Маска з білка для особи - 10 домашніх рецептів підтягують і омолоджуючих

  1. Доступні рецепти масок з використанням білка
  2. 9 особливостей застосування масок з білком, які потрібно знати
  3. Протипоказання до застосування

Яйце - частий компонент косметичних засобів, зокрема масок для обличчя та волосся. Білок і жовток не тільки володіють великим переліком корисних властивостей, але і завжди під рукою, що тільки збільшує популярність цього продукту. При цьому, найбільш часто в масках для особи використовується саме білок, який надає підсушує, протизапальний ефект, що особливо цінується для жирної шкіри. Ефективність натуральних компонентів доведено вище, ніж покупних промислових засобів, завдяки високому вмісту активних речовин.

зміст:

Відмінною особливістю яєчного білка є висока концентрація активних речовин і вітамінів в його складі. Завдяки цьому вони проникають глибоко в шари епідермісу і впливають на клітинному рівні. Регулярне застосування косметичних масок з білка для обличчя надає позитивний ефект на шкіру, позбавляючи її від багатьох проблем:

  1. посилюються процеси регенерації, що сприяє загоєнню ушкоджень,
  2. нормалізується робота сальних залоз,
  3. усувається жирний блиск і зменшується кількість запалень,
  4. поліпшується тонус.

Все це пояснюється присутністю в складі таких компонентів як:

  • 1. Жири, які утворюють на поверхні плівку, що захищає від негативних зовнішніх факторів - спеки, морозу, вітру, морської солі і т.д.
  • 2. Вуглеводи, що заряджають втомлену шкіру енергією, які надають на неї помітне тонізуючу дію за короткий проміжок часу.
  • 3. Глюкоза - забезпечує швидкий доступ всіх поживних і енергетичних речовин безпосередньо вглиб шкіри. Якщо глюкози не вистачає, то шкіра швидко стає тьмяною , Втрачає тонус і в'яне.
  • 4. Особливі ферменти надають омолоджуючий ефект на тканини, а також підсилюють процеси регенерації, швидко загоюючи маленькі ранки, а також запалення, прищики.
  • 5. Вітамін Н або біотин - не висококонцентрований речовина в білку, але тим не менш дуже ефективне для правильної діяльності сальних залоз, які схильні виділяти велику кількість шкірного сала, що є причиною багатьох проблем.
  • 6. Вітамін РР або ніаціновая кислота - відмінно впливає на зовнішній вигляд шкіри, зокрема колір обличчя, позбавляючи від жовтого і сірого відтінку.

Також в складі білка кілька вітамінів групи В, які надають лікувальну дію:

  1. В2 - відповідає за регенерацію та відновлення тканин від ранок і запалень;
  2. В5 - бореться з прищами і акне, а також є профілактикою залишкових явищ і рубців після них;
  3. В6 - відповідає за нормалізацію обміну речовин в клітинах;
  4. В9 - є головним омолоджуючий компонентом, оскільки уповільнює процеси старіння, зберігаючи еластичність, пружність і молодість шкіри;
  5. В12 - робить позитивний вплив на роботу кровоносних судин, а це позитивно позначається на кольорі шкіри;

Це основні позитивні моменти у використанні білкових масок, але і це ще не все. Крім позбавлення від запалень і вирівнювання тону шкіри, білок використовують для поліпшення контурів особи. З такими неприємностями як брилі, поява другого підборіддя або «опливаніе» особи можна впоратися і в домашніх умовах за допомогою маски з яєчним білком. Але є кілька особливостей у використанні цього натурального продукту, які допоможуть досягти найкращих результатів.

Цікаво! Як правильно відокремити білок від жовтка? Варіантів зробити це досить багато. Не обов'язково мати якимись особливими здібностями, але з часом будуть придбані вправність і деякі навички в цьому нехитрому справі. Вибрати підходящий і зручний спосіб можна, переглянувши кілька навчальних відео. Наприклад, можна зробити невеликий отвір в шкаралупі, через яке білок витече. Або рекомендується використовувати для відділення білка воронку або щось подібне. Варіантів багато і якийсь із них здасться більш зручним. Ще раз повторимо, що зробити це нескладно.

Доступні рецепти масок з використанням білка

У складі масок крім яєчного білка завжди присутні допоміжні компоненти, тому важливо стежити - чи немає на них алергічної реакції. Перевіряють це заздалегідь, ще до використання маски на обличчі наступним чином: невелику кількість готового складу наносять на зап'ясті і чекають реакцію. Вона проявляється в перебігу найближчих 3 годин у вигляді свербежу, почервоніння або висипки. Якщо таких явищ не відмічено, то можна використовувати маску вже на обличчі.

