1С Бухгалтерія 8.3 - зрозумілий самовчитель для початківців

  1. Короткий інструктаж для початківців користувачів 1С 8.3
  2. Що необхідно врахувати новачкам
  3. Як навчитися працювати в програмі досвідченим бухгалтерам
  4. 1С Бухгалтерія 8.3 - зрозумілий самовчитель для початківців
  5. Глава 1. Адміністрування програми
  6. Глава 2. Підготовча частина. Налаштування програми 1С
  7. Глава 3. Короткий путівник по інтерфейсу ТАКСІ
  8. Глава 4. Основні довідники
  9. Глава 5. Звіти
  10. Глава 6. Відображаємо операції господарської діяльності організації
  11. 6.2. Банківські операції
  12. 6.3. Валютні операції
  13. 6.4. Кадри і заробітна плата
  14. 6.5. облік МПЗ
  15. 6.6. придбання товарів
  16. 6.7. Придбання і рух ОС
  17. 6.8. Придбання і рух НМА
  18. 6.9. Розрахунки з підзвітною особою
  19. 6.10. Виробництво готової продукції
  20. 6.11. Облік доходів від реалізації
  21. 6.12. Взаєморозрахунки з контрагентами
  22. 6.13. облік витрат
  23. Глава 7. Звітність в програмі
  24. Глава 8. ССО
  25. Глава 9. Виправлення помилок в 1С
  26. Глава 10. Відповіді на питання
  27. Глава 11. Корисні посилання по 1С Підприємство 8.3
  28. Де подивитися список літератури по 1С і замовити потрібну?
  29. Як написати в 1С? Що потрібно при цьому вказати?
  30. Де можна подивитися список зареєстрованих помилок по конфігурації
  31. Де подивитися поточні релізи 1С
  32. Ціни і порядок поставки програм 1С
  33. Де подивитися реалізацію змін законодавства розробниками в 1С
  34. Якщо потрібна додаткова ліцензія 1С
  35. Післямова

Ви дивіться наш новий збірник безкоштовних відеоуроків і інших матеріалів: «1С Бухгалтерія 8.3 - зрозумілий самовчитель для початківців».

3 - зрозумілий самовчитель для початківців»

Самовчитель складений таким чином, що в доповненні до наведеного нижче матеріалу, ми надаємо вам посилання на наші статті, відео матеріали, які так само допоможуть вам в освоєнні програми. Дані матеріали ви можете безкоштовно завантажити або вивчати на нашому сайті в режимі онлайн.

У нашому самовчитель детально розглядаються найактуальніші технічні питання, з якими стикається кожен користувач: як встановити програму, оновити Платформу і конфігурацію. Дуже цікава глава по навігації в програмі: інтерфейс ТАКСІ, настройка розділів, системні команди, робота з документами і довідниками.

Найбільша глава включає в себе практикум по відображенню основних господарських операцій в 1С Підприємство 8.3. Ми даємо чіткі опрацьовані покрокові інструкції щодо їх виконання. Звичайно, в самовчителі представлений той мінімум, який необхідний бухгалтеру для старту роботи в 1С.

Якщо вам необхідна допомога в освоєнні більш широкого спектра операцій в програмі 1С, то ми пропонуємо вам пройти наш професійний курс « 1С 8.3 Бухгалтерія 3.0 на інтерфейсі ТАКСІ ».

Ми впевнені, що наш Самовчитель по роботі з 1С 8.3 буде корисний кожному, хто з ним ознайомиться. Збережіть цю сторінку в соціальних мережах або в закладки як шпаргалку. Користуйтеся нею онлайн завжди, коли це буде вам необхідно.

Короткий інструктаж для початківців користувачів 1С 8.3

З чого почати?

Якщо ви зараз читаєте ці рядки, то відповідь на це питання очевидна. Ви придбали 1С Бухгалтерія 8.3 та готуєтеся працювати на ній або вже працюєте, але пізнавати всі премудрості програми вам доводиться самостійно.

Що в цьому випадку ми можемо вам порадити.

Залежно від того - новачок ви або досвідчений бухгалтер - завдання будуть трохи відрізнятися, але не дуже. І в тому і в іншому випадку вам доведеться навчитися самостійно обслуговувати програму і вирішувати безліч питань з відновлення даних, зберігання, оновлення та установки нових баз даних. Без цих дій, яким би знаючим користувачем ви не були, успішної роботи не вийде. Якщо тільки, звичайно, у Вас немає фахівця-адміністратора 1С, який бере на себе всі ці питання.

