Біоревіталізація особи: з якого віку робити?

Нижнього вікової межі для використання препаратів гіалуронової кислоти, в принципі, немає Нижнього вікової межі для використання препаратів гіалуронової кислоти, в принципі, немає. але оскільки биоревитализация більшою мірою спрямована на омолодження шкіри, вдаватися до такої методики без вагомих на те підстав немає сенсу. В юності, до 20-річного віку, шкіра обличчя і без того досить пружна, еластична, володіє достатнім ступенем зволоження. Тому в додаткових втручань ззовні не має потреби.

На питання, з якого віку робити биоревитализацию особи, будь-який косметолог відповість, що оптимальним варіантом є 30-річний рубіж. Шкірні покриви в цей період починають більш гостро сприймати будь-які негативні впливи ззовні і під їх дією поступово в'януть, що проявляється у вигляді появи зморшок, ознак птозу, фотостаріння і т. Д.

Тому якщо прямих показань до застосування биоревитализации в більш ранньому віці немає, починати процедури рекомендується не раніше 30 років. Ін'єкції гіалуронової кислоти з метою омолодження шкіри в цей час досить виконувати 1-2 рази на рік, курсом 1-2 сеансу.

Головна мета такої омолаживающей процедури - насичення шкіри вологою, зміст якої з роками знижується. Зниження вироблення власної гіалуронової кислоти, що утримує вологу в міжклітинному просторі, починається, в середньому, після 20 років. Однак ще протягом 10 років організму вистачає ресурсів для підтримки оптимального рівня гідратації шкіри.

Прямим показанням до проведення биоревитализации раніше рекомендованого віку, до 25-30 років, є проблемна шкіра. Робити ін'єкції гіалуронової кислоти косметологи радять людям з порушеною пігментацією на обличчі, нерівним рельєфом шкіри, при наявності неестетичних шрамів постакне. Крім того, корисною буде ця омолоджує методика при вираженій дегідратації шкіри, а також тим дівчатам, стан шкіри яких внаслідок перенесених операцій або хвороб помітно погіршився.