Використовуються такі скорочення:

  • ч.л - чайна ложка;
  • ст.л - столова ложка.

І тепер самі рецепти.

  • Маска з білком від зморшок

Ніхто не може уникнути процесів старіння, які в першу чергу відбиваються на обличчі. Але при належному догляді можна зменшити їх прояв і відстрочити появи помітних зморшок. З цим відмінно справляється білок в складі масок, який підтягує шкіру і надає ефект ліфтингу. Для цих цілей добре підійде маска з таким складом:

  1. подрібнена м'якоть від 1 огірка без шкірки;
  2. оливкова олія - 1 ч. Л ;;
  3. 1 білок.

Ще один рецепт, який надає хороше підтягує і пом'якшувальну дію:

  1. білки від 2-х яєць і 2 ст. л. меду.

Мед для кращого розмішування рекомендується трохи підігріти, щоб він був в напіврідкому стані. Але безпосередньо перед використанням в масці його потрібно остудити, інакше білок може згорнутися.

Такі маски для видимого ефекту необхідно робити регулярно і наносити не тільки на обличчя, але і на область шиї і декольте. Час дії - 30 хвилин.

  • Білкова маска для сухої шкіри

якщо застосовувати очищаючі маски на сухій шкірі, то робити це потрібно тільки на проблемних ділянках з чорними точками, уникаючи шелушащихся областей. Робиться це через сильний стягивающего ефекту від білка в масках такого типу, що негативно позначиться на шкірі з недостатньою кількістю вологи.

Але є і пом'якшувальні суху шкіру рецепти, наприклад:

  1. 2 ст. л. молока;
  2. 2 ч. Л. меду;
  3. 2 білки.

Оскільки консистенція виходить досить рідкої, то склад рекомендується завдає в 2-3 шари, попередньо почекавши висихання попереднього.

Ще один пом'якшувальний рецепт:

  1. 1 ч. Л. оливкового масла;
  2. 1/2 банана;
  3. 1 білок.

Банан ретельно подрібнюють і змішують всі інгредієнти. Час впливу на шкіру - 15 хвилин, протягом яких рекомендується випити води, що також дозволить наситити її вологою.

  • Білок в масках для жирної та комбінованої шкіри

Для таких проблемних типів шкіри білок підходить якнайкраще, тому що він здатний звужувати пори і регулювати діяльність сальних залоз, зменшити виділення шкірного жиру. Склад таких масок досить простий, а в якості допоміжних компонентів виступають: крохмаль , Сода і желатин .

Наприклад, прекрасно матує шкіру суміш таких компонентів:

  1. 1 білок;
  2. крохмаль.

При цьому крохмалю повинно вистачити на те, щоб консистенція маски по густоті нагадувала сметану. Час дії - 15 хвилин. Змивають її водою, а потім доглядають звичними засобами - тоніком, кремом.

Зменшити пори можна за допомогою ще одного простого рецепту:

  1. 1 білок;
  2. Біла глина.

Компоненти змішують, додаючи в білок глину, поки консистенція не стане схожа на густу кашу. Час впливу маски - 20 хвилин, потім суміш акуратно видаляють і зволожують шкіру.

  • Маска від прищів з яєчним білком

Дуже добре справляється з прищами і вуграми, одночасно заспокоюючи роздратовану шкіру:

  1. білок від 1 яйця;
  2. ефір чайного дерева - 3 краплі.

Все змішують і залишають на шкірі на 15 хвилин. У разі можливих алергічних реакцій, появи неприємних відчуттів у вигляді свербежу або печіння, маску відразу слід змити.

Добре також допомагає склад з:

  1. 2 ст. л. борошна з вівсянки і 1 білка.

Маску тримають на обличчі аж до повного висихання. Після використання необхідно вмитися і нанести звичний крем.

  • Білкова маска від чорних крапок

Для очищення пір білок підходить відмінно за рахунок свого властивості сильно стягувати шкіру, витягаючи забруднення з пір. Найпростішим рецептом є:

  1. 2 ст. л. звичайного цукру і 2 білки.

При необхідності інгредієнти можуть бути пропорційно зменшені. Цукор додають поступово, заважаючи до його повного розчинення. Спочатку на шкіру потрібно нанести тільки половину складу, давши йому висохнути. Слідом наносять решту, при цьому здійснюючи подушечками пальців поплескування по шкірі. Такий простий масаж липкою сумішшю сприятиме очищенню і витягуванню з пір забруднень. Перед використанням засобу рекомендується трохи розпарити обличчя - результат буде значно краще.

