Весільна сукня в стилі ретро: грецький і вікторіанський вантажу, фото образів в стилі Чикаго, стиляги, хіпі, Гетсбі

  1. Весільна сукня в стилі ретро: грецький і вікторіанський вантажу, фото образів в стилі Чикаго, стиляги,...
  2. Кому підійде?
  3. Моделі - з фото
  4. "Великий Гетсбі"
  5. Чикаго
  6. Військові 40-е
  7. Розкішні 50-е
  8. Стиляги
  9. хіпі
  10. Вінтаж
  11. грецький
  12. Вікторіанський
  13. Варіанти крою та дизайну
  14. Без рукавів з оголеною спиною
  15. Шлейф і виріз на спині
  16. Пишна спідниця і вузький верх
  17. Глибоке декольте і корсет
  18. аксесуари
  19. рекомендації
  20. Корисне відео
  21. висновок
  22. Весільна сукня в стилі ретро: грецький і вікторіанський вантажу, фото образів в стилі Чикаго, стиляги,...
  23. Особливості
  24. Кому підійде?
  25. Моделі - з фото
  26. "Великий Гетсбі"
  27. Чикаго
  28. Військові 40-е
  29. Розкішні 50-е
  30. Стиляги
  31. хіпі
  32. Вінтаж
  33. грецький
  34. Вікторіанський
  35. Варіанти крою та дизайну
  36. Без рукавів з оголеною спиною
  37. Шлейф і виріз на спині
  38. Пишна спідниця і вузький верх
  39. Глибоке декольте і корсет
  40. аксесуари
  41. рекомендації
  42. Корисне відео
  43. висновок
  44. Весільна сукня в стилі ретро: грецький і вікторіанський вантажу, фото образів в стилі Чикаго, стиляги,...
  45. Особливості
  46. Кому підійде?
  47. Моделі - з фото
  48. "Великий Гетсбі"
  49. Чикаго
  50. Військові 40-е
  51. Розкішні 50-е
  52. Стиляги
  53. хіпі
  54. Вінтаж
  55. грецький
  56. Вікторіанський
  57. Варіанти крою та дизайну
  58. Без рукавів з оголеною спиною
  59. Шлейф і виріз на спині
  60. Пишна спідниця і вузький верх
  61. Глибоке декольте і корсет
  62. аксесуари
  63. рекомендації
  64. Корисне відео
  65. висновок

Весільна сукня в стилі ретро: грецький і вікторіанський вантажу, фото образів в стилі Чикаго, стиляги, хіпі, Гетсбі

Виглядати неординарно, створити новий образ і насолодитися своєю унікальністю - чи не про це мріє кожна наречена? Повернулося на подіуми ще в середині минулого століття завдяки Крістіану Діор весільну сукню в стилі ретро дарує всі ці можливості. Залишається тільки знайти свій варіант зі всієї великої кількості моделей.

Особливості

XX століття - століття потрясінь, кардинальних зламів, сміливих знахідок і бунтарства
XX століття - століття потрясінь, кардинальних зламів, сміливих знахідок і бунтарства. Все це відбилося на моді - як повсякденному, так і весільної:

  • Після Першої світової війни жінки, нарешті, відмовилися від незручних корсетів, пишних накрохмалених спідниць і дозволили собі відкритість і розкутість. Саме це і визначило жіночу моду, що почалася в 20-і роки минулого століття з елегантних нарядів в стилі «Гетсбі». Для них характерна середня довжина і прямокутний фасон;
  • У 30-і роки мода розгорнулася в бік класики, і сукні знову кинулися в підлогу. Вони були елегантні і точно повторювали контури фігури;
  • У 40-ті роки йшла Друга світова війна, і стиль став лаконічним і максимально простим. Сукні або спідниці доповнювалися жакетом з квадратними плечима і ставали схожі на військові мундири;
  • У повоєнні 50-ті роки жінки, нарешті, отримали можливість красиво одягатися. Плаття того часу мають два фасону: пісочний годинник або щільно облягають фігуру з сильним звуженням внизу;
  • У 60-і роки почалася епоха стиляг, що вважають за краще виглядати дуже-дуже яскраво, тим самим підкреслюючи безтурботність, життєлюбність і позитив. Саме такий настрій простежується в нарядах того часу;
  • У 70-е починається епоха хіпі, що вважають за краще прості і вільні фасони, натуральні матеріали та прикраси hand-made.

Все різноманіття суконь XX століття - це і є ретро-стиль.

Кому підійде?

Весільні сукні в стилі ретро дуже романтичні, і тому вони підійдуть будь-якій дівчині, яка бажає створити особливий настрій на власному весіллі.
Весільні сукні в стилі ретро дуже романтичні, і тому вони підійдуть будь-якій дівчині, яка бажає створити особливий настрій на власному весіллі
При виборі вбрання слід спиратися не тільки на власні вподобання до того чи часовим відрізком і його модним тенденціям, але і враховувати особливості фігури, риси обличчя, характер типажу.

наприклад:

  • дівчатам, які хочуть виглядати елегантно, варто звернути свою увагу на сукні в стилі «Гетсбі» 20-х років;
  • тим, хто прагне до простоти і неординарності, сподобаються моделі в стилі хіпі;
  • для бажаючих блищати в розкішному образі існує безсмертна вінтажна класика.

Моделі - з фото

Існує безліч весільних ретро суконь
Існує безліч весільних ретро суконь. Вони охоплюють період з 20-х до 70-х років XX століття.

"Великий Гетсбі"

Поки на одному континенті королі контрабандного алкоголю робили стан на Сухому законі, а на іншому континенті відходили від потрясінь світової війни, жінки у всьому світі знайшли можливість стати розкутіше: не тільки в манері поведінки, а й у виборі шикарних нарядів, яких так не вистачало в воєнного лихоліття.

У 20-ті роки сліпучого гламуру і блискучого джазу модельєри відмовилися від пишних спідниць і сковували корсетів. У моду увійшли витончені сукні вільного прямокутного крою зі сміливим декольте, як правило, на спині.

Цікаво! Сучасна мода на сукні 20-х років повернулася після виходу в світ фільму «Великий Гетсбі» з неповторним Леонардо Ді Капріо.

Плаття з прямокутним силуетом відмінно приховували недоліки фігури, будь то не дуже тонка талія або випирає животик. Аристократичність і вишуканість образу допомагали підкреслити нейтральні відтінки благородних тканин: шовку, оксамиту, мережива, шифону. Для прикраси суконь вибирали бахрому, дорогоцінні камені, вишивку, хутра або пір'я.

Як аксесуари використовувалися:

  • намисто з перлів;
  • горжетки;
  • рукавички;
  • боа з пір'я;
  • хутряне манто;
  • маленька сумка-мішок, розшита камінням або бісером.

