- Користь оливкової олії для обличчя
- Переваги та особливості застосування оливкової олії для обличчя
- Як використовувати оливкову олію для особи
- Маски для обличчя з оливковою олією
- Оливкова олія для шкіри навколо очей
Історія застосування оливкової олії налічує два тисячоліття. За цей час людство навчилося використовувати володіє цілющими властивостями продукт не тільки для приготування їжі. Масло оливи стали в чистому вигляді наносити на шкіру і волосся, на його основі готували натуральні маски і креми. І навіть цариця Клеопатра мала ніжну пристрасть до оливкової олії, і для неї слуги додавали його практично всюди: в страви, в які доглядають засоби, які зберігають молодість, в ароматичні ванни для тіла. І сучасні жінки віддають належне цілющому продукту. Оливкова олія для обличчя і шкіри навколо очей використовується часто, відбувається це тому, що комплекс ефектів кошти вражаючий.
Користь оливкової олії для обличчя
Послуги, що надаються засобом позитивні ефекти забезпечує збалансований «вітамінний» склад цього продукту. Оливкова олія містить ретинол, токоферол, холекальциферол, вітаміни з групи В, жирні кислоти.
Названі корисні компоненти забезпечують такі властивості косметичних продуктів на основі цього масла:
загоєння невеликих ушкоджень;
живлення шкіри;
боротьба з патогенними мікроорганізмами;
антиоксидантний захист;
омолоджуючу дію;
глибоке зволоження.
Оливкова олія для обличчя та області навколо очей застосовується при наявності наступних проблем:
в'яне шкіра;
сухість та лущення;
наявність вугрів;
проживання у великому місті, що часто виявляється загрожує стресом для шкіри.
Звертаються до засобу і в терапії захворювань дерматологічного профілю. На його основі готуються препарати для боротьби з дерматозами різного генезу, Стрий.
Переваги та особливості застосування оливкової олії для обличчя
Косметичний продукт відноситься до категорії гіпоалергенних. Реакції непереносимості на нього все ж виникають, але виключно в рідкісних випадках. Використання оливкового масла показано і для чутливої, схильної до алергічних висипань шкіри обличчя, і для делікатної, що вимагає дбайливого підходу, області навколо очей.
Перед застосуванням нагрійте пляшечку з маслом до температури 37 - 40 ° С. Зробіть це в теплій воді. Після такої підготовки цілющі можливості масла проявиться більш інтенсивно. Ефект же виявиться пролонгованим. Крім того, тепле оливкова олія на обличчя наносити набагато приємніше.
це органічне масло легке по своїй текстурі. Воно не закупорює пори і не камедогенно. Косметичні продукти на його основі використовуються для догляду за проблемною шкірою та підходять підліткам. Для зняття декоративної косметики також застосовують оливкова олія в чистому вигляді. Таким засобом можна повністю замінити лосьйони і молочко.
Вибирайте натуральне оливкове масло, вироблене за технологією холодного віджимання, для застосування в косметичних цілях. Такий продукт зберіг всі цілющі властивості, адже на нього не впливали високі температури в процесі підготовки сировини.
Як використовувати оливкову олію для особи
Шкіра обличчя вимагає регулярної турботи, і тому з оливковою олією доглядають процедури проводите два рази в день.
Вранці нанесіть засіб за півгодини до вмивання, а потім змийте і через 5 хвилин після цього накладайте косметику. Увечері нанесіть оливкову олію після вмивання. Плюс такої натуральної маски в тому, що її можна не змивати, особливо якщо ви - володарка сухого типу шкіри. В результаті регулярного застосування оливкової олії ваша шкіра придбає молодість, стане гладкою і бархатистою на дотик. Колір обличчя вирівняється, а зморшки (якщо вони є) стануть менш помітними.
Якщо ви - володарка жирної шкіри, використовуйте лосьйон з оливковою олією і свіжим лимонним соком. Інгредієнти перемішайте в рівних частках і протирайте шкіру 2 рази в день. Засіб надає ще й виражений відбілюючий ефект.
Пілінг для обличчя теж можна зробити з оливковою олією. Перемішайте його з пшеничними висівками і використовуйте так: наносите на обличчя і масажуйте протягом хвилини.
Створіть будинку крем для обличчя з оливковою олією. Для цього додайте цілющий продукт в ваш звичний живильний крем. Зробіть це відразу перед нанесенням на шкіру, в такому випадку буде достатньо пари крапель. Якщо ж ви бажаєте збагатити крем маслом, використовуйте 20 - 30 крапель.
Маски для обличчя з оливковою олією
Способів створення домашніх масок на основі цього цілющого масла дівчата знають безліч. Підходять вони для вирішення деяких проблем зі шкірою і додання їй більш молодого, свіжого вигляду.
Для живлення шкіри. Змішайте в рівних частках оливкове масло, будь-який кисломолочний продукт і мед. Накладайте на шкіру на 40 хвилин.
Живить і заспокійлива маска. Для реалізації рецепта змішайте жовток 1 яйця, столову ложку (цілу) оливкової олії і ½ ст. л. меду. Накладіть суміш на обличчя на 20 хвилин, а потім вмивайтеся.
Для жирної шкіри підійде засіб, приготоване за наступним рецептом. Візьміть один жовток і змішайте його з 1 ст. л. оливкового масла, 1 ч. л. меду і невеликою кількістю морквяного соку. Таку маску витримаєте півгодини. Завдяки вмісту в моркви вітамінів, така маска омолоджує і вирівнює тон шкіри.
Омолоджуючу дію відрізняється маска з чорної глини і масла оливок. Змішайте компоненти в однакових пропорціях, потримайте 20 хвилин, а потім змийте із застосуванням відвару череди.
Оливкова олія для шкіри навколо очей
Цей тип органічного масла усуває набряклість і позбавляє від дрібних зморшок і «гусячих лапок». Використовувати його можна в такий спосіб.
Лосьйон. Змішайте в рівних пропорціях масло оливи і масло троянди . Протріть шкіру повік акуратними масажними рухами. Використовуйте вранці і перед сном.
Поживний компрес. Нанесіть чисте оливкове масло на ватяні диски і прикладіть на 15 хвилин до шкіри століття. Зніміть з часом накладки і видаліть надлишки масла сухою серветкою.
Омолоджуючий компрес. Змішайте оливкову олію з вітаміном Е в рідкій формі (продається в аптеці). Накладіть на область навколо очей на 30 хвилин.
Оливкова олія - воістину чудотворний косметичний продукт, створений самою природою. Спробуйте на собі його позитивні ефекти і насолоджуйтеся результатом.