Як правильно користуватися консилером

  1. Навіщо потрібен консилер
  2. види консилеров
  3. Як користуватися консилером
  4. Як користуватися консилером в області очей
  5. Як правильно наносити консилер на обличчя
  6. Помилки при використанні

Так хочеться щоранку бачити своє ідеальне відображення в дзеркалі! На жаль, така радість дана трохи, але немає причин для відчаю: на допомогу жінкам приходить диво декоративної косметики - консилер. Він сховає практично будь-які недосконалості, вирівняє тон шкіри і приховає сліди втоми на обличчі. Давайте розберемося як користуватися консилером, щоб виглядати свіжо і природно.

Навіщо потрібен консилер

Консилер (від англ. Conceal - маскувати, приховувати, ховати) - це спеціальне плотнопокривающее засіб для корекції невеликих дефектів шкіри на обличчі або під очима. Для цього існують різні форми випуску і різна консистенція кошти. Їм можна приховати:

  • синці і мішки під очима;
  • цятки на шкірі;
  • судинну сіточку на обличчі;
  • пігментні плями;
  • прищі, дрібні шрами і нерівності шкіри;
  • огріхи макіяжу;
  • коригування ліній (підкреслити контур, підправити лінію скул і підборіддя і т.д.).

Чи можна замазати прищі консилером? Так, якщо прищ невеликий. Консилер використовується на обмежених ділянках шкіри і на відміну від тонуючого крему має більш щільну непрозору структуру. Коригуючий засіб не може повноцінно замінити тональний крем, але в поєднанні з ним здатне створити рівний тон особи з грамотно розставленими акцентами. Головне - знати, як правильно користуватися консилером і не перестаратися.

види консилеров

Консилери розрізняються за формою випуску та консистенції. Вибирати засіб варто виходячи з проблеми, яку потрібно усунути, і з того, куди наносити консилер - на обличчя або на зону навколо очей. Також існують кольорові консілери / коректори, які покликані вирішувати проблеми з коригуванням кольору шкіри і її тональними недоліками.

> Рідка форма

Рідкий засіб підходить для ділянок з тонкою шкірою або там, де потрібна ретельна растушевка: на крилах носа, під очима, біля губ. Воно має більш прозору текстуру, ніж інші види, тому не здатне приховати прищик або рубець. Зате рідкий коректор прекрасно справляється із судинною сіточкою і колами під очима. Випускається у вигляді невеликої туби, забезпеченою аплікатором - пензликом. Часто саме рідкий консилер має в складі мерехтливі частинки, щоб підсвітити область навколо очей. Добре, якщо в його складі будуть зволожуючі компоненти.

> Кремова текстура

Консилер-крем - форма, що підходить як для очей, так і для особи. Кремова текстура м'яко лягає на шкіру і легко розтушовують. Він менш прозорий, тому успішно приховує дрібні шрами і невеликі нерівності шкіри. Форма випуску крему - палетки з різними кольорами. Його зручно наносити руками, спонжем або спеціальної пензлем. Саме цю форму використовують для корекції особи. Якщо для вас актуальне питання, яким консілером замазати прищі, то вам точно варто звернути увагу на даний вид продукту.

> Стік або олівець

Дана структура щільніше, ніж у крему, тому цей вид засіб застосовується для маскування дрібних зморшок біля губ або носа, невеликих шрамів, пігментних плям і дрібних почервоніння. Стік наноситься точково і зазвичай не розтушовується. Випускається у вигляді туби як губна помада.

Варто виділити консилер-хайлайтер, покликані підсвітити зони корекції за рахунок світловідбивних частинок.

Як користуватися консилером

Маскуючі засоби з'явилися на косметичному ринку порівняно недавно, тому не всі знають, як користуватися консилером Маскуючі засоби з'явилися на косметичному ринку порівняно недавно, тому не всі знають, як користуватися консилером. Існує думка, що засіб підкреслює мімічні зморшки і ще більше виділяє нерівності на обличчі. Це обумовлено неправильним нанесенням продукту. Приховати вади шкіри обличчя за допомогою консілера можна протягом 2 - 3 хвилин. Просто потрібно дотримуватися правила його використання і тоді він протримається довго і не підведе ні під жарким сонцем, ні на дружній вечірці, ні на світському заході.

Для бездоганного макіяжу знадобиться зволожуючий крем, основа під макіяж, тональний крем, кисть для нанесення консілера або вологий спонж. Необхідно попередньо підготувати особа: шкіра повинна бути очищена (для цього підійде гель або пінка для вмивання), а після зволожена за допомогою вашого звичайного крему (треба дочекатися повного всмоктування крему).