Доповнювати зачіску слід:

  • шовковим шарфом;
  • сіткою-вуаллю;
  • мініатюрної капелюшком;
  • пов'язками і накладками на лоб, прикрашеними перлами, стразами, камінням і бісером, пір'ям.

Сьогодні нареченим пропонуються ретро сукні прямокутного силуету із заниженою талією кольору слонової кістки, бежевого або кремового відтінку. Акценти на талії робити не слід, а якщо не хочеться відкривати спину, то область декольте варто закрити мереживом або шифоном. Від рукавів краще відмовитися. Довжина - трохи нижче коліна.
Сьогодні нареченим пропонуються ретро сукні прямокутного силуету із заниженою талією кольору слонової кістки, бежевого або кремового відтінку

Чикаго

На моду 30-х років минулого століття вплинула економічна криза і Велика депресія. Грошей катастрофічно не вистачало, людей звільняли з повсюдно закриваються заводів, а тому більшість жінок не могли дозволити собі шикарних нарядів.

На зміну гламуру епохи джазу прийшла стримана елегантність. Наряди були досить довгими: до щиколотки, а іноді і довше. Дуже короткі спідниці не віталися.

Великою популярністю користувалися довгі сукні з напуском на стегна, фасон яких пізніше стали називати «Чикаго». Шилися вони з щільних тканин: атласу, шовку, оксамиту або шифону. Характерною особливістю ставала щедра драпірування або волани. Як аксесуари вибирали невеликі капелюшки, хутряні манто і довгі рукавички.

У 30-ті роки колір сукні міг бути будь-яким, для сучасної же весілля краще вибрати білий, колір слонової кістки, ніжно-рожевий або кремовий. Таке вбрання подарує образу сувору елегантність і витонченість.
У 30-ті роки колір сукні міг бути будь-яким, для сучасної же весілля краще вибрати білий, колір слонової кістки, ніжно-рожевий або кремовий

Військові 40-е

Воєнний час диктувало найсуворішу економію ресурсів: дефіцит текстилю, який був потрібний для пошиття форми, привів до того, що спідниці жіночих суконь стали коротшими (до колін) і вже. Верх сукні, блузи або піджака був немов скроєний за лекалами військової гімнастерки. Саме в 40-е в моду увійшли широкі квадратні плечі.

Щоб надати образу елегантності, спритні жінки використовували аксесуари - в першу чергу, різноманітні капелюшки.

Цікаво! Після окупації Франції законодавцями моди стали американські дизайнери і модельєри.

Сьогодні весільні сукні в стилі 40-х - це ніжна фактура тюлю і шифону, оголені плечі або довгі рукави .
Сьогодні весільні сукні в стилі 40-х - це ніжна фактура тюлю і шифону, оголені плечі або   довгі рукави

Розкішні 50-е

Які вже скучили за кольором і сміливих рішень за роки військових обмежень дизайнери повернули на подіуми в 50-і роки яскраві сукні з глибоким декольте і пишною короткою спідницею. Найчастіше дуже сміливі і сексуальні наряди носили пишногруді жінки з широкими стегнами, адже мода на худеньких панночок з важким поглядом пройшла.

Перевага віддавалася силуету «пісочний годинник», який мав великі переваги:

  1. розширена знизу спідниця створювала ефект осикою талії;
  2. спідниця-дзвін довжиною до колін або до статі приховувала широкі стегна;
  3. довжина до коліна дозволяла продемонструвати красу ніг;
  4. глибоке декольте підкреслювало пишні груди.

Сьогодні весільні сукні в стилі «нью лук» - це багатошарова пишна спідниця, осина талія, корсет або відкриті плечі, маленький капелюшок (або її імітація). Якщо в 50-і роки акцентами макіяжу ставали яскраво-червоні губи і чорні широкі стрілки, то сьогоднішнім нареченим варто вибирати такий варіант тільки при абсолютній впевненості, що він підходить.
Сьогодні весільні сукні в стилі «нью лук» - це багатошарова пишна спідниця, осина талія, корсет або відкриті плечі, маленький капелюшок (або її імітація)

Стиляги

Шістдесяті продовжили деякі тенденції минулого десятиліття, а від інших відмовилися. Спідниці зберегли багатошаровість, пояс і раніше акцентував увагу на тонку талію, а ось декольте стало пропадати (виняток - V-подібний виріз на спині).

Колірна гамма абсолютна вільна, але чим яскравіше, тим веселіше танцювати бугі-вугі. Геометричні принти (особливий шик - спідниця в великий горох з накрохмаленим под'юбніком), яскрава біжутерія, пов'язки-бантики на збитою високою зачісці, великі вії і ляльковий погляд - образ вимагав екстравагантності, сміливості, відчайдушності.

Сьогодні наречені можуть вибрати біле плаття характерного А-силуету і додати в нього ретро-нотки яскравими деталями: великими бусами, високим начосом, контрастним поясом, пишним под'юбніком.
Сьогодні наречені можуть вибрати біле плаття характерного А-силуету і додати в нього ретро-нотки яскравими деталями: великими бусами, високим начосом, контрастним поясом, пишним под'юбніком

хіпі

Стиль хіпі - це протест проти системи, стереотипів і нерівності. «Квіти життя» виступали за мир і любов, скандуючи «Make love, not war!», Що в дослівному перекладі означає «Кохайтеся, а не війною!». Світогляд хіпі вплинуло і на формування стилю, прикметами якого стали прості силуети, невибагливість, самобутність і етнічні мотиви.

Одяг хіпі - це старі джинси, без лейблів і брендів, куртки та жилетки з вишивкою або бахромою з натуральних тканин.

Цікаво! Аксесуари хіпі - фенечки, стрічки або тонкі плетені шнурки для волосся.

Щоб одягатися на весілля в хіпових плаття, необхідно мати велику сміливість. Одні тільки кольору чого варті! Вони можуть бути природних земельних відтінків (коричневі, зелені, жовті) або кислотними з різними психоделічними візерунками.

Важливий момент для образу хіпі - зачіска. У жінок це, як правило, довге розпущене волосся, іноді заплетене в коси або зібрані в хвости. Часто хіпі заплітали тоненьку косичку або кілька, залишаючи решту волосся розпущеним і вплітаючи в коси нитки, намистинки, бісер або стрічки.
Важливий момент для образу хіпі - зачіска

Вінтаж

Вінтаж - напрямок в моді, мета якого відродити старі тенденції і створити стилізації колись популярних трендів.

грецький

Середземноморський вантажу характеризується легкістю і легкістю. Плаття в грецькому стилі прості і елегантні. Вони майже завжди довгі, шиються з повітряних тканин і мають витонченим фасоном, прикрашаються плісированими вставками і поясами, можуть мати асиметричний крій.
Середземноморський вантажу характеризується легкістю і легкістю

Вікторіанський

Цікаво! Королева Вікторія, ім'я якої отримала ціла епоха, стала законодавицею мод в сфері білосніжних весільних нарядів.

