Як прибрати зморшки навколо рота в домашніх умовах

  1. Причини появи зморшок навколо рота
  2. Вправи для усунення носогубних складок
  3. практичні рекомендації

Зміст статті

Поява зморшок навколо рота є природним процесом, від якого не втекти. Початковими причинами служить міміка, екологічний фактор, неправильне харчування, спадковість, пристрасть до алкоголю і тютюну. Якщо додати до всього переліченого відсутність базового догляду, поява зморшок навколо рота настає раніше. Щоб не запускати першопричини, слід вчасно починати з ними боротися.

Причини появи зморшок навколо рота

  1. Залежність від тютюнопаління, часте вживання алкогольних напоїв.
  2. Спадкові гени, зокрема індивідуальна схильність до раннього утворення зморшок.
  3. Відсутність належного догляду за шкірою обличчя, неправильно підібрана косметика.
  4. Незручна подушка для відпочинку і неправильна поза під час сну (голова занадто піднята або, навпаки, опущена).
  5. Вік. Після 37 років настає період необоротних вікових змін, в тому числі появи зморшок.
  6. Екологічні фактори (сильна загазованість повітря, тривале перебування на сонці та ін.).
  7. Неправильні дієти. Різке схуднення негативно позначається на шкірі всього тіла, особливо на обличчі.
  8. Пошкоджені зуби або відсутність деяких з них також викликають появу глибоких зморшок навколо губ.
  9. Хвороби внутрішніх органів, при яких помітно погіршується стан шкіри обличчя.
  10. Недотримання збалансованого раціону харчування, прийом малої кількості рідини в добу.

Про що свідчать зморшки в області рота

  1. Поява глибоких заломів під носом говорить про захворювання селезінки.
  2. Виникнення неглибоких вертикальних зморшок над верхньою губою свідчить про хвороби сечовивідного і гінекологічного характеру.
  3. Глибокі носогубні складки говорять про порушення діяльності травних органів.
  4. Поява невеликих заломів в куточках губ є наслідком нездорової роботи нирок.
  5. Результатом появи зморшок на підборідді прийнято вважати алергічні реакції.
  6. Якщо зморшки розташувалися в куточках губ і опущені до підборіддя, причиною може бути порушення діяльності підшлункової залози.

Як розгладити зморшки над губою

Як розгладити зморшки над губою

  1. До кінця не заплющуючи щелепи і не стикаючись губами, починайте неспішно посміхатися. Продовжуйте до тих пір, поки не відчуєте напругу в вилицях. ЗАВІСНА в такому положенні приблизно на 15 секунд, потім неспішно розслаблюйте м'язи. Повторюйте вправу в цілому 5-7 разів. Кожен раз, виконуючи маніпуляції, намагайтеся напружувати тільки нижню частину обличчя, що не щурьтесь. Такий хід допоможе позбутися і від носогубних зморшок.
  2. Сильно стисніть губи, подайте їх вперед, як ніби свистите. Створіть тиск за допомогою пальців. Натискаючи на губи, починайте посміхатися. Затримайтеся в максимально усміхнені стані на чверть хвилини, потім повертайтеся в початкове положення. Проробіть вправу 10 разів. Дані маніпуляції допомагають зміцнити м'язи навколо губ і підборіддя.
  3. Складіть губи трубочкою, подайте їх максимально вперед. Затримайтеся в такому положенні на третину хвилини, не розтуляючи губ, почніть ними водити в різні боки. По закінченню часу розпливаючись в усмішці, не показуючи зуби. Прийміть вихідне положення, повторіть маніпуляції ще 9 раз.
  4. Починайте посміхатися, не створюючи особливого напруження. Протягом 20 секунд постукивайте 3 пальцями по губах, роблячи акцент на верхню частину. Потім почніть імітацію позіхання, обхопивши зуби губами, змикає рухливу щелепу близько 1 хвилини. Повторіть 6 разів. По завершенню вправи, починайте розгладжувати заломи над губами, проводячи пальцями до куточків рота.
  5. Постарайтеся висунути нижню губу настільки сильно, щоб ви змогли охопити нею верхню. Потім повторіть маніпуляцію навпаки. Виконайте в загальному 20 повторень, прикриваючи губи по черзі.

