Блакитна глина. Властивості. застосування

  1. Блакитна глина. властивості
  2. Блакитна глина. застосування
  3. Блакитна глина властивості і застосування для особи
  4. Маска з блакитної глини для обличчя
  5. Маска для жирної шкіри
  6. маска відбілююча
  7. Маска для комбінованої шкіри
  8. Блакитна глина для волосся
  9. Блакитна глина. Протипоказання

Привіт, дорогі читачі. Наближаються вихідні і хочеться поділитися з вами рецептами краси. У вихідний ми можемо приділити час собі коханій. Прості і доступні засоби допомагають нам зберегти красу нашого обличчя, волосся і тіла. Як ви вже здогадалися, сьогодні мова піде про блакитний глині. З блакитної глини я роблю маски, результат мені подобається. Поділюся з вами інформацією про блакитний глині, можливо вам вона стати в нагоді, і ви теж будете застосовувати блакитну глину. Насправді, існує не тільки блакитна глина, а й зелена, червона, біла, чорна. Але поговоримо сьогодні саме про блакитний глині. З давніх-давен глину застосовують в лікувальних цілях. Найбільший плюс в тому, що ціна на глину дуже доступна. Купити її можна, зараз, в будь-якій аптеці.

Ми якось купили блакитну глину у знайомого травника. Блакитна глина продавалася шматочками. Перед застосуванням я її подрібнюю. Якщо у вас, як і у мене, глина шматочками, подрібнюйте її в пил. Подрібнювати глину слід дерев'яним предметом. А аптеці глина продається в уже подрібненому вигляді.

Насправді блакитна глина зовсім не блакитна, вона має трохи сіруватий колір. Але як нам пояснив знайомий травник, чим темніше глина, тим більше в ній радію, а чим світліше - тим більше каоліну.

Чоловік використовує її для внутрішнього застосування. Звичайно, самолікуванням займатися не варто, а тим більше приймати глину всередину. А якщо і зважилися, то порадьтеся з фахівцем. Я застосовую глину в косметичних цілях. Тому поговоримо сьогодні про застосування блакитної глини в косметології.

Блакитна глина. властивості

Блакитна глина містить дуже багато мікроелементів і дуже корисна для нашого організму.

Хімічний склад блакитної глини: калій, кремній, алюміній, марганець, залізо, азот, хром, цинк, мідь, нікель, молібден, срібло, кобальт та ін.

Хімічний склад блакитної глини: калій, кремній, алюміній, марганець, залізо, азот, хром, цинк, мідь, нікель, молібден, срібло, кобальт та ін

  • Блакитна глина має прекрасні абсорбуючі властивості. Допомагає очистити організм від шлаків і токсинів.
  • Глину застосовують при захворюваннях суглобів в якості компресів і знеболюючий засіб.
  • Глина прискорює циркуляцію крові.
  • Глина має потужні протизапальні властивості.
  • Має дезінфікуючу властивість.
  • Дуже цінним є те, що маски для обличчя з блакитної глини допомагають звузити розширені пори.
  • Корисно її використовувати для жирної та комбінованої шкіри.
  • Глина має ранозагоювальні властивості. При регулярному застосуванні звужуються пори, заживають дрібні ранки на обличчі.
  • Регулярність застосування глини приводить в норму роботу сальних залоз. Дуже корисно застосовувати маски з глини при проблемній шкірі, так як вони володіють підсушують ефектом.
  • Глина впливає дуже позитивно не тільки на шкірний покрив, але і на весь організм в цілому.

Головне купити якісну хорошу глину. Застосовувати її можна і всередину і зовнішньо. Дуже широке поширення набула глина для лікування суглобів. Та й процедури зовсім не складно зробити в домашніх умовах.

Блакитна глина. застосування

Блакитну глину застосовують досить широко, хоча зараз багато різних препаратів, які легко і швидко усувають біль і запалення, все-таки, варто звернути увагу на цей простий і доступний продукт. Тим більше застосування блакитної глини надає позитивні результати.

