Чорнослив при грудному вигодовуванні

  1. користь сухофрукти
  2. Як правильно їсти?
  3. Як вибрати?

Корисні властивості чорносливу відомі всім, але в період годування грудьми жінка сумнівається, чи можна їй збагачувати їм свій раціон, адже тепер вона повинна думати не тільки про себе, а й про здоров'я маленького чада.

користь сухофрукти

У сухий зливі містяться поживні речовини, які допомагають роботі всіх систем організму У сухий зливі містяться поживні речовини, які допомагають роботі всіх систем організму. Крім цього чорнослив при грудному вигодовуванні є чудовою альтернативою різним солодощів, які в цей період потрібно строго обмежувати, в той час як фрукт можна їсти без побоювання для власного здоров'я. Наявність в плодах вітамінів А, В, С, РР, а також калію, фосфору, кальцію, заліза і натрію гарантує:

  • підвищення імунітету;
  • нормалізацію артеріального тиску;
  • поліпшення роботи нирок, печінки і серця;
  • відновлення зору;
  • зміцнення судин.

Сухофрукти сприятливо впливають на органи травного тракту. Завдяки пектину і клітковини вони покращують, як і курага при грудному вигодовуванні , Моторику кишечника, це особливо актуально в цей період, коли жінка відчуває труднощі зі стільцем, а прийом медикаментозних препаратів не рекомендується. Крім цього, чорнослив корисний при анемії для поповнення нестачі заліза. Ця проблема переслідує велику частину вагітних жінок і матерів-годувальниць, а сушена слива дозволяє впоратися з нею без особливих проблем.

Як правильно їсти?

Введення в раціон нового продукту має відбуватися поступово і тільки через 3 місяці після пологів Введення в раціон нового продукту має відбуватися поступово і тільки через 3 місяці після пологів. Для початку краще обмежитися одним фруктом в день, збільшуючи порцію до 4 штук. Пробуючи курагу, чорнослив, насіння або фініки при грудному вигодовуванні , Належну увагу приділяємо станом малюка і протягом 24 годин спостерігаємо за його реакцією на продукт. У надчутливих діток виникають такі побічні ефекти:

  • висипання на шкірі;
  • коліки;
  • зміна стільця;
  • неспокійний стан.

При виникненні хоча б однієї ознаки, краще відмовитися на деякий час від цього продукту в меню харчування.

З чорносливу можна приготувати смачний компот, заливши склянкою окропу 3 сухофрукти. Він використовується в складі інших страв: сирного пирога, запіканки, салатів, м'яса.

Як вибрати?

Купуючи чорнослив, приділяємо увагу його зовнішнім виглядом. Корисні фрукти не обов'язково повинні бути блискучими і яскравими, краще віддати перевагу злегка пересушені і, на перший погляд, непоказні. Перед їжею обов'язково гарненько їх промиваємо, також можна на деякий час замочити їх у воді. Після цього вони стануть м'якше і більш поживні.

Як вибрати?
Як правильно їсти?
Як вибрати?