Характерні прикмети вікторіанського винтажа:

  • витонченість;
  • багатство;
  • розкіш;
  • романтика.

Кожна наступна епоха дарувала вікторіанським ретро суконь свої риси: 20-е - занижену талію, 40-е - рукава-ліхтарики, хіпі - вишивку і фольклорні мотиви. Так традиційні вікторіанські вбрання з облягаючим ліфом і пишною спідницею з органзи, кашеміру, шовку, льону перетворювалися в приталені асиметричні А-сукні з довгим шлейфом. Незмінним залишався лише колір - білий або відтінку слонової кістки.
Кожна наступна епоха дарувала вікторіанським ретро суконь свої риси: 20-е - занижену талію, 40-е - рукава-ліхтарики, хіпі - вишивку і фольклорні мотиви

Варіанти крою та дизайну

Існуючі варіанти весільних ретро-суконь - це найбільш вдалі стилізації моделей минулого сторіччя, адаптовані під тенденції сучасності.

Без рукавів з оголеною спиною

Цей дизайн ретро-суконь відноситься до 20-х років і стилю «Гетсбі». У вільному силуеті без рукавів абсолютно глуха передня частина виграшно контрастує з глибоким вирізом на спині.

Для пошиття використовують шовк, шифон, мереживо, оксамит. Для обробки - дорогоцінні й штучні камені, перли, бісер, бахрому.
Для пошиття використовують шовк, шифон, мереживо, оксамит

Шлейф і виріз на спині

Весільні сукні з довгим шлейфом і глибоким вирізом на спині прийшли в ретро-стиль з 30-х. Шилися вони з атласу і шовку.

Подібний крій характерний і для вантажних нарядів - грецьких і вікторіанських. У першому випадку оголена спина декорується драпіровками, які плавно переходять в шлейф. У другому - шлейф «виростає» з спідниці, так як становить з нею єдиної полотно.
Подібний крій характерний і для вантажних нарядів - грецьких і вікторіанських

Пишна спідниця і вузький верх

А-силует характерний для нарядів 50-60-х років. Він підійде нареченим, які хочуть підкреслити витончену талію і приховати недоліки в області стегон (надмірно широкі або, навпаки, занадто вузькі).

Шиються весільні ретро сукні даного типу як з простих тканин (при цьому дизайнери не економлять на декорі - мереживі, перлах, стразах), так і з розкішних матерій типу атласу.

Якщо ви шукаєте класичне ретро плаття А-силуету для весілля, то виберіть довгий атласний наряд світлого відтінку з пишною спідницею, який допоможе створити елегантний образ.
Якщо ви шукаєте класичне ретро плаття А-силуету для весілля, то виберіть довгий атласний наряд світлого відтінку з пишною спідницею, який допоможе створити елегантний образ

Глибоке декольте і корсет

Весільне ретро плаття з глибоким декольте і корсетом на шнурівці - відсилання до дизайну Вікторіанської епохи, яка позбулася цнотливості і знайшла сміливість і сексапільність.

Багато наречених вибирають саме такий дизайн для весільного плаття, щоб підкреслити талію корсетом, відкрити зону декольте і зробити силует витонченим за рахунок довгої і пишною спідниці.
Багато наречених вибирають саме такий дизайн для весільного плаття, щоб підкреслити талію корсетом, відкрити зону декольте і зробити силует витонченим за рахунок довгої і пишною спідниці

аксесуари

Вдало підібрані аксесуари допомагають завершити ретро-образ. Так, в 20-і роки можна було обійтися без нитки перлів, хутряного манто або боа з пір'я, а в 40-50-і роки натуральні перли замінили намисто з штучних перлів.

Доповнити ретро-образ можна:

  • бусами;
  • брошками;
  • головними уборами;
  • хутряним манто або горжеткою;
  • боа з пір'я.

Порада! Для правильного вибору аксесуарів визначитеся з тимчасовим відрізком створення стилю.

Свою лепту в завершення образу внесе і зачіска . Це можуть бути і легкі хвилі, і локони, і високі зачіски, і начісування. Серед аксесуарів виберіть відповідний ретро-стилю варіант - шпильки, банти, шовковий шарф, стрічки, обручі, намистини, пов'язки з пір'ям Чи не забороняється згадати і про класичний аксесуар нареченої - фату, але вона більше підійде до суконь в вінтажному стилі.
Свою лепту в завершення образу внесе і   зачіска

рекомендації

При виборі весільного вбрання в стилі ретро багатьом буде корисна покрокова інструкція:

  1. Визначтеся, яка у вас буде весілля: класична і елегантна або ж сучасна і яскрава;
  2. Для елегантною класичною весілля виберіть одну з сучасних варіацій в вінтажному стилі. Також підійдуть класичні облягаючі сукні по фігурі моди 30-х або 50-х років;
  3. Якщо ж планується весела весілля, віддайте перевагу весільним сукням у стилі «Стиляг» 60-х років;
  4. Після того як ви визначилися зі стилем, необхідно підібрати плаття по розміру , Враховуючи особливості фігури. Наприклад, обтягуючі сукні 50-х років більше підійдуть дівчатам з ідеальними пропорціями, а прямокутний силует суконь в стилі «Гетсбі» універсальний;
  5. Завершіть образ аксесуарами. Припустимо, якщо у вас маленька або, навпаки, великі груди, виберете наряд в стилі «Гетсбі» з вирізом на спині, а не на грудях, і використовуйте боа.

Корисне відео

Небанально і вельми цікаво виглядають весільні сукні в стилі ретро. Такі наряди підходять як для тематичного весілля , Так і для класичного торжества. Ще більше варіантів красивих ретро-суконь в відео:

висновок

Стиль ретро минулого століття приваблює сучасних наречених елегантністю, простотою і незвичайністю. Епоха ретро пропонує безліч варіантів весільних нарядів, і будь-який з них готовий передати настрій урочистості і підкреслити індивідуальність нареченої.

Весільна сукня в стилі ретро: грецький і вікторіанський вантажу, фото образів в стилі Чикаго, стиляги, хіпі, Гетсбі

Виглядати неординарно, створити новий образ і насолодитися своєю унікальністю - чи не про це мріє кожна наречена? Повернулося на подіуми ще в середині минулого століття завдяки Крістіану Діор весільну сукню в стилі ретро дарує всі ці можливості. Залишається тільки знайти свій варіант зі всієї великої кількості моделей.

