Не включається смартфон андроїд що робити. Не включається планшет. Що робити, якщо смартфон впав у воду і не включається.

  1. Спокій тільки спокій…
  2. Основні причини «невключаемості» мобільного телефону
  3. Причина № 1: Енергетична
  4. Причина № 2: Зарядний пристрій
  5. Причина № 3: Функціонал управління
  6. Причина № 4: Програмний збій
  7. Причина № 5: Механічне пошкодження
  8. Причина № 6: Вплив навколишнього середовища: не включається екран телефону
  9. На закінчення
  10. Телефон не вмикається після ремонту.
  11. Що робити якщо в смартфон потрапила вода
  12. Не включається смартфон після повної розрядки.
  13. Перевірте акумулятор. Телефон може не включатися через несправний акумулятора.
  14. Перевірте зарядний пристрій.
  15. Телефон не вмикається після падіння. Механічні пошкодження.
  16. Після прошивки телефон не включається.
  17. Телефон включається і відразу вимикається, що робити.
  18. Просто зарядіть смартфон
  19. Що ще може піти не так?
  20. Батарея або зарядний пристрій
  21. Апаратні неполадки (зависання телефону)
  22. Програмні несправності
  23. Важливі нюанси скидання налаштування
  24. Проблеми после скидання налаштування
  25. Висновки

Спрацьовує в самі невідповідні моменти нашого життя. До всього іншого, безвідмовними сучасні засоби зв'язку, а саме мобільні телефони, навряд чи можна вважати повною мірою. Ні, звичайно, існування екстра-надійних апаратів ніхто не заперечує. Однак середньостатистичний стільниковий девайс - досить непередбачувана пристрій, і популярність питання «Чому не включається телефон?» - відмінний тому приклад. Давайте більш грунтовно розберемося в причинних джерелах, м'яко кажучи, несприятливу екологічну ситуацію: відмова мобільного телефону запускатися, коли користувач активує «правильну» кнопку «Увімкнути».

Спокій тільки спокій…

Перш за все, не варто панікувати. Можливо, ви тиснете не ту кнопку! Цілком ймовірно, що інструкція з експлуатації телефону вами була просто проігнорована, тобто не прочитана. В результаті чого банальне незнання призначення тієї чи іншої клавіші девайса при подальше використання апарату може викликати неймовірну кількість питань. Слід зазначити, що одна і та ж кнопка може виконувати різні функціональні завдання. Часто клавіша «вкл / викл» в робочому режимі апарату активує команду «заблокувати». Екран гасне, і телефон переходить в режим очікування. В такі моменти недосвідченому користувачу може здатися, що мобільник вимкнувся, а незнання того, як зняти з блокування, можна втратити не тільки часу, а й нервів. У нових модифікаціях мобільних пристроїв застосовується мало не інтелектуально керована схема блокування. Тому інструкція з експлуатації телефону - це важливий документ, що вимагає ретельного вивчення.

Основні причини «невключаемості» мобільного телефону


Спрацьовує в самі невідповідні моменти нашого життя

Отже, виробник стільникового пристрою постачає вас необхідною інформацією у вигляді якоїсь інструкції. Багато хто недооцінює важливу сутність доданого документа. Що, загалом-то, не зовсім правильно і навіть непростимо, враховуючи чималу вартість деяких модифікацій мобільних пристроїв. Практика показує, що інструкцію просто ігнорують, в кращому випадку користувач лише поверхово пробігає текст практичних рекомендацій . В результаті ряди «спраглих» відповіді на питання «Чому не включається телефон?» Невблаганно поповнюються, а популярність проблеми набирає актуальний вага.

Порадада № 1

Ви не повірите, але, витративши кілька хвилин на вивчення інструкції для телефону, ви істотно розширите базу ваших знань, більш того, багато труднощі вирішаться буквально відразу. Головне - ви забезпечите свій девайс від невиправданих експлуатаційних помилок, які допускають імені не зволить скористатися згаданим безкоштовним матеріалом.

Причина № 1: Енергетична

Найчастіше можна спостерігати такого роду несправність: після нетривалого використання, враховуючи той факт, що в момент запуску девайса індикатор заряду показував повний обсяг АКБ, телефон відключається. Тобто акумуляторна ємність швидко втрачає накопичений потенціал енергії. У підсумку маємо згаслий телефон - «Самсунг» не включається. Такий прецедент дійсно може привести користувача в подив ... Як наслідок - людина змінює АКБ. Однак не завжди подібне «лікування» виправляє ситуацію. Як правило, ознаками непридатності батареї є:


  • Самовільний нагрів акумулятора.
  • Здуття ємнісний камери батареї.
  • Швидкоплинність заряду до повного обсягу.

У таких випадках дійсно необхідна заміна енергетичного елемента мобільного пристрою зв'язку.

