Правила етикету за столом для дітей

  1. Використовуйте хусточки і серветки Zewa
  2. Столовий етикет для дітей
  3. Правила етикету за столом для дітей
  4. Правила використання столових приладів
  5. Як вести себе за столом під час їжі
  6. Як правильно сидіти за столом

Паперові хустки Zewa м'які і такі міцні *, що витримують навіть прати у пральній машині!

Використовуйте хусточки і серветки Zewa

Для косметичних цілей

Навчити дитину, як правильно вести себе за столом, - непросте завдання. Однак знання столового етикету зроблять вашого малюка не тільки бажаним гостем на будь-якому заході, а й допоможуть на шляху до дорослішання. Розуміння правил поведінки за столом для дітей дозволить дитині розвинути важливі соціальні навички.

Якщо ви не впевнені, як навчити дитину не пустувати під час їжі, або боїтеся, що самі призабули деякі правила етикету за столом, то наш список рад на цю тему - для вас! Тут зібрані всі необхідні поради, як правильно сидіти за столом.

Столовий етикет для дітей

Дитина вчиться, повторюючи за іншими людьми. Папа, мама, старші брати і сестри - всі члени сім'ї можуть показати малюкові, як вести себе за столом.

Правила етикету за столом для дітей

Багато правила поведінки за столом для дітей існують для того, щоб дитина в гостях був ввічливим і виявляв подяку за смачну їжу. Поясніть вашій дитині важливість наступних якостей:

  • Турбота: перед початком прийому їжі попросіть дитину допомогти накрити на стіл. Коли все закінчать є, поясніть йому, що потрібно прибрати тарілки.
  • Терпіння: переконайтеся, що всі члени сім'ї чекають один одного, перш ніж сісти за стіл. Крім того, слід дочекатися, щоб у кожного була тарілка з їжею, перш ніж починати їсти.
  • Уміння вести бесіду: нагадайте дитині, що треба ввічливо розмовляти з усіма сидячими за столом і не перебивати своїх співрозмовників.
  • Ввічливість: як тільки дитина спробує вийти з-за столу, натякніть йому, що треба спочатку запитати дозвіл. Поясніть дитині, що потрібно подякувати того, хто приготував їжу, навіть якщо подавалась не найулюбленіша страва. Добре продемонструвати це на власному прикладі: навіть якщо кулінарні експерименти вашого чоловіка або дружини не дуже вдалися, подякуйте йому перед дитиною за старання.

Безсумнівно, ви вчили вашої дитини говорити "спасибі" і "будь ласка" з самого народження. Проте він може легко забути сказати "чарівні слова", коли хвилюється або дуже хоче їсти. Якщо малюк забуває про правила етикету за столом, допоможіть йому зрозуміти, наскільки важливо говорити "спасибі" і "будь ласка". Ці слова, як за помахом чарівної палички, перетворюють будь-яку вимогу в прохання, яку люди більш охоче погоджуються виконати.

Переконайтеся, що у дитини завжди при собі є упаковка паперових хустинок на випадок, якщо йому потрібно висякати ніс. Вони особливо стануть в нагоді, якщо малюк в гостях у родичів або друзів. паперові хусточки Zewa Deluxe ідеально підходять для дітей, так як вони м'які, міцні і дерматологічні протестовані *

Правила використання столових приладів

Згодом у дитини розвивається моторика, і він починає освоювати мистецтво використання столових приладів. Ознайомте його з усіма елементами сервірування столу, поки він зовсім крихітка, за допомогою приладів з кольорового картону. Виріжте фігурки вилок, ножів, ложок і тарілок. Для цього прекрасно підійде порожня коробочка з-під паперових серветок. Розіграйте сцену з "ресторану" разом з дитиною: попросіть його бути офіціантом або офіціанткою і правильно розставити картонні прилади на столі.

Як вести себе за столом під час їжі

Правила поведінки за столом для дітей дуже важливі, але, коли дитина зовсім маленький, іноді йому навіть буває корисно відчувати себе вільним, коли він їсть, і не боятися створити безлад. Поки малюк росте, важливо давати йому можливість насолоджуватися прийомом їжі, щоб він асоціював його з приємним заняттям. Тому дозвольте дитині пограти з їжею якийсь час. Пізніше, коли він підросте, ви зможете поступово навчити його ключовим правилам столового етикету для дітей:

  • Миття рук до і після їжі: переконайтеся, що дитина знає, як правильно мити руки: до і після їжі.
  • Акуратність і спокій під час їжі: підкажіть малюкові, що треба брати менше їжі виделкою, щоб їсти з закритим ротом було простіше. Розкажіть йому відому приказку "коли я їм, я глухий і німий", щоб він не розмовляв під час їжі.
  • Чистота рук, рукавів і колін: поставте коробочку з серветками на стіл, щоб дитина могла легко взяти серветку однією рукою і витерти свої руки і рот. Він також може послати одну паперову серветку собі на коліна, щоб не забруднити спідницю або штанці. Нагадайте малюкові, що якщо йому потрібна тарілка, то про це слід попросити сидить поруч, а не тягнутися за нею через весь стіл. Так легко забруднити рукава!

Паперові рушники також можуть стати в нагоді, щоб протерти безлад на столі. Спробуйте паперові рушники Zewa Premium - вони міцні і відмінно вбирають.

Як правильно сидіти за столом

Коли дитина стає старше, він їсть спокійніше, чи не зіскакуючи зі стільця і ​​не ставлячи лікті на стіл. Однак домогтися цього не так просто.

Якщо ваша дитина постійно постає, сідає на коліна або сповзає на край стільця під час їжі, швидше за все, йому просто некомфортно. Якщо його ніжки поки не дістають до підлоги, покладіть йому під стілець підставку для ніг і подушку під спину, щоб йому було зручніше сидіти.

При навчанні дитини, як правильно сидіти за столом, краще кожен раз пояснювати йому по одному правилу. Таким чином, маляті буде легше його зрозуміти, і він буде отримувати задоволення, перебуваючи за столом і сміливо освоюючи нові навички. Правила поведінки за столом для дітей поступово стануть звичкою, тому важливо проводити тренування постійно, бути терплячими і надавати дитині необхідну допомогу і підтримку.

* За результатами дослідження Eurofins Evic (Еврофінс ЕВІКЕМ), Франція, квітень 2018 р.

** Сертифікат виданий Derma Tronnier GmbH & Co.KG (Дерма Тронніер Гмбх і Ко.КГ), Німеччина, 2018 р