Уколи мезотерапії для шкіри навколо очей

  1. Як відбувається мезотерапія навколо очей?
  2. Протипоказання мезотерапії, правила догляду за шкірою

Не так давно ми розповідали нашим читачкам про те, як і чим проводиться мезотерапія особи , Тіла і волосистої частини голови. Сьогодні ми продовжимо розповідь про дивовижні властивості гіалуронової кислоти і торкнемося результатів, яких вдається домогтися для усунення зморшок навколо очей за допомогою мезотерапії.

мезотерапія особи

Нагадаємо, що мезотерапія - ін'єкційна методика, яка полягає у введенні у внутрішні шари шкіри коктейлю на основі гіалуронової кислоти. Крім гіалуронової кислоти до складу коктейлю для мезотерапії так само сходять олігоелементи, гомеопатичні препарати, екстракти рослинного і тваринного походження, вітаміни та інші препарати, необхідні нашій шкірі (в деяких випадках і анестетики, які необхідні для комфортного проведення процедури).

Наявність або відсутність того чи іншого компонента в складі коктейлю не випадково - в сукупності вони дозволяють значно омолодити шкіру навколо очей. Отже:

  • Гіалуронова кислота - речовина, яка входить до складу сполучної і епітеліальних тканин і є основним елементом біологічної мастила. Вона забезпечує зволоження шкіри і запобігає її зневоднення, а одна молекула гіалуронової кислоти здатна тримати до 500 молекул води. У молодому віці гіалуронова кислота виробляється організмом, а з віком - її стає все менше. Звідси і сухість, і зморшки під очима та інші проблеми, пов'язані з зневодненням шкіри.
  • Олігоелементи: магній, кобальт, цинк. Вони збагачують шкіру: магній - покращує проникність клітин і опірність епідермісу до зовнішніх впливів, знаходиться у всіх клітинах тканин і необхідний для нормального їх функціонування; цинк - «мінерал краси» покращує колір і зовнішній вигляд шкіри, бере участь в засвоєнні кислот (які впливають на процес регенараціі шкіри), блокує створення вільних радикалів, регулює роботу сальних залоз; кобальт - покращує кровообіг і сприяє швидкій регенерації шкіри.
  • Гомеопатичні препарати: тіамін, біотин, піридоксин. Тіамін або вітамін В1 - має знеболюючу дію, нормалізує водний обмін кровообіг; біотин або вітамін Н - запобігає сухості, забезпечує гладку і доглянуту шкіру; піридоксин або вітамін В6 - сприяє зволоженню шкіри, запобігає набряки, задіє в роботі 50 ферментативних систем.
  • Екстракти рослинного і тваринного походження: еластин, колаген - підтримують шкіру, допомагають усунення та недопущення зморшок.

Очевидно, що вводиться коктейль сприятливо позначається на стані шкіри і за кілька сеансів дозволяє повністю позбутися від зморшок в області очей. Як правило, коктейлі підбираються індивідуально, залежно від характеру зморшок навколо очей, алергії на ті чи інші препарати та інші особливості.

Як відбувається мезотерапія навколо очей?

Спочатку мезотерапія очей проводилася одним-єдиним способом - папульной, що має на увазі введення під шкіру пацієнта невеликої кількості препарату (по контурах, попередньо зазначеним лікарем). Процедура досить болюча (як і будь-які інші ін'єкційні методики), після якої на шкірі залишаються почервоніння, сліди від уколів, а в деяких випадках - набряки або гематоми.

Зазвичай всі сліди після мезотерапії в області очей проходять протягом двох днів (якщо не пройшли або залишилися значні больові відчуття - необхідно звернутися до лікаря), однак на повне відновлення шкіри знадобиться близько двох тижнів.

З недавніх пір косметологи почали пропонувати безин'екціонную мезотерапию навколо очей. Суть процедури полягає в тому, що на шкіру наноситься біологічно активні компоненти (все той же коктейль на основі гіалуронової кислоти), які під дією електричних імпульсів проникають в глибокі шари шкіри. Оскільки до складу коктейлю входять різні компоненти з різною молекулярною структурою - вони проникають на різну глибину, заповнюючи недолік вологи, вітамінів, поживних речовин там, де це необхідно. Такий метод називається елетропорація, і проводиться за тим же принципом, що лазерна біоревіталізація гіалуронової кислотою. Методика практично безболісна, а по її завершенню на шкірі залишається лише незначне почервоніння.