Причина № 2: Зарядний пристрій

Оригінальна ЗУ виробляє «заправку» найбільш щадним методом. Тобто заряд відбувається без стрибків і перепадів напруги. Режим «заливки» ємностей акумулятора стабільний, сила струму і напруга подаються в конкретно передбачених заводом-виготовлювачем значеннях. У тому випадку, коли зарядний пристрій не зовсім коректно доставляє електричну енергію до апаратної частини мобільного телефону, великий ризик того, що контролер харчування девайса просто-напросто вийде з ладу. До речі, в цьому випадку візиту до фахівця не уникнути. Втім, і ремонт обійдеться недешево. Тому варто серйозніше ставитися до питання оригінальності ЗУ.


Рада № 2

Розглянемо приклад, коли не включається телефон «Нокіа». При підключенні ЗУ апарат також не подає ознак «життя». Швидше за все, акумулятор втратив свій стартовий імпульс, заповнити який можна двома способами:

  • Поставити телефон на деякий час на підзарядку.
  • Примусово подати на харчування 5-7 V.

Перший варіант не завжди дієвий - зарядка може не відновитися. Другий спосіб безвідмовний, однак вимагає деяких спеціалізованих знань, так як контролер АКБ можна вивести з ладу. Батарейку в такому випадку доведеться викинути.

Причина № 3: Функціонал управління

практично будь-яке портативний пристрій зв'язку забезпечується спеціальною кнопкою Power , Яка і відповідає за пуск апарату. Мініатюрні розміри елемента включення вимагають від користувача обережності в момент натискання, так як зайва фізична сила може просто вивести стартовий механізм з ладу. А якщо врахувати, що в деяких моделях пускова кнопка має занадто тугий хід, а її форм-фактор абсолютно непрактичний, можна бути впевненим, що виникнення питання «Чому не включається телефон?» - лише справа часу. Тому при покупці девайса звертайте увагу на таку малопримітна характеристику пристрою, як зручність натискання клавіші "On".


Рада № 3

Замінити мікрокнопку в домашніх умовах - досить проблематична завдання. Здійсненне, звичайно, але «операція» вимагає деяких навичок і наявності спецінструменту. До всього іншого, не кожен телефон легко демонтується, часто конструкційні особливості корпусних частини девайса при розборі навіть професіоналам створюють «проблеми». Пам'ятайте про це.

Причина № 4: Програмний збій

Ні для кого не секрет, що сучасні мобільні телефони управляються спеціально створеним для них софтом. Програмне забезпечення сьогоднішнього стільникового девайса - таке ж складне, як і комп'ютерні системи Windows , Mac OS або Linux. Тому можна припустити, що запуск телефону неможливий через будь-якого пошкодження програмної частини девайса. Варто відзначити, що раніше існувала проблема «Телефон" Самсунг "не включається» усувалася щодо просто. За допомогою сервісного кабелю і вільно розповсюджуваної в мережі Інтернет програми все вирішувалося протягом декількох хвилин. Тепер же перепрограмування ПО телефону - неймовірно складне завдання. Так як загальноприйняте оновлення - ніщо в порівнянні з перепрошивкой програмного коду сучасного мобільного пристрою зв'язку. До речі, не всякий майстер по ремонту стільникових апаратів є фахівцем, здатним відновити працездатність програмних компонентів телефону.


Рада № 4

Діагностувати «крах» мобільної системи елементарно. Як правило, телефон з пошкодженим ПО буде завантажуватися тільки до моменту появи фірмового логотипу. Далі апарат може входити в «ступор» або «зависати». Найбільш часто відбувається безрезультатна циклічна перезавантаження . Рідше - абсолютна бездіяльність. Як це не парадоксально (адже всі ми знаємо про відмінне японському якості), тим не менше, ситуація «Не включається телефон Sony» - це досить часте явище в світі «програмного збою».

Причина № 5: Механічне пошкодження

При ударі телефону внутрішні компоненти апаратної частини девайса можуть зміститися. Особливістю мікроелектроніки є критично важливий момент позиціонування деталей, так як компактність вимагає застосування особливої ​​технології складання - посадки мікросхем на БГА-кулі (вид пайки). Відновлювальний процес вимагає наявності спеціального обладнання. Тільки досвідчений інженер може виправити такого роду ушкодження. Тому повторимося: щоб діагностувати і усунути «залізну» несправність, необхідно звернутися в сервісний центр або спеціальний пристрій.