Компрес з блакитної глини для суглобів. Блакитну глину розводять водою, щоб вийшла густа паста. Масу потрібно підігріти градусів до 40 і накласти на марлю. Марлю прикладають до хворого суглоба і утеплюють. Залишає на пів години. Але компреси варто робити, якщо біль в суглобі не сильне.

Блакитна глина для ясен. Блакитну глину можна застосовувати при кровоточивості і запаленні ясен. Глину розводять водою до консистенції сметани і змазують ясна. Залишають хвилин на 10-15, а потім полощуть рот водою.

Блакитна глина всередину. Напишу лише свій відгук, тому що вважаю, приймати всередину той чи інший засіб, слід лише після консультації з лікарем. Чоловік застосовував блакитну глину всередину щоб очистити організм від шлаків і токсинів.

Блакитна глина відома своїми лікувальними властивостями. Глина вбирає та виводить отрути з організму, допомагає впоратися з інтоксикацією. Для вживання всередину беріть добре очищену глину, можна брати шматочками. Так зручніше її вживати. Для очищення організму, з ранку, до їжі, вживають 2 чайні ложки глини запиваючи її склянкою води. Але якщо ви ніколи не брали глину начините з 1 чайної ложки.

Ось така у нас блакитна глина, саме цю глину чоловік брав всередину для очищення організму. Зберігаємо ми її в скляній баночці з щільно закривається кришкою.

Зберігаємо ми її в скляній баночці з щільно закривається кришкою

Блакитна глина при шкірних захворюваннях. Блакитна глина сприяє зменшенню симптомів шкірних і грибкових захворювань (екзема, псоріаз, дерматит та ін.) Глину розводять водою до консистенції сметани і змазують хворі ділянки тіла.

Глина від целюліту. Найчастіше застосовують обгортання блакитною глиною при целюліті. Але перед цим варто прийняти душ, мочалкою добре проробити проблемні ділянки шкіри.

Глину розводять до консистенції сметани. Обмазують сумішшю в повному обсязі тіло, а тільки проблемні ділянки (ноги, стегна, живіт). Оброблені ділянки обмотують харчовою плівкою і залишають на годину. Потім потрібно прийняти душ і зволожити шкіру.

Позитивний результат відзначають лише при регулярному використанні глини. Бажано зробити 10-15 процедур. Шкіра стає більш пружна, рівна, еластична.

Блакитна глина властивості і застосування для особи

Якщо вам цікаво, мій відгук про масках з блакитної глини для обличчя можна подивитися в статті « Блакитна глина, маски для обличчя «.

Маски з глини застосовують при розширених порах на обличчі.

Застосовують маски як поживні, в складі з різними компонентами, так і глину розведену водою. Особливо гарні маски в осінній і весняний період, коли наша шкіра особливо потребує догляду. У цей період маски можна робити курсами.

Якщо маски робити курсами, результат не змусить себе чекати.

Глину застосовують при висипаннях на шкірі і пігментні плями.

При регулярному застосуванні масок з блакитною глиною колір обличчя стає рівним, гладким, а шкіра пружною і еластичною.

Дуже корисно застосовувати глину при комбінованої, жирної, проблемної шкіри обличчя.

При в'ялості шкіри маски допомагає зробити шкіру пружною і еластичною.

За шкірою обличчя важливий комплексний догляд, особливо якщо шкіра проблемна. Одних масок буває мало. Важливо підібрати тонік для обличчя, крем тощо. Засоби.

Дуже важливо пам'ятати, що будь-які маски ми тестуємо, щоб уникнути неприємних ситуацій. Причому багато хто про це забувають. Але це важливо, при алергії, індивідуальної непереносимості глини, маски застосовувати не варто.

Маска з блакитної глини для обличчя

Я пробувала маску з блакитної глини з молоком. Я змішувала блакитну глину і молоко. Молоко я використовувала сільське. Молоко потрібно закип'ятити і остудити до кімнатної температури. Змішуємо глину і молоко до консистенції сметани. Маску я нанесла на очищене обличчя.

