
  • кисломолочні (0,6-0,8 л в день) - кефір, бифидокефир, йогурти без фруктових добавок;
  • вершкове і рослинне масло.

З власного досвіду можу сказати, що довго дотримуватися такої дієти важко. Але в період кольок у малюка краще сильно не експериментувати. Додавайте один новий продукт в свій раціон раз в три дні. Якщо ви помітите у малюка алергію , Або він буде проявляти занепокоєння, виключіть цю їжу зі свого раціону на деякий час. Продукти також можуть викликати як запор у малюка, так і пронос. Краще спочатку дотримуватися харчування при годуванні груддю , Ніж мучитися разом з малюком ночами. Можу сказати, що в наші 6 місяців я вже їла майже все при цьому годувала грудьми. Але, все малюки різні.

Слідкуйте за тим, щоб ваше харчування було різноманітним, щоб в їжі містилася достатня кількість вітамінів, необхідних для росту і розвитку вашого малюка, а ще, щоб на ваш організм залишилося вітамінів і мінералів. Намагайтеся їсти кілька разів в день (ідеально 6). Пити коштує стільки, скільки вимагає організм. Бути мамою не завжди просто, але хто подбає про свого малюка краще мами.

Яку їжу можна споживати мамі при годуванні груддю, а застосування будь варто обмежити?