Причина № 6: Вплив навколишнього середовища: не включається екран телефону


Причина № 6: Вплив навколишнього середовища: не включається екран телефону

Як відомо, рідина (в критичному кількості), що потрапила всередину мобільного пристрою, - це, в кращому випадку, тимчасова втрата дієздатності електричних компонентів системи. Окислюються деталі, коннекторние роз'єми, контакти шлейфів, а разом з тим виходить з ладу знеструмлений компонент або модуль, «засліплюючи, приголомшуючи або обеззвучівая» функціонал мобільника. Буває й гірше - глобальне замикання без варіантів відновлення. Оскільки не завжди захист може вчасно спрацювати і знеструмити шляху поширення (в такій ситуації) «руйнівного» електрики. Між іншим, в недалекому минулому корейці використовували варисторних схему захисту. Тому навіть після того, як девайс грунтовно топили, майстри по ремонту знали, як включити телефон «Самсунг». Для цього вони видаляли в ланцюзі клавіатури все варистори, і пристрій знову працювало. Однак вже позбавлене системи захисту.


Однак вже позбавлене системи захисту

Конденсат, статика, висока і низька температура - все це несприятливі фактори впливу. Тому, перш ніж дістати телефон під час дощової погоди, подумайте, чим ви ризикуєте. Втім, різкий перехід з холодної середовища в комфортну атмосферу кімнатної температури також загрожує наслідками у вигляді конденсату, як на зовнішній частині стільникового апарату, так і на внутрішніх компонентах девайса.

Рада № 6

Постарайтеся не використовувати телефон при несприятливих кліматичних умовах. Своєчасне виявлення слідів окислення, будь то наліт корозії на одному з роз'ємів або потемніння конструктивної деталі корпусних частини девайса, допоможе запобігти згубний сценарій.

На закінчення

Тепер ви знаєте основні причини, за якими у рядових користувачів часто виникає питання: «Чому не включається телефон?» Можливо, матеріал даної статті допоможе вам уникнути багатьох непередбачуваних життєвих ситуацій. Оскільки сьогодні ви напевно засвоїли, що інструкція до будь-якого мобільного телефону - це, перш за все, загострювати на дрібницях пам'ятка, а вже після - обов'язковий елемент комплектації виробленої компанією продукції. Приємних і плідних вам спілкувань!

Якщо Ваш телефон не включається, це може змусити понервувати будь-якого користувача, але в будь-якому випадку, перш ніж нести апарат у сервісний центр, можна спробувати надати першу допомогу для реанімації смартфона. Проблеми, з-за яких телефон не включається можуть бути як програмними, наприклад, проблема з прошивкою через невдалий поновлення, так і апаратними, наприклад, через що вийшов з ладу акумулятора.

Нижче ми постаралися зібрати разом безліч порад, які допоможуть вам з'ясувати, чому ваш телефон не включається. Якщо жоден з рад вам не допоміг - опишіть, будь ласка вашу проблему в коментарях.

Телефон не вмикається після ремонту.

Якщо ви вирішили самі розібрати телефон, а після складання він не включається, то проблема може виявитися в тому, що ви просто забули підключити харчування до системної платі вашого пристрою. Ви повинні розібрати його ще раз і переконатися в тому, що ланцюг харчування від акумулятора до системної плати не порушена і все шлейфи знаходяться на місці. Якщо є мультиметр спробуйте перевірити напругу на акумуляторі або після складання телефону спробуйте поставити його на зарядку. Практично всі телефони сповіщають про початок зарядки, навіть якщо пристрій вимкнено.

Що робити якщо в смартфон потрапила вода


Що робити якщо в смартфон потрапила вода

Давайте розберемо апаратні причини, через які смартфон не включається.
Однією з причин може бути падіння в воду. Що робити якщо телефон впав у воду? Перше - витягніть акумулятор, зробити це потрібно максимально швидко, потім висушіть смартфон феном. Контролюйте повітря, він не повинен бути гарячим, інакше сенсорне скло і деякі інші компоненти просто почнуть відклеюватися. Потім, не вставляючи акумулятор в смартфон покладіть його в тепле місце. Варто зазначити, що шансів на порятунок у вас не багато і можливо без втрат не обійдеться. Зокрема, можуть перестати працювати кнопки на пристрої. Якщо ви висушили смартфон, але він не включається - йому потрібний ремонт в сервісному центрі. Найстрашніше, що може бути - заміна системної плати, яка, до слова, коштує як сам смартфон.

Не включається смартфон після повної розрядки.


Не включається смартфон після повної розрядки

Ця проблема спостерігається у деяких сучасних смартфонів . Зокрема у телефонів Sony . У деяких телефонів Sony була така особливість, що їх неможливо включити після повної розрядки , Якщо телефон довго був в такому стані. Допомагає одне - довга зарядка акумулятора з силою струму в 2А. А це практично всі зарядні пристрої .

У будь-якому випадку, як я вище вже писав, необхідно поставити смартфон на зарядку на кілька годин. Зазвичай проблема проходить самостійно. Можна спробувати зарядний пристрій з більшою силою струму, наприклад, 1.5 або 2 Ампера.

Також спробуйте зробити вашого смартфона.