Як користуватися консилером в області очей

Покрокова інструкція по нанесенню консілера:
  • на очищене і зволожене кремом обличчя накладаємо основу під макіяж (буде краще, якщо ви скористаєтеся спеціальною базою для області навколо очей);
  • рівномірно розподіляємо легкий зволожуючий тональний крем в зоні навколо очей (це допоможе згладити колірні нерівності і дозволить використовувати меншу кількість консілера);
  • на внутрішній куточок ока наносимо консилер і акуратно вбиваємо його вологим спонжем промаківающімі рухами;
  • далі наносимо засіб на зовнішній куточок ока, трохи витягаючи до скронь, і промаківаем спонжем;
  • залишками консілера на пензлику проводимо горизонтальну лінію від перенісся до середини очей і також промаківаем. Не треба вести кисть по колу, повторюючи форму очниці!
  • злегка припудріть область нанесення.

Шкіра навколо очей дуже ніжна, тому засіб не можна розмазувати, його треба легенько вбивати, рівномірно розподіляючи по всій області.

Для більшого ефекту нанесіть консилер трикутником з основою під нижньою повікою. Дана техніка допоможе вам позбавитися від мішків під очима і візуально згладити рельєф шкіри.

На відео нижче візажист Олена Кригіна докладно розповідає про те, як правильно наносити консилер під очі:

Як правильно наносити консилер на обличчя

Не забувайте, що для ліквідації точкових проблем, потрібно наносити консилер після тонального крему, а ось кольоровим консілером користуються перед нанесенням тону.

Секрети маскувального макіяжу:

  • після очищення і зволоження шкіри обличчя нанесіть праймер і легку тональну основу, щоб вирівняти тон;
  • проявилися дефекти потрібно замазати консілером, використовуючи потрібний колір;
  • якщо висипання явно виражені, краще використовувати щільний стик або олівець;
  • за допомогою консілера можна скорегувати носогубні складки, а також опрацювати крила носа;
  • підкоригувати зону навколо губ і брів (зробити контур більш чітким або прибрати огріхи);
  • закріпити всі за допомогою прозорої пудри.

На фото нижче можна побачити куди наносити консилер для корекції форми губ.

Як приховати прищі за допомогою консілера Як приховати прищі за допомогою консілера? Для цього використовується стік або олівець в залежності від величини проблеми. Консилер наноситься в центр прища аплікатором, спрямованим точно перпендикулярно поверхні шкіри, і акуратно розтушовують по краях. Якщо покрити засобом весь прищ, він буде більш помітним. Для маскування прищів все ж краще використовувати коректор - більш щільний за текстурою продукт, що володіє іноді антисептичними властивостями.

Щоб замаскувати припухлість, потрібно користуватися консилером на тон темніше природного кольору шкіри.

Для маскування веснянок і пігментації візьміть коректор щільної структури - стик або крем. На пігментну пляму потрібно нанести засіб і розтушувати його межі пензлем.

Помилки при використанні

  1. Однією з типових помилок є нанесення коректора «на суху». Особливо, якщо це кремовий варіант в палітрі. Засіб необхідно попередньо розігріти. Зробити це можна за допомогою нанесення консілера спочатку на тильну сторону долоні, а потім на зону корекції. Або ж за допомогою теплих пальців рук акуратними похлапивающімі рухами.
  2. Не всі тонувальні кошти для особи люблять «ручне» нанесення. Правильно розтушувати консилер на обличчі допоможе спеціальна синтетична кисть або вологий спонж.
  3. Не варто мазати консилер суцільним плямою, краще нанести його точково, а потім акуратно розтушувати. Там, де використано протизапальний засіб, консилер краще забивати, а не розмазувати.
  4. Не наносіть засіб на «голу» шкіру навколо очей - ви отримаєте яскраво виражені зморшки і мімічні складки. Шкіра навколо очей дуже тонка і майже моментально вбере все зволожуючі компоненти з консілера, залишивши на поверхні лише сухий пігмент. Щоб уникнути такого результату обов'язково наносите базу під макіяж!
  5. Консилер під очі вибирайте на один, максимум два, тони світліше вашого кольору шкіри.
  6. Не варто користуватися консилером для особи в зоні навколо очей!
  7. Не варто плутати консилер і коректор. У різних школах макіяжу сприйняття цих двох термінів різняться. Більш докладно про це, а також про основні помилки у використанні і нанесенні консілера можна дізнатися з відео:

Консилер сьогодні є в косметичному арсеналі будь-яка доглядає за собою дівчата. Кілька штрихів - і немає обридлих прищиків або веснянок. Знаючи, як правильно наносити консилер, можна досягти приголомшливих результатів в удосконаленні своєї зовнішності.

328

Чи можна замазати прищі консилером?
Як приховати прищі за допомогою консілера?