Сучасна жінка, вирішивши зробити завивку волосся, стикається з необхідністю зробити вибір складу. Нагадаю, що перукар, який вдало вас стриже, може не так успішно робити завивки. Тому в інтернеті зачерпніть хоча б мінімальні знання про достаток складів для завивок і чим вони відрізняються. У попередній статті я згадувала про те, що існують хімічні завивки (кислотні та лужні), біозавивка (містять цистеїн з вовни тварин - складову білка волоса) і завивки на цистеїн, хімічно синтезованому.
В сучасні склади для хімічної завивки додають різноманітні доглядають компоненти (протеїни шовку і т.д.). Цистеїнові завивки принципово не руйнують структуру волосся. Називатися вони можуть як завгодно.
Якщо завивка виконана якісно, то цістеіновая завивка носиться не менш хімічної, а хімічна не надто зашкодить волосся.
Висока вартість завивки в салоні ніяк не гарантує вміння і досвід майстра, так само як і якість роботи., Тому скористайтеся рекомендаціями людей, хто скористався вже послугами цікавить вас перукаря.
Завивку слід робити для того, щоб підкреслити або посилити природну схильність вашого волосся до завитку. Наприклад, на скронях і потилиці волосся в'ється або в дитинстві ви були кучерявим дитиною, а зараз волосся мають просто нечітку хвилю. Їх потрібно просто впорядкувати. Завивка на таких волоссі носиться дуже довго. Цістеіновая завивка або біозавивка частково випрямиться, але не розійдеться до кінця протягом 1 року (знаю з досвіду роботи). Густі і важке волосся випростовується раніше. Але! Якщо склад і спосіб накрутки підібраний правильно і перукар не економив склад, завивка тримається не менше 6 місяців!
Навіть меліровані волосся при правильному догляді тримають завиток близько 6 місяців.
Я не рекомендую робити завивку, якщо після миття ваше волосся в мокрому вигляді залишаються «принципово» рівними. На властивість завиватися впливає те, яке перетин в розрізі має волосся. Тому якщо дуже пряме волосся навіть завити, то завиток буде млявим і розтягнутим. Пружною пружинки і красивого локона ви не отримаєте ні на одному складі. Завивка в результаті дуже скоро розійдеться.
Не раджу також робити завивку на дуже пошкодженому волоссі. Щоб завиток був пружним, волосся повинне мати еластичність. Краще спочатку провести лікування волосся і відновлення структури волосся, а потім зробити завивку.
Можу поділитися власними спостереженнями, що впливає на якість завивки:
-все процеси, пов'язані з поганим кровообігом (низький тиск, клієнтка голодна або просто замерзли руки), тому погано гріється голова,
-якщо недавно клієнтка проходила курс лікування антибіотиками або перенесла наркоз (волосся накопичують всі мікроелементи і хімічні сполуки);
-погано беруться завивки у жінок з гастритами і виразками шлунка.
А ось думка, що під час місячних завивка Не бере - міф. Виняток - вагітність (часто жінка не підозрює про вже цікавому положенні і йде робити завивку).
Будьте недовірливі, коли вам показують привабливі картинки кучерявого волосся і кучерявого блондинок. Зараз модно робити завивки на досить великі ролики. Але не забувайте, що завиток фіксується в мокрому і розтягнутому вигляді. Тому, якщо на фото ви бачите чіткий і пружний локон, то це укладання на дифузор або накрутка на бігуді. Якщо професійний перукар дорожить своєю репутацією, він пояснить, де завивка, а де накрутка. Але життя ніколи не була ідеальною ...