- Біла глина
- Блакитна глина
- Чорна глина
- Зелена глина
- Червона глина
- рожева глина
- Жовта глина
- сіра глина
Лікувальна сила глини була визнана завжди в усьому світі. У стародавньому Єгипті її використовували для муміфікації, в Стародавній Греції глина користувалася величезним попитом в медицині: з неї робили пластирі для загоєння ран, забитих місць і переломів. З розвитком медицини застосування глини в лікувальних цілях було відкинуто назад. Але в 19 столітті про неї згадали знову завдяки німецьким натуропат. На сьогоднішній день глинотерапії з успіхом застосовують в народній медицині і косметології.
У косметології використовується глибинна глина, добута в екологічно чистому місці. Властивості такої глини перевищують якість поверхневої глини. Залежно від складу глина має різні кольори, що залежать від вхідних в неї мінеральних солей або інших домішок. Найбільш популярні - це блакитна, чорна, біла і зелена глини. Рідше зустрінеш жовту, червону і сіру. Кожен колір має певний набір лікувальних властивостей. Це є вирішальним фактором при виборі даного косметичного засобу, тому що кожному типу шкіри рекомендований свій колір глини.
Біла глина
Ідеальна для тьмяною, позбавленої вітамінів, а також для жирної шкіри. Головне властивість білої глини - підсушування і очищення шкіри. Володіє адсорбуючим ефектом, поглинаючи забруднення на шкірі і усуваючи жирний блиск. Шкіра стає свіжою, чистою і сяючою. Усуваються акне і вугри, так як антисептичний властивість білої глини очищає і звужує пори.
Блакитна глина
Маски з блакитної глини підсилюють кровообіг і стимулюють обмінні процеси в клітинах шкіри, що робить її світліше і м'якше. Крім того, маски мають деякий антистресовий ефект, тонізують і підтягують шкіру. Обгортання з блакитної глини допоможуть позбутися целюліту.
Чорна глина
Обгортання з чорної глини підтягнутий силует і усунуть целюліт. В її складі є такі елементи, як кварц, кальцій, магній, залізо, що сприяють активному спалюванню жирових клітин. Маски з чорної глини використовують для глибокого очищення пір на шкірі обличчя. Протипоказані при сухій шкірі.
Зелена глина
Оксид заліза в складі надає їй зелений колір. Маски із зеленої глини використовуються як антивіковий засіб, знімають набряки обличчя, роблять контур обличчя виразним. Підійдуть жінкам з жирним і комбінованим типом шкіри. Якщо застосовувати зелену глину як маску для волосся, то допоможе побороти себорею і лупу.
Червона глина
Рідко можна зустріти в магазинах і аптеках. Ідеальна для занадто чутливої шкіри. Має в своєму складі мідь і залізо, які насичують шкіру киснем. Маски з червоної глини знімають алергічні реакції і борються зі старінням шкіри.
рожева глина
Рекомендована для чутливої шкіри в якості масок і обгортань. Можна застосовувати ванночки з рожевої глини як засіб проти грубої шкіри ніг. Глина загоює дрібні тріщинки і сприяє оздоровленню всього шкірного покриву в цілому.
Жовта глина
Підійде тьмяною і втомленою шкіри обличчя, так як має збалансований мінеральний склад. Глиняні жовті маски додадуть шкірі обличчя свіжість і відпочив вигляд.
сіра глина
Ідеальні для сухої шкіри, так як найтонша структура сірої глини тонізує і зволожує позбавлену вологи шкіру.
Маски з глини дуже просто приготувати, додавши в неї потрібну кількість теплої води. На упаковці обов'язково є інструкція, де докладно описані всі етапи приготування і нанесення маски.
Купити глину потрібного кольору можна в косметичних магазинах або в аптеках. Варто сказати, що є деякі нюанси у використанні глинотерапії. У зв'язку з цим рекомендується звернутися за допомогою в салон до фахівця-косметолога, який підбере відповідний типу шкіри колір глини і під час процедури буде стежити за станом шкіри.
Прочитали раз: 161