Манікюр для початківців: поради та підказки

  1. види манікюру
  2. Обрізний, або класичний
  3. Необрізний (європейський)
  4. 12 інструментів, необхідних для манікюру
  5. Техніка виконання манікюру: 4 етапу
  6. 1. Ванночка
  7. 2. Видалення кутикули
  8. 3. Корекція форми нігтів
  9. 4. Нанесення лаку і догляд

fami-life.com

Щоб руки і нігті завжди виглядали доглянутими, потрібно приблизно один раз в тиждень робити манікюр. Цю процедуру може виконати майстер в салоні краси - швидко і акуратно. Але у одних немає можливості робити манікюр в салоні, в інших часу і бажання. Ми радимо навчитися робити манікюр вдома самостійно. Трохи практики, і ваші нігті будуть виглядати так, немов ви регулярно відвідуєте салон краси.

види манікюру

Існує безліч видів манікюру, і перш за все варто визначити, який підходить вам більше всього.

Обрізний, або класичний

В процедуру класичного манікюру входить видалення кутикули за допомогою металевих щипців або гострих манікюрних ножиць. Обрізний манікюр підійде власницям грубої і товстої кутикули. Цей вид найбільш травматичний. Через необережність ви можете поранитися, обрізати занадто багато шкіри. Через це може виникнути запалення, а кутикула ще більше загрубіє і почне рости більш інтенсивно.

Необрізний (європейський)

Такий вид манікюру передбачає видалення кутикули за допомогою спеціального засобу на основі м'яких кислот (молочної та фруктової). Необрізний манікюр підходить для жінок з тонкою і ніжною шкірою рук. Засіб розчиняє кутикулу безболісно і делікатно.

Весь процес займає куди менший час, ніж при класичному манікюрі. Однак такий спосіб видалення кутикули не підходить власницям чутливої ​​шкіри, так як на компоненти засобу може виникнути алергія.

12 інструментів, необхідних для манікюру

Цей арсенал просто необхідний для виконання якісного манікюру.

1. Гострі манікюрні ножиці

Якщо ви плануєте радикально змінити довжину своїх нігтів, то манікюрні ножиці будуть до речі.

2. Пилка для нігтів

Не використовуйте металеві пилки, вони травмують нігті, які потім починають розшаровуватися. Краще придбати скляну пилку або пилку на картонній основі з дрібнозернистим абразивним покриттям. Перші, до речі, прослужать вам набагато довше друге.

3. Металеві щипчики, якщо ви робите обрізний манікюр.

При покупці щипців зверніть увагу на матеріал, з якого вони виготовлені. Ті, що зроблені з хірургічної сталі, довше залишаться гострими.

gortenzija.com

4. Паличка з апельсинового дерева або металева лопатка, якими ви будете відсувати кутикулу.

5. Необхідні кошти для ванночки:

  1. оливкова олія,
  2. морська сіль,
  3. ефірні масла та інше.

6. Рідина для зняття лаку

Вибирайте ту, що не містить ацетону. Така рідина легко і м'яко видалить лак з нігтів і при цьому не зашкодить їх. Якщо ж у вас є рідина для зняття лаку з ацетоном, то фахівці радять додати в неї трохи гліцерину. Він утримає вологу всередині нігтів, яку зазвичай "забирає" ацетон, і не дозволить зіпсувати нігті. Видалити лак з нігтів за допомогою цього коктейлю також легко.

7. Ватні кульки або диски

Допомагають видалити лак з нігтів і навколо нігтьового ложа.

8. Пом'якшувальну масло для кутикули

Наноситься перед процедурою її видалення.

9. Засіб для видалення кутикули

Допомагає швидко видалити кутикулу без допомоги ножиць.

10. Крем для рук

Необхідно використовувати постійно, щоб шкіра була м'якою, що не лущиться.

11. Базове покриття і закріплювач

Дозволяють лаку довше протриматися на нігтях.

12. Лак для нігтів

Найкраще мати великий асортимент, щоб вибрати під настрій і ансамбль одягу.

Техніка виконання манікюру: 4 етапу

Якщо ви будете дотримуватися всі етапи виконання манікюру, ваші нігті будуть виглядати красивими і здоровими.