Але будемо вважати, що фахівця у вас немає і ваше завдання - навчитися все робити самому. Ми допоможемо вам у цьому!

Друге завдання - розібратися з тим, де які документи і довідники знаходяться, які дії програма робить автоматично, а які вам доведеться робити самостійно, як налаштувати програму «під себе», який порядок оформлення документів і регламентної звітності діє в програмі. Це найбільша частина роботи по освоєнню програми і матеріали нашого Самовчителя принесуть вам тут реальну користь.

І нарешті найголовніше завдання - вміння виправляти помилки в програмі.

Цьому не вчать, але без цього ви не зможете ні здавати звітність, ні успішно вести облік своєї організації. Тому ми спеціально виділили в самовчителі окрему главу - «Виправлення помилок в 1С», яка буде вашою «Швидкою допомогою» в складних ситуаціях.

Також ми зібрали в одному місці ряд корисних посилань, які допоможуть вам підібрати собі фірму-франчайзі в вашому місті для вирішення складних питань, знайти і замовити потрібну книгу по 1С для самонавчання, уточнити список помилок конфігурації, щоб не гадати: ваша це помилка в програмі або розробників, дізнатися, коли планується реалізація тих чи інших змін в програмі 1С, як зв'язатися з розробниками і багато іншого ...

Бухгалтер - це затребувана і популярна на ринку професія. І сьогодні кожен бухгалтер, крім професійних знань, зобов'язаний володіти знаннями спеціальних програмних продуктів, що дозволяють автоматизувати поточний облік. 1С 8.3 Бухгалтерія - безперечний лідер серед таких програм, тому навчання роботи на ній вам життєво необхідно.

Що необхідно врахувати новачкам

Відразу скажемо, що програма 1С 8.3 влаштована настільки зручно і грамотно, що освоїти її можна користувачам навіть із зовсім невеликим досвідом роботи.

  1. Все в ній гранично прозоро: всі операції в програмі згруповані в розділи з «мовцями» назвами: Адміністрування, Довідники, Звіти, Банк і каса, Зарплата і кадри, ОС і НМА, Покупки, Продажі і т. Д .. В них збираються всі документи за зазначеними операціями.
  2. Використовуючи вбудовану довідку 1С, можна дізнаватися необхідну інформацію прямо з програми: гл. меню - Довідка - Зміст довідки:

меню - Довідка - Зміст довідки:

В результаті з'являється зміст Довідки за розділами, де ви можете прочитати потрібну інформацію. Про це мало пишуть і ще менше використовують, але це - прекрасне працює засіб пізнання програми 1С Бухгалтерія 8.3. Рекомендуємо вам:

Рекомендуємо вам:

  1. У кожному документі і довіднику також є вбудована довідка, якою ви можете успішно користуватися:

У кожному документі і довіднику також є вбудована довідка, якою ви можете успішно користуватися:

Не забувайте про цю можливість, коли сумніваєтеся в тому, як правильно заповнити документ:

Не забувайте про цю можливість, коли сумніваєтеся в тому, як правильно заповнити документ:

  1. При придбанні програми вам разом з комплектом дається диск з програмним забезпеченням і додаткові методичні матеріали, що дозволяють вивчити ази роботи в 1С 8.3. Книги «Керівництво користувача», «Керівництво ведення обліку в 1С: Бухгалтерія Підприємства» відмінно справляються із завданням знайомства і є гідом по початковому налаштуванні програми.

Вивчаючи послідовність установки програми 1С 8.3, введення настановних констант і нюанси заповнення довідників, ви зможете правильно формувати первинні товаросупровідні та бухгалтерські документи, а також вивчити правила складання основних проводок.

  1. У вашому доступі є Інтернет - велике чудо нашого століття! Використовуйте його на всі 100%.

Багато питань вирішуються на форумах бухгалтерів, таких як:

Також ви можете задавати питання на нашому форумі в рубриці «Поставити питання - по 1С Бухгалтерія 8»

Використовуйте для вивчення наші безкоштовні матеріали по 1С 8.3 Бухгалтерія 3.0:

На Youtube ви можете подивитися більше 450 відеоуроків від ПРОФБУХ8

  1. І, нарешті, ми пропонуємо вам цей Самовчитель, структура якого повторює курс Ольги вовни по роботі в 1С Бухгалтерія 3.0 на інтерфейсі ТАКСІ .