Перевірте акумулятор. Телефон може не включатися через несправний акумулятора.

Телефон може не включатися через несправний акумулятора

це обов'язкова умова . Якщо у вас знімний акумулятор і є можливість поставити інший - зробіть це. Іноді, хоча й не часто, проблема, через яку не включається смартфон, може бути в акумуляторі. До речі, а акумулятор у вас повністю заряджений? Може в цьому справа?

У деяких телефонів, особливо якщо телефону кілька років, фактичний заряд акумулятора може не збігатися з тим, що показує ваш телефон. Якщо у вас не включається телефон, спробуйте потримати його на зарядці кілька годин. Цілком можливо, що акумулятор зарядитися і телефон увімкнеться.

Акумулятор дуже швидко виходить з ладу. багато виробників мобільних телефонів дають на сам пристрій гарантію один рік, а на акумулятор пів року. Причина виходу з ладу акумулятора досить проста - дуже сильне навантаження на нього. Ми постійно заряджаємо телефон, а як відомо, акумулятори втрачають свій заряд з кожним циклом зарядки-розрядки. Так, наприклад, стандартні літій-іонні акумулятори , Встановлені в наших телефонах справно працюють при навантаженні не більше двох з половиною років.

Перевірте зарядний пристрій.


Перевірте зарядний пристрій

Якщо у вас розрядився смартфон і більше він не включається - може справа в зарядці? Спробуйте зарядити пристрій від комп'ютера. Якщо протягом півгодини телефон не подає ознак життя - проблема не в зарядному пристрої. Якщо ж телефон як би заряджається, але не може зарядитися - перевірте зарядний пристрій на іншому телефоні. Цілком можливо, його потрібно замінити на новий.

Телефон не вмикається після падіння. Механічні пошкодження.

Виробники смартфонів люблять говорити, що їх телефони неможливо подряпати, втопити або розбити. Виробники дають своїх телефонів захисні екрани Gorilla Glass , Водонепроникність рівня IP67, ударостійкий корпус і так далі. Незважаючи на всі заходи захисту телефонів, вжиті компаніями, часто трапляється так, що телефон не включається після падіння. Наприклад, об асфальт або падіння в воду. На жаль, все що можна зробити в домашніх умовах після падіння, так це подивитися, чи не відійшов чи акумулятор, шлейф харчування або шлейф дисплея, в разі, якщо є звуковий і вібросигнал включення.

Зробити щось більше, з впав телефоном в домашніх умовах навряд чи вийде. Для цього потрібно перевіряти напругу на акумуляторі і на системній платі. Якщо впав телефон і не включається, а вдома необхідних інструментів немає, то доведеться відносити телефон в сервісний центр.

Після прошивки телефон не включається.


Після прошивки телефон не включається

Одна з найпоширеніших причин, по якому телефон може не включатися, полягає в неправильно встановленої прошивці або оновленні. Після прошивки або поновлення телефон не включається через неправильної установки файлів. В цьому випадку, вам буде потрібно виконати перепрошивання телефону. Наприклад, якщо у вас не включається телефон Samsung , То вам буде потрібно завантажити прошивку з офіційного сайту Samsung і програму-прошивальщик Odin. За допомогою цієї програми можна прошити телефон. У вас втечуть всі налаштування і файли на внутрішньої пам'яті , Але зате є ймовірність того, що телефон увімкнеться.

Якщо не включається телефон Lenovo , То в цьому випадку буде потрібно зайти в режим Recovery , Затиснувши одночасно кнопку живлення та збільшення гучності. У Recovery-меню потрібно вибрати пункт меню wipe data / factory reset , А потім Yes - delete all user data . На жаль, у різних телефонів зайти в Recovery меню можна по-різному. Якщо ви впевнені, що встановлювали офіційну прошивку або офіційне оновлення , То зверніться в авторизований сервісний центр виробника, вони виконають відновлення прошивки.

Але ми рекомендуємо вам спробувати виконати Hard Reset , Скинувши телефон до заводських налаштувань. Дуже часто це допомагає, якщо телефон не включається. Нижче ми підібрали комбінації клавіш для популярних телефонів.

Не включається телефон Samsung: затисніть одночасно гойдалку гучності вгору, центральну кнопку меню і кнопку включення.

Не включається телефон LG: затисніть одночасно кнопку включення і гойдалку гучності вниз, потім виберіть wipe data / factory reset.

Не вмикається телефон Huawei : Затисніть одночасно клавішу гучності вгору і кнопку живлення. Можна спробувати натискати кнопку додому, клавішу гучності вгору і кнопку живлення.

Якщо у вас не включається після перепрошивки інший телефон, напишіть точну модель в коментарях. Постараємося Вам допомогти.

Телефон включається і відразу вимикається, що робити.

