Latvijas valsts meži - Ворон - такий чорний і грайливий!

18 • 01 • 2017

18 • 01 • 2017

Зима - це пора виживання для тих тварин, які не вирушили в теплі краї. Короткі дні, мороз і глибокий сніг - напружений період пошуку корму. Також ворони, які є одними з найбільших і найбільш темних птахів, що існують в Латвії, які звикли до взаємовигідної співпраці з вовками в пошуках їжі: де крик ворона - там видобуток, де зуби хижака - там більш легкий доступ до їжі!

Меню ворона.

Ворон є відносно великим тваринам, який повинен бути ситим, щоб перенести холодні зимові ночі - за день він повинен з'їсти принаймні 200 грам м'яса. З накопиченими поживними речовинами ворон без їжі може вижити до трьох днів.

Ворон знаходить їжу, пролітаючи над лісами і ретельно оглядаючи кожен квадратний метр своєї території. Площа території пари латвійського ворона досягає близько 15 квадратних кілометрів.

Взимку значущою "їдальнею" ворона стають звалища харчових відходів, але більшу частину обіду в холодний сезон складають туші великих тварин або їх залишки. Щоб впоратися з мертвим тваринам ворон про наявність джерела їжі ознайомлює сильніших хижаків. Зуби вовків і лисиць допомагає чорним птахам мати доступ до їжі, тому що самі по собі вони не можуть розірвати товсту шкіру великих парнокопитних. Така співпраця є дуже взаємовигідній і корисною для ворона.

Наділена гострим розумом птах здатний дуже добре адаптуватися до умов. Ворони мають різноманітне меню, на яку впливає як території проживає, так і сезон. Ворони є загрозою для маленьких співочих та інших горобиних птахів.

Pазношерстная компанія горобиних.

Воробей є гороб'ячих, але не завжди гороб'ячий - горобець. З усіх відомих птахів в клас горобиних входить безліч різних птахів - плиски, шпаки, всі види лісових шпаків, жайворонки, синиці. Більшість латвійських гніздяться видів горобиних є перелітними птахами, тому їх представники зимують в теплих країнах, але зимуючі - як все воронообразние - вірно чекають латвійську весну разом з нами. У тому числі і ворони.

Гороб'ячих також є вівсянка, сірий сорокопуд, свисток, дубоніс, зяблик, зеленушка, поползнень, звичайна піщуха, мухоловка, чорна горихвостка, ластівка, стриж, славка. Проте - щоб не заплутатися в цьому пташиному еролаше - треба пам'ятати, що представниками горобиних птахів, однак, є всім добре відомі горобці.

З наміром.

Мозок ворона є одним з найбільших серед усіх птахів. Ворон характеризується здатністю справлятися з незвичайними ситуаціями, властивістю імітувати і аналізувати те, що відбувається. Крім того, ворон має дивовижну здатність адаптуватися до різних ситуацій в житті і знайти спосіб, як отримати користь для себе.

У Латвій гніздо кілька тисяч пар воронів. Гнездоваться вони щорічно починають рано - в кінці зими. У шлюбному танці ці чорні птахи в польоті підносять унікальні приклади акробатичних трюків. Не дарма ворони є і персонажами казок - вони розумні, кмітливі і здатні діяти в команді. У період поза гніздування ворони збираються у великих групах або навіть роях. Над місцем скупчення завжди чергує спостерігач від їхнього колективу.

ігри воронів

Хоча ворон в латвійських прислів'ях і приказках відображається у вигляді чорного і грізного символу, іноді ці птахи люблять пустувати! Після їжі ворони із задоволенням валяються в снігу, вони люблять грати, наприклад - ущипнувши в пазурах гілочку вони скочуються вниз по схилу. Крім того вони на льоту виконують різні елементи акробатичних трюків, ганяються один за іншим.