- Маски для волосся з реп'яховою маслом: як правильно доглядати за волоссям
- Маски для волосся з реп'яховою маслом: сила масел
- Цілющі властивості реп'яхової олії для волосся
- Цілющі властивості касторової олії для волосся
- Рецепти масок для волосся з реп'яховою маслом
- Рецепти масок з касторовою олією
Ще не придумали більш кращого засобу для зволоження і живлення волосся, ніж масла. Особливо добре впливають реп'яхову і касторове. А як саме, тут докладно написано.
Коли волосся жінки прекрасні - на неї звертають уваги чоловіки, вона кидається в очі і довго залишається в пам'яті у представника сильної пола.Но якщо волосся тьмяне, виглядають хворими, кінчики січуться і ламаються, то і зовнішній вигляд красуні далеко не привабливий.
Погані волосся зовсім не показник того, що дівчина неохайна. Іноді ми просто не знаємо, що відбувається з нашими волоссям і як їм допомогти.
Деякі вважають, що прийому вітамінів цілком достатньо для того, щоб волосся блищали. Хтось не мучиться і нарощує локони. Інші модниці не вилазять з салонів.
І це все, звичайно, вірно. Але помилка у кожної одна - відхід повинен бути комплексним. І це зовсім не означає, що буде дорого коштує, віднімати багато часу і вимагати великої уваги.
Що стосується уваги, то воно, безумовно, має бути. Потрібно стежити за станом і змінами своїх локонів. Тому що, на зовнішній вигляд і красу волосся впливає досить багато чинників:
- природні фактори - дощ, вітер, спека, підвищена / низька вологість, холоду і т.д .;
- екологія. Сучасна чистота природи залишає бажати кращого. Безліч заводів, вихлопних газів і інші атмосферні забруднення змушують волосся страждати;
- міжсезоння також небезпечно. У цей період всьому організму, в цілому, потрібно більше вітамінів. І волосся - не виняток;
- погане здоров'я так само відображається на волоссі;
- сучасний бич зовнішності - це постійні стреси або навіть звичка жити в стресі;
- неправильний догляд.
Це далеко не всі ознаки поганого виду шевелюри. Але основні. на які варто звернути увагу.
До того ж, сучасні модниці (будь то студентка, молода мама або бізнес леді) часто не можуть вийти з дому без покладеної зачіски. А тут зібрано цілий арсенал шкідливих хімічних речовин. І нехай твердить реклама гордо про те, що саме цей засіб безпечно для структури волосся - все ж, це не так. Почитайте склад, і Ви самі переконаєтеся в цьому. Та й термічні процеси під час укладання не роблю волосся сильніше.
Хворобливий вигляд, тьмяність, ламкість і випадання - це ще не все неприємні сюрпризи, кричачи про своє жалюгідному стані. Лупа. Або сніг на плечах. Ось це найбільш неприємний ознака не здоров'я волосся. Шкіра голови свербить і свербить. З неї постійно сипляться білі пластівці, які видно не тільки на одязі, але і на волоссі. І як не намагатися, лупа заховати за зачіскою ще ні кому не вдавалося.
Деякі починають різко міняти шампунь, бальзам і іншу косметику для волосся. Хоча тут було б доречніше звернутися до лікаря. Він точно скаже причини і призначить лікування.
А для того щоб запобігти появі ознак хворобливості волосся, давайте розбиратися по порядку.
Маски для волосся з реп'яховою маслом: як правильно доглядати за волоссям
Красиві і густе волосся - мрія будь-якої жінки в кожному віці. Для основних правил грамотного догляду за волоссям не існує ні часу, ні моди.
- Мийте волосся правильно!
Нехай це не ритуал, а елементарні правила, але багато порушують їх тим чи іншим чином.
Не кожна це робить, але обов'язково почніть перед миттям ретельно розчісувати волосся. «Массажкі» відкладіть на потім і скористайтеся гребінцем. Він допоможе від'єднати ороговілі частинки від волосся і шкіри голови. А значить і змити непотрібні частинки буде простіше.
Вода повинна бути приблизно 35 градусів. Не треба доходити до маразму і користуватися градусником при кожному митті. Це звичайна температура, трохи вище кімнатної. Тому, зрозуміти, що вода потрібного градуса можна легко. Просто опустіть під струмінь тильну сторону руки. Шкірі на руці добре? Тоді і волоссю буде саме воно.
Перед нанесенням на волосся шампуню, розбавте його невеликою кількістю води і рівномірно розподіліть по всій довжині. Деякі шльопнуть якусь кількість миючого засобу на верхівку і давай розтирати по голові бідні волосся. Таким чином, Ви порушуєте їх структуру! Зате потім дуже багато скарг на ламкість і випадання волосся.