Дуже часто буває так, що ваш телефон після оновлення або установки будь-якої програми включається і відразу вимикається. Зазвичай це виглядає наступним чином : Телефон включається, з'являється логотип, проходить завантаження і телефон йде в вічну перезавантаження або вимикається. Тут проблем може бути дуже багато, починаючи від прошивки і закінчуючи акумулятором. Якщо у вас проблема з телефоном з'явилася після перепрошивки або оновлення пристрою, то виконайте відкат до попередньої прошивки або виконайте скидання налаштувань. Допоможе.

Іноді телефон вимикається, ще на етапі завантаження пристрою. Вважайте телефон у вас не включається і вам допоможуть поради з попереднього пункту. Ви повинні виконати HARD RESET або перепрошивку пристрою за допомогою комп'ютера.

Якщо ви не оновлювали прошивку, то вся справа може бути в кнопці харчування, яка "заїдає" і вимикає телефон. На жаль, це дуже часто буває, особливо якщо телефон опинився у воді. Практично у всіх смартфонах кнопка припаяна до системної плати і її можна замінити.

Якщо телефон вимикається і відразу вимикається після повного завантаження, коли ви бачите робочий стіл і іконки, то спробуйте видалити останні встановлені програми , Якщо звичайно ж вистачить часу на це.

Телефон може відразу ж вимикається через акумулятора. Перевірте шлейф акумулятора і системної плати. Навіть якщо у смартфона "незнімний" акумулятор, зняти його не так вже й складно. У будь-якому випадку, якщо ви впевнені, що проблема не в прошивці, то точно з'ясувати проблему, через яку телефон включається і відразу вимикається можна буде з великою часткою ймовірності в сервісному центрі. Знову ж таки, проблема або в прошивці, або у мережі живлення.

ці прості кроки можуть допомогти вам в наданні першої допомоги, якщо у вас не включається смартфон. Якщо жоден з цих пунктів вам не підійшов - несіть пристрій в магазин, якщо воно на гарантії або в сервісний центр по ремонту телефонів, якщо гарантії вже немає.

У нутрощі. Це може привести до самих неприємних наслідків аж до остаточної поломки телефону. Існує кілька поширених причин, що пояснюють небажання телефону включатися, причому усунення більшості з них не вимагає розкручування апарату на гвинтики.

Просто зарядіть смартфон

Якщо телефон не включається після раптового відключення , При цьому вам здається, що заряду для роботи йому було досить, швидше за все під час роботи апарату навантаження на його акумулятор була занадто високою. Сучасні телефони мають таким широким функціоналом, виконують одночасно так багато дій, що батареї розряджаються за рекордно короткі терміни. Пошук бездротових мереж в місці з нестабільним покриттям, включений Bluetooth, щомиті рапортують про знайдені в зоні дії доступних апаратах, і багато іншого можуть розрядити телефон за кілька годин. Так що його потрібно просто поставити на зарядку, а після благополучного включення «обрізати» частина непотрібних функцій - зменшити яскравість екрану, включити режим енергозбереження, відключити пошук мереж за замовчуванням. Все це значно збільшить час роботи апарату. Якщо телефону більше півтора-двох років, потрібно купити йому нову батарею , оскільки сучасні акумулятори не розраховані на більш тривалий термін роботи. «Жабою» називають універсальний зарядник для мобільних телефонів, він заряджає акумулятори безпосередньо.

Якщо при спробі встановити телефон на зарядку нічого не відбувається, уважно огляньте зарядний пристрій і гніздо телефону. Цілком ймовірно, що щось вийшло з ладу - обламався контакт, гніздо розхиталося (оскільки воно зазвичай використовується не тільки для зарядки, але і для підключення навушників, з'єднання з комп'ютером). Перевірити працездатність зарядного пристрою або приймального «гнізда» можна за допомогою універсальних акумуляторів на кшталт «жаби». Якщо зарядка відбувається, і телефон починає після цього працювати, досить купити інше зарядний пристрій.

Що ще може піти не так?

Телефон може відмовлятися включатися через несправну кнопки включення. Якщо телефон новий, справа в заводський брак, і ви можете звернутися в сервіс-центр або в магазин для заміни телефону. Якщо телефон старий, просто віддайте його в ремонт. Щоб уникнути поломки телефону через неперевірених оновлень, в настройках поставте галочку «встановлювати файли тільки з перевірених джерел». Це убезпечить ваш телефон.

Іноді телефон не хоче включатися після критичного оновлення , Яке може вивести апарат з ладу. У цьому випадку досить «відкотити» його до заводських налаштувань. Як це зробити у випадку з конкретним телефоном, зазвичай написано в інструкції до нього.

Телефон може не включатися, тому що ви недавно його упустили. Механічні пошкодження , Мабуть, найбільш серйозна причина, яка пояснює «капризи» телефону. У цьому випадку без ремонту не обійтися.