Особливості

XX століття - століття потрясінь, кардинальних зламів, сміливих знахідок і бунтарства
XX століття - століття потрясінь, кардинальних зламів, сміливих знахідок і бунтарства. Все це відбилося на моді - як повсякденному, так і весільної:

  • Після Першої світової війни жінки, нарешті, відмовилися від незручних корсетів, пишних накрохмалених спідниць і дозволили собі відкритість і розкутість. Саме це і визначило жіночу моду, що почалася в 20-і роки минулого століття з елегантних нарядів в стилі «Гетсбі». Для них характерна середня довжина і прямокутний фасон;
  • У 30-і роки мода розгорнулася в бік класики, і сукні знову кинулися в підлогу. Вони були елегантні і точно повторювали контури фігури;
  • У 40-ті роки йшла Друга світова війна, і стиль став лаконічним і максимально простим. Сукні або спідниці доповнювалися жакетом з квадратними плечима і ставали схожі на військові мундири;
  • У повоєнні 50-ті роки жінки, нарешті, отримали можливість красиво одягатися. Плаття того часу мають два фасону: пісочний годинник або щільно облягають фігуру з сильним звуженням внизу;
  • У 60-і роки почалася епоха стиляг, що вважають за краще виглядати дуже-дуже яскраво, тим самим підкреслюючи безтурботність, життєлюбність і позитив. Саме такий настрій простежується в нарядах того часу;
  • У 70-е починається епоха хіпі, що вважають за краще прості і вільні фасони, натуральні матеріали та прикраси hand-made.

Все різноманіття суконь XX століття - це і є ретро-стиль.

Кому підійде?

Весільні сукні в стилі ретро дуже романтичні, і тому вони підійдуть будь-якій дівчині, яка бажає створити особливий настрій на власному весіллі.
Весільні сукні в стилі ретро дуже романтичні, і тому вони підійдуть будь-якій дівчині, яка бажає створити особливий настрій на власному весіллі
При виборі вбрання слід спиратися не тільки на власні вподобання до того чи часовим відрізком і його модним тенденціям, але і враховувати особливості фігури, риси обличчя, характер типажу.

наприклад:

  • дівчатам, які хочуть виглядати елегантно, варто звернути свою увагу на сукні в стилі «Гетсбі» 20-х років;
  • тим, хто прагне до простоти і неординарності, сподобаються моделі в стилі хіпі;
  • для бажаючих блищати в розкішному образі існує безсмертна вінтажна класика.

Моделі - з фото

Існує безліч весільних ретро суконь
Існує безліч весільних ретро суконь. Вони охоплюють період з 20-х до 70-х років XX століття.

"Великий Гетсбі"

Поки на одному континенті королі контрабандного алкоголю робили стан на Сухому законі, а на іншому континенті відходили від потрясінь світової війни, жінки у всьому світі знайшли можливість стати розкутіше: не тільки в манері поведінки, а й у виборі шикарних нарядів, яких так не вистачало в воєнного лихоліття.

У 20-ті роки сліпучого гламуру і блискучого джазу модельєри відмовилися від пишних спідниць і сковували корсетів. У моду увійшли витончені сукні вільного прямокутного крою зі сміливим декольте, як правило, на спині.

Цікаво! Сучасна мода на сукні 20-х років повернулася після виходу в світ фільму «Великий Гетсбі» з неповторним Леонардо Ді Капріо.

Плаття з прямокутним силуетом відмінно приховували недоліки фігури, будь то не дуже тонка талія або випирає животик. Аристократичність і вишуканість образу допомагали підкреслити нейтральні відтінки благородних тканин: шовку, оксамиту, мережива, шифону. Для прикраси суконь вибирали бахрому, дорогоцінні камені, вишивку, хутра або пір'я.

Як аксесуари використовувалися:

  • намисто з перлів;
  • горжетки;
  • рукавички;
  • боа з пір'я;
  • хутряне манто;
  • маленька сумка-мішок, розшита камінням або бісером.

Доповнювати зачіску слід:

  • шовковим шарфом;
  • сіткою-вуаллю;
  • мініатюрної капелюшком;
  • пов'язками і накладками на лоб, прикрашеними перлами, стразами, камінням і бісером, пір'ям.

Сьогодні нареченим пропонуються ретро сукні прямокутного силуету із заниженою талією кольору слонової кістки, бежевого або кремового відтінку. Акценти на талії робити не слід, а якщо не хочеться відкривати спину, то область декольте варто закрити мереживом або шифоном. Від рукавів краще відмовитися. Довжина - трохи нижче коліна.
Сьогодні нареченим пропонуються ретро сукні прямокутного силуету із заниженою талією кольору слонової кістки, бежевого або кремового відтінку

Чикаго

На моду 30-х років минулого століття вплинула економічна криза і Велика депресія. Грошей катастрофічно не вистачало, людей звільняли з повсюдно закриваються заводів, а тому більшість жінок не могли дозволити собі шикарних нарядів.

На зміну гламуру епохи джазу прийшла стримана елегантність. Наряди були досить довгими: до щиколотки, а іноді і довше. Дуже короткі спідниці не віталися.

Великою популярністю користувалися довгі сукні з напуском на стегна, фасон яких пізніше стали називати «Чикаго». Шилися вони з щільних тканин: атласу, шовку, оксамиту або шифону. Характерною особливістю ставала щедра драпірування або волани. Як аксесуари вибирали невеликі капелюшки, хутряні манто і довгі рукавички.

У 30-ті роки колір сукні міг бути будь-яким, для сучасної же весілля краще вибрати білий, колір слонової кістки, ніжно-рожевий або кремовий. Таке вбрання подарує образу сувору елегантність і витонченість.
У 30-ті роки колір сукні міг бути будь-яким, для сучасної же весілля краще вибрати білий, колір слонової кістки, ніжно-рожевий або кремовий

Військові 40-е

Воєнний час диктувало найсуворішу економію ресурсів: дефіцит текстилю, який був потрібний для пошиття форми, привів до того, що спідниці жіночих суконь стали коротшими (до колін) і вже. Верх сукні, блузи або піджака був немов скроєний за лекалами військової гімнастерки. Саме в 40-е в моду увійшли широкі квадратні плечі.

Щоб надати образу елегантності, спритні жінки використовували аксесуари - в першу чергу, різноманітні капелюшки.

Цікаво! Після окупації Франції законодавцями моди стали американські дизайнери і модельєри.

Сьогодні весільні сукні в стилі 40-х - це ніжна фактура тюлю і шифону, оголені плечі або довгі рукави .
Сьогодні весільні сукні в стилі 40-х - це ніжна фактура тюлю і шифону, оголені плечі або   довгі рукави

Розкішні 50-е

Які вже скучили за кольором і сміливих рішень за роки військових обмежень дизайнери повернули на подіуми в 50-і роки яскраві сукні з глибоким декольте і пишною короткою спідницею. Найчастіше дуже сміливі і сексуальні наряди носили пишногруді жінки з широкими стегнами, адже мода на худеньких панночок з важким поглядом пройшла.