Пропорції я не пишу, ви самі будете дивитися, скільки вам потрібно інгредієнтів для маски щоб нанести на все обличчя. Маску на обличчя я завдала товстим шаром.

Ніякого дискомфорту я не відчула. Єдине, коли маска висихає вона стягує особа (але все терпимо). Тому більше 10-15 хвилин тримати маску не раджу. Маску я завдала пензликом і через 15 хвилин змила водою.

Після маски шкіра стала світлішою, пори звузилися, стали чистішими. Результат від застосування маски мені дуже сподобався. Тому, якщо вам подобається ця маска, раджу робити її курсом.

Є багато різних масок, можна змішувати глину з маслами, з водою, з вершками, зі сметаною, з соком ягід і овочів тощо. Компонентами. Підбирайте ту маску, яка вам підходить.

Дуже важливо, для маски, змішувати глину і компоненти поступово, тим самим домагаючись консистенції сметани.

Маска для жирної шкіри

Для жирної шкіри блакитну глину змішують з водою (або молоком) доводять до консистенції сметани. У маску додають крапельку ефірної олії чайного дерева .

Глину можна змішувати з рисової, вівсяної борошном (1: 1), а потім суміш розбавляти водою до потрібної вам консистенції.

Також глину змішують із спиртовою настоянкою календули і соком лимона.

маска відбілююча

При тьмяному і сірому кольорі особи дуже хороший ефект надає відбілююча маска з блакитною глиною. Така маска підходить для власниць проблемної і жирної шкіри. Для маски знадобиться сік лимона. На дві столові ложки лимонного соку додайте столову ложку кип'яченої води і змішайте все з глиною.

Маска для комбінованої шкіри

Для комбінованої шкіри блакитну глину змішують з молоком, кефіром або сметаною. Така маска буде додатково живити шкіру. Блакитну глину можна змішувати з персиковим, мигдальним або абрикосовим маслом. Ці масла дуже підходять для шкіри обличчя і не викликають почервоніння, подразнення та ін. Неприємних симптомів.

Блакитна глина для волосся

Блакитну глину застосовують не тільки для особи, але і для волосся. З усіх видів глин саме блакитна займає почесне місце в косметології.

Маски з блакитної глини надають хороший ефект і позитивно впливають на стан волосся. Маски допомагають відновити тьмяні, пошкоджені і ламке волосся. Після застосування блакитної глини стан волосся поліпшується.

Маски можна наносити як на вологі, так і на сухе волосся. Вважається, що більш ефективні маски, які наносять на вимите вологе волосся.

Розподіляють маску як довжині волосся, так і наносять на корені. Як правило, після нанесення маски досить почекати 30 хвилин, а потім змити водою. Обов'язково після нанесення маски оберніть волосся плівкою і утеплите голову рушником.

При жирному волоссі блакитну глину розводять водою до консистенції рідкої сметани і наносять на волосся і коріння волосся. Змивають маску шампунем і обов'язково обполіскують водою з яблучним оцтом .

Якщо ви переносите запах кисломолочних продуктів, то для жирного волосся можете спробувати маску з кефіром і блакитною глиною.

Прекрасна маска для волосся з глиною і оливковою олією. Таку маску розподіляють по довжині волосся. Ця маска підійде для тьмяних і ламких волосся.

Найважливіше, що після глиняних масок ваше волосся придбають легкість і обсяг.

Блакитна глина. Протипоказання

Слід завжди пам'ятати, все добре в міру. А ще, перед тим як застосовувати глину в лікувальних цілях проконсультуйтеся з лікарем.

При застосуванні глини для шкіри, тестируйте маски на зап'ясті, щоб уникнути неприємних реакцій з боку шкіри.

При алергії, індивідуальної непереносимості, вживати блакитну глину не варто.

Погодьтеся, властивості блакитної глини вражають. Буду рада, якщо і ви з нами поділіться рецептами із застосуванням блакитної глини для краси і здоров'я. Чи застосовуєте ви блакитну глину? Чи подобається вам ефект? Поділіться, нижче в коментарях.

Чи застосовуєте ви блакитну глину?
Чи подобається вам ефект?