- Сутність процедури boost up
- Робимо boost up самостійно
- Етап 1. Підготовка
- Етап 2. Завивка
- Етап 3. Нанесення складу
- Етап 4. Миття
- Етап 5. Укладання
- Буст ап для волосся: відгуки про процедуру
Густі, блискучі, доглянуте волосся завжди вважалися неодмінним атрибутом дівочої краси. З незапам'ятних часів жінки придумують все нові методи , Щоб локони стали більш привабливими.
У сучасних красунь набір прийомів набагато ширше, починаючи від перевірених народних засобів і закінчуючи дорогими салонні маніпуляціями.
Часто жінки мають тонкі, позбавлені об'єму волосся, для виправлення ситуації в хід йдуть бігуді, фен, праску для волосся, спеціальні засоби укладань. Але сьогодні перукарі пропонують нову процедуру для створення обсягу шевелюри - boost up.
Сутність процедури boost up
Це особлива техніка, при якій завивка виконується тільки біля коріння волосся, а далі локон залишається недоторканим. Засіб для волосся boost up було розроблено стилістом з Санкт-Петербурга Оленою Глінка, саме їй належить ідея закручувати пасма і покривати їх спеціальним складом.
При цьому виникає питання, наскільки шкідлива така процедура, адже всім відомо, що завивка негативним чином впливає на здоров'я волосся. Але всі побоювання в даному випадку марні, так як технологія виконання бус тап заснована на біозавивку, на відміну від хімічної, вона виконується без використання аміаку.
Робимо boost up самостійно
Незважаючи на приголомшливий ефект, процедура boost up може виявитися недоступною для деяких жінок в силу високої вартості. Але вихід є - можна виконати її в домашніх умовах, не вдаючись до послуг перукарів. Це також просто, як позбутися швидко від другого підборіддя . Давайте розглянемо, як зробити буст ап самим.
Для виконання задуманого нам знадобиться:
- шпильки, гребінці, фен;
- фольга;
- спеціальний склад для біозавивка;
- запас терпіння (сеанс триває досить довго).
Отже, почнемо створювати прикореневій обсяг boost up.
Етап 1. Підготовка
Ніяких особливих маніпуляцій виконувати не потрібно, можна лише дати рекомендацію про те, що буст ап краще виконувати на немитих волоссі.
Читайте також про корисні властивості лаванди для волосся!
Етап 2. Завивка
Це найтриваліша процедура, заімеет вона кілька годин. Необхідно кожне пасмо накрутити на шпильку так, щоб не зачіпати коріння (ми працюємо тільки з прикореневій областю) і кінчики волосся.
Накручувати потрібно приблизно 7-14 см довжини локона. Після кожну накручену пасмо необхідно зафіксувати за допомогою фольги.
Етап 3. Нанесення складу
Далі необхідно закручені пасма обробити спеціальним складом. Сама автор технології boost up рекомендує використовувати кошти марки Paul Mitchell, вони є в продажу. Є два види коштів: Paul Mitchell Acid Wave і Paul Mitchell Alkaline Wave. Перший вид призначений для використання на тонких і сухих волоссі, а другий слід вибирати власницям неслухняних і жорстких локонів.
Засіб для біозавивка потрібно наносити дуже акуратно і тільки на ту ділянку, який закручений на шпильки, не зачіпаючи при цьому коріння і шкіру. Тримати довго складу на голові не слід, достатньо буде хвилин п'яти.
Етап 4. Миття
Необхідно звільнити пасма волосся від фольги і шпильок, ця процедура може бути неприємною і навіть заподіяти біль.
Далі слід добре промити голову. Якщо ви придбали набір Paul Mitchell, то там ви знайдете спеціальні шампуні і кондиціонер для миття волосся. Якщо ж ви використовували якийсь інший склад, то можете вимити волосся і іншим шампунем, краще вибрати без сульфатів.
Етап 5. Укладання
Волосся не досить просто висушити феном, їх потрібно правильно укласти. Сушити їх слід так, щоб отримані завитки добре розглядалися, інакше залишаться заломи і «гофре», що виглядає непривабливо.
В цілому, технологія boost up не дуже складна, і при наявності певних навичок і, звичайно ж, спеціальних засобів її цілком можна здійснити і вдома.
Буст ап для волосся: відгуки про процедуру
Часто перед тим, як випробувати на собі нові засоби, жінки хочуть дізнатися думки тих, хто вже проводив подібні процедури . В інтернеті досить багато відгуків і фото реальних людей, що зважилися піддати своє волосся методикою буст ап.
Дана технологія допомагає поліпшити стан волосся і оздоровити їх, надає їм довгостроковий обсяг, позбавляє від труднощів з укладанням неслухняного волосся. Але можна побачити, що далеко не всі відгуки наповнені захопленням від виконаної процедури, але це зовсім не означає, що від неї потрібно відмовитися, що буст ап обов'язково зашкодить.
Стан і структура волосся у кожної людини різні, тому є певні обмеження, коли краще відмовитися від створення обсягу за допомогою технології бустап для волосся.
Перукарі не рекомендують робити цю техніку в наступних випадках:
- волосся пофарбоване хною або басмою - результат непередбачуваний;
- занадто сухі і зіпсовані локони, краще їх спочатку підлікувати;
- при прийомі антибіотиків, вагітності і годуванні грудьми;
- коротка стрижка - буст ап на коротке волосся краще не робити.
Новинка boost up вже стала досить популярною, адже жінки постійно шукають засоби, які допомогли б їм виглядати ще більш привабливо, елегантно і чарівно. Робити таку процедуру чи ні, кожна повинна вирішити самостійно, зваживши свої можливості, «за» і «проти».