Як почистити пральну машину лимонною кислотою від накипу

  1. Етапи очищення лимонною кислотою
  2. Навіщо чистити пральну машину лимонною кислотою?
  3. Переваги та недоліки лимонної кислоти
  4. Способи догляду за технікою

Велика кількість поломок пральних машин трапляється з причини жорсткості води. З цієї ж причини процес прання стає малоефективним. Знаходяться у воді солі осідають на нагрівальному тене і інших частинах техніки, що призводить до утворення багатошарової накипу. Багато фахівців настійно радять систематично чистити машинку автомат. Засобом для такої профілактики служить звичайна лимонна кислота. У цій статті ми розповімо скільки потрібно сипати лимонної кислоти, і як почистити пральну машину лимонною кислотою від накипу?

Етапи очищення лимонною кислотою

Етапи очищення лимонною кислотою

Для процедури видалення накипу потрібно тільки невеликий відрізок сухої тканини і порошок лимонної кислоти. Всі дії можна виразити таким списком:

  1. Спочатку треба оглянути барабан, щоб він був порожнім. Більшість тканин під дією кошти знебарвлюються.
  2. Приблизно 90-100г лимонної кислоти потрібно засипати в лоток для порошку. Кількість засипати лимонки має відповідати обсягу барабана. Якщо необхідно почистити техніку з місткістю до 4кг, то буде досить до 50-60г лимонки. Також допускається засипати лимонну кислоту в сам барабан.
  3. Далі треба визначитися з режимом. Він повинен містити процес полоскання, віджимання. Якщо накип утворилася в невеликій кількості, досить прогріти воду до 60 ° С, в іншому випадку воду необхідно нагріти до 90 ° С.
  4. Коли барабан порожній і закритий, а ємність для порошку заповнена лимонкою, запускається режим прання.
  5. Після завершення процесу потрібно обов'язково оглянути місця під манжетою барабана. Там можуть залишатися сліди накипу. Їх слід просто ретельно витерти сухою ганчіркою.
  6. На завершення необхідно почистити зливний фільтр, висушити ємність для порошку.

На завершення необхідно почистити зливний фільтр, висушити ємність для порошку

Коли виконується режим прання, можна побачити осколки накипу, які під впливом кислоти відпали. Це означає, що засіб повністю впорався зі своїм завданням.

Досвідчені майстри стверджують, що подібна профілактика техніки повинна виконуватися не менше трьох разів протягом року. Якщо вода має високу жорсткість, то після кожної 30 прання необхідно почистити машину автомат. При слабкій жорсткості води, процедури очищення буде досить двох разів на рік.

Навіщо чистити пральну машину лимонною кислотою?

Виконати покрокову інструкцію як очистити пральну машину лимонною кислотою не складно. Виникає питання: для чого це потрібно? Найчастіше вода, яка подається по трубах, має високий відсоток солей і домішок. У момент прогрівання сіль, що міститься у воді, осідає на поверхні нагрівального тена, з'являється накип. Те ж саме відбувається з посудомийками і електричними чайниками.

Якщо вчасно не почистити прилад від накипу, це послужить збільшенню часу для підігріву води. Отже, підвищитися споживання електрики. Не виключено і перегорання нагрівального елементу. З цієї причини профілактика пральної машинки автомат повинна виконуватися своєчасно і якісно.

З цієї причини профілактика пральної машинки автомат повинна виконуватися своєчасно і якісно

За допомогою лимонної кислоти можна ефективно почистити від накипу тен і барабан пральної машини . Коли вода нагрівається, кислота вступає в реакцію з накипом і руйнує її. Пластівці накипу відпадають від деталей техніки і змиваються разом з водою.

Переваги та недоліки лимонної кислоти

У позитивному ефекті від використання лимонки немає ніяких сумнівів. Накип насправді відпадає. Однак, чи існує негативний вплив цього засобу?

