Супер просте, натуральний засіб для зняття макіяжу з очей

  1. Масло
  2. звичайне молоко
  3. Засіб на основі гамамелісу
  4. Читайте також статті:

Привіт, дорогі читачки! Сьогодні я розповім про те, як можна безпечно і ефективно, без використання покупних засобів видалити макіяж з очей. Макіяж очей - це практично обов'язковий атрибут зовнішнього вигляду багатьох жінок, який дозволяє додати погляду глибину і виразність. Але косметика для макіяжу та препарати для догляду за шкірою не завжди добре впливають на здоров'я шкіри і очей. Найчастіше в купується в магазинах продукції присутні шкідливі компоненти . Тому до вибору подібних засобів, в тому числі до засобу для зняття макіяжу, треба підходити з обережністю. Краще купувати високоякісні натуральні засоби або виготовляти їх самостійно. Причому в другому випадку склад кошти точно буде відомий. Про те, як виготовляється туш своїми руками, я писала в цієї статті .

Навіщо самостійно робити засіб для зняття макіяжу з очей? Потім, що це безпечно, недорого і фактично нічого робити не треба. Тому що макіяж з очей можна видалити тим, що зазвичай є під рукою. У цій статті я приведу три простих варіанти засобів для зняття макіяжу з очей. Також недавно я написала статтю про виготовлення натурального засобу, який називається Убтан і яке також може застосовуватися і для зняття макіяжу з очей, хоча взагалі воно призначене для очищення шкіри обличчя і тіла. Мені це засіб дуже сподобалося і зараз я користуюся ним постійно.

Масло

Більшість масел відмінно підходить для видалення макіяжу. У маслі прекрасно розчиняється макіяж, в тому числі водостійкий, надлишки жиру і бруд. Для очищення шкіри навколо очей і взагалі особи підходять такі масла як мигдальне, абрикосове, жожоба, кокосове, оливкова, авокадо, лляне, виноградних кісточок, і т.д. Про способи застосування масел в косметичних цілях можна прочитати в цій статті . Я віддаю перевагу кокосове, абрикосове або мигдальне масло, вони добре підходять для моєї сухої шкіри.

Комусь може здатися, що масло робить шкіру жирної, тільки це зовсім не так, якщо потім правильно його видалити. Я наношу масло на вії і на шкіру навколо очей кінчиками пальців по масажних лініях. Після нанесення чекаю кілька секунд, щоб косметика і бруд розчинилися. Потім беру бавовняну, фланелевою або махровий рушник, змочую його в гарячій воді, віджимають і прикладаю до обличчя (я зазвичай видаляю макіяж з очей разом із загальним умиванням особи маслом). Тримаю рушник, поки воно залишається теплим, щоб дати порам розкритися. Потім промиваю його в гарячій воді і акуратно видаляю масло по масажних лініях навколо очей і все обличчя. Повторюю це кілька разів до тих пір, поки не видалю всі масло. Після цього шкіра чиста і приємна, ніякого зайвого жиру на ній не залишається.

Деякі фахівці рекомендують наносити олію спочатку на серветку для вмивання, потім прикладати до обличчя і масажувати, після чого видаляти масло теплим рушником. Я користуюся мінімумом косметики, тому такий спосіб мені здався не дуже зручним. Масла для просочення серветки треба набагато більше, та й часу це займає більше, ніж при нанесенні пальцями. Але в разі, коли на обличчя нанесено значну кількість косметики цей спосіб краще.

звичайне молоко

Клеопатра знала про цілющі і косметичні властивості молока, і вона приймала в ньому ванни. Молоко пом'якшує, зволожує і наповнює шкіру поживними речовинами. Ним користувалися в косметичних цілях протягом тисячоліть.

У маленьку ємність налийте столову ложку незбираного молока і додайте туди кілька крапель олії солодкого мигдалю (або іншого відповідного косметичного масла). Нанесіть цю суміш молока з маслом на ватний диск або серветку для вмивання. Акуратно проведіть по віям і по масажних лініях шкіри навколо очей. Потім ретельно видаліть всі сліди молока, щоб запобігти зростанню бактерій. Це засіб виходить одноразовим.

Засіб на основі гамамелісу

Для тих, кому масло і молоко здаються незручними для очищення шкіри, можна спробувати зробити засіб на основі гамамелісу (або «Відьмина горіха») і оливкового масла (або іншого косметичного масла). Гамамеліс хороший тим, що здатний зміцнювати стінки судин і допомагає позбутися від темних кіл під очима, запалень, лущення шкіри.

Це дуже дієва і відносно недорога альтернатива традиційним засобам очищення шкіри. У чистій ємності-контейнері змішайте один до одного гідролат гамамелісу і оливкове масло, наприклад, 30 мл гамамелісу і 30 мл оливкової олії.

Струсіть контейнер і накапати засіб на серветку для вмивання або ватний тампон. Проведіть по масажних лініях навколо очей і зітріть сухий частиною серветки для вмивання / ватним тампоном.

Засіб краще зберігати в холодильнику. Термін придатності засобу до одного року.

У цій статті я перерахувала три варіанти простих, безпечних і доступних засобів для зняття макіяжу. Навіщо користуватися всілякими продуктами на основі нафтохімії, коли так легко знайти натуральні засоби? До речі, також можете прочитати мою статтю про щоденний натуральний догляд за собою .

Читайте також статті:

Автор: Анастасія Литвинова

(Просмотрелі77 071 | Подивилися сьогодні 4)

Навіщо самостійно робити засіб для зняття макіяжу з очей?
Навіщо користуватися всілякими продуктами на основі нафтохімії, коли так легко знайти натуральні засоби?