Маска для волосся з глини - рецепти для різних типів волосся

  1. види глини
  2. Біла глина
  3. жовта глина
  4. рожева глина
  5. Червона глина
  6. Блакитна глина
  7. Зелена глина
  8. Чорна глина
  9. рецепти масок
  10. Маска для жирного волосся.
  11. Маска для сухого волосся
  12. Маска від лупи:
  13. Як правильно наносити маску
  14. Полоскання глиняній водою
  15. курс процедур

Маски для волосся з глини є популярною і широко застосовується процедурою, так як вони мають унікальні властивості. Глина ефективно усуває з волосся бруд, активізує мікроциркуляцію. Цей багатий мінералами натуральний продукт багатий найціннішими мінералами, чудово живить шкірний покрив голови, волоссю додає об'єм і блиск, прискорює ріст, бореться з лупою, знімає роздратування і тонізує шкіру. Маски для волосся з глини є популярною і широко застосовується процедурою, так як вони мають унікальні властивості

У чистому вигляді маска з глина застосовується тільки для жирних пасом. В інших випадках її застосовують у вигляді додаткового компонента. Живильні суміші можна приготувати самостійно, взявши в якості компонентів хну, дріжджі, мед, яйця, вершки, касторове масло, оливкова або реп'яхову.

Глину розводять водою, хоча набагато ефективніше це робити відваром ромашки, кропиви або череди. Можна розвести її сироваткою або теплим молоком. Також можна додати свіжі подрібнені квіти ромашки, листя кульбаби і кропиви, кашку з ріпчастої цибулі.

Залежно від складу маска може застосовуватися для різних типів волосся:

  • сухих;
  • жирних;
  • комбінованих;
  • пошкоджених;
  • забарвлених;
  • від випадання;
  • для росту волосся.

види глини

Для різних процедур застосовується кілька видів глини, що відрізняються за кольором і різного складу мінералів, від якого залежать корисні властивості. Для різних процедур застосовується кілька видів глини, що відрізняються за кольором і різного складу мінералів, від якого залежать корисні властивості

Біла глина

Може стати справжньою знахідкою для власниць пошкоджених і слабкого волосся, основним компонентом якої є мінерал каолініт. Цей мінерал містить оксид алюмінію і кремнію. Біла глина підсушує шкіру голови, очищає ваші локони і збільшує антибактеріальні властивості.

жовта глина

До її складу входить залізо, діоксид кремнію, калій, марганець. Маска з її застосуванням виводить токсини, прекрасно насичує ваші локони киснем, живить шкіру голови, надає шовковистість і природний блиск, володіє антибактеріальними властивостями, позбавляє від лупи. Також вона усуває свербіння, заспокоюючи шкіру.

рожева глина

Дуже корисна для чутливих, сухих, січеться. Після її застосування шкіра набуває ніжний рожевий відтінок, що дозволяє подряпин на шкірі забарвитися і стати непомітними.

Червона глина

Найчастіше маску з цим компонентом застосовують для чутливої ​​шкіри, схильної до подразнення. Необхідна для тих, хто часто вдається до фарбування або хімічної завивки. Відкриває доступ кисню до шарів шкіри, так як в її склад входить оксид червоного заліза і окис міді, що поліпшують кровообіг.

Блакитна глина

Одне з найпопулярніших засобів, якими можна доглядати за волоссям і шкірою голови, адже в її складі є маса цінних речовин: залізо, ангідрид титану, кремній, алюміній, кальцій, магній і іншими. Маска з блакитною глиною має протизапальні властивості, відмінно допомагає при лупи, добре зміцнює волосяні цибулини, відмінно посилює ріст волосся.

Зелена глина

Самою лікувальної можна назвати зелену глину, колір якої у неї з-за високого вмісту оксиду заліза. Володіє бактерицидною дією, звільняючи волосся і шкірний покрив від токсинів. Крім цього в зеленій глині ​​високий вміст срібла, а також присутній цинк, молібден, магній, кальцій. Зелена глина нормалізує роботу сальних залоз, тому незамінна при жирному волоссі.

Чорна глина

Чудово рятує сухі, ламкі волосся, що січеться. Вона чудово зволожує, тонізує і очищає, відновлює баланс шкіри, особливо після відпочинку на морі. В її складі присутні таке елементи як кварц, залізо, кальцій, стронцій і магній, які сприяють зміцненню і росту волосся.

рецепти масок

Маски для волосся з білої глини

  • біла глина (1 ст. л.);
  • кефір (2 ст. л.);
  • 1 подрібнений болгарський перець.

Глину розвести кефіром до однорідної кашки, потім додати болгарський перець, подрібнений в блендері. Ця маска чудово підійде для прискорення росту волосся.

Маска для жирного волосся.

  • біла глина (1 ст. л.);
  • сухі вершки (1 ст. л.);
  • майонез (2 ст. л.);
  • лимонний сік (1 ч. л.).

Білу глину змішати з сухими вершками 1: 1, додати майонез і лимонний сік. Маску витримати півгодини, потім змити шампунем.

Маска для сухого волосся

  • 2 ст. л. жовтої або блакитної глини;
  • 1 ст. л. обліпихової олії;
  • 1 ч. Л. меду;
  • 1 яєчний жовток.

Глина змішується з маслом обліпихи, медом і жовтком. Наноситься на чисте волосся на 20-25 хвилин.

Маска від лупи:

  • зелена глина (2 ст. л.);
  • вода або відвар (2 ст. л.);
  • яблучний оцет (1 ст. л.);
  • 1 яєчний жовток.

Розвести глину з рідиною, додати оцет і жовток яйця.

Як правильно наносити маску

Застосовувати маску з глини краще в холодному вигляді, не нагріваючи її понад 37 градусів, інакше можна втратити корисні властивості. Готуватися суміш дуже просто - заливається теплою рідиною, а потім додаються інші інгредієнти.

Маску тримають під поліетиленовою шапочкою, хусткою або теплим рушником загортають голову. Тримати слід від 20-30 хвилин, стежити, щоб суміш не висохла на волоссі. Обполоснути можна залишками трав'яного відвару. Ретельно ополоснув, використовуйте бальзам, щоб пом'якшити волосся. Маску тримають під поліетиленовою шапочкою, хусткою або теплим рушником загортають голову

Полоскання глиняній водою

Глина чудово підходить для полоскання, так як вона чудово абсорбує жир, токсичні речовини, очищає і підсушує волосся. Щоб прополоскати волосся після миття потрібно розчинити в 400 мл чистої води 1 ст. л. глини, яка підходить вашому типу волосся. Після полоскання постарайтеся не змивати її хоча б 20 хвилин.

курс процедур

Краще застосовувати косметичний засіб курсами в 5-6 процедур. Для жирного волосся - 2 рази на тиждень, для сухих буде досить одного разу, для профілактики можна робити її пару раз на місяць. Після нанесення засобу можна зробити легкий масаж, який подвоїть ефект. Вже після першої процедури така маска здатна повернути локони до життя.