часто в сервісну службу по ремонту телефонов звертають Користувачі, Які не знають, як привести в робочий стан смартфон, Який после повної зарядки НЕ включається зовсім. "Я поставив свій телефон на зарядку, а коли він повністю зарядився, я його включив, але при включенні з'явилася лише заставка і смартфон вимкнувся. Всі мої подальші спроби включити його були марними, знову з'являлася заставка, потім чорний екран і смартфон знову вимикався. Допоможіть , будь ласка, виправити цю проблему? " - дивуються вони.

Розібратися з головними причинами такої ситуації набагато простіше, ніж вибрати собі смартфон серед величезного розмаїття сучасних мобільних пристроїв. Існує чотири основні причини виникнення:
1. Несправне зарядний пристрій. Через частого використання зарядки пристрій виходить з ладу і досить його замінити, щоб смартфон нормально зарядився і почав знову працювати. Перевірити справність зарядного пристрою дуже просто, треба лише спробувати заряджати смартфон іншим відповідним пристроєм для зарядки телефону вашої моделі.

2. Не працює роз'єм зарядки смартфона. Джерелом проблеми може бути і відсутність контакту між USB кабелем і внутрішньою поверхнею слота USB смартфона . При взаємодії з водою або потрапляння бруду в роз'єм смартфона контакт може окислюватися, що в підсумку і призводить до непрацездатності телефону. Щоб усунути неполадку, необхідно ретельно прочистити і просушити роз'єм.

При подібних несправності самостійно відновити контакт можна спробувати так: вимкніть смартфон, дістаньте акумуляторну батарею , Візьміть зубочистку і за допомогою неї трохи підніміть верхню панель USB слота догори. У більшості випадках цей простий спосіб допомагає, і смартфон знову починає працювати. Щоб почистити роз'єм, обмотайте зубочистку маленьким шматочком вати, потім намочіть її в спирті і почистіть від пилу і бруду внутрішні поверхні роз'єму і слота.

3. Ресурс акумулятора вичерпаний. У кожної акумуляторної батареї свій індивідуальний. Він залежить не тільки від ємності батареї, але і інтенсивності використання смартфона. Якщо ваше зарядний пристрій справний і всі роз'єми чисті, то спробуйте замінити батарею. Для володарів смартфонів з знімним акумулятором зробити це простіше, а тим, хто має гаджет з незнімної задньою панеллю , Доведеться для заміни батареї звернутися в сервісний центр.

4. Не працює розетка електромережі. Якщо смартфон не заряджається, перед тим, як купити новий зарядний пристрій або акумуляторну батарею, перевірте працездатність розетки. Щоб перевірити чи є струм в розетці, підключіть до неї кожен працюючий електроприлад. Якщо він працює, значить, розетка справна, а проблема таїтися всередині самого смартфона.

5. Програмний збій. Найчастіше смартфон не включається і не заряджається через програмного збою, який може бути пов'язаний як із заводським браком, так і невдалим оновленням програмного забезпечення . Щоб відновити працездатність пристрою в цьому випадку потрібно перепрошити смартфон. Виконати оновлення програми краще в сервісному центрі, а самостійно прошивку треба робити, суворо дотримуючись інструкції.
5
Якщо смартфон не реагує ні на які натискання клавіш або зависає під час включення, то можна самостійно провести його жорстку перезавантаження. Комбінація натискання клавіш для кожного мобільника для проведення жорсткого перезавантаження своя. Наприклад, щоб перезавантажити Samsung Galaxy натисніть одночасно клавіші "Включення", "Головна" і "Збільшення звуку" і утримуйте їх до тих пір, поки не з'явиться меню в рекавери. Тут необхідно зайти на wipe data / factory reset і клікнути yes - delete all user data. Після закінчення перезавантаження треба підтвердити це натисканням на Reboot System, після чого смартфона повинна відновитися.

Щоб зробити жорстку перезавантаження айфон натисніть одночасно кнопки Home і Power, а потім утримуйте палець на них до тих пір, поки не з'явиться логотип Apple . Після таких маніпуляцій смартфон перезавантажиться і знову почне працювати. Для проведення жорсткого перезавантаження смартфона можна використовувати і спеціальні коди . Наприклад, для перезавантаження смартфонів Nokia наберіть команду * 3370 #, натисніть на кнопку "ОК" і ваш телефон перезавантажиться. Іноді зробити просту перезавантаження смартфона Nokia можна просто вийнявши його батарею і сім-карту, потім назад вставивши їх на місце і включивши смартфон.

Проводити жорстку перезавантаження смартфона без особливої ​​потреби не рекомендуємо, так як при цьому з пам'яті пристрою буде втрачено всі дані. До даної процедури варто вдаватися лише тоді, коли є серйозні проблеми в роботі операційної системи, коли ви забули пароль телефону або щоб позбутися від нагромадилося "барахла" в пам'яті пристрою.

