Догляд за губами: очищення, зволоження, харчування, масаж, вправи

  1. очищення
  2. Зволоження та харчування
  3. Що повинно містити правильне засіб для губ?
  4. Догляд за губами в домашніх умовах
  5. масаж губ
  6. Вправи для губ
  7. Догляд за губами та декоративна косметика
  8. Шкідливі звички

Сьогоднішня стаття на сайті "Красива і Успішна" присвячена нашим з вами губ. Ох вже ці губи! Чоловіки не завжди дивляться в очі, але завжди звертають увагу на губи. Це знають всі, однак доглядає за губами далеко не кожна (використання гігієнічної помади раз на тиждень не вважається). Але ж це зовсім не правильно, догляд за губами необхідний постійний!

Це знають всі, однак доглядає за губами далеко не кожна

Наші губи взимку і влітку постійно піддаються агресивному впливу навколишнього середовища. Вітер, холод, ультрафіолет, пил, а також декоративна косметика змушують шкіру губ передчасно старіти.

А бідній шкірі губ, тим часом, навіть нічим заперечити всім цим шкідливим факторам, так як, на відміну від усього іншого шкірного покриву, вона не має сальних і потових залоз. Саме тому ти повинна допомогти своїм губам захиститися від шкідливих факторів. Адже чим здоровіше вони будуть, тим краще будуть виглядати. А чим краще вони виглядають, тим краще виглядаєш ти. Проста і зрозуміла ланцюжок, вірно?

Який же він, комплексний догляд за губами? Тут губи нічим не відрізняються від решти епідермісу. Їх потрібно очищати, зволожувати, живити і масажувати. Про все це нижче.

очищення

Губи потрібно щодня очищати від косметики і всього того, що на них могло потрапити. Це дуже проста процедура. Вам знадобиться ватний диск і очищає засіб. Під цим засобом розуміється косметичне молочко / лосьйон, рослинне масло або живильний крем. Проведи по губах ватним диском, змоченим в засобі, щоб видалити щоденні забруднення. Намагайся губи при цьому сильно не розтягувати (через це з'являються зморшки).

Раз в один-два тижні шкірі губ потрібно більш глибоке очищення - очищення від відмерлих клітин, а, простіше кажучи, пілінг. Пілінг губ нічим не відрізняється пілінгу ніг або особи, хіба що отшелушивающие кошти повинні бути суперм'якого впливу. Ми на sympaty.net незабаром розповімо про пілінг більш докладно.

Зволоження та харчування

Зволоження та харчування - важливий етап догляду за губами. Обов'язково варто запастися гігієнічною помадою або бальзамом (краще купити в аптеці) і використовувати протягом усього дня. Гігієнічна помада захистить шкіру губ від пересихання, обветривания, тріщин і ультрафіолетових променів. Використовуй її як основу макіяжу губ , Так вони будуть повністю захищені.

Також запастися варто живильним кремом. Наноси його на губи перед сном, щоб за ніч шкіра встигла вдосталь «насититися» вітамінами. Дія крему буде більш вираженим, якщо при його нанесенні ти будеш масажувати губи подушечками пальців.

Що повинно містити правильне засіб для губ?

Правильний вибір засоби значить дуже багато, тому при покупці бальзаму для губ, гігієнічної помади або крему уважно вивчи їх склад. Для тебе сайт sympaty.net склав список корисних складових для губ:

  • вітаміни A, E, F, C сприяють загоєнню ранок і тріщин на губах;
  • бджолиний віск і натуральні масла зволожують і розгладжують шкіру губ;
  • протеїн пом'якшує шкіру губ;
  • сонячні фільтри захистять від ультрафіолету;
  • лікарські трави сприяють загоєнню ранок і допоможуть запобігти запалення.

Догляд за губами в домашніх умовах

Доглядати за губами можна не тільки за допомогою спеціальних косметичних засобів, можна звернутися до повністю природних засобів. Що ж ти можеш знайти в своєму холодильнику для догляду за губами?

  • Огірковий сік є прекрасним зволожувачем.
  • Сік лимона багатий вітаміном С, який, як ти пам'ятаєш, сприяє зникненню тріщин.
  • Масло обліпихи теж допоможе загоїти ранки.
  • Мед є природним протизапальним засобом.
  • Рослинні і вершкові масла добре пом'якшують шкіру губ.

