Як зробити сніговика з полімерної глини

Яке ж свято без подарунків або несподіваних сюрпризів, тим більше якщо це новий рік

Яке ж свято без подарунків або несподіваних сюрпризів, тим більше якщо це новий рік? Безсумнівно, їх можна придбати в магазині, але набагато краще своїми руками зробити подарунок для близької людини. Виконати сувеніри будь-якої тематики з полімерної глини без праці зможе будь-хто, хто хоч одного разу ліпив з пластиліну. Процес ліплення буде захоплюючим і цікавим для кожного члена сім'ї, а детальний майстер-клас стане для Вас помічником.

Для створення фігурки сніговика потрібно полімерна глина наступних відтінків: чорного, білого, зеленого, коричневого і помаранчевого. Купити полімерну глину в Москві не складе особливих труднощів. Я купую в інтернет-магазині Jbzhu.ru. Крім самої глини нам будуть потрібні: зубочистка, голка, ковпачок від ручки і шпилька. Маючи під рукою всі необхідні матеріали і гарний настрій можна приступити до роботи.

  1. Виготовлення куль.
    Для створення тулуба сніговика необхідно з глини білого кольору скачати 4 кульки: 1 великий, 2 середніх і 1 маленький.
  2. Збірка тулуба.
    Формуємо тіло з приготованих куль починаючи з самої великої частини і закінчуючи маленькою. Тут можна пофантазувати і скласти частини тіла як рівномірно, так і зигзагом.
  3. Створення особи.
    У верхній шар вставляються чорні бісеринки глини, які будуть очима сніговика. Ніс-морквина виконується з помаранчевої глини. Скачує кульку і шляхом витягування надаємо йому форму конуса. Володіємо ніс трохи нижче очей, намагаючись не пошкодити його кінчик. Сформувати снеговику рот можна ковпачком від кулькової ручки. А брови оформляємо зубочисткою методом натискання.
  4. «Пришиваємо» гудзики.
    Скачавши 2 невеликих кульки зеленого і 1 коричневого кольору, простим стисненням пальців перетворюємо їх в млинчики. Зубочисткою робимо в середині кожної гудзики по 2 отвори і кріпимо їх до тулуба снеговичка.
  5. Оформлення ручок.
    Для ручок необхідно з чорної глини розкачати 2 тонкі, довгі ковбаски і 2 короткі такої ж товщини. Руці надаємо форму рогатки шляхом приєднання до одного кінця довгої деталі коротку ковбаску, складену навпіл. Зубочисткою робимо 2 глибоких отвори в бічній частині сніговика, в які вставляються заготовки ручок.
  6. Виготовлення шарфика.
    З глини жовтого відтінку розгортаємо тонку і довгу ковбаску. Отриману деталь надягаємо на шию снеговичка. А для створення ефекту в'язки, голкою робимо проколи на шарфі.
  7. Кріплення фурнітури.
    Для того, щоб сніговика можна було повісити на ялинку, в його верхівку занурюємо шпильку так, щоб на поверхні залишалася лише головка. У вушко шпильки по завершенню всіх робіт вставляємо ниточку.
  8. Запікання фігуркі.В розігріту до 120 градусів духовку відправляємо готового сніговика на 10 хвилин запікатися. Потім остигнула фігурку потрібно покрити лаком і залишити до повного висихання.

І ось забавний снеговичок готовий
І ось забавний снеговичок готовий. Зробити фігурку з полімерної глини керуючись докладним майстер-класом зможе будь-хто. А освоївши техніку роботи з матеріалом Ви зможете створювати як різні елементи декору, так і ексклюзивні прикраси.

Яке ж свято без подарунків або несподіваних сюрпризів, тим більше якщо це новий рік?