Зелена глина для обличчя: застосування

  1. Користь зеленої глини
  2. косметичне застосування
  3. Маски для обличчя з зеленою глиною

Використання глини в косметології і медицині відомо давно. Люди ще в ті часи знали, що натуральна глина безпечна для здоров'я. У ній немає шкідливих мікробів, а при зіткненні з шкірою вона виводить токсини.

У давні часи лікування болю в суглобах, отруєння і хвороб шкіри було неможливо без глини. Особливе значення отримала зелена глина. І неспроста, оскільки її протимікробні і чистячі якості перевершують за впливом медикаменти.

Користь зеленої глини

Користь зеленої глини полягає в багатстві на мікроелементи. Останні дарують їй активізує дію на шкіру. У ній знайдені багато компонентів: кальцій, окис алюмінію, заліза, кремній, магній, фосфор, мідь, селен і т.д. А наявність кремнію дає глині ​​можливість призупиняти старіння клітин і розвиток захворювань.

За певними даними, в складі присутні частинки срібла, під їх впливом в клітинах епідермісу приходять в норму процеси обміну, стають краще волосся і нігті. До речі, подібна глина усуває лупу.

Крім того, зелена глина відрізняється поглинає якістю. Вона не просто глибоко очистить шкіру від токсичних речовин і бруду, а й пом'якшить її, усуне запалення і почервоніння. Глина діє як м'який пілінг, цілком усуваючи сальні згустки, тому корисна для змішаної шкіри і схильною до сальності. Глина приводить в тонус шкірний покрив, схильний до жирності, звужує пори. Протизапальну властивість допоможе проблемній шкірі.

Корисні якості глини забезпечуються самою природою. Її склад здатний поліпшити стан шкіри, усунути запалення і почервоніння.

Навіть після одного застосування ви помітите підвищення еластичності, оксамитовість і ніжність шкіри. Зміст в складі названих елементів робить глину дієвим засобом для шкіри.

А біотерапевти впевнені, що зелена глина здатна поглинути негативну енергію людини, тому вона ще застосовується в медицині в ролі допоміжного елемента.

косметичне застосування

Зелена глина в косметичному застосуванні корисна тому, що повна складових, що стимулюють обмінні процеси. Вона попередить старіння і зміцнить епідерміс. Застосовують ванночки і маски в поєднанні з трав'яними відварами, концентрованими оліями. Ще знаменита Клеопатра знала про властивості зеленої глини, користувалася нею для додання шкірі м'якості і еластичності.

Глину нерідко додають в маски для звуження пор, вдосконалення функції сальних залоз, додання шкірі тонусу. Крім того, вона застосовується для шкіри голови. Глина вміє покращувати приплив крові, що забезпечує клітини необхідним харчуванням. Вона активізує відновлювальні процеси клітин, регенерує контур обличчя, надає обвислій шкірі тонус.

Маски з глини допомагають при будь-яких шкірних проблемах. Крім того, вони корисні для забезпечення харчування і очищення. Щоб вони надали максимум ефекту, потрібно знати правила використання глини. Оскільки в маках основою виступає природна глина, то вона не викликає алергії і подібних ефектів. Але щоб уберегтися від негативних наслідків, врахуйте деякі нюанси.

Глина - частий інгредієнт у складі чудодійних масок. Подібне легко пояснюється її унікальними властивостями.

В першу чергу, при застосуванні готових засобів звертайте увагу на складові, серед них повинні бути відсутніми складові, що викликають у вас алергію. З цієї причини варто купувати чисту глину. Крім того, маски наносяться тільки на очищену шкіру. А ще не наносите глину навколо очей. Це вважається протипоказанням.

А головні косметичні властивості такі:

очищення шкіри, зменшення розміру пор;
зниження запалень;
усунення плям і рубців;
тонизирование;
зміцнення шкіри;
стабілізація вироблення сала;
пом'якшення шкіри.

Маски для обличчя з зеленою глиною

Процес створення масок для обличчя з зеленою глиною не зажадає великих зусиль. Для цього потрібно 1-2 ложки глини, які розводяться підігрітою водою. Не робіть маски в посуді з металу, тому що складові здатні вступати в реакції. Перед нанесенням слід прогріти склад на пару до температури близько 40 градусів. Для максимальної ефективності до складу додаються різноманітні складові. Розглянемо деякі домашні рецепти:

перемішайте 30 г глини і 10 г масла лісового горіха. Для отримання необхідної консистенції до складу включають мінералку. Тепер його наносять на шкіру на третину години;
очищення обличчя. Глину з'єднують з борошном з вівсянки в пропорції 2: 1. Склад розбавляють мінералкою до однорідності. Наносити на чверть години і змивати негарячій водою;

Наносити на чверть години і змивати негарячій водою;

для шкіри, схильної до жирності висипання. Для створення цього буде потрібно 20 г глини, розведених ромашковим відваром. Склад накладають на обличчя, приділяючи увагу проблемним частинам. Ця суміш прекрасно усуває вугри та прищі. Після маски шкіру змащують лавандовим лосьйоном;
для пересушеній шкіри. Буде потрібно капустяний лист, 50 мл молока і 5 г глини. Молоко підігріти, залити капустяний лист і дати набрякнути. Він через хвилин 15-20 розм'якшиться. Тоді подрібніть його і перемішайте з глиною, змішавши з водою до консистенції сметани. Маску наносять на чверть години і видаляють водою;

Процес приготування масок досить простий. Він не вимагає особливих навичок і інгредієнтів.

вітаміни для шкіри, схильної до жирності. Для цього складу потрібно масло жожоба натомість води. Глину розводять в пропорції 2 до 1, а в суміш додають ефір бергамота. Накладати на 10 хвилин, видаляти простою водою;
позбавлення від прищів. Для створення потрібно 5 г глини перемішати з водою і влити декілька крапель розмаринового масла . Наноситься точково на зони з проблемами на 15 хвилин;
жирна шкіра перетвориться від цієї маски. Для неї в мисці змішують 10 г глини, 5 г соку лимона і меду, кілька крапель масла чайного дерева . Все змішують. В'язкість потрібна мінімальна, маска повинна трохи текти по обличчю. Накладати на третину години і видаляти водою;
ще один рецепт для шкіри, схильної до жирності. Для цього буде потрібно 20 г глини, 5 г алое (вичавити сік), пару крапельок лавандового, грейпфрутового або бергамотового масла . Маску тримають до висихання, потім видаляють водою.

Але це далеко не все чудодійні рецепти. Розглянемо ще кілька:

маска для нормальної шкіри, омолоджує. Для приготування потрібно: 2 ч.л. даної глини, 1 ч.л. білої, вода 50 г, масло персика або винограду - 1 ч.л. Глини змішують з рідиною, вливають олію. На обличчі тримати третину години і змивати простою водою. Повторювати не частіше 1 разу на 7 днів;
для сяйва шкіри. Буде потрібно 1 огірок, 4 ложечки глини і 2 ложечки сухих дріжджів. Огірок натирають дрібно на тертці, перемішують з іншими складовими. Наносять на шкіру і залишають на 25 хвилин. Видаляють підігрітою водою. Склад підходить для всіх типів шкіри. Повторювати процедуру пару раз в тиждень.