Змивати шампунь варто ретельно. Частина, що залишилася піна зашкодить і зруйнує волосся. Та й мити їх потім доведеться на наступний день. Якщо вже не ввечері.
Після миття побалуйте волосся бальзамом або живильною маскою. Ці кошти теж вимагають хорошого полоскання.
Витираючи волосся не треба їх шоркать рушником. Промокніть їх тканиною і залиште сушитися самостійно. У цей час волосся вберуть в себе потрібну їм кількість вологи. А при розтиранні рушником так же порушується структура.
- Розчісуйте волосся правильно!
Якщо у Вас довгі локони, то заплетене їх в хвіст і починайте процес з кінчиків волосся. Коли кінчики будуть зачесане, зніміть хвіст і переходите до основи.
Для короткого волосся все рівно навпаки. Розчісуйте їх від коренів до кінчиків.
Робіть це обережно. Адже кожен видерті волосок виростає в перебігу 2-х років.
Не треба розчісувати мокре волосся. Вони в цей час дуже вразливі і їх чесання призведе до руйнування структури. Зачекайте, поки вони підсохнуть.
- Сушіть волосся дбайливо!
Найчастіше ні на що не вистачає часу. Тому говорити про плюси природного сушіння волосся немає сенсу. Ми всі знаємо, що це найкращий варіант. Але дуже рідко їм користуємося. У побуті постійно включається фен, потім плойка або щипці для укладки.
Фен тримайте на відстані від голови не менш, ніж на 20 см. Дуже добре, якщо Ви станете користуватися захистом від термічних впливів на волосся. Ці засоби продаються в будь-якому косметичному магазині поруч з Вашим будинком.
Але краще б, вибирати вільний час щоб помити голову і дочекатися її повного висихання природним шляхом.
Ці правила легко запам'ятати і втілити в життя. Таким чином, Ви внесете істотну допомогу в збереження густий і красивою шевелюри.
Маски для волосся з реп'яховою маслом: сила масел
Масла різного походження використовуються повсюдно і мають великий успіх. У косметології масел відведено особливе значення. А все тому, що це абсолютно чистий природний продукт. Дуже давно люди навчилися видобувати масла. Чудодійний засіб чудово підходить для догляду за шкірою і волоссям.
Масла мають пом'якшуючими, відновлюють, поживними і загальнозміцнюючі властивості. А це так необхідно локонам.
Крім масел рослинного походження, є група ефірних масел. Вони так само сприятливо впливають на структуру волосся і шкіри голови.
У сучасних косметичних магазинах і аптеках можна знайти величезний вибір різних масел. Всі вони корисні. Але кожне - по своєму. Кожне масло має свої цілющі властивості і якості. Чи не кожне підійде для сухого типу волосся і для жирного типу одночасно. Тому потрібно уважно вивчати інструкцію кожного.
Для нормального і жирного волосся варто вибрати мигдальне масло або масло виноградних кісточок.
Якщо волосся сильно пошкоджені, пофарбовані або сухі, то зверніть увагу на кокосове масло, масло жожоба або макадамії. Так само, підійде масло з виноградних кісточок.
Окрему увагу хочеться приділити реп'яхової і касторової олій. Ці масла рослинного походження підходять для всіх типів волосся і надають різні дії.
Цілющі властивості реп'яхової олії для волосся
Реп'яхову олію використовується для зміцнення і зростання волосся. Але до сих пір не вивчені всі його властивості. Уже зараз це масло має великий попит і широкий спектр застосування.
Ефект від масла буде видно, якщо ним користуватися довгий час на постійній основі. Ось кілька впливових чинників, з - за яких варто включити масло реп'яха в свій список секретів краси:
- заспокоює роздратовану шкіру;
- прибирає свербіж;
- усуває лупу;
- відлущує;
- живить і відновлює волосся;
- запобігає випаданню волосся;
- прискорює їх зростання;
- дарує здоровий блиск;
- надає еластичність;
- нормалізує ліпідний баланс шкіри голови.
Це далеко не весь список корисностей масла будяків.
Застосовуючи його постійно, Ви побачите перетворення локонів і поліпшення стійкості до шкідливих факторів.
В основному, масло реп'яха додають в маски для волосся.
Якщо у Вас є бажання отримати чистий і натуральний продукт, то можна зробити масло прямо у себе на кухні. Для цього буде потрібно дістати коріння лопуха. Ці корені подрібнити. В результаті має бути 100 грам. Ці корені заливаємо склянкою оливкової або соняшникової олії. Цю суміш залишити настоюватися 24 год. Потім на дуже повільному вогні потримати 15 хвилин. Після того, як масло охолоне, віджати від коренів. Масло готове до використання.
