- Особливості цілющого впливу парафіну Під парафін часто завдають крему і маски, які завдяки щільній,...
- Чому потрібно використовувати саме косметичний парафін?
- процедура парафінотерапії
- Парафінотерапія для ніг
- Парафінотерапія для шкіри обличчя
- Періодичність проведення парафінотерапії
- Парафінотерапія. Відео
Особливості цілющого впливу парафіну
Під парафін часто завдають крему і маски, які завдяки щільній, який не проникає повітря плівці впливають глибше і ефективніше. Парафін облягає кисть і стягує шкіру, повільно віддаючи тепло. У підсумку вона під впливом сеансу парафінотерапії переживає справжні чудеса, тому як:
- Позбавляється від токсинів і зволожується. Прогрівання підвищує температуру шкіри і розкриває пори. Піт, що виділяється виносить на поверхню шкідливі речовини, але не випаровується через парафінової плівки. Охолонувши, рідина всмоктується з цілющими інгредієнтами маски, однак великі молекули токсинів залишаються на поверхні шкіри через звуження пор.
- Очищається. Підвищення температури покращує лімфоток. Під дією високих градусів шкіра активніше позбувається від токсинів, солі і молочної кислоти.
- Омолоджується. Остигаючи, матеріал протягом півгодини поступово все щільніше охоплює шкіру, борючись з маленькими зморшками.
- Відновлюється. Зануривши руки в теплу ванну для парафінотерапії, Ви змушуєте капіляри розширитися, завдяки чому в клітини надходить більше корисних речовин. В результаті шкіра швидко регенерується.
- Пом'якшується. Огрубіла кутикула стає м'якше і здоровій, що також провокує зростання здорових нігтів.
Ця процедура не тільки творить чудеса зі шкірою, нігтями і ефективно усуває набряки. Вона також бореться з артритами, ортопедичними патологіями і відкладенням солей, надає загальний оздоровлюючий ефект.
Протипоказання при проведенні процедури парафінотерапії
Відмовтеся від використання інструментів та матеріалів для парафінотерапії при таких проблемах, як діабет, гіпертонія, варикоз, висип, захворювання серцево-судинної системи, гіпертрихоз, інфекції різного роду. Протипоказаннями також є подряпини, гнійники на шкірі або будь-які інші патології, при яких не можна проводити теплові процедури.
Чому потрібно використовувати саме косметичний парафін?
Почнемо з того, що він являє собою високоякісний очищений матеріал без додавання барвників. Хороший парафін збагачують вітамінами, ефірними маслами, рослинними екстрактами, медом та іншими корисними інгредієнтами, прекрасно пом'якшують, живлять і зволожуючими шкіру. Звичайний парафін, застосовуваний для виготовлення свічок, не підійде.
процедура парафінотерапії
Обсяг парафіну або воску для парафінотерапії розраховується, виходячи із зони застосування. Так, для рук і для особи варто розігрівати приблизно однаковий обсяг - 150-200 г матеріалу з розрахунку на одну процедуру. Для ніг знадобиться близько 500 г. Зручніше за все розплавляти його в спеціальній ванні, але можна також скористатися варіантом водяній лазні. Пам'ятайте, що повторне використання матеріалу забороняється.
Повноцінна косметична процедура зажадає підготовки ряду інструментів і матеріалів, якщо ви вирішили не йти в салон, а виконати її будинку. Вам потрібно буде купити ванночку для парафінотерапії, спеціальний косметичний парафін, дезінфектор, термоварежкі або термоваленкі (або марлева маска і поліетилен - для особи), пензлик, серветки, скраб, маска і крем однієї фірми.
Щоб очистити ванну від матеріалу, досить дати йому повністю застигнути після використання, потім ненадовго включити прилад, щоб краю парафіну трохи підтанули. Залишилося підчепити монолітну масу і вийняти її, а залишки - прибрати серветкою. На закінчення вимийте ванночку, добре продезінфікуйте і висушіть.
Парафінотерапія для ніг
Парафінотерапія для ніг - справжній порятунок. Наші ступні піддаються колосальним навантаженням, що призводить до огрубіння і висушування шкіри, виникнення тріщин. Ця процедура прибере набряки, зміцнить зв'язки, зніме напругу в суглобах, зволожить шкіру і загоїть тріщини, забезпечивши повноцінну регенерацію.
- Приберіть покриття з нігтів, якщо воно є, щоб був доступ матеріалу до нігтів.
- Протріть ніжки дезинфектором, а при бажанні - попередньо распарьте їх, щоб збільшити ступінь впливу процедури.
- Обробіть шкіру скрабом, щоб позбутися від ороговілої шкіри. Змийте його теплою водою і витріть рушником ноги насухо.
- Нанесіть живильний крем або маску з високим вмістом вітамінів, мінералів, масел і фруктових кислот, яка зробить парафінотерапія для нігтів і шкіри більш корисною.
- Помістіть ноги на 3-5 секунд в розігрітий парафін.
- Вийміть ручки і дайте матеріалу затвердіти протягом десяти секунд. Потім повторіть цикл 4-6 разів.
- Оберніть ступні поліетиленовою плівкою (пакетами) і надіньте махрові шкарпетки. А ще краще - використовуйте для цієї мети термоваленкі. Понаслаждаться приємними розслаблюючими відчуттями протягом 20-25 хвилин.
- Зніміть парафін і викиньте його, змийте його залишки теплою водою. Висушіть шкіру і нанесіть улюблений крем.
Парафінотерапія для рук проводиться аналогічним чином, за винятком того, що Вам знадобляться термоварежкі замість термоваленков.
Парафінотерапія для шкіри обличчя
- Очистіть обличчя засобом для вмивання, а потім пройдіться легким скрабом.
- Нанесіть маску або крем, що підходить для Вашого типу шкіри.
- Розігрійте парафін до рідкого стану.
- Тонкий шар розігрітого матеріалу нанесіть грубої пензликом на очищену шкіру обличчя, не допускаючи його попадання на шкіру навколо очей і губи (рекомендується заздалегідь накласти на них ватяні диски).
- Накрийте личко складеної в кілька разів марлею, в якій є прорізи для очей, рота і носа. Нанесіть ще 3-5 шарів матеріалу з ванночки для парафінотерапії.
- Накрийте все зверху поліетиленом, в якому також заздалегідь були зроблені прорізи.
- Почекавши 15-30 хвилин, зніміть парафінову маску рухом знизу вгору.
- Нанесіть на шкіру зволожуючий або живильний крем.
Періодичність проведення парафінотерапії
Подібну косметичну процедуру для ніг рекомендують проводити один раз в 4-5 днів протягом місяця. Що стосується особи, то курс повинен включати 10 процедур з розрахунку 1-2 на тиждень.
Щоб оцінити, наскільки більш м'якими стають ділянки грубої шкіри після процедури, необов'язково вдаватися до послуг салону. Подаруйте своїй шкірі СПА догляд в домашніх умовах, і вона буде виглядати дивно!
Парафінотерапія. Відео
Чому потрібно використовувати саме косметичний парафін?Чому потрібно використовувати саме косметичний парафін?