Ми сподіваємося, що ця інформація допоможе вам успішно приступити до роботи в програмі 1С 8.3.

Тих, хто хоче вивчити програму на професійному рівні з усіма нюансами податкового і бухгалтерського обліку, від правильного введення документів до формування всіх основних форм звітності, ми запрошуємо на наш курс по роботі в 1С 8.3. Тест-драйв по ньому ви можете подивитися тут ˃˃

Як навчитися працювати в програмі досвідченим бухгалтерам

Досвідчені бухгалтери можуть навчитися програмі 1С Бухгалтерія 8.3 без особливих труднощів. Більшості з них буває досить вивчити інтерфейс програми і освоїти основні принципи роботи в ній.

У наших матеріалах є безкоштовний семінар по «Інтерфейсу ТАКСІ» , Який ми рекомендуємо таким користувачам, щоб допомогти їм розібратися, де що знаходиться і як використовувати вбудовані команди програми в роботі. Це відмінний матеріал для ознайомлення з програмою 1С 8.3.

Це дозволить не відчувати особливих проблем при відображенні основних господарських операцій, що стосуються розрахунку зарплати, обліку матеріальних запасів або нарахування амортизації. Якщо все первинні дані введені коректно і параметри операцій встановлені правильно, то проводки формуються автоматично.

У разі виникнення труднощів з формуванням звітності або заповненням форм, завжди можна отримати безкоштовну консультацію у фахівців компанії, в якій було придбано програмне забезпечення, або на форумах професійних бухгалтерів порадитися з колегами.

Також ви можете задавати питання на нашому форумі в рубриці «Поставити питання - по 1С Бухгалтерія 8» .

1С Бухгалтерія 8.3 - зрозумілий самовчитель для початківців

зміст:

Глава 1. Адміністрування програми

  1. Установка і оновлення технологічної платформи
  2. Оновлення конфігурації інформаційної бази

Глава 2. Підготовча частина. Налаштування програми

Глава 3. Короткий путівник по інтерфейсу ТАКСІ

  1. Налаштування вікна навігації. "Витягуємо" необхідні довідники, журнали документів.
  2. Налаштування складу команд для роботи з документами. Якщо немає потрібної кнопки - заглянемо в меню "ЩЕ".

Глава 4. Основні довідники

Глава 5. Звіти

Глава 6. Відображаємо операції господарської діяльності організації

  1. Касові операції;
  2. Банківські операції;
  3. Валютні операції;
  4. Заробітна плата і кадри;
  5. Облік МПЗ;
  6. Придбання товарів;
  7. Придбання і рух ОС:
    • Особливості відображення операцій з обліку ОС в 1С 8.3;
    • Придбання ОЗ (авто);
    • Реєстрація транспортного засобу в органах ДАІ;
    • Прийняття до обліку ОС. За НУ нараховується амортизаційна премія;
    • Реалізація ОС зі збитками.
  8. Придбання і рух НМА;
  9. Розрахунки з підзвітною особою;
  10. Облік витрат;
  11. Виробництво готової продукції;
  12. Облік доходів від реалізації;
  13. Взаєморозрахунки з контрагентами.

Глава 7. Звітність в програмі

Глава 8. ССО

Глава 9. Виправлення помилок в 1С 8.3

Глава 10. Відповіді на питання

Глава 11. Корисні посилання 1

Глава 1. Адміністрування програми

Отже, ви щасливий володар 1С Бухгалтерія 8.3 ред. 3.0!

Придбано потрібна програма 1С. У коробці, яку вам урочисто вручили, знаходиться інсталяційний диск для установки платформи і конфігурації, керівництво користувача, інструкції з установки і в закритих конвертах секретна інформація з програмної (апаратної) ліцензії програми.

Все це у вас є. Є бажання полегшити собі життя і працювати в програмі 1С 8.3, про яку ви чули стільки хорошого. Є комп'ютер. З чого почати? Якщо у вас немає свого персонального 1С-фахівця, то встановити програму доведеться вам самостійно.

