Маски для обличчя з глини: властивості і ефект різних видів глини

  1. Косметична глина: вплив на шкіру
  2. Косметична глина: основні властивості
  3. Як вибрати вид глини для обличчя
  4. Найефективніші глиняні маски

Косметична глина широко використовується в косметологічних кабінетах для проведення всіляких процедур по догляду за всім шкірним покривом і волоссям. Аптечну глину можна використовувати і вдома, маски на основі натурального продукту підходять при будь-яких проблемах на шкірі і значно подовжують молодість особи. Косметична глина широко використовується в косметологічних кабінетах для проведення всіляких процедур по догляду за всім шкірним покривом і волоссям

Косметична глина: вплив на шкіру

Натуральна глина відноситься до особливих гірських порід, основною властивістю яких вважається ефективне вбирання вологи. Косметична глина діє в двох напрямках:

  • Вбирає секрет потових залоз, за ​​рахунок чого шкіра підсушується.
  • Видаляє омертвілі клітини епідермісу, допомагає усунути різні плями, почервоніння, лущення.

Властивості маски з глини залежать від її виду, колір визначається що входять до складу продукту мінералами. Завдяки цьому відрізняються і властивості різних по відтінку порошків, підібрати оптимальну за складом глину в залежності від типу шкіри особи не становить проблем.

Косметична глина: основні властивості

Для того щоб точно знати, який ефект слід очікувати від застосування глини з різними відтінками, потрібно мати уявлення про склад і ефекті при використанні кожного виду.

  • Зелена глина.
    Колір даного виду визначається великим вмістом заліза, крім того в неї входять магній, фосфор і підсушує шкіру цинк. Маска для обличчя, основний компонент якої зелена глина, захищає від мікробів, дезінфікує пори, відновлює гідробаланс, тому ідеально підходить жінкам сухої шкіри і ефективно усуває сальний блиск. Зелена глина не використовується лише при наявності рожевих вугрів на обличчі.
  • Червона глина.
    Червона глина багата оксидами міді і заліза, її властивості полягають в поліпшенні кровопостачання, підвищення загального тонусу. Глиняні червоні маски підходять для чутливої ​​шкіри обличчя - вони оптимально знімають запалення і припиняють роздратування.
  • Рожева глина.
    Для регулярного зволоження і збагачення підшкірних шарів поживними мікроелементами ідеально підходить рожева глина.
  • Жовта глина.
    Дана косметична глина містить оптимальне співвідношення заліза і калію, цим і визначаються її унікальні властивості. Жовта глина ефективно виводить скупчилися в підшкірних шарах токсини і підходить для в'янучої шкіри.
  • Сіра глина.
    Насичена мікроелементами сіра глина добувається з морського дна, завдяки цьому вона як не можна краще насичує шкіру обличчя вологою.
  • Біла глина.
    Біла глина - це традиційний порошок, включений до складу багатьох видів косметики. Маски з використанням білої глини відмінно вбирають сальний секрет, розгладжують зморшки , Підтягують овал обличчя. Основні властивості білої глини - дезінфікуючий і регенеруючу, додаткові - відбілюючий і протизапальну.
  • Блакитна глина.
    Властивості блакитної глини визначаються протимікробними якостями, що входять в її склад іонів срібла. Відбілюючі властивості блакитної глини дозволяють з успіхом використовувати маски на її основі для зменшення пігментації.

Правильно підібрана косметична глина дозволить приготувати чудодійну маску власницям з будь-якою структурою шкіри. Придбати натуральний продукт зовсім не складно - глина продається в багатьох аптечних мережах.

Як вибрати вид глини для обличчя

У разі виникнення проблем на шкірі найбільший ефект можна отримати, якщо точно знати, які глиняні маски підходять при турбують неприємності на обличчі.

  • При вугрових висипаннях допоможе блакитна, біла і жовта глина. При гормональної перебудови в підлітковий період потрібний ефект надасть зелена глина від прищів.
  • Біла глина для обличчя допоможе при явних і помітних проблеми з гіперпігментацією.
  • Висушена шкіра обличчя отримає необхідне зволоження, якщо буде використовуватися зелена, червона або сіра глина.
  • Періодичне роздратування на шкірі перестане турбувати, якщо для приготування масок буде використовуватися червона глина.
  • Усуває вікові зміни біла, зелена і червона глина. Потрібно знати, що рожева глина є сумішшю білої і червоної, тому вона також ефективна при фіксуванні ознак в'янення на обличчі.

Властивості білої і будь-який інший глини визначаються повністю натуральним складом природного порошку і відсутністю хімічних консервантів. Саме завдяки цьому косметична глина не викликає розвитку алергії на шкірі і може використовуватися всіма жінками. Єдиним протипоказанням до нанесення масок з глини вважається область біля очей. Також потрібно оцінювати переносимість інших компонентів, що входять в приготовлену самостійно суміш, це дозволить багаторазово посилити цілющі властивості натурального продукту.

Також потрібно оцінювати переносимість інших компонентів, що входять в приготовлену самостійно суміш, це дозволить багаторазово посилити цілющі властивості натурального продукту

Найефективніші глиняні маски

Косметична глина підійде для змішування з будь-якими інгредієнтами - травами, продуктами харчування, ефірними і рослинними оліями.

Протизапальна маска:

  • З травами.
    Змішати рівну кількість сухих квіток ромашки, календули, чистотілу. Взяти ложку сировини, заварити, остудити і процідити. Біла глина змішується до кашоподібного стану з отриманим відваром. Для зняття запалень може використовуватися і жовта глина.

відбілююча:

  • З томатом і кислим молоком.
    Біла або рожева глина змішується з соком томата і рівною кількістю кислого молока, суміш повинна вийти сметанообразной. Така маска ефективно освітлює веснянки особи і всього тіла.

тонізуюча:

  • З жовтком і маслом обліпихи.
    Жовта глина розтирається з жовтком, потім в суміш додається ложка масла з обліпихи.

Омолоджуюча:

  • З молоком.
    Рожева глина розлучається трохи теплим молоком і наноситься на обличчя.

Очищаюча:

  • З соком лимона.
    Чорна або сіра глина ефективно видаляють омертвілі клітини і можуть застосовуватися як м'який пілінг. Ефект значно збільшиться, якщо в розведену глину додати чайну ложечку лимонного соку.

Зменшує жирність шкіри:

  • З фундуком.
    Власницям жирної шкіри допоможе впоратися з проблемою зелена глина для обличчя. Розведений порошок перемішується з маслом фундука і з мінеральною водою в кількості однієї ложки.

поживна:

  • З вівсяним борошном.
    Зелена глина ефективно живить підшкірні шари. При приготуванні такої маски потрібно вівсяне борошно в однаковій кількості.

зволожуюча:

  • З огірком.
    Унікальні властивості білої глини багаторазово посилюються, якщо її змішати з розім'ятої м'якоттю огірка.

Глина може використовуватися і без додаткових компонентів. Для приготування чудодійних складів досить буде змішати обраний вид порошку з теплою водою.