Перевага віддавалася силуету «пісочний годинник», який мав великі переваги:

  1. розширена знизу спідниця створювала ефект осикою талії;
  2. спідниця-дзвін довжиною до колін або до статі приховувала широкі стегна;
  3. довжина до коліна дозволяла продемонструвати красу ніг;
  4. глибоке декольте підкреслювало пишні груди.

Сьогодні весільні сукні в стилі «нью лук» - це багатошарова пишна спідниця, осина талія, корсет або відкриті плечі, маленький капелюшок (або її імітація). Якщо в 50-і роки акцентами макіяжу ставали яскраво-червоні губи і чорні широкі стрілки, то сьогоднішнім нареченим варто вибирати такий варіант тільки при абсолютній впевненості, що він підходить.
Сьогодні весільні сукні в стилі «нью лук» - це багатошарова пишна спідниця, осина талія, корсет або відкриті плечі, маленький капелюшок (або її імітація)

Стиляги

Шістдесяті продовжили деякі тенденції минулого десятиліття, а від інших відмовилися. Спідниці зберегли багатошаровість, пояс і раніше акцентував увагу на тонку талію, а ось декольте стало пропадати (виняток - V-подібний виріз на спині).

Колірна гамма абсолютна вільна, але чим яскравіше, тим веселіше танцювати бугі-вугі. Геометричні принти (особливий шик - спідниця в великий горох з накрохмаленим под'юбніком), яскрава біжутерія, пов'язки-бантики на збитою високою зачісці, великі вії і ляльковий погляд - образ вимагав екстравагантності, сміливості, відчайдушності.

Сьогодні наречені можуть вибрати біле плаття характерного А-силуету і додати в нього ретро-нотки яскравими деталями: великими бусами, високим начосом, контрастним поясом, пишним под'юбніком.
Сьогодні наречені можуть вибрати біле плаття характерного А-силуету і додати в нього ретро-нотки яскравими деталями: великими бусами, високим начосом, контрастним поясом, пишним под'юбніком

хіпі

Стиль хіпі - це протест проти системи, стереотипів і нерівності. «Квіти життя» виступали за мир і любов, скандуючи «Make love, not war!», Що в дослівному перекладі означає «Кохайтеся, а не війною!». Світогляд хіпі вплинуло і на формування стилю, прикметами якого стали прості силуети, невибагливість, самобутність і етнічні мотиви.

Одяг хіпі - це старі джинси, без лейблів і брендів, куртки та жилетки з вишивкою або бахромою з натуральних тканин.

Цікаво! Аксесуари хіпі - фенечки, стрічки або тонкі плетені шнурки для волосся.

Щоб одягатися на весілля в хіпових плаття, необхідно мати велику сміливість. Одні тільки кольору чого варті! Вони можуть бути природних земельних відтінків (коричневі, зелені, жовті) або кислотними з різними психоделічними візерунками.

Важливий момент для образу хіпі - зачіска. У жінок це, як правило, довге розпущене волосся, іноді заплетене в коси або зібрані в хвости. Часто хіпі заплітали тоненьку косичку або кілька, залишаючи решту волосся розпущеним і вплітаючи в коси нитки, намистинки, бісер або стрічки.
Важливий момент для образу хіпі - зачіска

Вінтаж

Вінтаж - напрямок в моді, мета якого відродити старі тенденції і створити стилізації колись популярних трендів.

грецький

Середземноморський вантажу характеризується легкістю і легкістю. Плаття в грецькому стилі прості і елегантні. Вони майже завжди довгі, шиються з повітряних тканин і мають витонченим фасоном, прикрашаються плісированими вставками і поясами, можуть мати асиметричний крій.
Середземноморський вантажу характеризується легкістю і легкістю

Вікторіанський

Цікаво! Королева Вікторія, ім'я якої отримала ціла епоха, стала законодавицею мод в сфері білосніжних весільних нарядів.

Характерні прикмети вікторіанського винтажа:

  • витонченість;
  • багатство;
  • розкіш;
  • романтика.

Кожна наступна епоха дарувала вікторіанським ретро суконь свої риси: 20-е - занижену талію, 40-е - рукава-ліхтарики, хіпі - вишивку і фольклорні мотиви. Так традиційні вікторіанські вбрання з облягаючим ліфом і пишною спідницею з органзи, кашеміру, шовку, льону перетворювалися в приталені асиметричні А-сукні з довгим шлейфом. Незмінним залишався лише колір - білий або відтінку слонової кістки.
Кожна наступна епоха дарувала вікторіанським ретро суконь свої риси: 20-е - занижену талію, 40-е - рукава-ліхтарики, хіпі - вишивку і фольклорні мотиви

Варіанти крою та дизайну

Існуючі варіанти весільних ретро-суконь - це найбільш вдалі стилізації моделей минулого сторіччя, адаптовані під тенденції сучасності.

Без рукавів з оголеною спиною

Цей дизайн ретро-суконь відноситься до 20-х років і стилю «Гетсбі». У вільному силуеті без рукавів абсолютно глуха передня частина виграшно контрастує з глибоким вирізом на спині.

Для пошиття використовують шовк, шифон, мереживо, оксамит. Для обробки - дорогоцінні й штучні камені, перли, бісер, бахрому.
Для пошиття використовують шовк, шифон, мереживо, оксамит

Шлейф і виріз на спині

Весільні сукні з довгим шлейфом і глибоким вирізом на спині прийшли в ретро-стиль з 30-х. Шилися вони з атласу і шовку.

Подібний крій характерний і для вантажних нарядів - грецьких і вікторіанських. У першому випадку оголена спина декорується драпіровками, які плавно переходять в шлейф. У другому - шлейф «виростає» з спідниці, так як становить з нею єдиної полотно.
Подібний крій характерний і для вантажних нарядів - грецьких і вікторіанських

Пишна спідниця і вузький верх

А-силует характерний для нарядів 50-60-х років. Він підійде нареченим, які хочуть підкреслити витончену талію і приховати недоліки в області стегон (надмірно широкі або, навпаки, занадто вузькі).

Шиються весільні ретро сукні даного типу як з простих тканин (при цьому дизайнери не економлять на декорі - мереживі, перлах, стразах), так і з розкішних матерій типу атласу.

Якщо ви шукаєте класичне ретро плаття А-силуету для весілля, то виберіть довгий атласний наряд світлого відтінку з пишною спідницею, який допоможе створити елегантний образ.
Якщо ви шукаєте класичне ретро плаття А-силуету для весілля, то виберіть довгий атласний наряд світлого відтінку з пишною спідницею, який допоможе створити елегантний образ

Глибоке декольте і корсет

Весільне ретро плаття з глибоким декольте і корсетом на шнурівці - відсилання до дизайну Вікторіанської епохи, яка позбулася цнотливості і знайшла сміливість і сексапільність.