Це не так страшно, як може здатися на перший погляд. Установка йде автоматично з інсталяційного диска, але, щоб не діяти наосліп, ми підготували для вас докладні інструкції по установці програми в наших відеоуроку і статтях.

Нижче ми даємо добірку матеріалів, як це робити.

Практичні уроки (відео) по установці, оновленню платформи і конфігурації:

Статті про встановлення програми 1С Підприємство 8.3:

Якщо щось пішло не так:

Глава 2. Підготовча частина. Налаштування програми 1С

Вітаємо вас, якщо ви перейшли до цієї чолі "Самовчителя 1С 8.3", то, значить, програму ви успішно встановили.

Тепер у вас є інструмент для роботи, треба зорієнтуватися як ним користуватися. Почнемо з панелі Розділів, яка розташована в крайній лівій області програми 1С 8.3. Вивчимо настройку Функціональності, Параметрів обліку та Облікової політики.

Ці дії дуже важливі, тому що вони - гарант нашої коректної роботи в програмі 1С, складання правильної звітності, задоволення від оволодіння навичками роботи в новому інтерфейсі!

Крім відеоуроків, ми безкоштовно пропонуємо вам наші статті, в яких міститься багато корисної та своєчасної інформації. У них можна уточнити те, що було не зрозуміло в відеоразборе.

Відео уроки про налаштування в програмі:

Статті про налаштування в програмі 1С:

Глава 3. Короткий путівник по інтерфейсу ТАКСІ

Це - родзинка нашого Самовчителя 1С для початківців! Вона допоможе вам розібратися з усіма нововведеннями, зручностями і "корисними" інтерфейсу, з усіма "подарунками" розробників 1С 8.3. Ці інструменти допоможуть вам максимально оптимізувати свою роботу в програмі, зробити її найбільш зручною, "сконструювати" програму "під себе"!

Для більш поглибленого вивчення особливостей роботи в інтерфейсі ТАКСІ ми пропонуємо вам вивчити Курс «Путівник по інтерфейсу ТАКСІ в 1С: Бухгалтерія 8 ред. 3.0 " .

У Путівнику ви зможете набути початкових навичок вільної роботи з обробками, настройками звітів, друкованими формами, легко користуватися кнопками області системних команд і багато іншого, що допомагає полюбити програму 1С, зробити її своєю помічницею і підвищити самооцінку!

Ви можете почати вивчати інтерфейс ТАКСІ з наших відеоуроків, присвячених налаштування вікон навігації. "Витягуємо" необхідні довідники, журнали документів:

Налаштування складу команд для роботи з документами. Якщо немає потрібної кнопки - заглянемо в меню "ЩЕ":

Статті для вивчення особливостей роботи в інтерфейсі ТАКСІ:

Глава 4. Основні довідники

Для введення даних в довідники потрібно відкрити розділ Довідники. Ми будемо знайомитися, як можна заповнювати інформацію в довідники «одним натисканням кнопки», а також працювати з довідниками в 1С 8.3, що встановлюють правила нашого бухгалтерського і податкового обліку.

А це дуже цікаво і пізнавально - як вони діють? Яким чином впливають на звітність? Як допомагають нам сформувати її автоматично? !!!

Чарівні можливості для роботи з довідниками, закладені розробниками, дуже докладно описуються в наших матеріалах.

Відеоурок по роботі з довідниками:

Статті про роботу з довідниками:

Глава 5. Звіти

Для контролю даних в програмі 1С 8.3 і аналізу господарської діяльності організації необхідно працювати з бухгалтерськими звітами програми. В 1С 8.3 ми можемо не тільки формувати звіти за обраною аналітиці, а й оформляти їх так, як нам зручно, зберігати налаштування, вводити додаткові поля в звіт і зберігати результати в Архіві.

Тут же ми показуємо, як будувати звіти за даними програми самостійно, використовуючи нашу «чарівну паличку» - Універсальний звіт.

Нижче ми наводимо наші статті про налаштування та використання основних звітів в програмі:

Глава 6. Відображаємо операції господарської діяльності організації

6.1. Касові операції

Відображення операцій господарської діяльності організації проводиться документами програми. Документи, з якими працює каса в 1С 8.3 зібрані в розділі Банк і Каса.