Дуже популярний серед жінок цікавий спосіб ефективного очищення пір з допомогою білка, в якому використовуються паперові серветки. Для цього необхідно:

  1. яєчний білок трохи збити і покрити їм чисте обличчя;
  2. взяти тонкі паперові серветки, розірвати їх на невеликі шматочки і наклеїти їх на обличчя в білку в 1 шар;
  3. покрити серветки ще одним шаром білка;
  4. залишити на 15 хвилин.

Видаляти маску необхідно обережно, не смикаючи сильно прилипли ділянки - краще їх змочити водою і обережно зняти. При цьому очищати таким способом необхідно тільки ділянки на обличчі, де утворюється багато чорних крапок, тобто Т-зону.

  • Білкові маски для відбілювання і тонусу

Освітлити шкіру можна за допомогою такого складу:

  1. 2 ст. л. меду;
  2. 2 ч. Л. соку лимона;
  3. 1 білок;
  4. 3 ч. Л. кефіру.

Всі компоненти перемішують і збивають, а готовий склад залишають на обличчі 1/3 години. За одне застосування колір обличчя трохи освіжиться, а при регулярному використанні відбілюючий ефект буде добре помітний.

Для підвищення тонусу, очищення, зволоження, усунення набряків добре підходить така суміш:

  1. 2 ст. л. меду;
  2. 2 білки;
  3. 2 ст. л. ячмінного борошна;
  4. 2 краплі ефіру м'яти - не обов'язково.

Спочатку змішують борошно і мед, через кілька хвилин, коли борошно добре розійдеться - додають білок. Ефірна олія додають в останню чергу. Завдавши склад на обличчя його залишають на 1/4 години, після чого вмиваються.

  • Маска від прищів, підходяща для будь-якої шкіри

Для зняття запалень на обличчі, за рахунок вираженого антибактеріальної дії, підійде така суміш:

  1. 1 ч. Ложка соку алое;
  2. 3 краплі ефіру чайного дерева;
  3. 1 білок.

Для початку збивають білок, а потім до нього додають всі інші інгредієнти. Їх ретельно перемішують і наносять на обличчя перший шар. Через 3 хвилини наноситься другий шар складу, якому дають добре висохнути. Після вмивання водою необхідно нанести відповідний крем.

  • Маска від зморшок для будь-якої шкіри з борною кислотою

З її допомогою можна відмінно підтягти, розгладити шкіру і зменшити зморшки, а також позбутися від лущення . Для приготування маски потрібно всього кілька компонентів:

  1. 1 ч. Л. вершків;
  2. 1 м палених квасцов;
  3. 1 білок;
  4. 1 мл. 3% борної кислоти.

Спочатку з'єднують і добре перемішують перші 3 компоненти: вершки, борну кислоту і білок. Потім в суміш додають останній компонент: галун. Перед використанням маски шкіру обличчя потрібно підготувати за допомогою скрабу. Готовий склад залишають на 20 хвилин.

  • Полунична маска з білком

Дуже приємна маска, яка допоможе наситити шкіру вітамінами, а також трохи освітлити її і зберегти молодість. В її складі:

  1. 1 яєчний білок;
  2. 5 ягід полуниці;
  3. 1 ст. ложка вершків.

Ягоди розім'яти до стану кашки і додати до неї всі інші інгредієнти. Все ретельно перемішати до отримання однорідної маси. Суміш тримати на обличчі протягом 20 хвилин, після чого змити водою.

Важливо! Час впливу білкових масок - мінімальне. Їх залишають ненадовго, оскільки вони швидко висихають на обличчі, утворюючи при цьому тверду скоринку. При неакуратному видаленні такій поверхні може бути пошкоджений верхній шар епідермісу, особливо якщо на шкірі є прищики і запалення. 10-20 хвилин зазвичай цілком достатньо для маски, після чого її змивають.

9 особливостей застосування масок з білком, які потрібно знати

Всі жінки, які використовували білкові маски на власному досвіді, поділяються на 2 групи - тих, хто дуже задоволений результатом, і тих, кого він не влаштував. Такий поділ обумовлено деякими особливостями натурального продукту, які варто враховувати під час приготування масок і їх використання. Якщо дотримуватися цих порад, то результат незмінно буде радувати.