Багато наречених вибирають саме такий дизайн для весільного плаття, щоб підкреслити талію корсетом, відкрити зону декольте і зробити силует витонченим за рахунок довгої і пишною спідниці.
Багато наречених вибирають саме такий дизайн для весільного плаття, щоб підкреслити талію корсетом, відкрити зону декольте і зробити силует витонченим за рахунок довгої і пишною спідниці

аксесуари

Вдало підібрані аксесуари допомагають завершити ретро-образ. Так, в 20-і роки можна було обійтися без нитки перлів, хутряного манто або боа з пір'я, а в 40-50-і роки натуральні перли замінили намисто з штучних перлів.

Доповнити ретро-образ можна:

  • бусами;
  • брошками;
  • головними уборами;
  • хутряним манто або горжеткою;
  • боа з пір'я.

Порада! Для правильного вибору аксесуарів визначитеся з тимчасовим відрізком створення стилю.

Свою лепту в завершення образу внесе і зачіска . Це можуть бути і легкі хвилі, і локони, і високі зачіски, і начісування. Серед аксесуарів виберіть відповідний ретро-стилю варіант - шпильки, банти, шовковий шарф, стрічки, обручі, намистини, пов'язки з пір'ям Чи не забороняється згадати і про класичний аксесуар нареченої - фату, але вона більше підійде до суконь в вінтажному стилі.
Свою лепту в завершення образу внесе і   зачіска

рекомендації

При виборі весільного вбрання в стилі ретро багатьом буде корисна покрокова інструкція:

  1. Визначтеся, яка у вас буде весілля: класична і елегантна або ж сучасна і яскрава;
  2. Для елегантною класичною весілля виберіть одну з сучасних варіацій в вінтажному стилі. Також підійдуть класичні облягаючі сукні по фігурі моди 30-х або 50-х років;
  3. Якщо ж планується весела весілля, віддайте перевагу весільним сукням у стилі «Стиляг» 60-х років;
  4. Після того як ви визначилися зі стилем, необхідно підібрати плаття по розміру , Враховуючи особливості фігури. Наприклад, обтягуючі сукні 50-х років більше підійдуть дівчатам з ідеальними пропорціями, а прямокутний силует суконь в стилі «Гетсбі» універсальний;
  5. Завершіть образ аксесуарами. Припустимо, якщо у вас маленька або, навпаки, великі груди, виберете наряд в стилі «Гетсбі» з вирізом на спині, а не на грудях, і використовуйте боа.

Корисне відео

Небанально і вельми цікаво виглядають весільні сукні в стилі ретро. Такі наряди підходять як для тематичного весілля , Так і для класичного торжества. Ще більше варіантів красивих ретро-суконь в відео:

висновок

Стиль ретро минулого століття приваблює сучасних наречених елегантністю, простотою і незвичайністю. Епоха ретро пропонує безліч варіантів весільних нарядів, і будь-який з них готовий передати настрій урочистості і підкреслити індивідуальність нареченої.

Весільна сукня в стилі ретро: грецький і вікторіанський вантажу, фото образів в стилі Чикаго, стиляги, хіпі, Гетсбі

Виглядати неординарно, створити новий образ і насолодитися своєю унікальністю - чи не про це мріє кожна наречена? Повернулося на подіуми ще в середині минулого століття завдяки Крістіану Діор весільну сукню в стилі ретро дарує всі ці можливості. Залишається тільки знайти свій варіант зі всієї великої кількості моделей.

Особливості

XX століття - століття потрясінь, кардинальних зламів, сміливих знахідок і бунтарства
XX століття - століття потрясінь, кардинальних зламів, сміливих знахідок і бунтарства. Все це відбилося на моді - як повсякденному, так і весільної:

  • Після Першої світової війни жінки, нарешті, відмовилися від незручних корсетів, пишних накрохмалених спідниць і дозволили собі відкритість і розкутість. Саме це і визначило жіночу моду, що почалася в 20-і роки минулого століття з елегантних нарядів в стилі «Гетсбі». Для них характерна середня довжина і прямокутний фасон;
  • У 30-і роки мода розгорнулася в бік класики, і сукні знову кинулися в підлогу. Вони були елегантні і точно повторювали контури фігури;
  • У 40-ті роки йшла Друга світова війна, і стиль став лаконічним і максимально простим. Сукні або спідниці доповнювалися жакетом з квадратними плечима і ставали схожі на військові мундири;
  • У повоєнні 50-ті роки жінки, нарешті, отримали можливість красиво одягатися. Плаття того часу мають два фасону: пісочний годинник або щільно облягають фігуру з сильним звуженням внизу;
  • У 60-і роки почалася епоха стиляг, що вважають за краще виглядати дуже-дуже яскраво, тим самим підкреслюючи безтурботність, життєлюбність і позитив. Саме такий настрій простежується в нарядах того часу;
  • У 70-е починається епоха хіпі, що вважають за краще прості і вільні фасони, натуральні матеріали та прикраси hand-made.

Все різноманіття суконь XX століття - це і є ретро-стиль.

Кому підійде?

Весільні сукні в стилі ретро дуже романтичні, і тому вони підійдуть будь-якій дівчині, яка бажає створити особливий настрій на власному весіллі.
Весільні сукні в стилі ретро дуже романтичні, і тому вони підійдуть будь-якій дівчині, яка бажає створити особливий настрій на власному весіллі
При виборі вбрання слід спиратися не тільки на власні вподобання до того чи часовим відрізком і його модним тенденціям, але і враховувати особливості фігури, риси обличчя, характер типажу.

наприклад:

  • дівчатам, які хочуть виглядати елегантно, варто звернути свою увагу на сукні в стилі «Гетсбі» 20-х років;
  • тим, хто прагне до простоти і неординарності, сподобаються моделі в стилі хіпі;
  • для бажаючих блищати в розкішному образі існує безсмертна вінтажна класика.

Моделі - з фото

Існує безліч весільних ретро суконь
Існує безліч весільних ретро суконь. Вони охоплюють період з 20-х до 70-х років XX століття.

"Великий Гетсбі"

Поки на одному континенті королі контрабандного алкоголю робили стан на Сухому законі, а на іншому континенті відходили від потрясінь світової війни, жінки у всьому світі знайшли можливість стати розкутіше: не тільки в манері поведінки, а й у виборі шикарних нарядів, яких так не вистачало в воєнного лихоліття.

У 20-ті роки сліпучого гламуру і блискучого джазу модельєри відмовилися від пишних спідниць і сковували корсетів. У моду увійшли витончені сукні вільного прямокутного крою зі сміливим декольте, як правило, на спині.

Цікаво! Сучасна мода на сукні 20-х років повернулася після виходу в світ фільму «Великий Гетсбі» з неповторним Леонардо Ді Капріо.