Статті про відображення касових операцій:

6.2. Банківські операції

Освоївши готівкові розрахунки, приступимо до вивчення розрахунків безготівкових в 1С 8.3.

Це дуже об'ємна тема, яка включає безготівкові розрахунки і з постачальниками, і з покупцями, і з бюджетом. У самовчитель ви переглянете відеоразбор Ольги вовни помилок роботи з виписками. Інформація унікальна і дуже корисна всім!

Відеоурок по банківським операціям:

У статтях - наша добірка покрокових інструкцій по роботі з банківськими операціями:

Наші статті про роботу з Клієнт-Банком:

6.3. Валютні операції

Розділ Валютні операції виокремлений не випадково - це складні розрахунки у валюті.

Це і покупка і продаж валюти банку, і розрахунки з контрагентами у валюті, розрахунок курсових різниць. Як оформляти такі операції правильно ви можете дізнатися в наших статтях, запропонованих нижче.

Статей трохи, але вони вимагають уважного до себе ставлення і точного розуміння "того, що відбувається" в програмі. Сподіваємося, що, вивчивши їх, ви зможете без помилок працювати з валютними операціями в програмі.

Статті про роботу з валютними операціями:

6.4. Кадри і заробітна плата

Налаштування зарплати і облік зарплати в 1С 8.3 знаходяться в розділі Зарплата і Кадри.

При чіткій установці параметрів обліку зарплати і коректній роботі з кадровими документами в програмі, ми отримаємо безтурботне життя з проведення операцій з нарахування зарплати та формування звітності по ній в подальшій роботі.

Але тим не менше не можна забувати і те, що зарплатний блок в 1С Бухгалтерія 3.0 має обмежений функціонал. Тому якість настройки зарплати в програмі має дуже велике значення.

Для тих, хто веде облік зарплати в цій конфігурації, ми запрошуємо подивитися відео з семінару Ольги вовни про особливості нарахування допомоги за лікарняним листком:

Також вам будуть корисні наші статті про нарахування та виплату зарплати:

Обмін даними між базами 1С 8.3:

6.5. облік МПЗ

Продовжуємо розвивати господарське життя організації!

На допомогу вам наші статті про облік ПММ, спецодягу і спецоснастки, інструкції по переміщенню товарів, списання матеріалів, використання документів Вимога-накладна з докладними покроковими діями в програмі 1С 8.3 - це наш подарунок користувачам у вивченні цієї важливої ​​теми!

Статті з обліку МПЗ:

6.6. придбання товарів

У цьому розділі вам належить розібратися в тонкощах придбання товарів. Що в них особливого, що ми їх розглядаємо в окремо? Які таємниці і підводні камені таяться в такому придбанні?

Ми наводимо дуже цікаве відео з семінару Ольги вовни, де вона показує помилки, що допускають бухгалтери, при оформленні операцій придбання товарів в 1С 8.3. Подивіться відео дуже уважно:

Також з цієї теми ми даємо добірку наших статей з обліку товарів. Рекомендуємо це до вивчення всім. Стане в нагоді! Навіть якщо ви сьогодні не здійснюєте торговельну діяльність, то завтра від цього ніхто не застрахований! Також з цієї теми ми даємо добірку наших статей з обліку товарів

6.7. Придбання і рух ОС

Тема обліку основних засобів завжди викликає багато запитань. Тим більше, як відобразити цей облік в програмі 1С 8.3? Коли враховувати ОС, коли МПЗ? Як відобразити придбання ОС більше 40 000 рублів, але менше 100 000 рублів при прийнятті до обліку?

Як зробити з одного ОС - два? А з декількох - одне? !! Це дуже непрості питання. Відповіді на них ви знайдете тут!

В цьому розділі нашого "зрозумілого самовчителя 1С Підприємство 8.3" ми даємо цілий блок з відображення операцій з обліку ОС в програмі 1С 8.3. Це відео уроки з нашого професійного курсу «1С Бухгалтерія 3.0 (8.3) на інтерфейсі ТАКСІ».

