Глина для сухої шкіри обличчя: як використовувати, рецепти масок з фото

  1. Користь глини для сухої і чутливої ​​шкіри
  2. Правила використання
  3. Чим розводити маски
  4. Біла глина з маслами і вітаміном
  5. Чорна глина, маслом і мед
  6. Блакитна глина і жовток
  7. Підтягує маска зі сметаною і білком
  8. З огірком
  9. З бананом і рожевою водою
  10. Червона глина та молоко

Суха шкіра - одна з найбільш вимогливих в догляді. Її потрібно регулярно зволожувати, живити, не допускати пересушування, оскільки вона схильна до лущення, почуттю стягнутості. Якщо за нею доглядати не належним чином, на ній можуть передчасно з'явитися зморшки. Каолін - продукт, який прийнято використовувати при жирної та комбінованої шкірі, оскільки вона добре знімає запалення, прибирає надлишки сала і загоює прищі. Суха ж, навпаки потребує додаткової вологи, яку каолін дати не може, так чи варто використовувати її в свій відхід? Яка глина підходить для сухої шкіри обличчя? Медвяно пропонує вам покрокові рецепти ефективних масок з глини для сухої шкіри обличчя.

Зміст статті

Користь глини для сухої і чутливої ​​шкіри

Головне властивість каолін - це відмінне очищення, а воно необхідне всім незалежно від типу епідермісу.

Суха шкіра погано переносить різні скраби, оскільки навіть з найдрібнішими абразивними частинками вони травмують епідерміс. При цьому на ньому також накопичується ороговілий шар мертвих клітин, і в цьому випадку відмінно підійде каолін.

Косметична глина для сухої шкіри корисна тим, що прибирає мертві клітини не гірше скрабів і пілінгів, при цьому діє м'яко і не пошкоджує епідерміс.

Говорячи про те, яка глина для сухої шкіри обличчя, слід зауважити, що важливий не стільки тип продукту, скільки те, як вона використовується.

Правила використання

Правило № 1. Маски з глини для сухої шкіри не повинні застигати і стягувати особа, змивайте їх при появі перших стягають відчуттів.

Правило № 2. Для повноцінного очищення однієї маски недостатньо. Використовуйте курсом протягом 10-15 днів. Тільки тоді буде видно ефект.

Правило №3. Для розведення ніколи не використовуйте воду, оскільки косметична глина для сухої шкіри вийде жорсткою і буде негативно впливати на епідерміс.

Як бачите, маски мають ряд корисних переваг, тому їх необхідно використовувати в своєму догляді.

Чим розводити маски

Яка глина краще для сухого і чутливого епідермісу? Будь-яка, але з деякими застереженнями: її потрібно використовувати не в чистому вигляді, а з пом'якшуючими і зволожуючими добавками. Принципи використання такі:

  1. Розводити відварами трав, молоком, вершками, маслами, зеленим чаєм, гідролатамі. Найкращим розчинником є ​​молоко. Неважливо, який жирності, головне не 0%. Молоко живить і пом'якшує, після таких процедур ніколи не буває неприємних відчуттів.
  2. Для отримання густої консистенції, яка наноситься товстим шаром, використовуйте жирну сметану. Густі маски корисні тим, що їх можна витримувати по 15-20 хвилин, і вони не почнуть застигати.
  3. Зневоднений епідерміс дуже любить мед, вершки, рожеву воду, банан, огірок, жовток, сік алое.
  4. У профілактичних цілях можна розводити маски настоями лікарських трав, але в цьому випадку додавайте жовток, який буде пом'якшувати дію маски.

Що стосується того, яку глину для сухої шкіри використовувати, то це біла, рожева, червона, чорна. Однак і інші види з відповідними добавками добре сприймаються нею.

Багато хто боїться використовувати білу глину для сухої шкіри обличчя через її здатності глибоко очищати, знімати зайву жирність. Але насправді вона настільки ж корисна, як і для жирної. Наприклад, маска з глини для сухої шкіри обличчя з маслом, вітаміном і крохмалем.

Біла глина з маслами і вітаміном

Ідеальна маска для пом'якшення, живлення, зволоження - біла глина з маслами. Її можна безпосередньо розводити базовими маслами, або можна застосовувати їх в якості добавки. У першому випадку вона чудово пом'якшує, добре живить, проте не так добре очищає.

Найпростіший варіант - з оливковою олією. Також дуже гарні авокадо, макадамія, виноградних кісточок, персикове, лісовий горіх, сасанкви, кукуи, при наявності запалень - таману.

Запропонуємо вам рецепт ефективної маски з білої глини для сухої шкіри.

складові складові

  • каолін 3 ст л .;
  • ефірне масло 5 крапель (ми взяли ялівцеві);
  • 1 ампула вітаміну В1;
  • 2 ч л хлоргексидину;
  • крохмаль 2-3 ст л.

Каолін розбавляємо теплою водою до консистенції кефіру.
Капаємо 5 крапель ефірного масла і додаємо ампулу тіаміну (В1). Добре перемішуємо, вітамін облаем яскравим, специфічним запахом, ефірну олію ялівцю відіб'є його, надавши масці запах хвойного лісу.