Цілющі властивості касторової олії для волосся
Ще наші прабабусі тримали це масло у себе в засіках краси. Довгі і густі волосся, вії та брови були свідченням постійного використання цього масла. До того ж, касторове масло є дуже хорошим засобом боротьби з лупою.
Касторове масло:
- поліпшить структуру волосся;
- зміцнить їх;
- запобіжить випадання;
- зволожить;
- подарує волоссю шовковий блиск і м'якість;
- склеює лусочки;
- відлущує ороговілі частинки.
Цілющість цього масла проявляється у всіх аспектах. Зараз його активно використовують красуні в якості головного секрету краси густий шевелюри, гідної зірок. Найчастіше масло домішують в маски, які роблять в домашніх умовах з продуктів рослинного походження.
Масло дуже глибоко припадає в шкіру і живить цибулини волосся. Тим самим, пробуджуючи їх, збільшує зростання волосся в рази.
Як правило, є відсоток волосяних цибулин, які дуже складно йдуть до процесу зростання. А касторове масло має всі речовини, які потрібні для того, щоб більша частина коней волосся ожила і волосся стали рости в повну силу.
Рецепти масок для волосся з реп'яховою маслом
- До складу цієї маски входить тільки реп'яхову олію, підігріте до теплого стану. Його потрібно втирати в шкіру голови. Робіть це масажними рухами. Це поліпшить кровообіг і пробудить волосся від коренів до самих кінчиків, насичуючи і зволожуючи. Після невеликого масажу голови з маслом, надіньте шапочку для душу і обмотайте рушником голову. Розслабтеся на годину, потім змийте масочку з волосся.
- Якщо у Вас дуже сухе волосся, то додайте пару крапель олії в потрібну кількість шампуню.
Цей рецепт воістину чудодійний за рахунок унікального поєднання декількох масел.
Для диво - маски потрібно кефір середньої жирності - 2 ст. л., який потрібно змішати з реп'яхову олію - 3 ст. л., з персиковим маслом - 2 ст. л., з ароматичним маслом лаванди - 3 ст. л. і арома маслом кедра - 3 ст. л. Все це багатство нанести на шкіру голови і коріння волосся масажними рухами, закрити шапочкою і рушником на півгодини. Потім ретельно змити.
Цю маску можна робити 2 рази на тиждень протягом цілого місяця. Потім варто зробити перерву. Коли занадто добре - теж не добре. Багато живильного зволоження може привести волосся до примхливості і зайвої ніжності до зовнішніх чинників.
- Маска для волосся з реп'яховою маслом і червоним перцем.
3 ст. л. реп'яхової олії змішати з 1 ч. л. перцевого настою, 3 ч. л. кондиціонера для волосся, 3-5 крапель улюбленого ефірного масла. Все це підігріти до кімнатної температури і нанести на шкіру голови, обмотати поліетиленовим пакетом або плівкою. Зверху укутати рушником і походити так близько години.
Маска добре підходить для постійного застосування, але не більше 2-х разів на тиждень.
Роблячи домашні маски з масла будяків, заздалегідь запасіться терпінням. Відразу моментального ефекту не буде. Перші результати Ви побачите через пару - трійку місяців. Але, повірте, результат справді варто довгого очікування і терпіння.
- Маска з реп'яхової олії і жовтка для сухого волосся.
Візьміть 2 ст. л. реп'яхової олії і жовток. Перемішайте. Додайте трохи натурального меду. Додайте 1 ч. Л. коньяку. Все перемішайте. Наносите на голову якомога більше засобу. Закрийте голову пакетом і рушником на 2 години. Через цей час промийте голову з шампунем.
- Маска для жирного волосся.
Жовток в сирому вигляді змішайте з лимонним соком - 3 ст. л. і візьміть трохи реп'яхової олії. Наносити на голову на 20 хвилин. Потім змити.
Рецепти масок з касторовою олією
- Для росту і відновлення волосся.
Змішайте 2 ст. л. касторової олії з 1 ст. л. горілки. Інтенсивно втирайте в корені волосся. Після промийте водою через 30 хвилин.
- Від лупи.
Змішайте по 2 ст. л. касторової олії і календули. Втирайте в корені волосся. Потім, через 20 хвилин змийте з шампунем.
- Лікування дисбактеріозу кишечника (реально діючий засіб).
Потрібно змішати спить, цитрусовий сік (бажано лимон) і касторове мало в рівних частках. Нанесіть на корені на всю ніч. Вранці змийте з шампунем. Повторюйте не більше 2-х разів на тиждень.
Доглядайте за волоссям за допомогою масел. Вони збагатять їх і наситять всім необхідним. Густі розкішне волосся, наповнені життєвою силою, шовковисте і блискуче буквально в декількох кроках від Вас. Варто тільки постаратися трохи і набратися терпіння для того, щоб мати розкішною шевелюрою.