Вони вам точно допоможуть безпомилково відобразити такі операції в вашої практичної діяльності. Операції з обліку ОС представлені від їх придбання до реалізації, в тому числі реалізації зі збитками. На сьогодні такі особливі операції з обліку збитку при реалізації ОС штатно в програмі 1С не реалізовані, тому ми показуємо як "викрутитися" в такій ситуації бухгалтеру, щоб ваш податковий облік був на висоті. Отже, приступаємо! Вони вам точно допоможуть безпомилково відобразити такі операції в вашої практичної діяльності

Відеоуроки з обліку основних засобів:

Особливості відображення операцій з обліку ОС в 1С 8.3:

Придбання ОЗ (авто):

Реєстрація транспортного засобу в органах ДАІ:

Прийняття до обліку ОС. За НУ нараховується амортизаційна премія

Реалізація ОС зі збитком:

Статті з обліку основних засобів:

6.8. Придбання і рух НМА

В цьому розділі центром нашої уваги буде "темна конячка" - нематеріальні активи. Для чого потрібні нематеріальні активи? Чому їх не можна помацати руками, а вартість потрібно списувати, як у основних засобів? Чому виникає так багато питань при обліку цих нематеріальних активів?

Цій темі присвячені дві актуальні статті. Для більш глибокого опрацювання питання ми запрошуємо вас на курс Ольги вовни

Статті з обліку НМА:

6.9. Розрахунки з підзвітною особою

Розрахунки з підзвітною особою не такі прості, як здається на перший погляд. Ви впевнені, що все робите правильно? Відмінно! Але все-таки подивіться це відео від Ольги вовни з семінару «10 помилок», і, можливо, ви зміните свою точку зору. Розрахунки з підзвітною особою не такі прості, як здається на перший погляд Рекомендуємо до перегляду всім!

Відеоурок за розрахунками з підзвітною особою:

Статті за розрахунками з підзвітною особою:

6.10. Виробництво готової продукції

У цьому розділі розглядається тема виробництва готової продукції. Тут дуже важлива правильна настройка облікової політики та правильне оформлення виробничих операцій в програмі 1С 8.3.

Ольга вовни в своєму відео-огляді ділиться тими доробками в допомогу бухгалтеру, що даються нею на курсі 1С Бухгалтерія 3.0 і зупиняється окремо на формуванні собівартості випущеної продукції:

У наших статтях до глави - цілий набір інструкцій по виконанню виробничих операцій:

6.11. Облік доходів від реалізації

У кожної організації присутні операції, пов'язані з отриманням доходів в результаті реалізації товарів, послуг і робіт. Але і в цьому, на перший погляд, легкому блоці операцій виникає багато питань. Стільки варіантів і нюансів, постійних змін вимог законодавства, що тільки встигай - повертайся! У кожної організації присутні операції, пов'язані з отриманням доходів в результаті реалізації товарів, послуг і робіт

У цьому розділі ми розглянемо операції з реалізації - відео з семінару Ольги вовни і також запропонуємо свої інструкції по основних операціях продажу з покроковим описом всіх дій в програмі 1С 8.3:

Статті з обліку доходів від реалізації:

Облік доходів від посередницької діяльності:

Облік доходів в роздробі:

6.12. Взаєморозрахунки з контрагентами

Взаєморозрахунки з контрагентами - важливий аспект роботи організації, що вимагає підвищеної уваги. Завжди важливо знати, що ми повинні, в якій сумі і скільки контрагент повинен нам.

І ще ми повинні вміти відобразити в програмі 1С 8.3 складні ситуації взаємозаліку між нами і контрагентами, скорегувати борг, нарахувати пені і сплатити штрафи.

Тема цікава і не проста! На допомогу вам відео від Ольги вовни та інструкції в наших статтях.

Відеоурок про взаємні розрахунки з контрагентами:

Статті про взаємні розрахунки з контрагентами:

6.13. облік витрат

У цьому розділі ми зупиняємося на найважливіших операціях в програмі 1С 8.3: закриття місяця, виконання регламентних операцій, закриття витратних рахунків.

Як показує практика саме ця частина обліку в програмі найчастіше викликає головний біль бухгалтера! Саме тут «вилазять» помилки неправильної настройки програми, облікової політики та введення даних. Від коректності їх введення залежить правильність розрахунку податку на прибуток, спокій при необхідності подачі пояснень до податкового органу і, як результат, здоров'я і настрій бухгалтера!

Статті з обліку витрат:

Глава 7. Звітність в програмі

Регламентована звітність в програмі 1С знаходиться в розділі Звіти - 1С-Звітність - Регламентовані звіти.