Вправи для усунення носогубних складок

  1. Заповніть рот максимальною кількістю повітря, при цьому надувши щоки. Створюйте опір щоках за допомогою рук (натискайте долонями). Не дозволяйте повітрю виходити назовні. Проробіть вправу до тих пір, поки не відчуєте біль в м'язах. Розслабте щоки, відпочиньте 20-30 секунд. Виконайте маніпуляції в загальному 15 разів.
  2. Напружте м'язи шиї, закинувши голову назад. Поверніть її в сторону, відкрийте рот і обхопіть зуби губами. У такому положенні натяг шкіри буде максимальним. Повертаючи голову в різні боки, затримуйтеся по 10 секунд. Виконайте 3 підходи по 10 разів в одну сторону.
  3. Прийміть образ риби, втягнувши щоки якнайсильніше. Залишайтеся в такому положенні приблизно 50 секунд, при цьому розгладжуйте зморшки трьома пальцями від куточків губ до вилиць. По закінченню часу зробіть невелику перерву, повторіть дії в загальному 16 разів.
  4. Наберіть повітря в рот, щільно стисніть губи. Починайте перекочувати повітряний ко в різні боки. Проробляйте вправу ретельно, поспіх ні до чого. Кількості повітря повинно вистачати, щоб щоки були розтягнуті. Тривалість вправи становить 4 хвилини.
  5. При сильно стиснутих губах постарайтеся широко посміхнутися. Відчуйте біль у вилицях. Потім різко подайте губи вперед (як ніби свистите) і знову розпливаючись в усмішці. Здійсніть вправу 40 разів.

Народні методи від зморшок навколо рота

Народні методи від зморшок навколо рота

  1. Оливки. Перетворіть 10 оливок без кісточок в кашку за допомогою терки, наточити 20 гр. меду. Нанесіть масу, накрийте обличчя поліетиленом на 15 хвилин. По закінченню часу виконайте масаж, втираючи залишки складу в шкіру. Вмивайтеся прохолодною водою.
  2. Крохмаль. Змішайте 20 гр. кукурудзяного крохмалю і додайте кефір. В результаті суміш повинна нагадувати пасту. Нанесіть склад масажними рухами на заломи. Почекайте 12-15 хвилин. По закінченню часу покрийте обличчя другим шаром. Накрийте шкіру поліетиленом ще на 25 хвилин. По закінченню терміну змийте маску талою водою. Потім нанесіть живильний крем спрямованої дії проти зморшок.
  3. Гарбуз. Подрібніть 50 гр. овоча в блендері, додайте до нього 10 гр. меду. Вимішайте склад, приберіть в холодильну камеру на 25 хвилин. По закінченню часу нанесіть маску на область навколо рота. Зачекайте 40 хвилин, вмийтеся.
  4. Білий виноград. Візьміть перезрілі плоди винограду. Розріжте їх на дві частини і розподіліть по проблемних зонах. Для даної процедури підійде огірок, диня, манго. Зачекайте 50 хвилин, приберіть ягоди, потім зробіть масаж обличчя.
  5. Брокколі. Подрібніть за допомогою м'ясорубки 100 гр. овоча, через марлю вичавіть сік. М'якоть нанесіть на проблемні зони, почекайте 45 хвилин. По завершенню процедури позбудьтеся від м'якоті, скористайтеся ватним диском і змочіть його в соку. Протріть обличчя.
  6. Горох. За допомогою вилки перетворите консервований горошок в кашу. Влийте кефір, доведіть до в'язкої консистенції. Накладіть кашку на перший шар марлевої тканини. Як тільки ганчірочка просочиться, покладіть її на область рота, почекайте 25 хвилин. Вмивайтеся прохолодною водою.
  7. Перепелині яйця. Відокремте білок від 4 яєць, помістіть в зручну тару, вимішайте до утворення бульбашок. Всипте 12 гр. кам'яної солі і перемішайте. Нанесіть склад на область носогубних складок. Зачекайте 15 хвилин, змивайте.
  8. Черемуха. Подрібніть 70 гр. складу в одноманітну масу. Змочіть ватні диски так, щоб на них залишилася м'якоть. Накладіть їх на проблемні місця, почекайте 35 хвилин. Процедуру можна повторити ще 2 рази, змінюючи ватні тампони. Для даної маніпуляції підійдуть практично будь-які ягоди.
  9. Хурма. Поріжте фрукт на товсті кружечки. Помістіть хурму на галузь освіти зморшок, почекайте 25 хвилин. Дану процедуру рекомендується проводити 3-4 рази в день.
  10. Айва. Підберіть недоспелий плоди. Розріжте фрукт, видаліть серединку, перетворите в кашку за допомогою кухонного комбайна. Нанесіть склад, почекайте 20 хвилин. Видаліть суміш з особи, обробіть обличчя лосьйоном.
  11. Ряжанка. Всипте 30 гр. швидкорозчинного желатину в ємність з теплою водою. Дочекавшись набухання складу, додайте 10 гр. кисломолочного продукту. Вимішайте суміш до однорідності, нанесіть на обличчя. Зверху покладіть марлю, почекайте 35 хвилин. По завершенню часу зніміть маску і видаліть залишилися частинки. Нанесіть на обличчя кукурудзяну олію за допомогою ватного тампона.
  12. Інжир. Ошпарьтеокропом кілька плодів, подрібніть в м'ясорубці. Додайте яєчний жовток і 12 гр. цукру. Перемішайте кашку, розподіліть по обличчю. Зачекайте 20 хвилин. Чи не видаляючи суміш, виконайте масаж обличчя, втираючи складу в шкіру кілька хвилин. Вмивайтеся прохолодною водою.

