НЕ переборщіть! Маски з чорної глини від прищів і акне

  1. Ефективність від прищів
  2. Рецепти масок з чорною глиною
  3. Очищаюча маска з чорною глиною
  4. Маска для проблемної шкіри
  5. Маска для чоловіків
  6. Маска з додаванням чорної смородини
  7. антибактеріальна маска
  8. Обережність у застосуванні чорної глини

Без сумнівів кожна дівчина стикалася з цією проблемою. На сухій шкірі прищі з'являються вкрай рідко. А ось жінки з жирною і комбінованою шкірою страждають набагато частіше. Замість дорогих косметологічних процедур від прищів і акне рекомендую спробувати використовувати чорну глину. Багата природними цілющими властивостями вона стане надійним помічником в боротьбі з ненависними прищами.

Що ви дізнаєтеся:

Ефективність від прищів

Чорна глина неймовірно активна за своїми властивостями, позбавляє від прищів за кілька сеансів. Після застосування масок буде відчуття стягнутості, може трохи підпікають. Це нормальне явище, не бійтеся. Паращук адже потрібно підсушити.

Дія глини на обличчя:

  • підсилює мікроциркуляцію шкіри, шкіра з часом рівна і здорова;
  • прищики зменшуються, а плями, постакне світлішають;
  • підсушує прищики;
  • видаляє чорні крапки;
  • усуває вугровий висип, камедони і інші запалення;
  • очищає;
  • стимулює обмінні процеси;
  • живить мінералами;
  • перешкоджає виникненню запальних процесів;

підсилює мікроциркуляцію шкіри, шкіра з часом рівна і здорова;   прищики зменшуються, а плями, постакне світлішають;   підсушує прищики;   видаляє чорні крапки;   усуває вугровий висип, камедони і інші запалення;   очищає;   стимулює обмінні процеси;   живить мінералами;   перешкоджає виникненню запальних процесів;

Рецепти масок з чорною глиною

Використовуючи маски проти прищів важливо правильно готувати особа, наносити маску. Дотримуйтесь цих правил:

  1. Перед маскою вмивалися або витираємо особа міцелярної водою. Можна ще розпарити шкіру, щоб пори відкрилися.
  2. Скрабірованіе шкіри краще робити за день до процедури;
  3. Тримаємо маску 15-20 хвилин;
  4. Наносимо на обличчя пензликом або ватяним диском;
  5. Чи не витираємо обличчя рушником, краще використовувати серветки;
  6. після маски суху шкіру змащуємо зволожуючим кремом або мигдальним маслом. А жирну або комбіновану нічим мазати не потрібно.

Користуючись масками на основі саме чорної глини позбудеться від прищів і акне дуже просто, але потрібен правильний систематичний підхід. Також дуже важлива обережність - обов'язково проконсультуйтеся з косметологом!

Очищаюча маска з чорною глиною

До складу маски входить:

  • 1 таблетка активованого вугілля;
  • 2 ст.л води (для жирної шкіри) або молока (для сухої шкіри);
  • 1 ст.л чорної глини.

Потрібно розтовкти активоване вугілля, змішати його з глиняним порошком. Розвести суміш з водою або молоком. Маску нанести на 15 хвилин при наявності прищиків. Якщо є чорні крапки, то наносимо після розпарювання особи на 20 хвилин на певні ділянки (Т-зона). Маску наносити 1 раз в тиждень. Курс 6 тижнів. Потім через 3 місяці повторюємо курс.

Маска для проблемної шкіри

Для цієї маски підготуйте:

  • воду - 2 ст.л;
  • глину - 1 ст.л;
  • масло чайного дерева.

Глину розчиняємо теплою водою. Капаємо 3 краплі олії. Маска готова. Як тільки маска на обличчі підсохла, змиваємо її. Після маски або зволожуємо обличчя кремом, або органова маслом.

Маска для чоловіків

Якщо у вашого чоловіка з'являються прищі після гоління, запропонуйте йому зробити цю чарівну маску. Чорну глину розводимо водою 1: 2 і капає масло апельсина. Інгредієнтів мало, а користі багато. Все роздратування і прищі зникнуть, шкіра очиститься.

Маска з додаванням чорної смородини

Для приготування цієї маски змішайте 2: 1 теплу воду або настій календули і чорну глину. Ретельно розмішайте. Чорну смородину необхідно підготувати. Обрізаємо хвостики і закидаємо в блендер 10 смородінок. У подрібненому стані додаємо її до інших компонентів масочку. Маску наносимо на 20 хвилин.

Вона здорово підтягне особа, очистить його і підсушить проблемні зони.

Маску використовувати тільки власницям комбінованого і жирного типу шкіри. Жінкам з сухим обличчям в цю маску потрібно додати масло льону, мигдалю по 1 ч.л. Масло льону можна замінити на оливкова.

антибактеріальна маска

Інгредієнти для цієї маски потрібно буде пошукати. Для маски візьміть:

  • 2 ч.л пудри амли;
  • 1 С.Л глиняного порошку;
  • 5 ст.л екстракту водоростей (синьо-зелені);
  • 4 г муміє;
  • 5 г нерафіновану олію лавра;
  • 15 г води;
  • 2 краплі олії грейпфрута;
  • 10 крапель соку лимона.

Муміє розчиняємо в теплій воді. Після цього змішуємо глину з водою, додаємо всі залишилися компоненти. Перемішуємо, наносимо на обличчя. Через 5 хвилин після нанесення маски буде відчуватися поколювання в Т-зоні. Не варто бігти вмиватися, це означає, що в самій забрудненій зоні почалася активна мікроциркуляція крові.

Наносити маску краще на ніч, так як через приплив крові шкіра червоніє. Змиваємо маску масажними рухами, звільняючи тим самим шкіру від ороговілих клітин.

Якщо ви купуєте готову маску, в якій крім глини вже є зволожуючі інгредієнти, то після змивання маски особа не мажемо кремом. Але купуйте такі маски тільки в аптеці і від перевіреного виробника. Не забудьте протести маску на передпліччя.

Обережність у застосуванні чорної глини

Часто використовувати чорну глину ні в якому разі не можна. Можливо «отруєння» шкіри обличчя. Можна отримати перенасичення мікроелементами, що входять в її склад або досить серйозні опіки.

Чорну глину краще не застосовувати для лікування прищів, якщо додатково на шкірі є рани, садна або порізи. А також при наявності гнійників або акне, які повинен лікувати людей з медичною освітою. Відсуваємо використання глини при дерматологічних проблемах на обличчі у вигляді екземи, псоріазу і т. Д.

Спочатку лікуємо основну хворобу, а потім вже прищики.

Запам'ятайте, не буває поганої шкіри, буває шкіра з неправильним доглядом. Користуйтеся масками правильно.