Як зробити сніговика на Новий рік 2020 своїми руками: з вати, паперу, ниток, фото і відео

  1. Сніговик з вати
  2. Сніговик з ниток
  3. паперовий сніговик

Добрий дідусь мороз, внучка його - Снігурка і сніговик - справжні символи чарівного новорічного торжества. Причому якщо перші два персонажа стають в новорічну ніч, цілком реальними, то третього доводиться створювати власноруч. Ліпити сніговиків - справа, яка приносить справжнє задоволення і дітям і дорослим. Проте, як зробити сніговика на Новий рік 2020 своїми руками з доступної сировини, знають не всі.

Сніговик з вати

Подібний атрибут новорічного торжества цілком може стати досить цікавим подарунком до Нового року, частиною святкового декору кімнати , А також ексклюзивним доповненням до основного сюрпризу.

Для того, щоб відповісти на питання: як зробити сніговика на Новий рік 2020 вам необхідно вивчити наступний майстер клас:

Добрий дідусь мороз, внучка його - Снігурка і сніговик - справжні символи чарівного новорічного торжества

Сніговик з вати

Вам знадобитися:

  • гліттер;
  • Рідка мильна основа;
  • Проточна вода;
  • вата;
  • Клейова основа;
  • Помаранчевий барвник;
  • Кілька невеликих паличок;
  • бісер;
  • Рідка мильна основа;

Покрокова інструкція:

  1. Необхідна кількість початкової спресованої вати потрібно наїжачити.
  2. Руки рясно змочують водою, а потім гарненько намилює їх. Після цього потрібно з заздалегідь підготовленої вати скачати кілька кулястих фігур. Одна куля більшого розміру, а інший - меншого.
  3. Спорудити кульки не так складно, як може здатися на перший погляд. Тому відразу ж після їх формування необхідно розвести клейову основу з водою і рясно змастити всю поверхню одержані фігур.
  4. Об'єднуємо дві кулі з допомогою насадження їх на загальну паличку.
  5. Не чекаючи повного висихання клейової основи майбутнього сніговика з вати необхідно обробити глітером або блискітками, які в наслідок підсохнуть разом з прозорою клейкою основою і, як наслідок, створять ефект мерехтливого свіжого сніжку.
  6. Носик-морквина цілком легко виконується з невеликої кількості ватного полотна, обмотаного навколо невеликої палички або зубочистки. Для додання необхідного кольору, ніс сніговика необхідно пофарбувати соковито помаранчевим кольором. Відповідно, друга частина палички прикріплюється до меншого кулі.
  7. Особа сніговика промальовується фарбами або для більшого ефекту виповнюється бісером, який в свою чергу додасть фігурці більш реалістичний обсяг.
  8. Ручки також виконуються з гілочок і вати. Для більшої ексклюзивності поверх них можна надіти власноруч зшиті маленькі рукавиці.
  9. потім, ялинкову іграшку необхідно залишити на кілька годин в спокої, для того, щоб вата повністю просохла і фігурка стала придатною для прикраси ялинки, піднесення в якості цікавого сюрпризу або для оформлення кімнати.

Відео урок виготовлення сніговика своїми руками:

Вивчивши майстер клас, ви навчитеся робити красивого сніговиків з вати, кожна дитина зможе виготовити подібне новорічне диво в рік щура самостійно і для прикраси класу .

Сніговик з ниток

Переймаючись питанням: як зробити сніговика на Новий рік 2020 можна прийти до висновку про те, що виготовити його цілком можливо з матеріалів, які практично завжди є під рукою.

Переймаючись питанням: як зробити сніговика на Новий рік 2020 можна прийти до висновку про те, що виготовити його цілком можливо з матеріалів, які практично завжди є під рукою

Сніговик з ниток

Вам знадобитися:

  • Кілька повітряних куль (3-4 штуки);
  • Білі щільні нитки;
  • Ножиці;
  • Клейова основа;

Покрокова інструкція:

  1. Перше, що необхідно зробити для того, щоб зробити сніговика з ниток на рік щура - це надути кульки. Їх знадобитися 3 штуки, проте, краще взяти кульок з запасом, так як один з них може виявитися бракованим і лопнути в самий невідповідний момент. Отже, надуваємо три кулі різних розмірів: великий, середній і малий відповідно.
  2. Беремо найбільший кульку, щільно обмазуємо його клейовий основою, а потім рясно обмотуємо його нитками.
  3. Після висихання кульку необхідно обмотати другим шаром щільної нитки. Тільки на цей раз необхідно самі нитки просочити в клейовий основі, а потім вже приступати до намотування їх на кулю.
  4. Ті ж самі дії виконуємо і з іншими двома кулями.
  5. Відразу ж після того, як клей повністю просохне необхідно акуратно лопнути всі кулі голочкою, а потім витягти їх залишки з утворився простору.
  6. Скріпити частини майбутнього сніговика можна за рахунок невеликого сплющивания кожної деталі.
  7. Прикрашаємо голову сніговика заздалегідь намальованими на папері очками і носом-Морковский у вигляді паперового конуса обмотаного помаранчевими нитками або ж просто похрещеного фарбами.

Майстер клас з відео інструкцією:

паперовий сніговик

І якщо вже в нашій статті представлені досить непрості екземпляри, які потребують підготовки того чи іншого інвентарю заздалегідь, то наступний майстер клас по виготовленню паперового сніговика до непристойності простий.

І якщо вже в нашій статті представлені досить непрості екземпляри, які потребують підготовки того чи іншого інвентарю заздалегідь, то наступний майстер клас по виготовленню паперового сніговика до непристойності простий

паперовий сніговик

Вам знадобитися:

  • Папір білого, синього і оранжевого кольору;
  • Ножиці;

Покрокова інструкція:

  1. Листи формату А4 необхідно рівномірно розрізати на однакові довгасті смуги, однакової довжини і ширини.
  2. З одержані заготовок виготовляємо щось схоже на кулі, а точніше просто звертаємо папір, поєднуючи її два протилежних кінця по довжині. При цьому ретельно промазуємо все смуги між собою.
  3. Утворені деталі скріплюємо між собою.
  4. Тим же самим чином, що і кулі виготовляємо шапку для сніговика. Тільки використовуємо при цьому синій папір.
  5. Приклеюємо шапку до верхнього малому кулі і переходимо до оформлення особи. Очки малює фарбами або приклеюємо намистини, ніс для сніговика також виготовляємо з паперу, згорнутого в формі невеликого конуса.