У наших статтях докладні інструкції щодо заповнення основних регламентованих звітів в програмі:

Податок на майно:

ПДВ:

Податок на прибуток:

6-ПДФО:

  • 6-ПДФО - революція в обліку ПДФО в програмах 1С
  • 6 ПДФО - новий порядок заповнення в програмах 1С
  • Зміни в податковому законодавстві щодо ПДФО
  • Пам'ятка по ПДФО: як заповнити форму 6-ПДФО, терміни сплати
  • Форма 6-ПДФО - зразок заповнення 1 розділу: рядки 010, 020, 025, 030, 040, 045, 050
  • Розділ 1 форми 6-ПДФО: рядки 060, 070, 080, 090
  • Приклад заповнення 6-ПДФО в 1С
  • Розрахунок 6-ПДФО
  • Які дати ставити в 6 ПДФО
  • Як заповнити 6 ПДФО
  • Підготовка 6-ПДФО
  • 6-ПДФО - зразок заповнення
  • Заповнення 6-ПДФО на прикладі
  • Перевірка 6-ПДФО

4-ФСС:

СЗВ-М:

ПФР:

Глава 8. ССО

Спрощена система оподаткування (ССО) - спеціальний податковий режим, спрямований на зниження податкового навантаження на суб'єкти малого бізнесу, а також полегшення і спрощення ведення податкового обліку і бухгалтерського обліку.

У цьому розділі ми пропонуємо невелику добірку за ССО, яка, як ми сподіваємося, буде вам дуже корисною.

До відома "спрощенців" наш курс «1С: Бухгалтерія 3.0 на інтерфейсі ТАКСІ» підготовлений як для тих, хто застосовує ОСНО, так і для тих, хто перебуває на спец. режимі ССО. Курс висвітлює всі особливості та нюанси податкового обліку при УСН. Рекомендуємо! До відома спрощенців   наш курс «1С: Бухгалтерія 3

Статті по відображенню операцій при ССО:

Облікова політика:

Господарська діяльність:

ІП при ССО:

Перехід на ОСНО:

Помилки при ССО:

Глава 9. Виправлення помилок в 1С

Ця глава відрізняє наш зрозумілий самовчитель для початківців в 1С Бухгалтерія 8.3 від багатьох інших. Адже очевидно, що поки користувач не навчиться виправляти свої помилки в програмі, справи його дуже погані. Можна навчитися працювати в програмі, але навчитися виправляти помилки - це вищий пілотаж! Ця глава відрізняє наш зрозумілий самовчитель для початківців в 1С Бухгалтерія 8

У статтях про виправлення великого набору можливих помилок ми пропонуємо конкретні прийоми і покрокові інструкції. Інформація даного розділу унікальна!

Ведення обліку:

звітність:

Додаткові можливості по роботі з помилками:

Глава 10. Відповіді на питання

Ця інформація також буде корисна як початківцям, так і досвідченим бухгалтерам. Це збірники ТОП-питань, які викликають найбільші труднощі в роботі користувачів в 1С 8.3 Бухгалтерія 3.0. Наші фахівці розбирають їх в запропонованих нижче статтях.

Статті з розбором питань, які викликають найбільші труднощі в роботі користувачів:

Глава 11. Корисні посилання по 1С Підприємство 8.3

Де вибрати фірму-франчайзі 1С в вашому місті?

Якщо у вас виникла необхідність в обслуговуванні програми 1С або ви самостійно не можете виправити помилки, то має сенс спробувати знайти фахівця, хто це зробить за вас. Ви можете подивитися всіх зареєстрованих франчайзі 1С вашого міста і вибрати того, хто запропонує вам найкращі умови:

Де подивитися список літератури по 1С і замовити потрібну?

Для більш успішного вивчення програми 1С 8.3, якщо ви вирішили це робити самостійно, бажано придбати книги по роботі в програмі 1С. Щорічно їх випускається дуже багато за різними формами, і вам досить переглянути каталог літератури з 1С і замовити потрібну книгу:

Після вибору потрібної конфігурації відкривається список книг і їх вартість:

Колеги, в цьому списку ви можете знайти книги, написані авторами наших курсів Ольгою вовни і Оленою Гряніной в співавторстві з професором Харитоновим С.А.

Ось деякі з них, що видаються фірмою "1С":

Як написати в 1С? Що потрібно при цьому вказати?