1. Ванночка

Якщо ви вирішили робити обрізний манікюр, обов'язково зробіть ванночку для рук. Така процедура розм'якшить кутикулу, і її можна буде видалити легко і без травм.

Налийте в миску гарячої води стільки, щоб можна було повністю занурити в неї пальці. Додайте дві-три столові ложки оливкової олії, дві столові ложки безбарвної морської солі, кілька крапель ефірного масла (наприклад, лимонного, яке освітлює пожовклу нігтьову пластину).

Масло пом'якшить шкіру і наситить ваші нігті цінними вітамінами, а сіль зробить їх міцними. Занурте в цей розчин пальці і тримайте приблизно 10 хвилин. Як тільки кутикула стане м'якою, приступайте до її видалення.

specially-for-women.ru

2. Видалення кутикули

Виймаючи по одному пальцю, лопаткою або паличкою відсуньте кутикулу до основи нігтя.

Діяти потрібно з достатнім зусиллям, проте не перестарайтеся - можна пошкодити підставу нігтя. Потім за допомогою гострої боку палички або лопатки, вичистіть з-під кутикули залишки шкірки.

Якщо залишилися щербини, видаліть їх за допомогою щипців. Щипчиками потрібно відкушувати шкірку, а не відривати її. Так ви уникнете порізів.

При необрізний манікюр кутикулу видаляють за допомогою спеціального засобу - cuticle remover.

Нанесіть гель навколо нігтя, не забуваючи і про область під нігтем.

Потім акуратно за допомогою палички видаліть засіб разом з розчиненою кутикулою.

Наносити його краще не на всі пальці, так як Ремувер досить швидко сохне. Обробляйте по два нігтя.

Багато майстрів з манікюру радять наносити засіб для видалення кутикули на нігті, покриті лаком. Так як деякі з них мають досить агресивним складом, який руйнівно впливає на нігтьову пластину.

3. Корекція форми нігтів

Якщо ви вирішили максимально вкоротити свої нігті, скористайтеся манікюрними ножицями. Зістригайте нігті одним впевненим рухом.

fb.ru

Виберіть майбутню форму нігтя. Їх існує кілька: загострена, стилетто, овальна, квадратна, кругла. Якщо у вас довгі міцні нігті, то ви можете дозволити собі загострену форму нігтів. А якщо ви - володарка слабких нігтів, то їм краще надати квадратну форму.

Підпилюючи нігті, направляйте пилку в одну сторону, щоб нігті не слоілісь. Зверніть увагу на те, щоб всі нігті були однакової довжини.

4. Нанесення лаку і догляд

Щоб лак лягав рівно, не заходив за кордону нігтя, дотримуйтесь цієї інструкції:

  1. Для початку знежирте нігті за допомогою засобу для зняття лаку, щоб декоративне покриття лягло рівно і без бульбашок.
  2. Нанесіть базове покриття, яке не тільки вбереже їх від пожовтіння і шкідливого впливу лаку для нігтів, але і вирівняє поверхню нігтя.
  3. Тепер візьміть трохи лаку на пензлику. Проведіть пензликом від підстави до краю нігтя.
  4. Другий і третій мазок зробіть також від основи нігтя, виводячи пензликом своєрідну дугу, до його краях.
  5. В кінці скористайтеся закріплює покриттям, яке надасть манікюру блиск і продовжить його життя.
  6. Якщо ви поспішаєте, скористайтеся так званої "сушінням". Всього одна крапля "сушки" біля основи нігтя - і лак висохне практично моментально.
  7. Якщо ви зайшли за край нігтя, подкорректируйте недосконалості за допомогою маленької кисті, ватної палички та засоби для зняття лаку.
  8. Не забувайте постійно користуватися зволожуючим або живильним кремом для рук, який позбавить шкіру від сухості і лущення. Крім того, доглядайте за кутикулою. Використовуйте поживне масло, яке слід втирати в кутикулу до повного вбирання, і вона завжди буде виглядати акуратно.

Відвідати різні процедури в салонах краси в Гродно рекомендує Каталог TUT.BY.