  1. Для якого типу шкіри підходять? У використанні білкових масок є обмеження - вона не підійде для сухої з лущення або чутливої ​​шкіри. Зате білок ідеальний як компонента для догляду за жирною і проблемною шкірою, яка страждає від запалень, прищів, з вираженими віковими змінами.
  2. Як вибрати відповідний продукт? Для краси шкіри, як і для власного здоров'я потрібно постаратися придбати домашні натуральні яйця, оскільки вміст корисних речовин в них значно вище, ніж в магазинних.
  3. Що не можна робити? Білок досить ніжний продукт, який може згорнутися від підвищується температури. Саме тому при виготовленні маски білок можна нагрівати, як і інші допоміжні продукти - мед, масла, кефір і т.д. Використовувати їх холодними теж не рекомендується, тому необхідно дістати всі інгредієнти з холодильника приблизно за 1-2 години до використання, щоб вони нагрілися до кімнатної температури.
  4. Збиваємо білок - чим? Зазвичай для досягнення однорідності в більшості масок рекомендується попередньо збити білок. Роблять це в чашці за допомогою віночка протягом приблизно 5 хвилин - за цей час білок перетвориться в повітряну піну. Її необхідно змішати з іншими компонентами маски до того, як вона опаде. Подальші маніпуляції з нею рекомендується проводити з використанням блендера або міксера, що дозволить в результаті отримати однорідну масу без грудочок.
  5. Як підготуватися? Особа обов'язково має бути чистим і позбавленим косметики. Максимальний результат дасть попередня підготовка в вигляді парової ванночки, яку роблять над відваром протизапальних трав протягом 5 хвилин. Це допомагає розширити пори, після чого корисні компоненти маски здатні проникнути вглиб епідермісу, а значить ефект буде більш помітним. Очистити розкриті пори також значно легше.
  6. Правила нанесення маски. Найзручніше рівномірно нанести склад можна за допомогою спеціальних пензликів. Якщо таких немає, то розподілити маску можна подушечками пальців. Цей спосіб також хороший, тому що дозволяє одночасно провести невеликий масаж, роблячи рухами по шкірі. При цьому заздалегідь варто вивчити масажні лінії на обличчі, для того щоб не порушити відбуваються по ним процеси підшкірної мікроциркуляції.
  7. Як правильно змити білковий склад? Це можна зробити як мінімум двома способами. Наприклад, використовуючи вологий ватний диск, марлю або серветку скачати шар маски з поверхні особи. А найпростіший спосіб - звичайне умивання водою. При цьому рекомендується використовувати теплу воду, але не гарячу або холодну. В якості заміни воді можна взяти мінеральну воду без газу або молоко.
  8. Періодичність використання. Тут також є кілька варіантів, які залежать від вираженості проблем. Якщо шкіра вся покрита запаленнями і дуже жирна з забитими порами, зморшки сильно помітні, то відкладати використання маски не варто - рекомендується застосування білкового складу через день. При менш помітних проблеми - інтервал збільшується до 1 разу на 3 дні. Якщо такі маски будуть профілактичними заходами, то досить 1 рази в тиждень.
  9. Тривалість курсу. Курс білкових масок становить 10 процедур, після яких робиться перерва. Він необхідний для того, щоб підшкірні залози не встигли пристосуватися до їх впливу. Перерва має становити приблизно 21-28 днів в незалежності від інтенсивності їх використання до цього - профілактичного або лікувального.

Якщо дотримуватися основних правил використання білкових складів, то шкіру чекають значні позитивні перетворення: зменшення кількості запалень і прищів, підтяжка контурів особи і виражений ліфтинг-ефект, кількість і глибина зморшок скоротиться. Чи зміниться овал обличчя - він стане більш чітким.

Протипоказання до застосування

Через активної дії білка на шкіру, маски з ним не можна застосовувати на сухий і роздратованою шкірі, яка чутливо реагує на зовнішні впливи. У разі присутності ділянок з лущення, такі маски також не рекомендуються, так як вони ще більше сушать і стягують поверхню. Але при несильним проблеми вони тільки допоможуть - видалять дрібні омертвілі клітини епідермісу, за умови подальшого нанесення зволожуючого крему. Чи не застосовують такий склад при сильних запаленнях або гнійних утвореннях на обличчі, не допоможе він і в боротьбі з набряком.

Не варто забувати, що яйце - як білок, так і жовток, викликає алергію у багатьох людей, причому прояви реакції можуть виникнути і при зовнішньому використанні. Це може бути почервоніння, свербіж, подразнення або навіть висип. Необхідно звернути увагу і на допоміжні компоненти, які також часто є провокаторами алергічних реакцій, особливо - глина, мед, натуральні соки і т.д.

А якими рецептами масок з білком користуєтеся ви? Діліться своїми відгуками!

Як правильно відокремити білок від жовтка?
Для якого типу шкіри підходять?
Як вибрати відповідний продукт?
Що не можна робити?
Збиваємо білок - чим?
Як підготуватися?
Як правильно змити білковий склад?
А якими рецептами масок з білком користуєтеся ви?