Шиацу: точковий масаж шкіри навколо очей

Поява навколо очей зморшок є першою ознакою старіння шкіри, причому це відбувається не тільки в жінок «бальзаківського» віку, але і в молодих 20-річних дівчат Поява навколо очей зморшок є першою ознакою старіння шкіри, причому це відбувається не тільки в жінок «бальзаківського» віку, але і в молодих 20-річних дівчат. Причини появи ранніх зморшок наступні: особливості анатомічної пристрої особи (чого змінити неможливо), неправильний догляд за шкірою обличчя та активна міміка. В області очей шкіра дуже ніжна і тонка, тут відсутні м'язові тканини, що відповідають за її пружність і тому гусячі лапки в зовнішніх куточках, і зморшки біля нижньої повіки проявляються дуже швидко. Своєчасний і умілий догляд за шкірою в області очей при здоровому способі життя можуть запобігти її передчасне в'янення і зберегти привабливість.

Саме регулярність догляду за шкірою навколо очей - запорука тривалого збереження краси нашого обличчя. Тому догляд за шкірою навколо очей необхідно починати ще з юного віку. Спочатку краще застосовувати легкі гелевидні засоби, що допомагають зберегти пружність, потім потрібно переходити на більш поживні креми, які її відновлюють. Регулярність застосування косметичних засобів, точність підбору їх за текстурою, правильне нанесення - основні складові гладкої шкіри.

Щоб очі завжди були в задовільному стані, робити масаж потрібно систематично. Можна, звичайно, робити його самостійно, але почати, а заодно і повчитися краще у професіонала. Він зробить і грамотніше і якісніше. Залежно від типу шкіри і виду масажу майстер підбере необхідний косметичний засіб. В основному при масажі шкіри очей застосовується масло на травах, емульсія, слизький крем.

Разом з тим легкий самомасаж можна робити і самостійно.

Масаж шкіри в області очей як самостійна процедура або в момент нанесення живильної або зволожуючою косметики - суттєвий елемент процедур основного догляду за очима. Це одне з найбільш ефективних засобів для попередження зморшок. Крім того, масажем навколо очей можна знімати набряки, усувати червоність повік і так далі.

Сьогодні поговоримо про точковому масажі шкіри навколо очей. В основі точкового масажу (акупрессури) лежить механічна дія рук на біологічно активні точки, що мають рефлекторний зв'язок з різними органами і їх системами. Точковий самомасаж шкіри навколо очей можна робити вранці після очищення, перед нанесенням макіяжу. Щоденна процедура такого самомасажу - дуже хороша і корисна звичка.

1) Перед початком процедури очистіть обличчя і особливо область очей від косметики (див. Етапи очищення шкіри обличчя ).
Очистіть обличчя підібраним під ваш тип шкіри гелем для вмивання. Розподіліть гель по обличчю і полістиролу, що нема на руках, а на саму особу (так пори будуть очищатися краще). Після вмивання акуратно протріть шкіру лосьйоном. Щоб руки під час масажу добре ковзали, нанесіть на них крем. Якщо шкіра жирна, присипте її тальком.

Руки теж повинні бути чистими;

2) Виконуючи погладжування, потрібно дотримуватися обережності, не забуваючи, що шкіра біля очей дуже чутлива;

3) Попередньо область навколо очей потрібно змастити масажним кремом, гелем або маслом. Добре використовувати мигдальне або касторову масла. Крем наноситься подушечками пальців, одночасно виконуючи поколачивания. Це нагадує гру на піаніно;

4) Погладжування повинні бути плавними і виконуватися по основних масажних лініях : Верхню повіку - від внутрішнього до зовнішнього куточка ока; нижню повіку - від зовнішнього до внутрішнього куточка ока;

Японський точковий масаж Шиацу для шкіри навколо очей

«Шиацу» - так називають японки щоденний масаж обличчя. Вони використовують шиацу здавна, щоб зберегти свою порцелянову шкіру.

• Обов'язкова умова застосування технік шиацу - повне розслаблення. Якщо відчуваєте в собі напругу, краще відмовтеся від сеансу. Найлегше розслабитися в положенні лежачи. Головне - не стоячи.

• Проводиться тільки на здорових ділянках шкіри, там, де немає ніяких пошкоджень, ранок або запалень.

• Тривалість дії при одному русі рукою - від 5 до 7 секунд. Загальна тривалість дії на кожну точку - не більше 2 хвилин.

• Щоб точковий масаж досяг своєї мети, массируемую точку потрібно визначити дуже чітко.

• Шиацу-натискання робиться м'якими подушечками пальців - так, як ніби на них переноситься тяжкість всього тіла. Слідкуйте за тим, щоб натискання не нагадувало удар, не було масажними або толчкообразним. Вплив не повинно викликати неприємних відчуттів.

• При масажі особи використовують три пальці: вказівний, середній і безіменний. З очима працюють за допомогою всієї долоні.

• Руки, особливо кисті і пальці, що виконує шиацу, повинні бути розігрітими, шкіра пальців - чистої, нігті не повинні бути довгими.

• Масаж виконується легкими дотиками кінчиків пальців - дуже повільно і, найголовніше, регулярно: щодня по 5 хвилин вранці або ввечері.

• Вважається, що дія точкового масажу триває протягом 24 годин після сеансу, хоча при необхідності його можна проводити і 2-3 рази в день.

Перш ніж приступити до точкового масажу, чітко усвідомите розташування біологічно активних точок , Для чого нащупайте їх кінчиками вказівного або великого пальців. Вони являють собою кісткові горбки або ямки, м'язові валики або інші анатомічні відмінності. Якщо палець Ваш натрапив на деяке ущільнення, або злегка провалився, безсумнівно Ви потрапили в ціль. Точки стають чутливими при захворюванні відповідних органів.
Щоб знайти потрібну точку, раджу скористатися, орієнтирами, зображеними на малюнку.