Кращі засоби для чищення пральної машини: від накипу, бруду

  1. Чи потрібно чистити машинку і як часто?
  2. Які є спеціальні засоби для чищення?

Пральні машини мають властивість засмічуватися. З'являється неприємний запах з бака, засмічується фільтр або з'являється накип на нагрівальному елементі або барабані.

З екранів телевізорів господаркам пропонують різні засоби чистки, які, як повідомляють рекламщики, допоможуть позбутися від безлічі проблем.

Чи потрібна машинці чистка? Чим можна провести очистку пральної машини? Спробуємо розібратися.

Чи потрібно чистити машинку і як часто?

Бруд від білизни, пил, що потрапляє всередину машини, і жорстка вода можуть привести до серйозних поломок. Також часто волоссям і брудом з одягу засмічується фільтр, а відкладення солей на нагрівальному тене може зовсім зупинити машинку назавжди.

Чистка зливного фільтра необхідна кожні два тижні експлуатації. У ньому накопичується вся велика бруд, волосся, частини речей, які були в кишенях або відірвалися при пранні. Для того щоб його почистити необхідно відкрити кришку, що знаходиться внизу, на лицьовій боку машинки. Фільтр має невелику ручку, за яку його можна вивернути.

Діставши випускний фільтр, необхідно прибрати всю накопичилася в ньому бруд і протерти його всередині вологою ганчіркою. Після цього його потрібно вкрутити назад. Не варто лякатися неприємного запаху, особливо якщо фільтр не чистили з часів набуття машинки.

Приймач миючих засобів також необхідно періодично чистити Приймач миючих засобів також необхідно періодично чистити. Досить просто його вийняти і помити під проточною водою. Якщо забруднення сильні, то можна почистити його старою зубною щіткою. Чистку приймача проводять через кожну 4-5 прання.

Найбільш складні частини машинки в очищенні від бруду і накипу - барабан і нагрівальний тен. При підвищеній жорсткості водопровідної води, ризик швидкої поломки тена зростає в кілька разів. Частота чищення залежить від жорсткості води, яка використовується для прання.

Після кожного циклу прання, шар накипу на водонагрівальної елементі збільшується. При поломці, тен не дасть машинці навіть включитися або може вимкнути її прямо посеред циклу.

На деяких моделях сучасних пральних машин є спеціальна програма очищення барабана від накипу і бруду. Досить її запустити і спостерігати за самостійною очищенням машини. Якщо такої програми на машинці немає, то можна самостійно очистити барабан за допомогою чистячих засобів і народними способами. Чистка барабана повинна проводиться не рідше 1 разу на місяць.

Де знаходяться і   як зняти болти в пральній машині Де знаходяться і як зняти болти в пральній машині?

Читайте за посиланням відгуки покупців про пральних машинах з вертикальним завантаженням білизни.

Які є спеціальні засоби для чищення?

  1. Calgon (Калгон). Саме розрекламоване засіб. Вартість кілограмової упаковки близько 600 рублів, 550 г - 260 рублів. Порошок або гель при пранні заправляється прямо в барабан або додається в лоток з порошком. Перешкоджає виникненню накипу на тене і барабані за рахунок пом'якшення жорсткої воді, а не очищає бруд і накип! Неефективно бореться з накипом і має високу вартість.
  2. Доктор Тен. Порошок від накипу. 200 грам порошку коштують 250 рублів.
  3. Містер ДЕЗ (MisterDEZ) Глибоке очищення. 300 грам кошти коштує 55 рублів.
  4. Тайрон (Tyron). Порошок від накипу, бюджетний і дієвий варіант Калгону. Вартість 500 гр - 190 рублів.
  5. Refine. Порошок від накипу. Ціна за 750 грамову упаковку - 50 рублів.
  6. Накипу немає. Порошок для видалення і профілактики накипу. 500 г порошку коштує 140 рублів.
  7. Dr. Beckma nn. Порошок - очищувач для пральних машин. Ціна 250 г становить 350 рублів.

