20 масок для волосся з ефірними маслами

  1. Компоненти ефірних масок
  2. зволоження
  3. Для жирних пасом
  4. для харчування
  5. для блиску
  6. для росту
  7. для зміцнення
  8. проти випадання
  9. Для нормальної шевелюри
  10. Для жирних локонів
  11. Для сухого волосся
  12. Проти перхоті
  13. від облисіння
  14. при педикульозі
  15. ефективні суміші
  16. Як отримати максимальну користь від масок з ефірами

20 масок для волосся з ефірними маслами.

Завжди у жінки цінувалися довге волосся. Якщо шевелюра зростає не так швидко, як цього хочеться, допомогти можна доступними домашніми засобами. Благо, вибір досить великий. І ефірні масла - один з кращих варіантів.

Компоненти ефірних масок

масла живлять, зволожують і захищають локони. Можна скористатися екстрактами лимона, іланг-ілангу, вербени, кипариса, бей, чорного перцю, кедра і чайного дерева. Для ефективності додають жовток , Коньяк або мед .

Лимон поліпшить кровопостачання, знизить ламкість і відновить блиск локонів. Після такої масочку локони ростуть швидше.

Ефір іланг-ілангу позбавить від посічених кінчиків і зміцнить шевелюру. Кипарис знизить жирність і переможе лупа.

Перець чорний - це поліпшення шкіри і стимулювання зростання. А кедровий ефіроль відновить волосся , Блиск і міцність. Шевелюра знайде фортеця, а жирність знизиться.

Ефір Бей прекрасно діє проти випадіння і при облисінні, прискорюючи зростання кучерів і зміцнюючи прядки.

Чайне дерево переможе себорею і збереже здоров'я шкіри. Добре додавати олії м'яти, вербени, лаванди, розмариновий, лимонний, пачулі, мелісу, сосновий і ефіри і екстракт рожевого дерева.

Берегомет незамінний в догляді за прядками жирними, так як приводить в норму вироблення сала.

Ефір гвоздики покращує проникнення корисних речовин до коріння і прискорює ріст . Використовується при хворобах шкіри.

Герань - антисептик і прекрасний відновник. Масло добре відновлює клітини і регулює вироблення сала.

Аналогічно діє і ефір грейпфрута. Прекрасним прискорювачем визнаний ефір кориці і ялиці.

зволоження

Перемішують шість чайних ложечок трохи прогрітого масла-основи, персикового екстракту, оливкової , Мигдалевого або жожоба і п'ятьма крапельками ефіру іланг-ілангу, чотирма мандарина, трьома крапельками ладану і жовтком. Зволожуючу маску наносять на пасма і тримають приблизно сорок хвилинок, укутавши. Змивають з шампунем.

Для жирних пасом

За три великих ложки білої глини і вівсяної муки перемішують і розводять п'ятьма такими ложками кефіру. До маси доливають шість крапельок лимонного ефіру, три крапельки екстракту цитронелли і пару крапельок бергамота.

для харчування

У склянці ледь прогрітій води розводять приблизно десяток крапельок екстракту троянди. До суміші доливають пару чайних ложечок соку лимона і велику ложку меду.

для блиску

Перемішують пару великих ложок екстракту кокоса , Ложку мигдалевого масла, екстракту виноградних кісточок, хорошого коньяку. Додають чайну ложечку меду і по парі крапельок екстрактів розмарину і лаванди.

З парою великих ложок жожоба перемішують жовток, додають пару крапельок ефіру лимона і по крапельці розмарину і рожевого дерева. Прекрасно працює на знебарвлених або колорованого локони.

для росту

До базового масла додають по парі крапельок масла троянди, бей, сосни. Вимішаний склад розносять по довжині, тримають годину і змивають. Проводять процедуру раз в два дні протягом пари місяців.

Хороша суміш з пари великих ложок олії-основи і пари крапельок будь-якого ефіру для зростання. Зверху голову загортають. Рекомендується залишати на ніч, а на ранок змивати.