Додаємо хлоргексидин, він необхідний для знезараження шкіри, а також запобігає потраплянню мікробів у мікротріщини на епідермісі, якщо вони є. Завдяки цьому компоненту можна наносити маску на невеликі рани, наприклад подряпини або після видавлювання прища.

Консистенція виходить рідкої, загущающих за допомогою крохмалю, додавайте на око, постійно помішуючи, поки суміш не перетворитися в густу «сметану»
Консистенція виходить рідкої, загущающих за допомогою крохмалю, додавайте на око, постійно помішуючи, поки суміш не перетворитися в густу «сметану».
Наносимо на очищену шкіру обличчя, час витримки 20-30 хвилин. Потім змиваємо теплою водою.

Ще від автора!

Косметична глина для сухої шкіри добре очищає. Епідерміс стане більш еластичним, м'яким, зволоженим, маска має легкий відбілюючий ефект, вирівнює загальний тон.
Косметична глина для сухої шкіри добре очищає

Чорна глина, маслом і мед

Дуже хороша чорна глина для сухої шкіри обличчя. Вона м'яко очищає, бореться з висипаннями, вирівнює тон. Після процедури обличчя виглядає молодшим, гладким, свіжим.

В порошок додаємо воду до консистенції дуже густої кашки. Потім до суміші втручаємося мед, також можна додати чайну ложку базового масла.

Блакитна глина і жовток

Багато жінок бояться використовувати, вважаючи, що вона занадто сильно сушить. Дійсно, в чистому вигляді голуба глина для сухої шкіри не підходить, оскільки вона стягує, тому її також бажано доповнювати зволожуючими компонентами.

Бажано розводити її настоями (ромашка, зелений чай), молоком, кефіром, маслами. Вона хороша тим, що покращують еластичність шкіри, підтягує, повертає здоровий колір обличчя, виліковує акне, прищі.

Сама проста маска з блакитної глини для сухої шкіри - з жовтком і маслами. Її досить тримати близько 10 хвилин.

Підтягує маска зі сметаною і білком

Маска з блакитної глини для сухого епідермісу зі зморшками готується так: замішуємо її з жирною сметаною до стану густої кашки. Воду в цю суміш не додаємо. Потім вводимо курячий білок, ретельно розмішуємо. Виходить дуже ніжна кашка консистенції суфле.

Якщо у вас є пігментні плями або ви просто хочете злегка відбілити особа, то додайте в заготовку лимонний сік (почніть з половини чайної ложки, якщо неприємних відчуттів не буде, то в наступні маски можете додавати по 1 чайній ложці соку) Якщо у вас є пігментні плями або ви просто хочете злегка відбілити особа, то додайте в заготовку лимонний сік (почніть з половини чайної ложки, якщо неприємних відчуттів не буде, то в наступні маски можете додавати по 1 чайній ложці соку).

З огірком

Зелена глина для сухої шкіри обличчя хороша тим, що пом'якшує, розгладжує її, завдяки великому вмісту мінеральних солей відмінно тонізує. Приготуємо зволожуючу маску на її основі з огірком.

Свіжий огірок - прекрасний зволожуючий засіб. Огірок тонізує епідерміс, робить свіжішим, нагодована, підтягнутим, злегка освітлює. Глина, розведена огірковим соком, - інтенсивне зволожуючий засіб.

Огірок натираємо на дрібній тертці, вийшла кашкою розводимо суміш до потрібної нам консистенції.

З бананом і рожевою водою

Рожева глина дуже м'яка, тому прекрасно підходить для делікатного догляду за сухою, а також чутливою шкірою. Тонізує, пом'якшує, розгладжує зморшки, запобігає старінню.

Зробимо живильну маску для сухої шкіри з рожевої глини, яка поверне здоровий колір, силу, енергію.

складові

  • половина банана;
  • рожева вода;
  • мигдальне або персикове масло;
  • мед (за бажанням).

Для розведення використовуємо натуральну рожеву воду або інший гідролат. До отриманої суміші вводимо кашку з ретельно размятого банана.

До цієї масці можна додати половину чайної ложки меду і базового масла. Виходить суміш дуже ніжної консистенції.

Червона глина та молоко

Червона глина - одна з найбільш м'яких для епідермісу. Краща для чутливої, анемічного шкіри. Ідеальна для сухої шкіри, а також схильної до почервоніння, запалень, подразнень, при наявності близько розташованих судин.

Для приготування маски розведемо молоком кімнатної температури. Можна додати чайну ложку меду, кілька крапель базового масла.

Ми показали вам, яка глина для сухої шкіри обличчя. Як видно, не варто боятися використовувати її. Експериментуйте, збагачуйте маски зволожуючими добавками, і ви обов'язково знайдете свій спосіб. Поділіться з нами вашими відгуками і вашими улюбленими рецептами!

Автор статті та фото - Віра Карпова

Суха ж, навпаки потребує додаткової вологи, яку каолін дати не може, так чи варто використовувати її в свій відхід?
Яка глина підходить для сухої шкіри обличчя?