Кращі народні методи

Основою всіх засобів для чищення для запобігання та утворення накипу є кислота Основою всіх засобів для чищення для запобігання та утворення накипу є кислота.

Вона вступає в хімічну реакцію з солями, що знаходяться у воді, і таким чином видаляє накип.

  • Звичайна лимонна кислота в порошку засипається в лоток для миючих засобів. На кожні 6 кг завантаження машинки береться за 100 грам порошку. Далі, запускається найдовший цикл з температурою понад 60 градусів.
  • Деякі майстри по ремонту пральних машин радять засипати лимонну кислоту в лоток замість порошку і ввечері запустити прання при температурі не менше 90 градусів без віджиму. В середині циклу відключити машинку від мережі. У такому стані вона повинна простояти всю ніч. За цей час тен і барабан повністю очистяться. Потім машинку слід під'єднати до мережі, і вона повинна продовжити цикл прання з зупиненого місця.
  • Іноді до лимонної кислоти додається білизна і також запускається довгий цикл прання з температурою 90 градусів. При такому способі очищення необхідна хороша вентиляція приміщення, де встановлена ​​пральна машинка. Також обов'язково провітрювання всіх інших кімнат, де будуть знаходитися в цей момент люди. Пари хлору, що виділяються з білизни розчиненої у воді, при холостому прогоні найдовшого циклу з високою температурою, можуть впливати на слизові людини.
  • Чистка оцтовою кислотою. За 50-100 мл оцту заливають в лоток для порошку і кондиціонера. Запускається найдовший цикл прання з температурою від 60 градусів. Така чистка агресивніша, але і більш ефективна. Можна знеструмити або зупинити пральну машинку на 1 годину, після чого продовжити цикл.

Відгуки покупців про пральних машинах Hansa   : переваги і недоліки Відгуки покупців про пральних машинах Hansa : переваги і недоліки.

Чому не крутиться барабан в пральній машині при пранні? Читайте за посиланням .

Як відгукуються про ультразвукових пральних машинах? http://vannaja-komnata.com/tehnika/stiralnaya-mashina/ultrazvukovye-otzyvy.html

Чистку від накипу народними засобами варто проводити не частіше ніж один раз на місяць, тому що кислота поступово руйнує гумові частини машинки.

  • Прибрати з барабана цвіль і грибок можна за допомогою звичайної соди. 250 грам соди розчиняється в 250 мл теплої води. Цим розчином потрібно протерти внутрішню поверхню барабана.
  • Відмінно прибирає спори цвілі будь хлорсодержащие засоби (в тому числі білизна та інші відбілювачі). 100 мл кошти заливають прямо в барабан і запускають цикл прання при температурі 90 градусів. Для чищення досить 30 хвилин прання.
  • 50 грам мідного купоросу заливають 100 грамами теплої води. Цей розчин добре перемішують і заливають в барабан пральної машинки. Запускається 30-хвилинний цикл прання при температурі 90 градусів.

Всі процедури очищення тена і барабана з використанням прання проводять без білизни!

Чистку пральної машини необхідно проводити не рідше, ніж раз на місяць Чистку пральної машини необхідно проводити не рідше, ніж раз на місяць.

Якщо машинка використовується частіше, ніж 3-4 рази на тиждень, то чистку проводять 2-3 рази на місяць.

Будь-які хімічні засоби, лимонна і оцтова кислота впливають не тільки на накип, але і на всі інші частини машини. Тому цим сильно захоплюватися.

Чи потрібно чистити машинку і як часто?
Які є спеціальні засоби для чищення?
Чи потрібна машинці чистка?
Чим можна провести очистку пральної машини?
Чи потрібно чистити машинку і як часто?
Які є спеціальні засоби для чищення?
Чому не крутиться барабан в пральній машині при пранні?
Як відгукуються про ультразвукових пральних машинах?