Кожен повинен знати, що робити, якщо Андроїд не починається. Всі запропоновані нижче способи не вимагають додаткових технічних знань і не можуть нашкодити операційній системе або самого пристрою.

Операційна система Андроїд є не тільки найпопулярнішою в світі, але і дуже простий, зручною і надійною. Проте будь-який сучасний пристрій рано чи пізно виходить з ладу або починає працювати не зовсім правильно. Таке прикра подія засмучує і може порядком попсувати нерви. Бувають випадки, коли проблема серйозна і допомогти може тільки фахівець. Але перед тим, як йти в сервісний центр, варто спробувати кілька простих прийомів , Які зможуть повністю реанімувати смартфон.

Батарея або зарядний пристрій

Можливо, це звучить банально, але більше половини проблем з включенням андроїда пов'язані з батареєю або зарядним пристроєм. Мова йде не про те, що ви просто забули зарядити телефон, а про більш глобальні причини.

При боргом і активному використанні смартфона його батарея поступово зношується. Настає момент, коли вона розряджена до такої міри, що звичайний мережевий адаптер вже не може їй допомогти.

Якщо модель телефону стара і розбірна, витягніть батарею та скористайтеся пристосуванням «жаба». Це зарядний пристрій, який забезпечує більш потужний заряд і може на деякий час врятувати телефон.

Фото: Жаба для зарядки акумуляторів

Володарям цільних і нерозбірні моделей в домашніх умовах експериментувати не варто. Якщо ви підозрюєте, що батарея могла вийти з ладу, зверніться в сервісний центр для її заміни.

Зарядний мережевий адаптер теж може бути причиною проблеми. Нові зарядні пристрої можуть виявитися не оригінальними або не сумісними з цим смартфоном. Це означає, що батарея під час зарядки не отримує енергію, і андроїд просто не може запуститися. У старих зарядках відходять контакти, рвуться дроти і ін. Тому є сенс спробувати зарядити телефон від іншого адаптера.

Апаратні неполадки (зависання телефону)

Може трапитися так, що телефон зовсім не виключений, а «завис» з вимкненим екраном. Варто розібратися, що робити, якщо андроїд не починається через зависання.

Всі процедури будуть спрямовані на максимальну активізацію і після перезавантаження пристрою.

Якщо телефон із знімною кришкою, витягніть батарею на пару хвилин, потім встановіть її на місце і ввімкніть пристрій. Така проста маніпуляція часто дає гарні результати і повертає смартфон до нормальної роботи.

З більш сучасними моделями справа йде трохи інакше, але і тут немає нічого складного.

Якщо після стандартного одиночного натискання на кнопку вимкнути чи заблокувати телефон не увімкнено, затисніть дану кнопку секунд на 10-15. Після цього екран може засвітитися і телефон продовжить працювати.

Другим способом перезавантаження стане так звана « примусове перезавантаження ». Для цього необхідно відшукати кнопку reset і акуратно затиснути її за допомогою голки, скріпки або зубочистки. У всіх моделях вона розташована в різних місцях , Але виглядає практично однаково. Якщо ніяк не виходить знайти кнопку перезавантаження, відкрийте інструкцію до телефону.


фото: кнопка reset на телефоні
фото:   кнопка reset   на телефоні   Фото: Кнопка reset на смартфоні Sony Фото: Кнопка reset на смартфоні Sony

Існує ще один простий метод, який може «розбудити» телефон. Підключіть його до комп'ютера через USB. Виявивши нове підключений пристрій або джерело енергії, смартфон може вийти зі свого сплячого режиму.

Програмні несправності

Якщо жоден з перерахованих вище способів не допоміг, останнім шансом включити телефон самостійно буде повний скидання налаштувань (в технічних колах його називають).

Тут теж є кілька способів і варіантів.

Для початку розглянемо ситуацію, коли телефон все ж включається, але не працює належним чином і андроїд постійно висне.

При поверненні до заводських налаштувань, абсолютно вся інформація буде видалена і телефон стане зовсім як новий. Тому, якщо є можливість, потрібно обов'язково провести резервне копіювання всіх даних. Нові моделі в своєму меню вже мають таку функцію як «резервування даних», « резервні копії », А також потім повне Відновлення даних. Інформацію можна скопіювати на будь-який наявний обліковий запис, гугл диск або в хмару.


фото: Резервне Копіювання на телефоні

Також є можливість скопіювати всі дані на ПК або ноутбук при допомоги USB кабелю або, наприклад, програми Share it (Завантажити). Варто пам'ятати, що контакти з телефонної книги збережуться в одній з папок у вигляді файлу тіпа.vcf.