Основна перевага безголкового мезотерапії області навколо очей - відсутність больових відчуттів і тривалого терміну реабілітації.

Недолік - необхідність більшої кількості процедур для досягнення тих де результатів, що і при класичний (ін'єкційної) мезотерапії під очима.

Тому якщо ви не боїтеся уколів або цілком терпимо ставитеся до них - рекомендуємо пройти класичний курс мезотерапії для омолодження шкіри навколо очей. При правильному виборі фахівця процедура не доставить неприємних відчуттів.

Суть класичної мезотерапії навколо очей зводиться до наступного:

  1. Первинний огляд. На цьому етапі лікар досліджує шкіру, з'ясовує чи є алергічні реакції на ті чи інші препарати. Зверніть увагу: на всьому етапі - від огляду до проведення курсу омолодження - лікар повинен бути в рукавичках, масці, а для роботи використовувати одноразові інструменти.
  2. Нанесення анестетика на шкіру. Найчастіше косметологи використовують крем «ЕМЛА», що робить проведення процедури абсолютно безболісним і комфортним. Для повного знеболення знадобиться близько 20 хвилин.
  3. Введення лікарського коктейлю під шкіру. ДО введення коктейлю лікар очищає шкіру від залишків крему та приступає до проведення процедури. Ліки вводиться від куточків очей до скронь по зазначеним лініях. В ході процедури пацієнт може відчувати невелике пощипування, яке швидко проходить. Весь сеанс триває близько 15 хвилин.
  4. Нанесення протизапальної мазі або гелю. Найчастіше лікарі використовують Траумель. Він наноситься по завершенню сеансу на 5-7 хвилин.

У підсумку, через годину сеанс омолодження шкіри навколо очей - закінчується. На шкірі залишаються сліди від папул і невеликі набряки. Лікар порекомендує наносити регенеруючий і ранозагоювальний гель ще якийсь час (два-три рази на день).

Кількість процедур мезотерапії під очима залежить від початкового стану шкіри, деяким жінкам достатньо одного-двох сеансів, іншим трьох-чотирьох.

фото до і після мезотерапії навколо очей

Протипоказання мезотерапії, правила догляду за шкірою

При тому, що мезотерапія вообщем-то безпечна процедура, лікар може відмовити деяким жінкам в її проведенні. Отже, основними протипоказаннями процедури є:

- вагітність, годування грудьми;

- онкологічні захворювання, проходження курсу активного лікування;

- алергічні реакції на один з компонентів коктейлю;

- інфекційні захворювання в стадії загострення;

- порушення згортання крові та інші захворювання шкіри;

- цукровий діабет;

- захворювання шкіри в стадії загострення.

На протязі декількох днів після процедури не рекомендується використовувати косметику, мінімізувати вживання рідини, відмовитися від солоних і гострих продуктів. Так само не рекомендується відвідувати солярій, лазню, басейн, мінімізувати контакт з водою в перші кілька днів. При виході на вулицю необхідно використовувати сонцезахисний крем або спрей (SPF більше 20), носити сонцезахисні окуляри, уникати тривалого перебування на холоді, якщо процедура проходить взимку.

В результаті зникнуть так звані гусячі лапки, набряки, мішки під очима, судинна сіточка і інші проблеми. Вартість одного сеансу - 2000-2300 рублів.

Зверніть увагу: не завжди мезотерапія здатна вирішити проблеми пов'язані з корекцією зони навколо очей, наприклад, яскраво виражені слізні борозни (западини під очима, що окреслюють кістка). Мезотерапія - не допоможе. У цьому випадку необхідна корекція філлерамі - відносно щільним гелем, на основі тієї ж гіалуронової кислоти.

Більше цікавих статей:

Як відбувається мезотерапія навколо очей?
Як відбувається мезотерапія навколо очей?