Плаття з прямокутним силуетом відмінно приховували недоліки фігури, будь то не дуже тонка талія або випирає животик. Аристократичність і вишуканість образу допомагали підкреслити нейтральні відтінки благородних тканин: шовку, оксамиту, мережива, шифону. Для прикраси суконь вибирали бахрому, дорогоцінні камені, вишивку, хутра або пір'я.

Як аксесуари використовувалися:

  • намисто з перлів;
  • горжетки;
  • рукавички;
  • боа з пір'я;
  • хутряне манто;
  • маленька сумка-мішок, розшита камінням або бісером.

Доповнювати зачіску слід:

  • шовковим шарфом;
  • сіткою-вуаллю;
  • мініатюрної капелюшком;
  • пов'язками і накладками на лоб, прикрашеними перлами, стразами, камінням і бісером, пір'ям.

Сьогодні нареченим пропонуються ретро сукні прямокутного силуету із заниженою талією кольору слонової кістки, бежевого або кремового відтінку. Акценти на талії робити не слід, а якщо не хочеться відкривати спину, то область декольте варто закрити мереживом або шифоном. Від рукавів краще відмовитися. Довжина - трохи нижче коліна.
Сьогодні нареченим пропонуються ретро сукні прямокутного силуету із заниженою талією кольору слонової кістки, бежевого або кремового відтінку

Чикаго

На моду 30-х років минулого століття вплинула економічна криза і Велика депресія. Грошей катастрофічно не вистачало, людей звільняли з повсюдно закриваються заводів, а тому більшість жінок не могли дозволити собі шикарних нарядів.

На зміну гламуру епохи джазу прийшла стримана елегантність. Наряди були досить довгими: до щиколотки, а іноді і довше. Дуже короткі спідниці не віталися.

Великою популярністю користувалися довгі сукні з напуском на стегна, фасон яких пізніше стали називати «Чикаго». Шилися вони з щільних тканин: атласу, шовку, оксамиту або шифону. Характерною особливістю ставала щедра драпірування або волани. Як аксесуари вибирали невеликі капелюшки, хутряні манто і довгі рукавички.

У 30-ті роки колір сукні міг бути будь-яким, для сучасної же весілля краще вибрати білий, колір слонової кістки, ніжно-рожевий або кремовий. Таке вбрання подарує образу сувору елегантність і витонченість.
У 30-ті роки колір сукні міг бути будь-яким, для сучасної же весілля краще вибрати білий, колір слонової кістки, ніжно-рожевий або кремовий

Військові 40-е

Воєнний час диктувало найсуворішу економію ресурсів: дефіцит текстилю, який був потрібний для пошиття форми, привів до того, що спідниці жіночих суконь стали коротшими (до колін) і вже. Верх сукні, блузи або піджака був немов скроєний за лекалами військової гімнастерки. Саме в 40-е в моду увійшли широкі квадратні плечі.

Щоб надати образу елегантності, спритні жінки використовували аксесуари - в першу чергу, різноманітні капелюшки.

Цікаво! Після окупації Франції законодавцями моди стали американські дизайнери і модельєри.

Сьогодні весільні сукні в стилі 40-х - це ніжна фактура тюлю і шифону, оголені плечі або довгі рукави .
Сьогодні весільні сукні в стилі 40-х - це ніжна фактура тюлю і шифону, оголені плечі або   довгі рукави

Розкішні 50-е

Які вже скучили за кольором і сміливих рішень за роки військових обмежень дизайнери повернули на подіуми в 50-і роки яскраві сукні з глибоким декольте і пишною короткою спідницею. Найчастіше дуже сміливі і сексуальні наряди носили пишногруді жінки з широкими стегнами, адже мода на худеньких панночок з важким поглядом пройшла.

Перевага віддавалася силуету «пісочний годинник», який мав великі переваги:

  1. розширена знизу спідниця створювала ефект осикою талії;
  2. спідниця-дзвін довжиною до колін або до статі приховувала широкі стегна;
  3. довжина до коліна дозволяла продемонструвати красу ніг;
  4. глибоке декольте підкреслювало пишні груди.

Сьогодні весільні сукні в стилі «нью лук» - це багатошарова пишна спідниця, осина талія, корсет або відкриті плечі, маленький капелюшок (або її імітація). Якщо в 50-і роки акцентами макіяжу ставали яскраво-червоні губи і чорні широкі стрілки, то сьогоднішнім нареченим варто вибирати такий варіант тільки при абсолютній впевненості, що він підходить.
Сьогодні весільні сукні в стилі «нью лук» - це багатошарова пишна спідниця, осина талія, корсет або відкриті плечі, маленький капелюшок (або її імітація)

Стиляги

Шістдесяті продовжили деякі тенденції минулого десятиліття, а від інших відмовилися. Спідниці зберегли багатошаровість, пояс і раніше акцентував увагу на тонку талію, а ось декольте стало пропадати (виняток - V-подібний виріз на спині).

Колірна гамма абсолютна вільна, але чим яскравіше, тим веселіше танцювати бугі-вугі. Геометричні принти (особливий шик - спідниця в великий горох з накрохмаленим под'юбніком), яскрава біжутерія, пов'язки-бантики на збитою високою зачісці, великі вії і ляльковий погляд - образ вимагав екстравагантності, сміливості, відчайдушності.

Сьогодні наречені можуть вибрати біле плаття характерного А-силуету і додати в нього ретро-нотки яскравими деталями: великими бусами, високим начосом, контрастним поясом, пишним под'юбніком.
Сьогодні наречені можуть вибрати біле плаття характерного А-силуету і додати в нього ретро-нотки яскравими деталями: великими бусами, високим начосом, контрастним поясом, пишним под'юбніком

хіпі

Стиль хіпі - це протест проти системи, стереотипів і нерівності. «Квіти життя» виступали за мир і любов, скандуючи «Make love, not war!», Що в дослівному перекладі означає «Кохайтеся, а не війною!». Світогляд хіпі вплинуло і на формування стилю, прикметами якого стали прості силуети, невибагливість, самобутність і етнічні мотиви.

Одяг хіпі - це старі джинси, без лейблів і брендів, куртки та жилетки з вишивкою або бахромою з натуральних тканин.

Цікаво! Аксесуари хіпі - фенечки, стрічки або тонкі плетені шнурки для волосся.

Щоб одягатися на весілля в хіпових плаття, необхідно мати велику сміливість. Одні тільки кольору чого варті! Вони можуть бути природних земельних відтінків (коричневі, зелені, жовті) або кислотними з різними психоделічними візерунками.

