Створити «правильне» весільне запрошення - завдання не з легких. Наша стаття розповість вам про види запрошень листівок і пояснить, яку інформацію там обов'язково варто вказати.
Запрошення на весілля - сувій в футлярі
майбутня весілля розбурхує кров, оточуючи цілим «роєм» хвилюючих і приємних клопотів. І важливу позицію в цьому ланцюжку невідкладних справ займає вибір запрошень на весілля.
Варіанти запрошень листівок
Сьогодні фантазія молодят не обмежується ніякими рамками - при бажанні, весільні запрошення можуть бути відправлені як за звичайною, так і по електронній пошті, їх можуть покласти в поштову скриньку або вручити безпосередньо в руки одержувачу. Запрошувальні на весілля приймають різну форму, трансформуючись, часом, в щось зовсім незвичайне.
Запрошення на весілля з силуетом серця
Найпоширеніший варіант - багатотиражні листівки з весільною тематикою. При бажанні можна знайти красиво оформлені листівки з готовим текстом, які запрошують на весілля. Винуватцям майбутнього торжества залишається лише вписати від руки, якої бракує (імена, місце проведення, стиль святкування і т.д.). Для зручності, конверти і листівки продаються в комплекті.
Не меншою популярністю користуються весільні запрошення , Створені за індивідуальним замовленням. У цьому випадку вибір варіантів вельми великий. Для виготовлення запрошень на весілля можуть бути використані як досить прості матеріали (папір, пергамент), так і більш цікаві варіанти (дорога шкіра, красива тканина і т.д.). Текст часто завдають методом тиснення, шовкографії та ін. Ну а форма, яку приймають запрошення, часом вражає уяву.
Вони можуть виглядати:
- як свіжа преса з фотографією щасливої пари на першій шпальті;
- як кошик з сюрпризом;
- як екзотичний фрукт з надійно прикріпленою до нього карткою
- як старовинний папірус і т.д.
Третій варіант, який отримує все більше число шанувальників - рукотворні запрошення. Молодята вкладають свою працю, створюючи ексклюзивні варіанти запрошень на весілля. Все, що для цього необхідно - щільний папір (біла або кольорова), лекала для нанесення візерунків, паєтки, стрічки, бісер, кольоровий папір і т.д. ( Майстер-клас з виготовлення запрошень дивіться за посиланням)
Текст запрошення на весілля
Запрошення на весілля з атласним бантом
Перш за все, варто визначитися з тоном запрошення - він може бути як офіційним, так і дружнім. Крім того, важливо зрозуміти, чи будуть всі запрошення написані від імені молодят, або деякі підпишуть їх батьки (запрошуючи своїх близьких друзів або співробітників).
Наступний пункт - адресати. У деяких випадках цілком припустимо оформляти всі листівки в одному стилі зі стандартним текстом (обов'язкові пункти запрошення ми розглянемо трохи пізніше). Ім'я кожного запрошеного в цьому випадку вказується лише на самому конверті. Цей варіант особливо актуальний в разі грандіозного весілля з безліччю гостей.
Пам'ятка молодятам
Необхідно заздалегідь підготувати і розіслати запрошення на весілля - по крайней мере, за 2 місяці до самої події.
У тексті запрошення варто згадати:
- імена молодят
- Дату весілля (включаючи день тижня)
- Точний час події
- Адреса місця, де буде відбуватися весілля
- ПІБ адресата
Дизайнерське запрошення на весілля
Крім того, потрібно уточнити, чи буде за реєстрацією слідувати вінчання (Гості повинні бути готові до відвідування Храму). Для того щоб точно знати кількість гостей, які взяли запрошення, варто прикласти до листівці конверт з власною адресою і чистим аркушем паперу - гість обов'язково повідомить, якщо у нього не буде можливості відвідати ваше свято.
Якщо ви буквально збилися з ніг, шукаючи оригінальні весільні запрошення в Москві, то купити запрошення на весілля на сайті www.TeamoStyle.ru - ось той шанс, який дозволить вам заощадити гроші, час і нерви. Бажаємо Вам щастя!
© Mir-svadbi.ru
При використанні матеріалів сайту зберігайте активне посилання на джерело.
Вам сподобалася стаття? Ви можете поділитися заміткою з друзями! Натисніть на кнопку вашої соц.сети!
У нас ще багато цікавого про весілля:
Хочете отримувати свіжі статті сайту "Світ Весілля" на електронну пошту? Підпишіться на нашу розсилку.
Вам сподобалася стаття?