Сковорода з алмазним покриттям: еволюція захисту або дорога «пустушка»?

  1. Характерні особливості сковорідок з алмазним покриттям
  2. Алмазна нано-композитна захист
  3. Властивості і особливості тефлону
  4. Антипригарне покриття з алмазів?
  5. Швейцарська посуд з алмазної захистом

Останнім часом у продажу можна спостерігати все більшу кількість оригінальних сковорідок з алмазним покриттям . Вже зараз багато хто називає її реальною альтернативою сковорідок з тефлоновим покриттям . Головний аргумент на користь нових сковорідок - відсутність будь-яких недоліків, характерних для тефлону. Розглянемо докладніше цей тип сковорідок.

Характерні особливості сковорідок з алмазним покриттям

На кухні в кожної господині є одна або кілька сковорідок, що цілком очевидно, адже з її допомогою вдається створювати неймовірно смачні витвори кулінарного мистецтва. Ефективність, безпека і практичність сковороди безпосередньо визначається матеріалом, з якого вона зроблена.

Якщо уважно вивчити вироби з алмазним захисним шаром, відвідавши тематичні ресурси компаній-виробників і поговоривши з продавцями таких виробів, можна констатувати, що вони виділяються величезним переліком вражаючих переваг. У чому ж полягають переваги таких сковорідок?

Алмазна нано-композитна захист

  1. Необхідно акцентувати увагу на тому, що мова йде про антипригарним покриттям, за рахунок якого можна повноцінно готувати страви навіть без наявності рослинного масла.
  2. Алмаз з незапам'ятних часів славиться своїми винятковими характеристиками міцності. Завдяки йому сковорода набуває додаткової надійність, вона ставати на порядок довговічніше.
  3. Виробники аргументують вибір на користь захисного алмазного шару його безпекою, в порівнянні з тим же тефлоновим, але питання продовжує залишатися відкритим.
  4. Частинки алмазу характеризуються виключно високим рівнем теплопровідності. Вона здатна швидко нагріватися і при цьому дуже повільно віддавати тепло, зважаючи на наявність товстого дна і аналогічних стінок. Якщо говорити про найбільш безпечною температурі, то мова йде про 320 градусах за Цельсієм.
  5. Такі сковороди можна використовувати абсолютно на будь-яких плитах, варильних поверхнях, і новомодні індукційні плити не є винятком з правила.

Такі сковороди можна використовувати абсолютно на будь-яких плитах, варильних поверхнях, і новомодні індукційні плити не є винятком з правила

Давайте докладніше розглянемо питання наскільки небезпечний тефлон, і з'ясуємо в чому полягають переваги алмазної прошарку.

Властивості і особливості тефлону

Під назвою тефлон позначають і розуміють матеріал, який у нас в країні був відомий як фторопласт, політетрафторетилен і фторополімер. Якщо розглядати той же тефлон, то це в першу чергу торгова марка, яка є власністю корпорації DuPont (їй належить і цілий ряд корпорацій світового рівня, такий як Проктор & Гембел, Джонсон і т.п.).

Якщо певна частина матеріалу певним чином потрапить в організм, то ні до чого поганого це не справить. Він абсолютно нешкідливий, з огляду на те, що не здатний виділяти будь-яких небезпечних речовин, навіть якщо знаходиться при температурі в 260 градусів за Цельсієм. Втім, по досягненню температури в 450 градусів з поверхні тефлону починає відокремляться газ, які неймовірно токсичний. У домашніх умовах довести температуру до вказаного значення практично неможливо.

Антипригарне покриття з алмазів?

Виробники посуду з алмазним покриттям акцентують увагу на тому, що їх матеріал є «нано-композитних». І це вселяє певну впевненість в голови недосвідчених обивателів, які довіряють всіляким маркетинговим прийомам. А що ж це за матеріал такий насправді?

Антипригарним шаром в такому посуді виступає речовина, відома як політетрафторетилен, а ось алмазну пил використовують виключно для підвищення механічної міцності такому покриттю. Фактично, це все той же тефлон. Втім, якщо поставити запитання виробникам, вони почнуть ухилятися від прямої відповіді.

Швейцарська посуд з алмазної захистом

  • Сковороди виробляються методом відливу з алюмінію під високим тиском. За рахунок цього вдається оперативно розподіляти тепло по всій поверхні посуду.
  • Нанокомпозит може похвалитися бездоганним рівнем теплопровідності, що дозволяє гнучко контролювати процес готування.
  • На антипригарним покриттям можна готувати навіть без масла.
  • Технологія повністю запатентована і передбачає використання алмазної пилу.
  • Страви можна подавати з духовки безпосередньо до столу.
  • На кожен виріб надається довічна гарантія. Поверхня оперативно і ефективно очищається, посуд можна мити навіть в посудомийній машинці.
  • При використанні рука не втомлюється, оскільки виріб збалансовано просто ідеально.
  • Для чищення можна використовувати звичайну губку, теплу воду і мило.

Сковороди з алмазної захистом практично повністю відповідають тефлоновим покриттям. І пов'язано це з тим, що для їх виробництва використовують фторопласт, який не таїть в собі небезпеку для людського здоров'я за умови його правильного використання.

У будь-якому випадку, рекомендуємо купувати посуд тільки надійних і перевірених виробників. Не менш важливо дотримуватися рекомендацій по догляду за таким посудом і в такому випадку вона буде служити вірою і правдою роками. А алмазний захисний шар практично нічим не відрізняється від тефлонового.

У чому ж полягають переваги таких сковорідок?
Антипригарне покриття з алмазів?
А що ж це за матеріал такий насправді?