Важливий момент для образу хіпі - зачіска. У жінок це, як правило, довге розпущене волосся, іноді заплетене в коси або зібрані в хвости. Часто хіпі заплітали тоненьку косичку або кілька, залишаючи решту волосся розпущеним і вплітаючи в коси нитки, намистинки, бісер або стрічки.
Важливий момент для образу хіпі - зачіска

Вінтаж

Вінтаж - напрямок в моді, мета якого відродити старі тенденції і створити стилізації колись популярних трендів.

грецький

Середземноморський вантажу характеризується легкістю і легкістю. Плаття в грецькому стилі прості і елегантні. Вони майже завжди довгі, шиються з повітряних тканин і мають витонченим фасоном, прикрашаються плісированими вставками і поясами, можуть мати асиметричний крій.
Середземноморський вантажу характеризується легкістю і легкістю

Вікторіанський

Цікаво! Королева Вікторія, ім'я якої отримала ціла епоха, стала законодавицею мод в сфері білосніжних весільних нарядів.

Характерні прикмети вікторіанського винтажа:

  • витонченість;
  • багатство;
  • розкіш;
  • романтика.

Кожна наступна епоха дарувала вікторіанським ретро суконь свої риси: 20-е - занижену талію, 40-е - рукава-ліхтарики, хіпі - вишивку і фольклорні мотиви. Так традиційні вікторіанські вбрання з облягаючим ліфом і пишною спідницею з органзи, кашеміру, шовку, льону перетворювалися в приталені асиметричні А-сукні з довгим шлейфом. Незмінним залишався лише колір - білий або відтінку слонової кістки.
Кожна наступна епоха дарувала вікторіанським ретро суконь свої риси: 20-е - занижену талію, 40-е - рукава-ліхтарики, хіпі - вишивку і фольклорні мотиви

Варіанти крою та дизайну

Існуючі варіанти весільних ретро-суконь - це найбільш вдалі стилізації моделей минулого сторіччя, адаптовані під тенденції сучасності.

Без рукавів з оголеною спиною

Цей дизайн ретро-суконь відноситься до 20-х років і стилю «Гетсбі». У вільному силуеті без рукавів абсолютно глуха передня частина виграшно контрастує з глибоким вирізом на спині.

Для пошиття використовують шовк, шифон, мереживо, оксамит. Для обробки - дорогоцінні й штучні камені, перли, бісер, бахрому.
Для пошиття використовують шовк, шифон, мереживо, оксамит

Шлейф і виріз на спині

Весільні сукні з довгим шлейфом і глибоким вирізом на спині прийшли в ретро-стиль з 30-х. Шилися вони з атласу і шовку.

Подібний крій характерний і для вантажних нарядів - грецьких і вікторіанських. У першому випадку оголена спина декорується драпіровками, які плавно переходять в шлейф. У другому - шлейф «виростає» з спідниці, так як становить з нею єдиної полотно.
Подібний крій характерний і для вантажних нарядів - грецьких і вікторіанських

Пишна спідниця і вузький верх

А-силует характерний для нарядів 50-60-х років. Він підійде нареченим, які хочуть підкреслити витончену талію і приховати недоліки в області стегон (надмірно широкі або, навпаки, занадто вузькі).

Шиються весільні ретро сукні даного типу як з простих тканин (при цьому дизайнери не економлять на декорі - мереживі, перлах, стразах), так і з розкішних матерій типу атласу.

Якщо ви шукаєте класичне ретро плаття А-силуету для весілля, то виберіть довгий атласний наряд світлого відтінку з пишною спідницею, який допоможе створити елегантний образ.
Якщо ви шукаєте класичне ретро плаття А-силуету для весілля, то виберіть довгий атласний наряд світлого відтінку з пишною спідницею, який допоможе створити елегантний образ

Глибоке декольте і корсет

Весільне ретро плаття з глибоким декольте і корсетом на шнурівці - відсилання до дизайну Вікторіанської епохи, яка позбулася цнотливості і знайшла сміливість і сексапільність.

Багато наречених вибирають саме такий дизайн для весільного плаття, щоб підкреслити талію корсетом, відкрити зону декольте і зробити силует витонченим за рахунок довгої і пишною спідниці.
Багато наречених вибирають саме такий дизайн для весільного плаття, щоб підкреслити талію корсетом, відкрити зону декольте і зробити силует витонченим за рахунок довгої і пишною спідниці

аксесуари

Вдало підібрані аксесуари допомагають завершити ретро-образ. Так, в 20-і роки можна було обійтися без нитки перлів, хутряного манто або боа з пір'я, а в 40-50-і роки натуральні перли замінили намисто з штучних перлів.

Доповнити ретро-образ можна:

  • бусами;
  • брошками;
  • головними уборами;
  • хутряним манто або горжеткою;
  • боа з пір'я.

Порада! Для правильного вибору аксесуарів визначитеся з тимчасовим відрізком створення стилю.

Свою лепту в завершення образу внесе і зачіска . Це можуть бути і легкі хвилі, і локони, і високі зачіски, і начісування. Серед аксесуарів виберіть відповідний ретро-стилю варіант - шпильки, банти, шовковий шарф, стрічки, обручі, намистини, пов'язки з пір'ям Чи не забороняється згадати і про класичний аксесуар нареченої - фату, але вона більше підійде до суконь в вінтажному стилі.
Свою лепту в завершення образу внесе і   зачіска

рекомендації

При виборі весільного вбрання в стилі ретро багатьом буде корисна покрокова інструкція:

  1. Визначтеся, яка у вас буде весілля: класична і елегантна або ж сучасна і яскрава;
  2. Для елегантною класичною весілля виберіть одну з сучасних варіацій в вінтажному стилі. Також підійдуть класичні облягаючі сукні по фігурі моди 30-х або 50-х років;
  3. Якщо ж планується весела весілля, віддайте перевагу весільним сукням у стилі «Стиляг» 60-х років;
  4. Після того як ви визначилися зі стилем, необхідно підібрати плаття по розміру , Враховуючи особливості фігури. Наприклад, обтягуючі сукні 50-х років більше підійдуть дівчатам з ідеальними пропорціями, а прямокутний силует суконь в стилі «Гетсбі» універсальний;
  5. Завершіть образ аксесуарами. Припустимо, якщо у вас маленька або, навпаки, великі груди, виберете наряд в стилі «Гетсбі» з вирізом на спині, а не на грудях, і використовуйте боа.

Корисне відео

Небанально і вельми цікаво виглядають весільні сукні в стилі ретро. Такі наряди підходять як для тематичного весілля , Так і для класичного торжества. Ще більше варіантів красивих ретро-суконь в відео:

висновок

Стиль ретро минулого століття приваблює сучасних наречених елегантністю, простотою і незвичайністю. Епоха ретро пропонує безліч варіантів весільних нарядів, і будь-який з них готовий передати настрій урочистості і підкреслити індивідуальність нареченої.

Кому підійде?
Кому підійде?
Кому підійде?
Кому підійде?