масаж губ

Догляд за губами буде не повним без їх масажу. Це може здатися дивним, але так, губ теж потрібен масаж. Пам'ятайте, в радянських фільмах про стародавніх часів писані красуні перед виходом шляхетні молодцям ретельно щипали себе за щоки і губи? В результаті на щоках з'являвся рум'янець, губи червоніли, а красуні ставали зовсім-зовсім красунями. А все тому, що вони знали, що хороше кровопостачання шкіри губ - це важливо. Саме тому важливо іноді масажувати губи подушечками пальців просто так.

Завантаження ...

Для іншого виду масажу губ тобі знадобиться чиста зубна щітка з екстрамягкой щетиною. Цією щіткою і потрібно масажувати губи в різних напрямках хвилини дві-три. Використовуй в якості масажного кошти живильний крем.

Також можна масажувати губи пальцем, загорнутим вологим рушником або серветкою (якщо ідея із зубною щіткою здається тобі дикої).

Дуже важливо після будь-якого масажу завершити догляд за губами правильно: обов'язково нанеси на них жирний крем.

Вправи для губ

Комплексний догляд за губами неможливий без виконання спеціальних вправ. Це може здаватися смішним або безглуздим, але якщо ти хочеш зберегти пружність губ надовго, тобі слід щодня виконувати губну «зарядку». У ній, втім, немає нічого складного:

  • Вимовляй по черзі голосні «а», «о», «у», «і», «и». Головне в цій вправі - вимовляти звуки старанно, а не крізь зуби. Повтори 8-10 разів.
  • Зроби глибокий вдих, наповни щоки повітрям. Видихай половину повітря повільно, після чого різко видихни все, що залишилося. Повтори 8-10 разів.
  • Витягни губи і уяви, що задуває свічку. Потім розслабте губи і повтори вправу 8-10 разів.
  • Зруш нижню щелепу вліво, а потім вправо. Повтори 15-20 разів.
  • Витягни губи і уяви себе рибою на кілька секунд. Після цього повтори вправу 15-20 разів.
  • Висунь якнайдалі мову на 3 секунди. Через 1 секунду повтори вправу ще 4 рази.

Догляд за губами та декоративна косметика

При виборі будь-якої косметики пам'ятай, що її якість дуже важливо, так як ти наносиш її на себе, і вона хоч трохи, та вбирається в твою шкіру. У цього правила немає винятків, тому, якщо ти хочеш зберегти свої губи молодими і здоровими, використовуй якісну губну помаду.

Уникай Суперстійкі помад, так як в них використовуються дуже сильно сушать шкіру хімічні речовини. Шкода губної помади часто в тому, що її складові можуть закупорювати пори, через що в шкіру не надходить вода і поживні речовини.

І що ж тепер, відмовитися від помади взагалі? Зовсім ні! Секрет простий: наноси під декоративну помаду - гігієнічну, вона захистить шкіру губ і забезпечить харчування та зволоження.

Для зняття губної помади обов'язково використовуй спеціальні засоби. Не здумай змивати її водою або, того гірше, водою з милом! Це сильно висушить твої губи і відправить весь твій вже здійснений догляд за губами коту під хвіст.

Шкідливі звички

Хтось смикає волосся, коли нервує, хтось гризе нігті, а хтось - кусає губи. Так ось: цього робити ні в якому разі не можна. Так ти травмуєш шкіру, на губах з'являються мікроранки, в яких може початися запалення.

Також варто відучитися від звички облизувати губи (особливо на морозі і при вітрі). Зрозуміло, що ти хочеш зробити їм трохи цілющої вологи, проте в результаті вони обвітрилася і потріскаються. А там, де тріщини, там і запалення. Чи варто говорити про те, що тріщини і запалення на губах ніяк не прикрашають жінку?

Чомусь зараз мало жінок приділяє увагу повноцінному догляду за губами, вважаючи це нісенітницею. Однак догляд за губами - ніяка не дурниця. Не можна повністю насолодитися прекрасним кремовим тортом, не маючи столових приладів. Прекрасний кремовий торт - це ти, столові прилади - це твої доглянуті губи. І разом ви прекрасні.

-
Автор - Пестова Василиса, сайт www.sympaty.net - Красива і Успішна

Копіювання цієї статті заборонено !!!

Проста і зрозуміла ланцюжок, вірно?
Який же він, комплексний догляд за губами?
Що повинно містити правильне засіб для губ?
Що ж ти можеш знайти в своєму холодильнику для догляду за губами?
Пам'ятайте, в радянських фільмах про стародавніх часів писані красуні перед виходом шляхетні молодцям ретельно щипали себе за щоки і губи?
І що ж тепер, відмовитися від помади взагалі?
Чи варто говорити про те, що тріщини і запалення на губах ніяк не прикрашають жінку?