Кулі з ниток своїми руками - ідеї для буднів і свят

  1. Що знадобиться для виготовлення куль з ниток
  2. Як прикрасити куля з ниток
  3. 1. Ялинкові кулі з ниток
  4. 2. Золота рибка
  5. 3. Півник
  6. 4. Цукерниця
  7. 5. Десерт для сухих квітів
  8. 6. Конвалії

Якщо хочете здивувати гостей, зробіть кулі з ниток своїми руками. Це шикарне прикраса зробити просто. Але тільки уявіть, що таке нехитре виріб з'явиться в банкетному залі або на весіллі!
Якщо хочете здивувати гостей, зробіть кулі з ниток своїми руками
Такі повітряні кулі з ниток можна зробити з простих матеріалів за короткий час, але ефект буде приголомшливим. Ними легко прикрасити навіть великий банкетний зал. Якщо весільні столи стоять у дворі, кулі з ниток можна повісити на гілки дерев.

Ось такі варіанти прикраси кулями з ниток можна використовувати.


Чудово виглядатимуть кулі з ниток в інтер'єрі звичайної квартири в будні дні і свята. Ними можна прикрасити святковий стіл, доповнивши композицію свічками.

Тільки уявіть собі новорічні кулі з ниток, їх не обов'язково вішати на ялинку. Повітряні кулі замінять традиційні новорічні гірлянди.

Повітряні кулі замінять традиційні новорічні гірлянди

Ідей безліч, ми до них повернемося після невеликого майстер-класу оп виготовленню куль з ниток своїми руками.

Що знадобиться для виготовлення куль з ниток

  • Товсті нитки (можна вовняні або нитки типу Ірис)
  • Повітряні кулі (краще круглі)
  • Клей ПВА
  • Вазелін або масло
  • крохмаль
  • клейонка

Порядок роботи

  1. Кулі павутинки з ниток можуть бути різного розміру, тому повітряні кулі надуваємо до потрібної величини. Якщо потрібен зовсім маленьку кульку, то для основи можна надути звичайний аптечний напальчнік. Важливо тільки зберегти кулясту форму: овальні твори втрачають свій ефект.
  2. Можна обмотувати кулі нитками прямо на столі. Але зручніше їх підвісити на планку. У будь-якому випадку під кулями повинна бути плівка: або на столі, або на підлозі.
  3. Обмащуємо повітряні кулі будь-яким жирним речовиною, щоб нитки можна було легко зняти. Для цієї мети чудово підійдуть вазелін, соняшникова олія, крем.
  4. Готуємо клей. У мережі можна знайти безліч порад і рецептів, заснованих на особистому досвіді майстринь. Можна в загальному сказати, що в чистому вигляді клей ПВА використовується рідко. У нього додають крохмаль, цукор, воду в різних пропорціях. Важливо, щоб суміш залишилася рідкою: нитки повинні повністю просочитися клейовий масою.
  5. Відмотуємо нитка, що не відрізаючи, і занурюємо її в клей. Потрібно, щоб нитка повністю просочилася клеєм. Якщо нитки будуть погано змочені клеєм, то куля згодом деформується. Потім цей відрізок наметовому на повітряну кулю. Потім замочуємо наступний відрізок нитки і знову наметовому. Намотувати можна (і потрібно) хаотично. Важливо, щоб намотування було багато.
  6. Ми залишаємо кулі на добу. Якщо вони підвішені на планку, то сушка пройде легко. Кульки можна розкласти на клейонці, щоб стік клей. Але потім все ж краще підвісити їх подалі від опалювальних приладів. Для просушування потрібно не менше 8 годин, але краще залишити кулі на добу.
  7. Коли нитки повністю висохнуть, проколюємо повітряну кулю і виймаємо його гачком або дротом. Оригінальний куля з ниток і клею майже готовий. Залишилося його прикрасити (за бажанням) і повісити.
  8. Можна пофарбувати кулю в інший колір фарбою-спреєм. Ефектно виглядають золоті та срібні кулі. Можна прикрасити куля з ниток стрічками, квітами - всім, що є під рукою.

На відео наочно представлений весь процес виготовлення куль з ниток.

Як прикрасити куля з ниток

Навіть в первозданному вигляді кулі з ниток виглядають чудово. Але при бажанні їх можна прикрасити. Є багато різних способів декорування куль з ниток . Бісер, паєтки, фарби, клей з блискітками, мішура, штучні квіти, тканина і тасьма ... Можливості прикраси куль з ниток обмежуються тільки фантазією і матеріалом.
Навіть в первозданному вигляді кулі з ниток виглядають чудово
Можна прикрасити кулі гірляндами з лампочок. Лампи потрібно вибирати негріющомуся.


Уявімо ще кілька оригінальних способів декорування куль з ниток.

1. Ялинкові кулі з ниток

На готовий куля наклеюємо будь аплікації або паєтки, стрічку або тасьму, зібрану на нитку. Готовий ялинкова куля підвішуємо на нитку або вколюємо підвіс.


Ялинкові іграшки можна зробити у вигляді лимона і полунички. Для того, щоб вийшла витягнута форма, аптечний напальчнік надуваємо не до кінця. Обмотуємо жовтої і червоної ниткою відповідно. Листочки вирізаємо з зеленого паперу і приклеюємо їх на верхівках коконів. Вколюємо підвіс.

2. Золота рибка

Напальчнік надуваємо сильніше, щоб кокон вийшов овальним Напальчнік надуваємо сильніше, щоб кокон вийшов овальним. Хвіст, плавники, корону вирізаємо з фольги і наклеюємо клеєм ПВА. Око складається з жовтої і чорної частин.

3. Півник

Півника робимо з двох коконів, які зв'язуються разом нитками. Гребінець, дзьоб, очі і крила приклеюємо клеєм ПВА. На шиї зав'язуємо шовковий бантик.
За таким же принципом робимо матрьошку і папуг. Для обробки використовуємо тканину і кольоровий папір.

4. Цукерниця

Якщо розрізати куля навпіл, отримаємо дві цукерниці Якщо розрізати куля навпіл, отримаємо дві цукерниці. Щоб надати їй стійкість, половину кулі притискаємо до столу круглої баночкою і кілька разів повертаємо на місці. Щоб надати денця щільність, з обох сторін приклеюємо до нього кола з щільного паперу. Крайку цукерниці прикрашаємо - тасьмою або стрічками, паєтками або стразами.

5. Десерт для сухих квітів

За таким же принципом можна зробити вазочку, в якій красиво виглядатиме букет з сухих або штучних квітів За таким же принципом можна зробити вазочку, в якій красиво виглядатиме букет з сухих або штучних квітів. Тільки куля з ниток розрізаємо зірочкою. Обрізані краї обшивають стрічкою, мереживом або тасьмою. В кожній половинці робимо дно, як і у цукерниці. У однієї зірочки пелюстки відгинаємо вниз сильніше, в іншої - зовсім небагато. Обидві частини склеюємо, на дно з обох сторін приклеюємо кола з щільного паперу.

6. Конвалії

Нам знадобляться кілька білих куль трьох діаметрів Нам знадобляться кілька білих куль трьох діаметрів. Найменші залишаться бутонами, кульки побільше надрежем зірочкою, відігніть пелюстки назовні. Краї всіх пелюсток проклеюємо білим мереживом або сріблястою тасьмою. Для стеблинок оклеиваем дріт зеленої папером. З синіх або бузкових куль вийдуть дзвіночки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.