Як зробити фігури з повітряних куль своїми руками, інструкція, фото, відео

  1. Як роблять фігури?
  2. Використовуємо круглі кулі

Найскладніші композиції з повітряних куль - це різні фігури. Вони являють собою геометричні візерунки, панно, звіряток, мультяшних героїв, а також людей, машини. Веселі фігури з повітряних куль роблять на дитячі свята. Також чимало гарних композицій гідно прикрашають дорослі торжества, весілля, ювілейні зустрічі. Уміло зроблені фігурки, в які вкладені майстерність і відповідність задуманому, забезпечують професійне декорування залів.

Як роблять фігури?

Не обов'язково використовувати таку прикрасу лише для приміщень. Робити різні фігури з повітряних куль можна вдома з дітьми. Це захоплююче заняття сподобається і дорослим, адже воно вимагає кмітливості і фантазії. Для композицій беруть різні види заготовок. Класичні (круглі) закріплюють на каркасі з жорсткою дроту. Краще взяти добре гнеться кабель в ізоляційному шарі. Для прикраси залів його попередньо декорують здути кулями в тон або стрічками. Використовують кулі будь-яких діаметрів, комбінуючи їх між собою.

Другий вид куль - вузьких і довгих, у вигляді ковбасок - спеціально призначений для моделювання. Далі в статті наводиться інструкція по Твістінг. Вона допоможе робити фігурки з повітряних куль саме такого типу. Також Ви дізнаєтесь правила створення композицій зі звичайних круглих кульок. З їх допомогою можна не менш оригінально прикрашати зали, робити сувеніри. Часто в одній композиції комбінують ці 2 види робіт.

Найскладніші композиції з повітряних куль - це різні фігури

Твістінг: моделювання фігур

Для виготовлення подовжених куль-ковбасок застосовують латекс. Тут є умова: для якісного моделювання їх слід надувати в повному обсязі. Спочатку підбирають заготовки необхідних відтінків і надувають першу. З протилежного хвостику краю повинен залишитися не надутий кінець довжиною 10 см. Хвостик зав'язують звичайним вузликом, обмотуючи їм 2 пальця. Далі інструкція будь-якої фігури з повітряних куль радить починати з основної частини композиції. Тут все залежить від її складності. Наприклад, простий квітка можна зробити, використовуючи 1 довгий кульку, а складну геометричну фігуру комбінують з декількох заготовок різного кольору.

Ще одна умова для успішного Твістінг - Ваша фантазія Ще одна умова для успішного Твістінг - Ваша фантазія. Треба вміти представляти результат, а для допомоги можна використовувати картинки. Техніка виконання композицій наступна:

  1. Відміряти від краю надутим заготовки необхідну кількість сантиметрів для окремої деталі.
  2. У цьому місці однією рукою стиснути заготовку.
  3. Відтягнути кульку і перекрутити його 3-4 рази навколо своєї осі.

Місце скрутки можна відпустити, воно буде триматися, що не розкручуючись. Так, поступово створюють композицію з однієї заготовки. Як до неї приєднують іншу? В надутому стані її хвостик прив'язують до місця скручування основи. Таким способом можна швидко створювати складні фігурки з повітряних куль за допомогою заготовок різної довжини і забарвлень. Надлишки деталі можна відрізати, попередньо перекрутив її. Потім залишився хвостик зав'язують у вузол.

Використовуємо круглі кулі

Принцип роботи відрізняється, а способи зав'язування і кріплення схожі Принцип роботи відрізняється, а способи зав'язування і кріплення схожі. Такі композиції більш стійкі, так як збираються на каркас. Його частини можна фіксувати між собою скотчем. Надувають все заготовки ручним насосом або електричним компресором. Потім трохи спускають повітря і вузлом зав'язують хвостик. Для цього його обмотують навколо пальця, роблять петельку, потім кінчик просовують в неї і затягують.

Надуті заготовки з'єднують між собою пов'язуємо закріплених хвостиків. А вже пов'язані "двійки" з'єднують перекручуванням. Так виходять прості "четвірки". Хвостики пов'язують, як прості стрічки: сплітають їх і зав'язують вузлом. Потім їх насаджують на каркас, таким способом створюється вся фігурка. Отже, принцип створення композиції наступний: заготовки з'єднують попарно, а потім - між собою. Пара складається з 2-х куль однакового розміру, а інша пара може відрізнятися розміром.

Як роблять фігури?
Як роблять фігури?
Як до неї приєднують іншу?