практичні рекомендації

практичні рекомендації

  1. Абстрагуйтеся від стресових ситуацій. У разі життєвих труднощів і негараздів не дозволяйте емоціям управляти вами. Вчіться пригнічувати і вирішувати проблеми в короткі терміни. На ділі все не так складно, як може здатися. Прочитайте кілька психологічних книг з управління підсвідомістю і боротьбі з негативним мисленням. У житті такі знання стануть в нагоді, ви станете набагато сильніше в якості особистості. Не піддавайтеся в хвилини відчаю міцного алкоголю і тютюну. Можна трохи розслабитися в затишній домашній обстановці з келихом вина або шампанського, не більше. Якщо ви курите, намагайтеся зовсім зав'язати із згубною звичкою.
  2. Підбирайте якісну косметику. При виборі професійної косметики спрямованої дії намагайтеся купувати засоби з натуральними компонентами. Подібні серії сприятливо впливають на епідерміс, збагачуючи клітини киснем і живильними речовинами. Намагайтеся менше користуватися тональної основою і пудрою. Таким чином ви полегшите процес очищення пір.
  3. Своєчасно живіть шкіру. Вживайте близько 3 літрів рідини на добу. Віддавайте перевагу фільтрованої негазованої води, свіжовичавленим сокам і зеленим чаїв. Забудьте про солодку воду, пакетований сік. Перегляньте раціон, вживайте більше овочів зеленого кольору. Їжте фрукти, нежирну їжу, рибу, відварене м'ясо (крім свинини і баранини).
  4. Застосовуйте лід на основі відвару трав. Змішайте в термостійкої тарі 20 гр. суцвіття ромашки, 27 гр. сушеного чебрецю, 35 гр. подрібненого алое, 30 гр. меленого глоду. Обшпарте склад крутим окропом, залиште настоюватися на 4 години. Процідіть відвар через марлю, додайте кілька крапель ефірного масла і розлийте по формах. Поставте в морозильну камеру. По можливості зволожуйте шкіру льодом 3-4 рази на добу. Не тримайте склад більше 4 секунд на одному місці.
  5. Уникайте тривалого впливу УФ-променів. Максимально захищайте шкіру обличчя кремом спрямованої дії від впливу сонячних променів. Неважливо, де ви загоряєте, на пляжі або в солярії. Не приймайте сонячні ванни в розпал дня, носите капелюх і темні окуляри.
  6. Складіть програму здорового харчування. Слідкуйте за кількістю прийому вуглеводної, білкової їжі, жирів і клітковини. Рекомендується перестати вживати різні ковбаси, консервовані продукти та солоних домашні закрутки. Забудьте про мережі швидкого харчування. Розбийте прийом їжі на 6 раз. Їжте маленькими порціями не більше 400 гр. Готуйте всі страви на пару або в мультиварці.
  7. Не забувайте про здоровий сон. Дорослій людині на здоровий сон потрібно 8 годин. Купіть в спеціалізованому магазині якісну подушку середньої жорсткості висотою близько 9 см. Намагайтеся відпочивати на спині, при роботі за ПК надягайте окуляри із захисним шаром на лінзах.

Щоб позбутися від зморшок навколо рота, потрібно багато сил, часу і терпіння. Прибрати більшу частину заломів в домашніх умовах цілком реально. Вам не доведеться вдаватися до хірургічної допомоги. Виконуйте комплекси методик по відновленню пружності шкіри, правильно харчуйтеся, відмовтеся від шкідливих звичок. По можливості займайтеся спортом, пийте багато рідини, уникайте негативних факторів і дотримуйтеся режиму сну.

Відео: як прибрати зморшки на обличчі