Для скидання налаштувань слід зайти в «Налаштування», вибрати «Конфіденційність» (якщо версія Андроїд 2.2 або нижче), а потім «Скинути настройки». В останніх версіях заходимо в «Налаштування», вибираємо «Відновлення та скидання» або «Бекап і скидання», після натискаємо на «Скидання», «Повернення до початкових установок», «Скинути планшетний ПК» або « Повне скидання ».

В   останніх версіях   заходимо в «Налаштування», вибираємо «Відновлення та скидання» або «Бекап і скидання», після натискаємо на «Скидання», «Повернення до початкових установок», «Скинути планшетний ПК» або «   Повне скидання   »

Фото: Скидання налаштувань телефону Фото: Скидання налаштувань телефону   Фото: Загальний скидання налаштувань телефону   Фото: Скидання налаштувань смартфона   Фото: Відновлення і скидання налаштувань телефону Фото: Загальний скидання налаштувань телефону
Фото: Скидання налаштувань смартфона
Фото: Відновлення і скидання налаштувань телефону

Коли телефон вимкнений, і включити його не представляється можливим, необхідно одночасно затиснути кнопку збільшення гучності та кнопку виключення (на деяких моделях кнопку гучності, кнопку «Додому» і виключення). На екрані має з'явитися технічне меню Recovery . Потрібно вибрати рядок wipe data / factory reset (управління вниз-вгору здійснюється за допомогою клавіші гучності). Потім натискаємо на Yes, delete all user data.

Не забудьте, що для повноцінного відкату до заводських налаштувань, необхідно очистити весь кеш і SD-карту. Для цього можна зайти в «Налаштування», «пам'ять», «очистити SD» або очистити відразу при скиданні, натиснувши на wipe cache partition.


Для цього можна зайти в «Налаштування», «пам'ять», «очистити SD» або очистити відразу при скиданні, натиснувши на   wipe cache   partition

Фото: Меню Recovery

Важливі нюанси скидання налаштування

Існує кілька дуже простих, але важливих правил , Яких необхідно дотримуватися. Наприклад, під час всіх операцій зі смартфоном, він повинен завжди бути підключений до зарядки. Тоді телефон не вимкнеться в найважливіший момент, зіпсувавши весь процес налаштувань.

Якщо ви заздалегідь плануєте скинути настройки до заводських, необхідно «розігнати» акумулятор пристрою. Для цього спочатку розрядите його до виключення, а потім зробіть повну зарядку. це забезпечить правильну роботу файлу battery.sys.

Так як всі телефони дуже відрізняються по інтерфейсу і прошивці Андроїд, деякі користувачі відчувають певні труднощі під час процедури. Не варто переживати, бути спокійним і дуже уважно вчитуватися в кожну власну назву меню. Якщо модель смартфона дуже нова або рідкісна, краще вивчити інструкцію до нього або зайти на офіційний сайт.

Проблеми после скидання налаштування

На жаль, цілком можлива ситуація, при якій після скидання налаштувань андроїд подаватися не буде. Слід знову затиснути вже знайомі кнопки збільшення гучності, виключення та «Додому» і утримувати секунд 10. З'явиться меню Recovery mode , Вибираємо пункт «wipe», підтверджуємо своє рішення натисканням кнопки Додому.

У розбірному телефоні витягніть акумулятор, під ним знаходиться кнопка factory reset. Після її натискання скидання налаштувань повториться і телефон увімкнеться.

Якщо поради не допомогли, обов'язково зверніться в сервісний центр для перепрошивки програмного забезпечення.

Висновки

Перераховані поради є безпечними і досить ефективними. У більшості випадків з їхньою допомогою можна повернути смартфон в нормальний і правильний режим роботи. Вам не потрібно довго ламати голову над тим, що робити, якщо андроїд не починається з однієї з причин. У тому випадку, коли домашня діагностика не дала позитивний результат , Потрібно звертатися до професіоналів. Причина поломки може бути серйозною, наприклад, повністю несправне ПО, проблеми з матрицею або інші внутрішні пошкодження.

Шановні читачі! Якщо у вас залишилися питання або є коментарі по темі статті - будь ласка, залишайте їх нижче.

Схожі статті

Однак середньостатистичний стільниковий девайс - досить непередбачувана пристрій, і популярність питання «Чому не включається телефон?
В результаті ряди «спраглих» відповіді на питання «Чому не включається телефон?
А якщо врахувати, що в деяких моделях пускова кнопка має занадто тугий хід, а її форм-фактор абсолютно непрактичний, можна бути впевненим, що виникнення питання «Чому не включається телефон?
Що робити якщо телефон впав у воду?
До речі, а акумулятор у вас повністю заряджений?
Може в цьому справа?
Якщо у вас розрядився смартфон і більше він не включається - може справа в зарядці?
Що ще може піти не так?
Допоможіть , будь ласка, виправити цю проблему?