Виноградні маски для обличчя - кращий спосіб зберегти молодість

Виноград був в пошані з давніх часів. Грецькі і римські лікарі призначали його для відновлення сил, для лікування нервових розладів, серцево-судинних захворювань, недокрів'я, обміну речовин і іншого. Але досконально виноград був вивчений через багато століть і зараз визнаний одним з кращих антиоксидантів, що дозволяють зберегти здоров'я, молодість і красу. Крім того, виноград містить у величезній кількості мікроелементи і вітаміни А, групи В, С, Е, РР, натрій, марганець, кальцій, калій, цинк, залізо, мідь, глюкозу, фруктозу та ін.

До відома: антиоксиданти - речовини, що захищають організм від вільних радикалів, які ушкоджують клітини, тим самим знижуючи стійкість організму до хвороб, до процесу старіння.

Виноград можна вживати не тільки всередину, але і наносити зовнішньо. До речі, рекомендуємо є його цілком з шкіркою і кісточками, так як найбільша концентрація антиоксидантів міститься саме в них. Виноград як бальзам для нашої шкіри; покращує колір обличчя, зволожує і робить її пружною, еластичною.

До протипоказання м можна віднести лише індивідуальну непереносимість.

Для приготування маски можна використовувати свіжовичавлений сік або м'якоть винограду будь-якого сорту. Приготовану суміш слід наносити на очищену шкіру обличчя, шиї, декольте на 15-20 хвилин, потім змити теплою / прохолодною (мінеральної) водою або трав'яним відваром і нанести Ваш звичайний крем.

Рідкі маски зручно наносити пензликом в кілька шарів (нанесіть 1 шар, після його підсихання - нанесіть 2ий і т.д.)

Найпростіші рецепти, які підходять для будь-якого типу шкіри , це: Найпростіші рецепти, які підходять   для будь-якого типу шкіри   ,    це:

  1. протерти шкіру розрізаної навпіл ягодою, залишити до висихання, а потім змити.
  2. нанести просто виноградну м'якоть (без добавок).
  3. або ж використовувати масло виноградних кісточок (продається в аптеці), яке досить активно відновлює пошкоджені клітини.

Виноградна маска для чутливої і тонкої шкіри

  1. 2 ст.л. винограду + 1 ч.л. меду + 1 ч.л. сиру ретельно перемішати і нанести на шкіру.
  2. 1 ст.л. винограду перемішайте з 1 яєчним жовтком, нанесіть.

Маска з виноградом для сухої шкіри

Змішайте по 1 ч.л. винограду, сметани, рослинного масла (оливкового, соняшникової, мигдалевого або будь-якого іншого) і 1 яєчний жовток, нанесіть на очищену шкіру .

Виноградні маски для жирної шкіри чудово очищають пори , Позбавляють від жирного блиску і прищів .

  1. 2 ст.л. винограду + 2 ч.л. сиру ретельно перемішати і нанести на шкіру.
  2. 1 ст.л. винограду (краще взяти червоного / чорного сорту або кислий на смак) + 1 ч.л. сметани і нанести на шкіру.
  3. Маска-пілінг. 1-2 ст.л. винограду + 0,5 ч.л. оливкової (або іншої олії) + 0,5 ч.л. харчової соди перемішати і нанести на шкіру круговими рухами, потім залишити на шкірі ще на деякий час.

При жирній шкірі змивати маску можна неміцним свежезаваренним чорним або   зеленим чаєм При жирній шкірі змивати маску можна неміцним свежезаваренним чорним або зеленим чаєм .

відбілююча маска

Змішайте м'якоть винограду і 0,5 ч.л. лимонного соку, нанесіть на обличчя. При сухій і чутливій шкірі наносити точково.

Виноградні маски для в'янучої шкіри

  1. Маска-компрес. Для цієї маски нам знадобиться марля - складіть її в декілька разів і зробіть дірочки для очей і для носа. (Замість марлі можна використовувати ватяні диски.) Далі змішайте в рівних частинах молоко і виноградний сік, змочіть марлю в цій рідині, злегка відіжміть і покладіть на обличчя.
  2. 1 ст.л. косметичної глини розведіть 1 ч.л. вершків і 1 ч.л. соку винограду, перемішуйте до отримання однорідної маси, потім нанесіть на шкіру. Якщо замість соку Ви використовуєте м'якоть винограду, тоді вершків візьміть побільше.

Маски з виноградом для всіх типів шкіри

(Тут беремо 1 ст.л. соку / м'якоті винограду)

  1. м'якоть винограду + 1 ч.л. теплого меду змішати і нанести.
  2. Виноград + картопляний крохмаль . Компоненти брати в такій кількості, щоб вийшла кашка середньої густини.
  3. Залийте 1 ст.л. подрібнених вівсяних пластівців 1-2 ст.л. виноградного соку, залиште на 5-10 хвилин до набрякання, потім додайте 1 яєчний жовток, 0,5 ч.л. кухонної солі і 1 ч.л. рослинного масла, ретельно перемішайте і нанесіть на вологу шкіру.

Виноградні маски рекомендується робити 1-2 рази в тиждень. вони повернуть молодість Вашій шкірі, зволожать і підживлять її корисними речовинами, зроблять шовковистою, пружною, бархатистою.

Будьте красиві!