КРИМСЬКА ГОРНАЯ БІЛО-БЛАКИТНА ГЛИНА

Цілющі властивості глини    Організм людини створений так, що він сам повинен боротися зі своїми хворобами і недугами, але так як у нього не вистачає на це сил, ми зобов'язані йому допомогти

Цілющі властивості глини

Організм людини створений так, що він сам повинен боротися зі своїми хворобами і недугами, але так як у нього не вистачає на це сил, ми зобов'язані йому допомогти. При очищенні організму і оновленні обміну речовин, при його стабілізації і виробленні імунітету, - він сам собі допомагає.

Найкращі ліки - це те ліки, яке створила сама природа. Одним з таких неоціненних скарбів, які знаходяться в надрах матінки-землі, є біло-блакитна глина, яка сталася понад п'ятсот мільйонів років назад і є продуктом переробки природою первісних рослин - хвощів, папоротей, морських організмів. Чим старше глиняні пояса, тим світліше забарвлення каолінітів. Глина найвищої якості залягає на великій глибині, на рівні 30-60 м від поверхні грунту і є "живим речовиною Землі". Біло-блакитного кольору відповідає 39 елементів таблиці Менделєєва, їх зміст в інтервалі (104); це рідкісні елементи. Але найбільше в глині ​​кремнезему - близько 50%. Кремній - один з найпоширеніших на Землі елементів, без якого не було б життя на нашій планеті, він входить до складу всіх рослині і живих організмів. Співвідношення кремнезему в крові людини приблизно 1: 100000. Якщо воно зменшується, людина починає "відчувати погоду", погіршується загальний фізичний стан.

Дефіцит кремнію в організмі може привести до швидкого старіння, до таких захворювань як артрит, атеросклероз і найстрашніше до онкозахворювань. Висновок напрошується один: треба вчасно поповнювати організм запасом кремнезему. І ось тут глина просто незамінна.

Кращий результат дає комбінування цих двох способів. Глина, як складова енергії Землі, в процесі своєї освіти насичується усіма іншими природними енергіями - Вогнем, Водою, Вітром, Металом. Природно, що сама вона за своєю структурою є похідним Землі і несе в собі її силу. Саме таке поєднання енергій природи і дає непоказною на вигляд глині ​​її величезний цілющий потенціал. Ці енергетичні можливості глина отримує в момент свого утворення і ще довго накопичує інформацію про захисному поле Землі, поки тисячоліттями очікує свого використання.

У косметології маски з глини надають підсушує ефект, діють на шкіру також благотворно, як масаж. Очищує, відновлює і оновлює верхній шар шкіри - епідерміс, освіжає шкіру, надає їй гладкість і пружність. Глина має протизапальну, заспокійливу і антисептичну дію, при схильності шкіри до утворення вугрів, гнійників, а також стафілоцермітах після гоління у чоловіків. Посилити ефективність маски можна, розбавивши глину не водою, а відваром трав, що відповідають типу вашої шкіри. Якщо у вас на обличчі глиняна або грязьова маска, не розмовляйте, не смійтеся - словом, ніякої міміки. Глиняні маски наносяться на обличчя і шию на 15-20 хв. Глину для масок потрібно просіяти через борошняне сито, залишки подрібнити і повторно просіяти.

застосування

Зовнішнє застосування глини засновано головним чином на те, що вона має прекрасні теплоудержуючою властивостями. Зовнішнє застосування глини дає вельми швидкий результат. Практично немає лікарського засобу рівного їй по ефективності. Залити глину свіжої, чистої водою так, щоб вона була покрита повністю (використовувати емальований, дерев'яний або обпалений глиняний посуд). Дати постояти кілька годин, щоб глина набрала вологи, розмішати, тверді грудочки розчавити руками або дерев'яною лопаткою (ложкою). Металевим інструментом користуватися не можна: він може негативно вплинути на приготовлену масу. Маса за складом повинна бути однорідною (сметаноподібної), без грудок. У цьому стані глина готова до використання. Посудина з глиною потрібно частіше і довше тримати на сонці, на свіжому повітрі, щоб глина знову набрала сонячного магнетизму. У міру необхідності розчин необхідно злегка розбавляти водою: нехай маса буде потрібної консистенції, завжди готової до вживання. Так вона може зберігатися в поліетиленовому пакеті необмежений час. Для зовнішнього вживання глину застосовують головним чином в примочках і аплікаціях. Відразу після накладення аплікації у хворого з'являються дуже приємні відчуття. Це пояснюється тим, що глина надає плідне вплив на хворе місце, а її випромінювання і сонячне магнетизм дають життя і силу, очищають ослаблені або хворі клітини, оновлюють органи новими і сильними клітинами. Потім глина вбирає в себе відмерлі клітини разом з брудом і шлаками, що виходять з організму. Продовжуйте процедури до повного лікування. Ніколи не слід робити аплікації на груди і шлунок під час і відразу після їжі. Потрібно почекати 1-1,5 години. На всі інші частини тіла аплікації можна робити в будь-який час. Можна робити 2 або 3 аплікації одночасно на різні частини тіла. Глину завжди потрібно використовувати тільки в холодному вигляді, що не підігріваючи, тому що аплікацію доводиться робити на запалене, а отже, гаряче місце. Коли важко накласти аплікацію (очі, вуха та ін.), Можна робити обгортання. Для цього потрібно взяти напіврідку глиняну масу, намочити в ній полотно так, щоб воно добре просочилося, накласти тканину на хвору частину тіла і прикрити вовняною ковдрою. Просочене глиняній масою полотно частіше менять.Такіе процедури можна використовувати і тоді, коли необхідно піддати впливу глини велику поверхню шкіри.

Зовнішнє застосування (аплікація). Глину залити невеликою кількістю води і розмішати до середнього сметанообразного однорідного стану. Отриману масу шаром 1-2 мм нанести на хвору ділянку тіла і створити теплоізоляцію (типу компресу) не більше 2-3-х годин. При бажанні, для посилення дії, можливо додавання урини яблучного оцту, натуральних олій (камфорного, оливкової та ін.). Застосовувати щодня (при необхідності - 2-3 процедури в день), курс - 10-15 днів. Кількість аплікацій залежить від конкретного шару і стану хворого. Можна робити і більше аплікацій, одну за одною, вдень і вночі. Не треба засмучуватися, якщо аплікація викличе біль, припухлість (не буває ефективного лікування без загострення). Продовжуйте процедури до повного лікування. Рекомендуємо попередньо проконсультуватися з вашим лікарем.

повернутися