Своє запитання ви можете надсилати на адресу [email protected] .

Вказуєте в листі: Організацію, Платформу, на якій працюєте, конфігурацію програми, її реліз і реєстраційний номер програми, отриманий при покупці. Для версій ПРОФ повинна бути діюча підписка на диск ІТС.

Після цього задаєте питання: максимально детально, зі скринами, щоб розробники могли відтворити ситуацію у себе і перевірити.

Наприклад, так:

  • Організація: Затишний будинок
  • Платформа: 8.3.8.2027
  • Конфігурація: 1С: Бухгалтерія Підприємства 3.0.44.94
  • Реєстр. номер 9805ххх
  • Питання: ...............................................................................................................................

Гарячий телефон 1С для завдання питання: (495) 956-1181.

Де можна подивитися список зареєстрованих помилок по конфігурації

У разі, коли програма 1С поводиться не так, як повинна, особливо, якщо це виявляється після проведеного поновлення, ми рекомендуємо пошукати таку помилку на сайті зареєстрованих помилок 1С :

  • Якщо ви знайшли її в списку, то розробники виправлять її в найближчому оновленні.
  • Якщо в списку зареєстрованих помилок такого випадку немає, то велика ймовірність вашої власної помилки і потрібно розбиратися з базою.

Список зареєстрованих помилок 1С:

Де подивитися поточні релізи 1С

При вході в програму в режимі користувача відбувається автоматичне підключення до сервера 1С і в разі виходу нового оновлення з'являється повідомлення про необхідність поновлення. Але якщо у вас кілька працюючих програм 1С і ви хочете після відпустки або якогось святкового перерви уточнити які на поточний момент актуальні релізи, то зробити це ви можете тут ˃˃ :

Ціни і порядок поставки програм 1С

Дуже важливе питання при виборі програми 1С і її покупці - її ціна. Ми пропонуємо вам посилання на сайт 1С , Де ви можете уточнити «ціну питання» і спланувати придбання потрібної програми згідно вашим можливостям:

Де подивитися реалізацію змін законодавства розробниками в 1С

При зміні законодавства зазвичай проходить якийсь час, перш ніж зміни з'являються в програмі 1С 8.3. Іноді розробники, знаючи заздалегідь про них, включають доопрацювання програми в оновлення конфігурації до вступу зміни в силу, іноді це відбувається після анонсування зміни.

Дізнатися точно, коли та чи інша зміна з'явиться в програмі ви можете по засланні ˃˃ :

Дізнатися точно, коли та чи інша зміна з'явиться в програмі ви можете по   засланні ˃˃   :

Якщо потрібна додаткова ліцензія 1С

Часто трапляється ситуація, коли при перевстановлення програми 1С 8.3 на новий комп'ютер, якщо старий вже не використовується, потрібне отримання додаткових ліцензій на установку програми. Отримати її ви можете, відправивши у вільній формі листа на [email protected] . Наприклад, що «купили новий комп'ютер, ліцензія на старому програмна і вже використана, тому просимо додаткову ліцензію для роботи на новому комп'ютері». При цьому обов'язково вказуєте рег. номер програми.

Післямова

Вами переглянутий підготовлений нами «зрозумілий самовчитель 1С 8.3 Бухгалтерія 3.0 для початківців». Ми впевнені, що наші відео, статті та рекомендації допоможуть вам в роботі!

Збережіть цю сторінку в закладки як шпаргалку. Користуйтеся коли це буде вам необхідно.

Для більш глибокого навчання роботі в програмі ми запрошуємо вас на курс Ольги вовни «1С 8.3 Бухгалтерія 3.0 на інтерфейсі ТАКСІ» .

Програму курсу ви можете подивитися тут ˃˃

З повагою та найкращими побажаннями,

Ваш ПРОФБУХ8


Поставте вашу оцінку цій статті:

Де подивитися список літератури по 1С і замовити потрібну?
Як написати в 1С?
Що потрібно при цьому вказати?
З чого почати?
З чого почати?
А це дуже цікаво і пізнавально - як вони діють?
Яким чином впливають на звітність?
Як допомагають нам сформувати її автоматично?
Що в них особливого, що ми їх розглядаємо в окремо?
Які таємниці і підводні камені таяться в такому придбанні?