Відповісти на поставлене запитання - скільки сипати, і чи може впорається з накипом лимонна кислота для пральної машини? Будь-яке засіб приносить користь, якщо застосовується в потрібному обсязі. Якщо почистити машинку великою кількістю лимонки, при цьому виставити режим з максимальною температурою нагрівання води, ефект буде руйнівним. Елементи, зроблені з пластмаси або гуми, при взаємодії з кислотою і гарячою водою почнуть деформуватися. Наліт буде також відколюватися, тільки разом з поверхнею пластмасових і гумових елементів.

важливе:

Не слід нехтувати температурою води і лимонкою. Засіб ефективно почистить наліт і в теплій воді, гаряча вода лише підвищує інтенсивність процесу. Досить температури 60 ° С, щоб активізувати процес розщеплення сольових нальотів.

Багато домогосподарки, ретельно піклуються про свою побутову техніку, радять використовувати саме лимонку, щоб почистити пральну. Причина в тому, що дана суміш доступна практично кожному. До того ж лимонна кислота нешкідлива для організму, не провокує алергічну реакцію, швидко вимивається водою.

Навряд чи знайдуться такі, хто доводить воду до кипіння в своїй пралка. Та й багато речей мають температурний межа до 40 ° С. Отже, ефект не покращиться, якщо більше сипати лимонної кислоти. Позитивний вплив досягається збалансованим застосуванням засобу.

Способи догляду за технікою

Чи можна почистити пральну машину іншими, не менш ефективними, засобами? Відповідь позитивна. Спеціалізовані відділи магазинів завалені великим асортиментом подібної продукції. Застосування таких товарів здійснюється при строгому виконанні правил, прописаних в інструкції кошти.

Ознайомленням з правилами використання не слід нехтувати. Особливо, коли профілактика пральної машини автомат виконувалася дуже давно. Тому що надмірна кількість миючого засобу може спровокувати серйозні несправності окремих агрегатів або всієї пральної машинки.

Якщо ви вирішили почистити пральну машину соком щойно вичавленого лимона замість лимонної кислоти, результат буде низький, так як кислотна концентрація в свіжому соку лимона досить низька. Так само не рекомендується використовувати оцет замість лимонки, так як він здатний спровокувати окислення деяких елементів техніки. Для деяких домогосподарок не секрет, що можна почистити пральну машину кока-колою. Щоб почистити пральну кока-колою, необхідно залити в барабана приблизно 3 літри, виставити температурний режим 60 ° С і запустити процес прання. Читайте також: як чистити пральну машину содою .

Своєчасна профілактика пральної машини допоможе не допускати скупчення великих сольових нальотів. Для цього достатньо знати прості правила догляду за пральною машиною автомат .

  1. Для зниження жорсткості води краще застосовувати пом'якшувальні засоби для води.
  2. Кількість порошку повинно бути строго обмеженим відповідно до норм, зазначених на упаковці засобу. Порошок для автоматичного прання вже містять елементи, що пом'якшують воду.
  3. Краще не прати занадто зношені і пошарпані речі, так як відірвалися нитки і шматочки матерії осідають на деталях.
  4. Періть речі в температурному режимі, що не перевищує 75 ° С.
  5. Коли процес прання закінчено, слід насухо витерти барабан і відсік для порошку і просушити їх, щоб не утворилася цвіль і неприємний запах в пральній машині . Читайте також статтю про те, як позбутися від цвілі в пральній машині .

Правила очищення пральної машини за допомогою лимонної кислоти досить прості. Існує безліч відео роликів на цю тему. Слід лише помістити необхідну кількість білого порошку в відсік, запустити процес, машинка все зробить сама. Досить просто добре поводитися з технікою, щоб не турбуватися про велику кількість накипу. Тепер ви знаєте, як почистити пральну машину лимонною кислотою від накипу.

У цій статті ми розповімо скільки потрібно сипати лимонної кислоти, і як почистити пральну машину лимонною кислотою від накипу?
Навіщо чистити пральну машину лимонною кислотою?
Виникає питання: для чого це потрібно?
Однак, чи існує негативний вплив цього засобу?
Відповісти на поставлене запитання - скільки сипати, і чи може впорається з накипом лимонна кислота для пральної машини?