Непогано для прискорення росту перемішувати по парі великих ложок екстрактів будяків і оливи, десяток крапельок вітамінів Е і А і по парі крапель обраного ефіру. Всі інгредієнти перемішують і прогрівають на водяній лазні. Тримають годину або більше. Змивають з м'яким шампунем.

До взятим порівну екстрактів кокоса і будяків додають чайну ложечку меду з жовтком і по крапельці масла бей, кипариса, чорного перцю, вербени, чайного дерева

для зміцнення

Головна схема приготування - на три-п'ять великих ложок олії-основи перемішують з трьома-п'ятьма крапельками ефіру. Більш ефективно поєднання кількох різновидів.

проти випадання

До парі великих ложок екстракту будяків за рецептом доливають по крапельці ефіролей мускатного горіха, іланг-ілангу і кедра. Склад можна підібрати і самостійно. Важливо поводити процедури через день, далі - раз або два в тиждень.

Для нормальної шевелюри

На велику ложку екстракту жожоба або мигдалю беруть сім крапельок ефіру ромашки для світлих прядок або розмарину.

До великої ложці основного масла доливають пару крапельок розмарину, шавлії мускатного або жасмину.

До великої ложці олії оливи доливають по парі крапельок герані, лаванди, пачулі, іланг-ілангу.

Для жирних локонів

На велику ложку жожоба беруть сім крапельок розмарину. До ложці жожоба капають три крапельки лаванди, кипариса, бергамота.

Для сухого волосся

До парі великих ложок оливи капають одинадцять крапельок екстракту лаванди.

Для ламких і сухих прядок на пару ложок оливи беруть половинку великий ложки масляного розчину вітаміну Е, по три крапельки герані, лаванди, ромашки або розмарину. Останні можна взяти по шість крапельок. Якщо у сухих прядок кінчики січуться і розшаровуються, можна на велику ложку оливи додати дев'ять крапельок розмарину.

Проти перхоті

До великої ложці основи доливають по парі крапельок кедра, розмарину, лаванди і чайного дерева. Виходить профілактика появи себореї в домашніх умовах.

Проти сухої лупи результативним склад і великий ложки основи і чотирьох крапельок лаванди з чайним деревом. До ложці олії кокоса доливають пару крапельок лемонграсса або сорго лимонного і сім крапельок екстракту чайного дерева.

Від жирної лупи до великої ложці олії жожоба поливають чотири крапельки сандалу або бергамота.

від облисіння

На велику ложку екстракту оливи або авокадо беруть пару крапель кедра, шавлії, розмарину.

при педикульозі

На пару великих ложок мигдалевого екстракту доливають десяток крапельок лаванди, розмарину, троянди, герані, евкаліпта.

До парі великих ложок спирту доливають ложку лаванди і чайного дерева раз або два в день.

ефективні суміші

Для блиску порівну змішують екстракти ромашки, розмарину, шавлії, жасмину і кедра.

Для свіжості жирних локонів змішують в пропорції два до одного ефіри лаванди і перцевої м'яти.

Для стимулювання росту змішують порівну масла гвоздики і кориці.

Як отримати максимальну користь від масок з ефірами

Базові масла використовують як основу для складу: реп'яхову, кокосове, жожоба, обліпиха. Сушити локони бажано природним чином. Для відновлення масляні маски наносять раз в тиждень, потім - рідше. Готувати масочку найкраще в посуді зі скла або фарфору. Спочатку рекомендується збити додаткові інгредієнти з маслом-основою. Потім по крапельці доливають ефіри.

Перемішують лопаткою з дерева або скла. Металом за способом приготування не слід користуватися. Склад відстоюється приблизно двадцять хвилинок. Потім суміш викладають на корені і по довжині. Зверху обов'язкове утеплення і тримати від півгодини до кількох годин. Знімати прогрітій рідиною з шампунем. Обполіскують підкисленою водою.

Перед застосуванням провести тест на алергію обов'язково. Ефіри - висококонцентровані речовини. І в чистому вигляді користуватися ними для шевелюри можна. На п'ятнадцять мілілітрів основи необхідно від трьох до дев'яти крапельок ефірного суміші. Виходить, що їх частка не повинна перевищити приблизно трьох відсотків.

Користь ефірних масел для волосся

Популярні статті: